- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-0
- KS Krasiejów - GKS Starościn 2-4
- LZS Starowice - Lechia Zielona Góra 4-1
- Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice 3-0
- Znicz Pruszków - GKS Tychy 2-3
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- Czarni Otmuchów - Polonia Głubczyce 5-2
- GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-0
- Polonia Nysa - Polonia Karłowice 0-2
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Terminarz - Juniorzy III liga Zabrze
Piłka nożna - Juniorzy - III liga Katowice |
Terminarz - Juniorzy III liga Zabrze - wiosna 2019
Kolejka 15 - 2019-03-24
ŁTS Łabędy - Pogoń Ziemięcice
Społem Zabrze - Przyszłość Ciochowice
Sparta Zabrze - Naprzód Świbie
KS Bojków - Czarni Pyskowice
Kolejka 16 - 2019-03-31
Naprzód Świbie - Czarni Pyskowice
Przyszłość Ciochowice - Sparta Zabrze
Pogoń Ziemięcice - Społem Zabrze
ŁTS Łabędy - KS Bojków
Kolejka 17 - 2019-04-07
Społem Zabrze - ŁTS Łabędy
Sparta Zabrze - Pogoń Ziemięcice
Czarni Pyskowice - Przyszłość Ciochowice
KS Bojków - Naprzód Świbie
Kolejka 18 - 2019-04-14
Przyszłość Ciochowice - Naprzód Świbie
Pogoń Ziemięcice - Czarni Pyskowice
ŁTS Łabędy - Sparta Zabrze
Społem Zabrze - KS Bojków
Kolejka 19 - 2019-04-23
Sparta Zabrze - Społem Zabrze
Czarni Pyskowice - ŁTS Łabędy
Naprzód Świbie - Pogoń Ziemięcice
KS Bojków - Przyszłość Ciochowice
Kolejka 20 - 2019-04-28
Pogoń Ziemięcice - Przyszłość Ciochowice
ŁTS Łabędy - Naprzód Świbie
Społem Zabrze - Czarni Pyskowice
Sparta Zabrze - KS Bojków
Kolejka 21 - 2019-05-05
Czarni Pyskowice - Sparta Zabrze
Naprzód Świbie - Społem Zabrze
Przyszłość Ciochowice - ŁTS Łabędy
KS Bojków - Pogoń Ziemięcice
Kolejka 22 - 2019-05-12
Pogoń Ziemięcice - ŁTS Łabędy
Przyszłość Ciochowice - Społem Zabrze
Naprzód Świbie - Sparta Zabrze
Czarni Pyskowice - KS Bojków
Kolejka 23 - 2019-05-19
Czarni Pyskowice - Naprzód Świbie
Sparta Zabrze - Przyszłość Ciochowice
Społem Zabrze - Pogoń Ziemięcice
KS Bojków - ŁTS Łabędy
Kolejka 24 - 2019-05-26
ŁTS Łabędy - Społem Zabrze
Pogoń Ziemięcice - Sparta Zabrze
Przyszłość Ciochowice - Czarni Pyskowice
Naprzód Świbie - KS Bojków
Kolejka 25 - 2019-06-02
Naprzód Świbie - Przyszłość Ciochowice
Czarni Pyskowice - Pogoń Ziemięcice
Sparta Zabrze - ŁTS Łabędy
KS Bojków - Społem Zabrze
Kolejka 26 - 2019-06-09
Społem Zabrze - Sparta Zabrze
ŁTS Łabędy - Czarni Pyskowice
Pogoń Ziemięcice - Naprzód Świbie
Przyszłość Ciochowice - KS Bojków
Kolejka 27 - 2019-06-12
Przyszłość Ciochowice - Pogoń Ziemięcice
Naprzód Świbie - ŁTS Łabędy
Czarni Pyskowice - Społem Zabrze
KS Bojków - Sparta Zabrze
Kolejka 28 - 2019-06-16
Sparta Zabrze - Czarni Pyskowice
Społem Zabrze - Naprzód Świbie
ŁTS Łabędy - Przyszłość Ciochowice
Pogoń Ziemięcice - KS Bojków