Login
Najpopularniejsze
- Gwarek Tarnowskie Góry - Stilon Gorzów Wlkp. 1-1
- GKS Starościn - Stal Zawadzkie 7-2
- Odra II Opole - Pogoń Prudnik 3-2
- KS Twardawa - Orzeł Branice 1-1
- Pniówek Pawłowice - MKS Kluczbork 2-1
- Unia Głuchołazy - Chemik Kędzierzyn 1-2
- Małapanew Ozimek - Fortuna Głogówek 3-1
- LZS Walce - Polonia Karłowice 0-1
- GKS Katowice - Wisła Kraków 5-2
- Piast Strzelce Op. - Stal Brzeg 0-4
Top kluby
Oderka Opole - 7448
Stal Zawadzkie - 2559
Victoria Chrościce - 1802
Borussia Dortmund - 1650
Odra Koźle - 1431
Hertha Berlin - 1352
Unia Kolonowskie - 1303
Małapanew Ozimek - 1254
Beskidy Bielsko-Biała - 1028
Anglia - 989
Najnowsze terminarze
-
Baraż o utrzymanie w klasie W (Piłka nożna) -
Baraż o V ligę (2) (Piłka nożna) -
Baraż o V ligę (1) (Piłka nożna) -
Baraż o IV ligę (Piłka nożna) -
Baraże o I ligę (Piłka nożna) -
II liga (Piłka nożna) -
V liga (Piłka nożna) -
IV liga (Piłka nożna) -
Baraże o II ligę (Piłka nożna) -
III liga (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Spójnia II Landek - UKS II Bronów 0-1
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 10:23 | Email
Piłka nożna - Klasa B - Bielsko-Biala, Żywiec, Skoczów |
SPÓJNIA II LANDEK - UKS II BRONÓW 0-1 (0-0)
0-1 77min. Jarosław Pałka
Spójnia II Landek: Radosław Czylok, Mikołaj Derber (84 Łukasz Kliber), Szymon Gawlas (90 Sławomir Soboszek), Miłosz Janik, Klaudiusz Mencnarowski, Adrian Szczypka (46 Grzegorz Drobik), Bartłomiej Szczypka (84 Dawid Puzoń), Orfeusz Sznajdrowicz (46 Dawid Folek), Michał Tomiczek, Wiktor Żertka, Sebastian ZontekUKS II Bronów: Patryk Banaszkiewicz (46 Piotr Chlebek), Patryk Bialik, Kacper Filapek, Daniel Gaszczyk (66 Jarosław Pałka), Jakub Karczyński, Michał Pilch (46 Piotr Łukosz), Krzysztof Rajda (90 Norbert Hanzlik), Oskar Stanclik, Patryk Szczelina, Olaf Tański, Hubert Żmuda (65 Jakub Brzuska)
Sędzia asystent 2: Leszek Kowalewski, Sędzia asystent 1: Mirosław Olma, Sędzia główny: Zbigniew Rakus
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz