Login
Najpopularniejsze
- LZS Wrzoski - Dziesiątka II Opole 4-4
- Gwarek Tarnowskie Góry - Rekord Bielsko-Biała 1-4
- Będzie jedna grupa
- Pniówek Pawłowice - Lechia Zielona Góra 4-2
- LKS Goczałkowice - LZS Starowice 3-0
- Rekord Bielsko-Biała - Górnik Polkowice 2-1
- MKS Wołczyn - Hetman Byczyna 2-4
- LKS Goświnowice - Polonia Prószków 2-4
- LZS Domaszkowice - LZS Piotrówka 4-3
- Stal Brzeg - Porawie Większyce 6-0
Top kluby
Oderka Opole - 7454
Stal Zawadzkie - 2564
Victoria Chrościce - 1809
Borussia Dortmund - 1655
Odra Koźle - 1436
Hertha Berlin - 1357
Unia Kolonowskie - 1308
Małapanew Ozimek - 1259
Beskidy Bielsko-Biała - 1033
Anglia - 993
Najnowsze terminarze
-
Puchar Okręg Opole (Piłka nożna) -
Klasa W Opole gr. 2 (Piłka nożna) -
Klasa W Opole gr. 1 (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę W (Piłka nożna) -
Baraż o utrzymanie w V lidze (Piłka nożna) -
II liga śląska (Pd) (Piłka nożna) -
II liga śląska (Pn) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (2) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (6) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (5) (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Sokół Hecznarowice - Orzeł Kozy 1-0
poniedziałek, 13 maja 2024 20:17 | Email
Piłka nożna - Klasa A - B.-Biała, Żywiec, Skoczów |
SOKÓŁ HECZNAROWICE - ORZEŁ KOZY 1-0 (1-0)
1-0 41min. Artur Mynarski
Sokół Hecznarowice: Konrad Brzeski, Maksymilian Cepiga, Mateusz Markiel (90+6 Piotr Brzeźniak), Artur Mynarski (65 Dominik Merta), Michał Mynarski (70 Łukasz Merta), Adrian Pająk, Bogdan Swarzyński, Sławomir Tlałka, Andrii Tykhonovych, Patryk Walczyk, Bartłomiej Zwaryczuk (27 Konrad Zięba)Orzeł Kozy: Roman Cholewa (30 Wojciech Waluś), Konrad Janosz, Michał Komędera (46 Michał Glos), Michał Majtyka (78 Mateusz Michalski), Daniel Mańkowski (84 Damian Juraszek), Dominik Orszulik, Łukasz Pielesz (68 Ivan Rybchych), Przemysław Pielesz, Kacper Polakowski, Szymon Polakowski, Dawid Żurek (87 Patryk Czerwiński)
Sędzia asystent 2: Jakub Oślak, Sędzia asystent 1: Michał Kołodziej, Sędzia główny: Mikołaj Kołodziej
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz