Login
Najpopularniejsze
- Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1-0
- Małapanew Ozimek - LZS Bogacica 3-4
- Stobrawa Ligota Dolna - Unia Kolonowskie 4-6
- Odra Opole - Znicz Pruszków 2-0
- Arka Gdynia - GKS Katowice 0-1
- ŁKS II Łódź - GKS Jastrzębie 0-3
- Śląsk Łubniany - LZS Kępa 2-3
- Czarni Otmuchów - LZS Raszowa 9-0
- Puszcza Niepołomice - Piast Gliwice 1-0
- GKS Tychy - Górnik Łęczna 0-1
Top kluby
Oderka Opole - 7449
Stal Zawadzkie - 2560
Victoria Chrościce - 1804
Borussia Dortmund - 1651
Odra Koźle - 1432
Hertha Berlin - 1353
Unia Kolonowskie - 1304
Małapanew Ozimek - 1255
Beskidy Bielsko-Biała - 1029
Anglia - 990
Najnowsze terminarze
-
Baraż o Klasę A (2) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (6) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (5) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (4) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (1) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (3) (Piłka nożna) -
V liga Katowice (Piłka nożna) -
Baraż o utrzymanie w klasie W (Piłka nożna) -
Baraż o V ligę (2) (Piłka nożna) -
Baraż o V ligę (1) (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Archiwum: Piłka nożna - Puchar Lubliniec (2021/2022)
Puchar Lubliniec | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | MLKS Woźniki | 4 | 12 | 24 | - | 2 |
2. | Orzeł Pawonków | 4 | 9 | 12 | - | 13 |
3. | Śląsk Koszęcin | 3 | 6 | 12 | - | 7 |
4. | Sparta Lubliniec | 3 | 6 | 7 | - | 7 |
5. | Mechanik Kochcice | 2 | 3 | 8 | - | 7 |
6. | Unia Kalety | 2 | 3 | 5 | - | 5 |
7. | KS Gwoździany | 2 | 3 | 5 | - | 9 |
8. | Pokój Sadów | 1 | 0 | 2 | - | 3 |
9. | Orzeł Babienica | 1 | 0 | 1 | - | 2 |
10. | Huragan Jezioro | 1 | 0 | 3 | - | 6 |
Tajfun Harbułtowice | 1 | 0 | 3 | - | 6 | |
12. | Zieloni Zborowskie | 1 | 0 | 2 | - | 5 |
13. | Dragon Rusinowice | 1 | 0 | 1 | - | 4 |
14. | Jedność Boronów | 1 | 0 | 0 | - | 3 |
15. | Rozwój Olszyna | 1 | 0 | 0 | - | 6 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2021-08-31 - 17:00 | 1 | Dragon Rusinowice - Unia Kalety | 1-4 |
2021-09-01 - 17:00 | 1 | Tajfun Harbułtowice - Śląsk Koszęcin | 3-6 |
2021-09-01 - 17:00 | 1 | Zieloni Zborowskie - KS Gwoździany | 2-5 |
2021-09-01 - 18:00 | 1 | Pokój Sadów - Orzeł Pawonków | 2-3 |
2021-09-01 - 19:30 | 1 | Sparta Lubliniec - Orzeł Babienica | 2-1 |
2021-09-08 - 17:00 | 1 | Huragan Jezioro - Mechanik Kochcice | 3-6 |
2021-09-08 - 17:00 | 1 | Rozwój Olszyna - MLKS Woźniki | 0-6 |
2021-09-15 - 17:00 | 2 | KS Gwoździany - MLKS Woźniki | 0-7 |
2021-09-15 - 17:00 | 2 | Orzeł Pawonków - Mechanik Kochcice | 4-2 |
2021-09-15 - 17:00 | 2 | Śląsk Koszęcin - Jedność Boronów | 3-0 |
2021-09-29 - 19:00 | 2 | Sparta Lubliniec - Unia Kalety | 4-1 |
2021-10-20 - 19:00 | 3 | Sparta Lubliniec - MLKS Woźniki | 1-5 |
2021-10-26 - 19:00 | 3 | Śląsk Koszęcin - Orzeł Pawonków | 3-4 |
2021-11-03 - 19:00 | 4 | Orzeł Pawonków - MLKS Woźniki | 1-6 |