- Włókniarz Kietrz - Porawie II Większyce 1-4
- Polonia Prószków - LZS Raszowa 0-1
- Odra II Opole - Polonia Karłowice 10-0
- Warta Gorzów Wlkp. - MKS Kluczbork 0-4
- LZS Jędrzychów - Orzeł Źlinice 0-8
- Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 3-3
- Piast Strzelce Op. - LZS Domaszkowice 1-2
- Unia Głuchołazy - LKS Goświnowice 1-0
- LZS Walce - MKS Gogolin 0-0
- LKS Goczałkowice - Gwarek Tarnowskie Góry 1-1
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Terminarz - Juniorzy młodsi I liga Piłka nożna
Piłka nożna - Juniorzy młodsi I liga |
Terminarz - Juniorzy młodsi I liga
Kolejka 1 - 2020-08-16
Pomologia Prószków - Odra II Opole
Stal Brzeg - Start Namysłów
OKS Olesno - MKS Kluczbork
Polonia Nysa - Piast Strzelce Op.
Kolejka 2 - 2020-08-19
Polonia Nysa - OKS Olesno
MKS Kluczbork - UKS Głuchołazy
Start Namysłów - Pomologia Prószków
Piast Strzelce Op. - Odra II Opole
Kolejka 3 - 2020-08-23
Odra II Opole - Start Namysłów
Stal Brzeg - MKS Kluczbork
UKS Głuchołazy - Polonia Nysa
OKS Olesno - Piast Strzelce Op.
Kolejka 4 - 2020-08-27
OKS Olesno - UKS Głuchołazy
Polonia Nysa - Stal Brzeg
MKS Kluczbork - Pomologia Prószków
Piast Strzelce Op. - Start Namysłów
Kolejka 5 - 2020-08-30
Odra II Opole - MKS Kluczbork
Pomologia Prószków - Polonia Nysa
Stal Brzeg - OKS Olesno
UKS Głuchołazy - Piast Strzelce Op.
Kolejka 6 - 2020-09-06
UKS Głuchołazy - Stal Brzeg
OKS Olesno - Pomologia Prószków
Polonia Nysa - Odra II Opole
MKS Kluczbork - Start Namysłów
Kolejka 7 - 2020-09-13
Start Namysłów - Polonia Nysa
Odra II Opole - OKS Olesno
Pomologia Prószków - UKS Głuchołazy
Stal Brzeg - Piast Strzelce Op.
Kolejka 8 - 2020-09-20
Stal Brzeg - Pomologia Prószków
UKS Głuchołazy - Odra II Opole
OKS Olesno - Start Namysłów
Piast Strzelce Op. - MKS Kluczbork
Kolejka 9 - 2020-09-27
MKS Kluczbork - Polonia Nysa
Start Namysłów - UKS Głuchołazy
Odra II Opole - Stal Brzeg
Pomologia Prószków - Piast Strzelce Op.