Login
Najpopularniejsze
- Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1-0
- Małapanew Ozimek - LZS Bogacica 3-4
- Stobrawa Ligota Dolna - Unia Kolonowskie 4-6
- Odra Opole - Znicz Pruszków 2-0
- Arka Gdynia - GKS Katowice 0-1
- ŁKS II Łódź - GKS Jastrzębie 0-3
- Śląsk Łubniany - LZS Kępa 2-3
- Czarni Otmuchów - LZS Raszowa 9-0
- Puszcza Niepołomice - Piast Gliwice 1-0
- GKS Tychy - Górnik Łęczna 0-1
Top kluby
Oderka Opole - 7449
Stal Zawadzkie - 2560
Victoria Chrościce - 1804
Borussia Dortmund - 1651
Odra Koźle - 1432
Hertha Berlin - 1353
Unia Kolonowskie - 1304
Małapanew Ozimek - 1255
Beskidy Bielsko-Biała - 1029
Anglia - 990
Najnowsze terminarze
-
Baraż o Klasę A (2) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (6) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (5) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (4) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (1) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (3) (Piłka nożna) -
V liga Katowice (Piłka nożna) -
Baraż o utrzymanie w klasie W (Piłka nożna) -
Baraż o V ligę (2) (Piłka nożna) -
Baraż o V ligę (1) (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Archiwum: Piłka nożna - Młodziki IV liga Opole 1 (2022/2023)
Młodziki IV liga Opole 1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | LZS Kuniów | 10 | 27 | 61 | - | 10 |
2. | Budowlani Strojec | 9 | 24 | 66 | - | 12 |
3. | APN Namysłów | 10 | 22 | 68 | - | 20 |
4. | MKS II Kluczbork | 10 | 18 | 38 | - | 35 |
5. | Start II Namysłów | 9 | 17 | 56 | - | 15 |
6. | LZS Ligota Oleska | 10 | 16 | 53 | - | 32 |
7. | LZS Rudniki | 9 | 10 | 26 | - | 52 |
8. | Start Dobrodzień | 9 | 5 | 23 | - | 50 |
9. | LZS Chocianowice | 9 | 4 | 14 | - | 77 |
10. | OKS II Olesno | 4 | 0 | 6 | - | 21 |
11. | LZS Kujakowice | 9 | 0 | 5 | - | 92 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2022-09-01 - 17:00 | 1 | OKS II Olesno - APN Namysłów | 0-8 |
2022-09-01 - 17:00 | 1 | LZS Kujakowice - LZS Ligota Oleska | 0-9 |
2022-09-01 - 17:00 | 1 | Start Dobrodzień - Budowlani Strojec | 1-6 |
2022-09-01 - 17:00 | 1 | LZS Rudniki - Start II Namysłów | 4-2 |
2022-09-15 - 17:00 | 1 | LZS Chocianowice - MKS II Kluczbork | 2-5 |
2022-09-05 - 18:00 | 2 | LZS Rudniki - Start Dobrodzień | 1-1 |
2022-09-05 - 18:00 | 2 | MKS II Kluczbork - LZS Kujakowice | 10-0 |
2022-09-05 - 18:00 | 2 | LZS Kuniów - OKS II Olesno | 3-1 |
2022-09-05 - 18:00 | 2 | Start II Namysłów - APN Namysłów | 1-1 |
2022-09-08 - 17:00 | 2 | Budowlani Strojec - LZS Chocianowice | 18-0 |
2022-09-12 - 18:00 | 3 | APN Namysłów - LZS Kuniów | 1-3 |
2022-09-12 - 18:00 | 3 | OKS II Olesno - LZS Ligota Oleska | 4-5 |
2022-09-12 - 18:00 | 3 | LZS Kujakowice - Budowlani Strojec | 0-12 |
2022-09-12 - 18:00 | 3 | LZS Chocianowice - LZS Rudniki | 1-4 |
2022-09-12 - 18:00 | 3 | Start Dobrodzień - Start II Namysłów | 1-12 |
2022-09-19 - 17:30 | 4 | Start Dobrodzień - LZS Chocianowice | 1-1 |
2022-09-19 - 17:30 | 4 | LZS Rudniki - LZS Kujakowice | 11-0 |
2022-09-19 - 17:30 | 4 | MKS II Kluczbork - OKS II Olesno | 5-1 |
2022-09-19 - 17:30 | 4 | LZS Ligota Oleska - APN Namysłów | 4-5 |
2022-09-19 - 17:30 | 4 | Start II Namysłów - LZS Kuniów | 3-0 |
2022-09-26 - 17:30 | 5 | LZS Kuniów - LZS Ligota Oleska | 9-1 |
2022-09-26 - 17:30 | 5 | APN Namysłów - MKS II Kluczbork | 8-1 |
2022-09-26 - 17:30 | 5 | OKS II Olesno - Budowlani Strojec | - |
2022-09-26 - 17:30 | 5 | LZS Kujakowice - Start Dobrodzień | 2-11 |
2022-09-26 - 17:30 | 5 | LZS Chocianowice - Start II Namysłów | 1-8 |
2022-10-03 - 17:00 | 6 | LZS Chocianowice - LZS Kujakowice | 8-3 |
2022-10-03 - 17:00 | 6 | LZS Rudniki - OKS II Olesno | - |
2022-10-03 - 17:00 | 6 | Budowlani Strojec - APN Namysłów | 5-3 |
2022-10-03 - 18:00 | 6 | MKS II Kluczbork - LZS Kuniów | 0-7 |
2022-10-03 - 18:00 | 6 | Start II Namysłów - LZS Ligota Oleska | 3-3 |
2022-10-10 - 16:30 | 7 | LZS Ligota Oleska - MKS II Kluczbork | 3-4 |
2022-10-10 - 16:30 | 7 | LZS Kuniów - Budowlani Strojec | 3-2 |
2022-10-10 - 16:30 | 7 | APN Namysłów - LZS Rudniki | 11-3 |
2022-10-10 - 16:30 | 7 | OKS II Olesno - Start Dobrodzień | - |
2022-10-10 - 16:30 | 7 | LZS Kujakowice - Start II Namysłów | 0-19 |
2022-10-13 - 16:00 | 8 | LZS Rudniki - LZS Kuniów | 1-8 |
2022-10-17 - 16:00 | 8 | LZS Chocianowice - OKS II Olesno | - |
2022-10-17 - 16:00 | 8 | Start Dobrodzień - APN Namysłów | 2-5 |
2022-10-17 - 16:00 | 8 | Budowlani Strojec - LZS Ligota Oleska | 5-2 |
2022-10-17 - 16:00 | 8 | Start II Namysłów - MKS II Kluczbork | 7-1 |
2022-10-24 - 15:30 | 9 | LZS Ligota Oleska - LZS Rudniki | 12-1 |
2022-10-24 - 15:30 | 9 | LZS Kuniów - Start Dobrodzień | 16-1 |
2022-10-24 - 15:30 | 9 | APN Namysłów - LZS Chocianowice | 17-1 |
2022-10-24 - 15:30 | 9 | OKS II Olesno - LZS Kujakowice | - |
2022-10-24 - 16:00 | 9 | MKS II Kluczbork - Budowlani Strojec | 1-3 |
2022-10-31 - 12:00 | 10 | Start II Namysłów - Budowlani Strojec | 1-4 |
2022-10-31 - 14:30 | 10 | LZS Kujakowice - APN Namysłów | 0-9 |
2022-10-31 - 14:30 | 10 | LZS Chocianowice - LZS Kuniów | 0-9 |
2022-10-31 - 14:30 | 10 | Start Dobrodzień - LZS Ligota Oleska | 1-2 |
2022-10-31 - 14:30 | 10 | LZS Rudniki - MKS II Kluczbork | 0-6 |
2022-11-07 - 14:30 | 11 | Budowlani Strojec - LZS Rudniki | 11-1 |
2022-11-07 - 14:30 | 11 | LZS Ligota Oleska - LZS Chocianowice | 12-0 |
2022-11-07 - 14:30 | 11 | LZS Kuniów - LZS Kujakowice | 3-0 |
2022-11-07 - 14:30 | 11 | OKS II Olesno - Start II Namysłów | - |
2022-11-07 - 17:30 | 11 | MKS II Kluczbork - Start Dobrodzień | 5-4 |