Login
Najpopularniejsze
- Zgoda Ruda Śl. - Victoria Świebodzice 23-28
- Concordia Knurów - Tempo Paniówki 3-1
- Czarni Otmuchów - Unia Krapkowice 5-1
- Śląsk II Wrocław - MKS Kluczbork 0-1
- LKS Goczałkowice - Unia Turza Śl. 4-2
- Unia Kalety - Drama Zbrosławice 1-4
- Odra II Opole - Pogoń Prudnik 3-2
- Unia Głuchołazy - Polonia Prószków 1-1
- KS Twardawa - Orzeł Branice 1-1
- GKS Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice 2-4
Top kluby
Oderka Opole - 7444
Stal Zawadzkie - 2555
Victoria Chrościce - 1798
Borussia Dortmund - 1646
Odra Koźle - 1428
Hertha Berlin - 1349
Unia Kolonowskie - 1300
Małapanew Ozimek - 1252
Beskidy Bielsko-Biała - 1025
Anglia - 986
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Juniorzy II liga Częstochowa,
2017/2018
Kolejka 1 | ||
27-08-2017 (N) - 13:00 | Polonia Poraj - Jura Niegowa | 4-2 |
27-08-2017 (N) - 12:00 | Skra Częstochowa - Orzeł Pawonków | 28-0 |
27-08-2017 (N) - 13:00 | Jedność Boronów - Płomień Kuźnica | 1-0 |
27-08-2017 (N) - 10:00 | Stradom Częstochowa - MKS Myszków | 0-2 |
27-08-2017 (N) - 13:00 | Raków Częstochowa - Sparta Lubliniec | 10-0 |
20-09-2017 (Śr) - 16:30 | Orzeł Kiedrzyn - Grom Miedźno | 4-2 |
Kolejka 2 | ||
03-09-2017 (N) - 13:00 | Orzeł Pawonków - Jura Niegowa | 2-10 |
03-09-2017 (N) - 13:00 | Sparta Lubliniec - Polonia Poraj | 0-1 |
03-09-2017 (N) - 13:00 | MKS Myszków - Raków Częstochowa | 2-1 |
03-09-2017 (N) - 11:00 | Lot Konopiska - Stradom Częstochowa | 2-3 |
03-09-2017 (N) - 13:00 | Płomień Kuźnica - Orzeł Kiedrzyn | 0-4 v.o. |
03-09-2017 (N) - 12:00 | Skra Częstochowa - Jedność Boronów | 12-0 |
Kolejka 3 | ||
06-09-2017 (Śr) - 17:00 | Jedność Boronów - Orzeł Pawonków | 5-3 |
06-09-2017 (Śr) - 16:00 | Orzeł Kiedrzyn - Skra Częstochowa | 0-14 |
06-09-2017 (Śr) - 17:00 | Stradom Częstochowa - Grom Miedźno | 3-0 |
06-09-2017 (Śr) - 17:00 | Raków Częstochowa - Lot Konopiska | 4-1 |
06-09-2017 (Śr) - 17:00 | Polonia Poraj - MKS Myszków | 2-2 |
06-09-2017 (Śr) - 17:00 | Jura Niegowa - Sparta Lubliniec | 2-4 |
Kolejka 4 | ||
09-09-2017 (So) - 11:00 | Lot Konopiska - Polonia Poraj | 0-1 |
10-09-2017 (N) - 10:00 | Orzeł Pawonków - Sparta Lubliniec | 0-3 v.o. |
10-09-2017 (N) - 13:00 | MKS Myszków - Jura Niegowa | 2-1 |
10-09-2017 (N) - 13:00 | Grom Miedźno - Raków Częstochowa | 0-16 |
10-09-2017 (N) - 13:00 | Płomień Kuźnica - Stradom Częstochowa | 2-8 |
10-09-2017 (N) - 13:00 | Jedność Boronów - Orzeł Kiedrzyn | 3-0 v.o. |
Kolejka 5 | ||
17-09-2017 (N) - 13:00 | Orzeł Kiedrzyn - Orzeł Pawonków | 3-0 |
17-09-2017 (N) - 10:00 | Stradom Częstochowa - Skra Częstochowa | 2-8 |
17-09-2017 (N) - 14:00 | Raków Częstochowa - Płomień Kuźnica | 20-0 |
17-09-2017 (N) - 13:00 | Jura Niegowa - Lot Konopiska | 2-3 |
17-09-2017 (N) - 11:00 | Sparta Lubliniec - MKS Myszków | 2-3 |
18-11-2017 (So) - 13:00 | Polonia Poraj - Grom Miedźno | 1-3 |
Kolejka 6 | ||
24-09-2017 (N) - 13:00 | Orzeł Pawonków - MKS Myszków | 0-14 |
24-09-2017 (N) - 13:00 | Grom Miedźno - Jura Niegowa | 4-1 |
24-09-2017 (N) - 13:00 | Płomień Kuźnica - Polonia Poraj | 3-5 |
03-10-2017 (Wt) - 17:30 | Jedność Boronów - Stradom Częstochowa | 1-4 |
11-10-2017 (Śr) - 17:00 | Skra Częstochowa - Raków Częstochowa | 5-3 |
08-11-2017 (Śr) - 17:45 | Sparta Lubliniec - Lot Konopiska | 3-3 |
Kolejka 7 | ||
01-10-2017 (N) - 10:00 | Stradom Częstochowa - Orzeł Kiedrzyn | 0-3 v.o. |
01-10-2017 (N) - 14:00 | Raków Częstochowa - Jedność Boronów | 18-0 |
01-10-2017 (N) - 13:00 | Polonia Poraj - Skra Częstochowa | 1-4 |
01-10-2017 (N) - 13:00 | Jura Niegowa - Płomień Kuźnica | 5-2 |
01-10-2017 (N) - 13:00 | Sparta Lubliniec - Grom Miedźno | 8-0 |
01-10-2017 (N) - 13:00 | MKS Myszków - Lot Konopiska | 3-2 |
Kolejka 8 | ||
08-10-2017 (N) - 13:00 | Orzeł Pawonków - Lot Konopiska | 0-14 v.o. |
08-10-2017 (N) - 13:00 | Grom Miedźno - MKS Myszków | 2-2 |
08-10-2017 (N) - 13:00 | Płomień Kuźnica - Sparta Lubliniec | 1-6 |
08-10-2017 (N) - 14:00 | Skra Częstochowa - Jura Niegowa | 18-0 |
08-10-2017 (N) - 14:00 | Jedność Boronów - Polonia Poraj | 3-0 v.o. |
08-10-2017 (N) - 11:00 | Orzeł Kiedrzyn - Raków Częstochowa | 1-4 |
Kolejka 9 | ||
15-10-2017 (N) - 10:00 | Stradom Częstochowa - Orzeł Pawonków | 3-0 |
15-10-2017 (N) - 13:00 | Polonia Poraj - Orzeł Kiedrzyn | 0-3 v.o. |
15-10-2017 (N) - 12:00 | Jura Niegowa - Jedność Boronów | 0-3 |
15-10-2017 (N) - 10:00 | Sparta Lubliniec - Skra Częstochowa | 3-2 |
15-10-2017 (N) - 13:00 | MKS Myszków - Płomień Kuźnica | 17-0 |
15-10-2017 (N) - 10:00 | Lot Konopiska - Grom Miedźno | 9-0 |
Kolejka 10 | ||
18-10-2017 (Śr) - 18:00 | Jedność Boronów - Sparta Lubliniec | 1-4 |
22-10-2017 (N) - 13:00 | Orzeł Pawonków - Grom Miedźno | 0-10 v.o. |
22-10-2017 (N) - 13:00 | Płomień Kuźnica - Lot Konopiska | 1-17 |
22-10-2017 (N) - 11:00 | Orzeł Kiedrzyn - Jura Niegowa | 2-2 |
22-10-2017 (N) - 10:00 | Stradom Częstochowa - Raków Częstochowa | 0-6 |
16-11-2017 (Cz) - 19:30 | Skra Częstochowa - MKS Myszków | 1-0 |
Kolejka 11 | ||
28-10-2017 (So) - 12:30 | Lot Konopiska - Skra Częstochowa | 0-2 |
29-10-2017 (N) - 10:00 | Sparta Lubliniec - Orzeł Kiedrzyn | 2-1 |
29-10-2017 (N) - 14:00 | MKS Myszków - Jedność Boronów | 3-0 |
08-11-2017 (Śr) - 18:00 | Raków Częstochowa - Orzeł Pawonków | 16-2 |
19-11-2017 (N) - 13:00 | Grom Miedźno - Płomień Kuźnica | 11-0 |
25-11-2017 (So) - 11:00 | Stradom Częstochowa - Polonia Poraj | 2-3 |
Kolejka 12 | ||
05-11-2017 (N) - 10:00 | Skra Częstochowa - Grom Miedźno | 15-0 |
05-11-2017 (N) - 13:30 | Jedność Boronów - Lot Konopiska | 3-7 |
05-11-2017 (N) - 13:00 | Orzeł Kiedrzyn - MKS Myszków | 1-7 |
05-11-2017 (N) - 10:00 | Stradom Częstochowa - Jura Niegowa | 3-2 |
05-11-2017 (N) - 13:00 | Raków Częstochowa - Polonia Poraj | 10-0 |
15-11-2017 (Śr) - 15:30 | Płomień Kuźnica - Orzeł Pawonków | 3-6 |
Kolejka 13 | ||
11-11-2017 (So) - 12:30 | Lot Konopiska - Orzeł Kiedrzyn | 4-0 |
12-11-2017 (N) - 10:00 | Jura Niegowa - Raków Częstochowa | 0-15 |
12-11-2017 (N) - 10:00 | Sparta Lubliniec - Stradom Częstochowa | 3-0 v.o. |
12-11-2017 (N) - 13:00 | Grom Miedźno - Jedność Boronów | 5-1 |
12-11-2017 (N) - 13:00 | Płomień Kuźnica - Skra Częstochowa | 0-22 |
12-11-2017 (N) - 13:00 | Polonia Poraj - Orzeł Pawonków | 9-2 |