Login
Najpopularniejsze
- Naprzód Jemielnica - Jedność Rozmierka 0-0
- Zgoda Ruda Śl. - Victoria Świebodzice 23-28
- Karkonosze Jelenia Góra - LKS Goczałkowice 1-1
- Korona Kielce - Piast Gliwice 1-1
- Rekord Bielsko-Biała - LZS Starowice 6-2
- LZS Ujazd - LZS Chrząstowice 4-4
- LZS II Starowice - LZS Gościce 7-2
- Czarni Otmuchów - Unia Krapkowice 5-1
- Pniówek Pawłowice - Gwarek Tarnowskie Góry 2-2
- Śląsk II Wrocław - MKS Kluczbork 0-1
Top kluby
Oderka Opole - 7444
Stal Zawadzkie - 2555
Victoria Chrościce - 1798
Borussia Dortmund - 1646
Odra Koźle - 1428
Hertha Berlin - 1349
Unia Kolonowskie - 1300
Małapanew Ozimek - 1252
Beskidy Bielsko-Biała - 1025
Anglia - 986
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Juniorzy młodsi Liga MW,
2017/2018
Kolejka 1 | ||
19-08-2017 (So) - 12:00 | Miedź Legnica - Stilon Gorzów Wlkp. | 6-0 |
19-08-2017 (So) - 12:00 | Zagłębie Lubin - Lechia Zielona Góra | 8-1 |
20-08-2017 (N) - 12:00 | Stal Brzeg - Górnik Zabrze | 0-3 |
20-08-2017 (N) - 00:00 | Ruch Chorzów - Odra Opole | 6-2 |
Kolejka 2 | ||
25-08-2017 (Pt) - 16:00 | Lechia Zielona Góra - Miedź Legnica | 3-1 |
26-08-2017 (So) - 13:00 | Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze | 6-1 |
27-08-2017 (N) - 00:00 | Odra Opole - Stal Brzeg | 1-3 |
27-08-2017 (N) - 12:00 | Stilon Gorzów Wlkp. - Ruch Chorzów | 0-4 |
Kolejka 3 | ||
02-09-2017 (So) - 12:00 | Górnik Zabrze - Odra Opole | 0-0 |
02-09-2017 (So) - 14:00 | Ruch Chorzów - Lechia Zielona Góra | 3-0 |
02-09-2017 (So) - 12:00 | Miedź Legnica - Zagłębie Lubin | 0-2 |
05-09-2017 (Wt) - 17:00 | Stal Brzeg - Stilon Gorzów Wlkp. | 1-2 |
Kolejka 4 | ||
09-09-2017 (So) - 16:30 | Lechia Zielona Góra - Stal Brzeg | 5-0 |
10-09-2017 (N) - 00:00 | Zagłębie Lubin - Odra Opole | 3-0 |
10-09-2017 (N) - 10:00 | Stilon Gorzów Wlkp. - Górnik Zabrze | 0-0 |
10-09-2017 (N) - 13:00 | Miedź Legnica - Ruch Chorzów | 5-1 |
Kolejka 5 | ||
16-09-2017 (So) - 12:00 | Górnik Zabrze - Lechia Zielona Góra | 6-1 |
16-09-2017 (So) - 14:00 | Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin | 2-4 |
17-09-2017 (N) - 00:00 | Odra Opole - Stilon Gorzów Wlkp. | 2-4 |
17-09-2017 (N) - 12:00 | Stal Brzeg - Miedź Legnica | 0-3 |
Kolejka 6 | ||
23-09-2017 (So) - 14:00 | Ruch Chorzów - Stal Brzeg | 4-1 |
24-09-2017 (N) - 00:00 | Lechia Zielona Góra - Odra Opole | 2-1 |
24-09-2017 (N) - 16:00 | Miedź Legnica - Górnik Zabrze | 0-1 |
04-10-2017 (Śr) - 18:30 | Zagłębie Lubin - Stilon Gorzów Wlkp. | 7-0 |
Kolejka 7 | ||
30-09-2017 (So) - 12:00 | Górnik Zabrze - Ruch Chorzów | 0-1 |
30-09-2017 (So) - 12:00 | Stal Brzeg - Zagłębie Lubin | 0-10 |
01-10-2017 (N) - 00:00 | Stilon Gorzów Wlkp. - Lechia Zielona Góra | 1-0 |
01-10-2017 (N) - 00:00 | Odra Opole - Miedź Legnica | 1-3 |
Kolejka 8 | ||
07-10-2017 (So) - 12:00 | Lechia Zielona Góra - Zagłębie Lubin | 2-4 |
07-10-2017 (So) - 12:00 | Górnik Zabrze - Stal Brzeg | 5-0 |
08-10-2017 (N) - 00:00 | Odra Opole - Ruch Chorzów | 1-4 |
08-10-2017 (N) - 13:30 | Stilon Gorzów Wlkp. - Miedź Legnica | 0-4 |
Kolejka 9 | ||
13-10-2017 (Pt) - 11:00 | Miedź Legnica - Lechia Zielona Góra | 2-0 |
14-10-2017 (So) - 12:00 | Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin | 1-2 |
14-10-2017 (So) - 15:00 | Ruch Chorzów - Stilon Gorzów Wlkp. | 5-0 |
15-10-2017 (N) - 00:00 | Stal Brzeg - Odra Opole | 0-3 |
Kolejka 10 | ||
21-10-2017 (So) - 14:00 | Zagłębie Lubin - Miedź Legnica | 4-1 |
22-10-2017 (N) - 00:00 | Odra Opole - Górnik Zabrze | 0-4 |
22-10-2017 (N) - 12:00 | Stilon Gorzów Wlkp. - Stal Brzeg | 6-0 |
22-10-2017 (N) - 13:00 | Lechia Zielona Góra - Ruch Chorzów | 1-4 |
Kolejka 11 | ||
28-10-2017 (So) - 12:00 | Górnik Zabrze - Stilon Gorzów Wlkp. | 3-2 |
28-10-2017 (So) - 14:00 | Ruch Chorzów - Miedź Legnica | 3-2 |
29-10-2017 (N) - 14:00 | Stal Brzeg - Lechia Zielona Góra | 0-1 |
29-10-2017 (N) - 00:00 | Odra Opole - Zagłębie Lubin | 1-4 |
Kolejka 12 | ||
04-11-2017 (So) - 12:00 | Lechia Zielona Góra - Górnik Zabrze | 3-5 |
04-11-2017 (So) - 13:00 | Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów | 6-0 |
05-11-2017 (N) - 00:00 | Stilon Gorzów Wlkp. - Odra Opole | 2-1 |
05-11-2017 (N) - 12:00 | Miedź Legnica - Stal Brzeg | 5-0 |
Kolejka 13 | ||
11-11-2017 (So) - 12:00 | Stilon Gorzów Wlkp. - Zagłębie Lubin | 1-3 |
11-11-2017 (So) - 12:00 | Górnik Zabrze - Miedź Legnica | 1-6 |
11-11-2017 (So) - 12:00 | Stal Brzeg - Ruch Chorzów | 0-8 |
12-11-2017 (N) - 00:00 | Odra Opole - Lechia Zielona Góra | 0-2 |
Kolejka 14 | ||
18-11-2017 (So) - 12:00 | Ruch Chorzów - Górnik Zabrze | 4-2 |
18-11-2017 (So) - 12:00 | Zagłębie Lubin - Stal Brzeg | 9-0 |
19-11-2017 (N) - 00:00 | Lechia Zielona Góra - Stilon Gorzów Wlkp. | 2-2 |
19-11-2017 (N) - 00:00 | Miedź Legnica - Odra Opole | 1-0 |