Login
Najpopularniejsze
- Zgoda Ruda Śl. - Victoria Świebodzice 23-28
- Concordia Knurów - Tempo Paniówki 3-1
- Czarni Otmuchów - Unia Krapkowice 5-1
- Śląsk II Wrocław - MKS Kluczbork 0-1
- LKS Goczałkowice - Unia Turza Śl. 4-2
- Odra II Opole - Pogoń Prudnik 3-2
- Unia Kalety - Drama Zbrosławice 1-4
- KS Twardawa - Orzeł Branice 1-1
- Unia Głuchołazy - Polonia Prószków 1-1
- GKS Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice 2-4
Top kluby
Oderka Opole - 7445
Stal Zawadzkie - 2556
Victoria Chrościce - 1799
Borussia Dortmund - 1647
Odra Koźle - 1429
Hertha Berlin - 1350
Unia Kolonowskie - 1301
Małapanew Ozimek - 1253
Beskidy Bielsko-Biała - 1026
Anglia - 987
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Odrzanka Dziergowice - KS Sławięcice 1-0
niedziela, 21 kwietnia 2024 10:53 | Email
Piłka nożna - Klasa A (4-6) |
ODRZANKA DZIERGOWICE - KS SŁAWIĘCICE 1-0 (1-0)
1-0 15min. Adam Wróbel (karny)
Odrzanka Dziergowice: Pavel Dziambitski, Oliwer Foltys, Dawid Jendrysik, Adrian Nida, Tomasz Niederfeld (87 Bartłomiej Bojar), Kamil Niemiec, Wojciech Trybuła, Krystian Walosek, Adam Wróbel, Stanisław Wróbel (78 Mateusz Pierskała), Sebastian Zimer (68 Jakub Korszla)KS Sławięcice: Łukasz Gibasiewicz (46 Danylo Holubenko), Dmytro Kachan, Damian Korbela, Otto Kornaś (76 Michał Majnusz), Szymon Kupka, Andrii Laushkin, Daniel Leszczyk, Łukasz Mizak, Marcin Paczulla (88 Denis Kita), Tobiasz Plachetka, Yehor Prokhorenko
Sędzia asystent 2: Mirosław Stepczuk, Sędzia asystent 1: Andrzej Bondyra, Sędzia główny: Jan Węgrzyn
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz