Login
Najpopularniejsze
- Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1-0
- Małapanew Ozimek - LZS Bogacica 3-4
- Stobrawa Ligota Dolna - Unia Kolonowskie 4-6
- Odra Opole - Znicz Pruszków 2-0
- Arka Gdynia - GKS Katowice 0-1
- Śląsk Łubniany - LZS Kępa 2-3
- ŁKS II Łódź - GKS Jastrzębie 0-3
- Czarni Otmuchów - LZS Raszowa 9-0
- Puszcza Niepołomice - Piast Gliwice 1-0
- GKS Tychy - Górnik Łęczna 0-1
Top kluby
Oderka Opole - 7450
Stal Zawadzkie - 2561
Victoria Chrościce - 1805
Borussia Dortmund - 1652
Odra Koźle - 1433
Hertha Berlin - 1354
Unia Kolonowskie - 1305
Małapanew Ozimek - 1256
Beskidy Bielsko-Biała - 1030
Anglia - 990
Najnowsze terminarze
-
II liga śląska (Pd) (Piłka nożna) -
II liga śląska (Pn) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (2) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (6) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (5) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (4) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (1) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (3) (Piłka nożna) -
I liga śląska (V liga) (Piłka nożna) -
Baraż o utrzymanie w klasie W (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Archiwum: Piłka nożna - Puchar Opole (2015/2016)
Puchar Opole | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rodło Opole | 5 | 15 | 24 | - | 8 |
2. | LZS Popielów | 5 | 12 | 11 | - | 5 |
3. | LKS Ligota Turawska | 4 | 9 | 13 | - | 10 |
4. | LZS Szczedrzyk | 4 | 9 | 8 | - | 7 |
5. | LZS Grudzice | 3 | 6 | 9 | - | 6 |
6. | LZS Brynica | 3 | 6 | 8 | - | 7 |
7. | KS Dąbrowa | 2 | 3 | 5 | - | 3 |
8. | Unia Tułowice | 2 | 3 | 4 | - | 5 |
9. | Polonia Prószków | 2 | 3 | 3 | - | 4 |
10. | Unia Murów | 2 | 3 | 2 | - | 3 |
11. | LZS Turawa | 0 | 0 | 0 | - | 0 |
12. | FC Żelazna | 1 | 0 | 3 | - | 4 |
LZS Sławice | 1 | 0 | 3 | - | 4 | |
14. | Bizon Kurznie | 1 | 0 | 0 | - | 1 |
LZS Stare Budkowice | 1 | 0 | 0 | - | 1 | |
Odra II Opole | 1 | 0 | 0 | - | 1 | |
17. | Sokół Bierdzany | 1 | 0 | 3 | - | 5 |
Sparta Grodziec k. Niemodlina | 1 | 0 | 3 | - | 5 | |
19. | GKS Komprachcice | 1 | 0 | 2 | - | 4 |
LZS Przysiecz | 1 | 0 | 2 | - | 4 | |
TOR II Dobrzeń | 1 | 0 | 2 | - | 4 | |
22. | Zieloni Ligota Tułowicka | 1 | 0 | 1 | - | 3 |
23. | Polonia Karłowice | 1 | 0 | 0 | - | 3 |
Rodło II Opole | 1 | 0 | 0 | - | 3 | |
25. | Burza Kosorowice | 1 | 0 | 4 | - | 10 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2015-11-11 - 13:00 | 1 | LZS Sławice - LZS Brynica | 3-4 |
2015-11-11 - 13:00 | 1 | LKS Ligota Turawska - Sokół Bierdzany | 5-3 |
2015-11-11 - 13:00 | 1 | LZS Popielów - Polonia Karłowice | 3-0 v.o. |
2015-11-11 - 13:00 | 1 | LZS Grudzice - Sparta Grodziec k. Niemodlina | 5-3 |
2015-11-11 - 13:00 | 1 | LZS Przysiecz - Unia Tułowice | 2-4 |
2015-11-11 - 13:00 | 1 | Burza Kosorowice - Rodło Opole | 4-10 |
2015-11-11 - 13:00 | 1 | LZS Szczedrzyk - Odra II Opole | 1-0 |
2015-11-11 - 13:00 | 1 | Zieloni Ligota Tułowicka - Polonia Prószków | 1-3 |
2015-11-28 - 13:00 | 2 | TOR II Dobrzeń - LZS Popielów | 2-4 |
2015-11-29 - 13:00 | 2 | LZS Stare Budkowice - LZS Brynica | 0-1 |
2015-11-29 - 13:00 | 2 | FC Żelazna - LKS Ligota Turawska | 3-4 |
2015-11-29 - 13:00 | 2 | Unia Murów - Bizon Kurznie | 1-0 |
2015-11-29 - 13:00 | 2 | LZS Grudzice - Unia Tułowice | 3-0 v.o. |
2015-11-29 - 13:00 | 2 | GKS Komprachcice - Rodło Opole | 2-4 |
2015-11-29 - 13:00 | 2 | Rodło II Opole - LZS Szczedrzyk | 0-3 v.o. |
2015-11-29 - 13:00 | 2 | KS Dąbrowa - Polonia Prószków | 3-0 |
2016-03-06 - 14:00 | 3 | LZS Brynica - LKS Ligota Turawska | 3-4 |
2016-03-06 - 14:00 | 3 | Unia Murów - LZS Popielów | 1-3 |
2016-03-06 - 14:00 | 3 | LZS Grudzice - Rodło Opole | 1-3 |
2016-03-06 - 14:00 | 3 | LZS Szczedrzyk - KS Dąbrowa | 3-2 |
2016-03-26 - 13:00 | 4 | LKS Ligota Turawska - LZS Popielów | 0-1 |
2016-03-26 - 13:00 | 4 | LZS Szczedrzyk - Rodło Opole | 1-5 |
2016-05-26 - 17:00 | 5 | LZS Popielów - Rodło Opole | 0-2 |