Login
Najpopularniejsze
- Stal Brzeg - LZS Bogacica 1-0
- Naprzód Jemielnica - Jedność Rozmierka 0-0
- Zgoda Ruda Śl. - Victoria Świebodzice 23-28
- Karkonosze Jelenia Góra - LKS Goczałkowice 1-1
- Rekord Bielsko-Biała - LZS Starowice 6-2
- LZS Ujazd - LZS Chrząstowice 4-4
- LZS II Starowice - LZS Gościce 7-2
- Czarni Otmuchów - Unia Krapkowice 5-1
- Ruch Chorzów - Lech Poznań 2-1
- Korona Kielce - Piast Gliwice 1-1
Top kluby
Oderka Opole - 7441
Stal Zawadzkie - 2553
Victoria Chrościce - 1796
Borussia Dortmund - 1644
Odra Koźle - 1426
Hertha Berlin - 1347
Unia Kolonowskie - 1298
Małapanew Ozimek - 1249
Beskidy Bielsko-Biała - 1023
Anglia - 984
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Klasa A Częstochowa 2,
2017/2018
Kolejka 1 | ||
19-08-2017 (So) - 17:00 | Sparta Siedlec D. - Pilica Koniecpol | 0-3 |
19-08-2017 (So) - 17:00 | Małapanew Cynków - Jura Niegowa | 5-0 |
19-08-2017 (So) - 17:00 | Kmicic Kruszyna - Czarni Starcza | 4-1 |
19-08-2017 (So) - 11:00 | Orkan Rzerzęczyce - Piast Przyrów | 1-5 |
19-08-2017 (So) - 11:00 | LKS Kamienica Polska - Olimpia Huta Stara | 0-1 |
19-08-2017 (So) - 17:00 | KS Złoty Potok - Unia Rędziny | 5-2 |
20-08-2017 (N) - 17:00 | Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Sokół Olsztyn | 1-5 |
Kolejka 2 | ||
26-08-2017 (So) - 17:00 | Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - KS Złoty Potok | 1-6 |
26-08-2017 (So) - 17:00 | Unia Rędziny - Olimpia Huta Stara | 2-2 |
26-08-2017 (So) - 11:00 | LKS Kamienica Polska - Orkan Rzerzęczyce | 1-3 |
26-08-2017 (So) - 17:00 | Sokół Olsztyn - Pilica Koniecpol | 2-0 |
26-08-2017 (So) - 17:00 | Czarni Starcza - Małapanew Cynków | 3-1 |
27-08-2017 (N) - 17:00 | Jura Niegowa - Sparta Siedlec D. | 1-2 |
27-08-2017 (N) - 17:00 | Piast Przyrów - Kmicic Kruszyna | 3-4 |
Kolejka 3 | ||
02-09-2017 (So) - 17:00 | KS Złoty Potok - Sokół Olsztyn | 2-4 |
02-09-2017 (So) - 17:00 | Olimpia Huta Stara - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona | 4-1 |
02-09-2017 (So) - 17:00 | Orkan Rzerzęczyce - Unia Rędziny | 1-3 |
02-09-2017 (So) - 17:00 | Kmicic Kruszyna - LKS Kamienica Polska | 1-0 |
02-09-2017 (So) - 17:00 | Małapanew Cynków - Piast Przyrów | 2-6 |
02-09-2017 (So) - 17:00 | Sparta Siedlec D. - Czarni Starcza | 0-4 v.o. |
02-09-2017 (So) - 17:00 | Pilica Koniecpol - Jura Niegowa | 2-1 |
Kolejka 4 | ||
09-09-2017 (So) - 13:00 | Sokół Olsztyn - Jura Niegowa | 4-2 |
09-09-2017 (So) - 17:00 | Czarni Starcza - Pilica Koniecpol | 8-1 |
09-09-2017 (So) - 17:00 | Piast Przyrów - Sparta Siedlec D. | 4-0 v.o. |
09-09-2017 (So) - 11:00 | LKS Kamienica Polska - Małapanew Cynków | 4-0 |
09-09-2017 (So) - 17:00 | Unia Rędziny - Kmicic Kruszyna | 4-5 |
09-09-2017 (So) - 17:00 | Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Orkan Rzerzęczyce | 1-2 |
09-09-2017 (So) - 17:00 | KS Złoty Potok - Olimpia Huta Stara | 0-5 |
Kolejka 5 | ||
16-09-2017 (So) - 16:30 | Olimpia Huta Stara - Sokół Olsztyn | 2-1 |
16-09-2017 (So) - 16:30 | Orkan Rzerzęczyce - KS Złoty Potok | 5-0 |
16-09-2017 (So) - 16:30 | Kmicic Kruszyna - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona | 3-2 |
16-09-2017 (So) - 16:30 | Małapanew Cynków - Unia Rędziny | 2-3 |
16-09-2017 (So) - 16:30 | Sparta Siedlec D. - LKS Kamienica Polska | 0-3 v.o. |
16-09-2017 (So) - 16:30 | Pilica Koniecpol - Piast Przyrów | 1-1 |
17-09-2017 (N) - 16:30 | Jura Niegowa - Czarni Starcza | 1-3 |
Kolejka 6 | ||
23-09-2017 (So) - 16:30 | Piast Przyrów - Jura Niegowa | 6-1 |
23-09-2017 (So) - 11:00 | Unia Rędziny - Sparta Siedlec D. | 3-0 |
23-09-2017 (So) - 16:30 | Olimpia Huta Stara - Orkan Rzerzęczyce | 4-2 |
27-09-2017 (Śr) - 16:30 | Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Małapanew Cynków | 9-0 |
27-09-2017 (Śr) - 16:30 | KS Złoty Potok - Kmicic Kruszyna | 1-2 |
27-09-2017 (Śr) - 16:30 | LKS Kamienica Polska - Pilica Koniecpol | 1-0 |
27-09-2017 (Śr) - 16:30 | Sokół Olsztyn - Czarni Starcza | 2-2 |
Kolejka 7 | ||
30-09-2017 (So) - 16:00 | Orkan Rzerzęczyce - Sokół Olsztyn | 3-0 v.o. |
30-09-2017 (So) - 16:00 | Kmicic Kruszyna - Olimpia Huta Stara | 1-4 |
30-09-2017 (So) - 16:00 | Małapanew Cynków - KS Złoty Potok | 0-3 v.o. |
30-09-2017 (So) - 16:00 | Sparta Siedlec D. - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona | 4-4 |
30-09-2017 (So) - 16:00 | Pilica Koniecpol - Unia Rędziny | 2-2 |
30-09-2017 (So) - 16:00 | Czarni Starcza - Piast Przyrów | 4-2 |
01-10-2017 (N) - 16:00 | Jura Niegowa - LKS Kamienica Polska | 3-1 |
Kolejka 8 | ||
07-10-2017 (So) - 15:30 | Sokół Olsztyn - Piast Przyrów | 0-2 |
07-10-2017 (So) - 11:00 | LKS Kamienica Polska - Czarni Starcza | 1-1 |
07-10-2017 (So) - 11:00 | Unia Rędziny - Jura Niegowa | 4-0 |
07-10-2017 (So) - 15:30 | Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Pilica Koniecpol | 2-3 |
07-10-2017 (So) - 15:30 | KS Złoty Potok - Sparta Siedlec D. | 2-3 |
07-10-2017 (So) - 15:30 | Olimpia Huta Stara - Małapanew Cynków | 4-0 |
07-10-2017 (So) - 15:30 | Orkan Rzerzęczyce - Kmicic Kruszyna | 0-2 |
Kolejka 9 | ||
14-10-2017 (So) - 15:00 | Kmicic Kruszyna - Sokół Olsztyn | 1-4 |
14-10-2017 (So) - 15:00 | Małapanew Cynków - Orkan Rzerzęczyce | 3-0 |
14-10-2017 (So) - 15:00 | Sparta Siedlec D. - Olimpia Huta Stara | 1-7 |
14-10-2017 (So) - 15:00 | Pilica Koniecpol - KS Złoty Potok | 1-3 |
14-10-2017 (So) - 11:00 | Czarni Starcza - Unia Rędziny | 2-3 |
14-10-2017 (So) - 13:00 | Piast Przyrów - LKS Kamienica Polska | 6-2 |
15-10-2017 (N) - 15:00 | Jura Niegowa - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona | 2-3 |
Kolejka 10 | ||
21-10-2017 (So) - 14:30 | Sokół Olsztyn - LKS Kamienica Polska | 0-5 |
21-10-2017 (So) - 14:30 | Unia Rędziny - Piast Przyrów | 1-3 |
21-10-2017 (So) - 14:30 | Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Czarni Starcza | 1-3 |
21-10-2017 (So) - 14:30 | KS Złoty Potok - Jura Niegowa | 0-1 |
21-10-2017 (So) - 12:30 | Olimpia Huta Stara - Pilica Koniecpol | 4-0 |
21-10-2017 (So) - 14:30 | Orkan Rzerzęczyce - Sparta Siedlec D. | 4-1 |
21-10-2017 (So) - 14:30 | Kmicic Kruszyna - Małapanew Cynków | 14-0 |
Kolejka 11 | ||
28-10-2017 (So) - 14:00 | LKS Kamienica Polska - Unia Rędziny | 2-1 |
28-10-2017 (So) - 14:00 | Piast Przyrów - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona | 3-0 |
28-10-2017 (So) - 15:00 | Czarni Starcza - KS Złoty Potok | 2-2 |
28-10-2017 (So) - 14:00 | Małapanew Cynków - Sokół Olsztyn | 1-10 |
28-10-2017 (So) - 14:00 | Pilica Koniecpol - Orkan Rzerzęczyce | 0-1 |
28-10-2017 (So) - 14:00 | Sparta Siedlec D. - Kmicic Kruszyna | 3-0 v.o. |
29-10-2017 (N) - 14:00 | Jura Niegowa - Olimpia Huta Stara | 0-6 |
Kolejka 12 | ||
04-11-2017 (So) - 13:30 | Sokół Olsztyn - Unia Rędziny | 0-4 |
04-11-2017 (So) - 13:30 | KS Złoty Potok - Piast Przyrów | 1-5 |
04-11-2017 (So) - 13:30 | Olimpia Huta Stara - Czarni Starcza | 2-1 |
04-11-2017 (So) - 13:30 | Orkan Rzerzęczyce - Jura Niegowa | 5-0 |
04-11-2017 (So) - 13:30 | Kmicic Kruszyna - Pilica Koniecpol | 2-3 |
04-11-2017 (So) - 13:30 | Małapanew Cynków - Sparta Siedlec D. | 2-2 |
18-11-2017 (So) - 12:00 | Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - LKS Kamienica Polska | 3-1 |
Kolejka 13 | ||
11-11-2017 (So) - 13:00 | Sparta Siedlec D. - Sokół Olsztyn | 1-6 |
11-11-2017 (So) - 13:00 | Pilica Koniecpol - Małapanew Cynków | 4-1 |
11-11-2017 (So) - 13:00 | Czarni Starcza - Orkan Rzerzęczyce | 1-2 |
11-11-2017 (So) - 13:00 | Piast Przyrów - Olimpia Huta Stara | 2-3 |
11-11-2017 (So) - 13:00 | LKS Kamienica Polska - KS Złoty Potok | 2-3 |
11-11-2017 (So) - 13:00 | Unia Rędziny - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona | 4-2 |
12-11-2017 (N) - 13:00 | Jura Niegowa - Kmicic Kruszyna | 2-2 |
Kolejka 14 | ||
24-03-2018 (So) - 15:30 | Olimpia Huta Stara - LKS Kamienica Polska | 2-1 |
24-03-2018 (So) - 15:30 | Jura Niegowa - Małapanew Cynków | 5-1 |
24-03-2018 (So) - 15:30 | Pilica Koniecpol - Sparta Siedlec D. | 3-0 v.o. |
01-05-2018 (Wt) - 17:00 | Czarni Starcza - Kmicic Kruszyna | 1-2 |
01-05-2018 (Wt) - 17:00 | Piast Przyrów - Orkan Rzerzęczyce | 3-0 |
01-05-2018 (Wt) - 17:00 | Unia Rędziny - KS Złoty Potok | 3-0 |
01-05-2018 (Wt) - 11:00 | Sokół Olsztyn - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona | 3-1 |
Kolejka 15 | ||
31-03-2018 (So) - 16:00 | Pilica Koniecpol - Sokół Olsztyn | 1-3 |
31-03-2018 (So) - 16:00 | Sparta Siedlec D. - Jura Niegowa | 3-0 v.o. |
31-03-2018 (So) - 16:00 | Małapanew Cynków - Czarni Starcza | 1-5 |
31-03-2018 (So) - 16:00 | Kmicic Kruszyna - Piast Przyrów | 4-2 |
31-03-2018 (So) - 16:00 | Orkan Rzerzęczyce - LKS Kamienica Polska | 5-0 |
31-03-2018 (So) - 15:30 | Olimpia Huta Stara - Unia Rędziny | 3-1 |
31-03-2018 (So) - 16:00 | KS Złoty Potok - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona | 3-1 |
Kolejka 16 | ||
07-04-2018 (So) - 16:00 | Sokół Olsztyn - KS Złoty Potok | 4-2 |
07-04-2018 (So) - 16:00 | Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Olimpia Huta Stara | 2-2 |
07-04-2018 (So) - 16:00 | Unia Rędziny - Orkan Rzerzęczyce | 1-2 |
07-04-2018 (So) - 16:00 | LKS Kamienica Polska - Kmicic Kruszyna | 0-0 |
07-04-2018 (So) - 16:00 | Piast Przyrów - Małapanew Cynków | 2-0 |
07-04-2018 (So) - 16:00 | Czarni Starcza - Sparta Siedlec D. | 3-0 v.o. |
07-04-2018 (So) - 11:00 | Jura Niegowa - Pilica Koniecpol | 0-0 |
Kolejka 17 | ||
14-04-2018 (So) - 16:00 | Pilica Koniecpol - Czarni Starcza | 0-2 |
14-04-2018 (So) - 16:00 | Sparta Siedlec D. - Piast Przyrów | 3-0 v.o. |
14-04-2018 (So) - 16:00 | Małapanew Cynków - LKS Kamienica Polska | 2-1 |
14-04-2018 (So) - 16:00 | Kmicic Kruszyna - Unia Rędziny | 0-2 |
14-04-2018 (So) - 16:00 | Orkan Rzerzęczyce - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona | 5-3 |
14-04-2018 (So) - 16:00 | Olimpia Huta Stara - KS Złoty Potok | 2-0 |
15-04-2018 (N) - 16:00 | Jura Niegowa - Sokół Olsztyn | 2-1 |
Kolejka 18 | ||
21-04-2018 (So) - 17:00 | Sokół Olsztyn - Olimpia Huta Stara | 2-1 |
21-04-2018 (So) - 17:00 | KS Złoty Potok - Orkan Rzerzęczyce | 1-4 |
21-04-2018 (So) - 17:00 | Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Kmicic Kruszyna | 2-2 |
21-04-2018 (So) - 17:00 | Unia Rędziny - Małapanew Cynków | 1-0 |
21-04-2018 (So) - 17:00 | LKS Kamienica Polska - Sparta Siedlec D. | 3-0 v.o. |
21-04-2018 (So) - 17:00 | Piast Przyrów - Pilica Koniecpol | 4-0 |
21-04-2018 (So) - 17:00 | Czarni Starcza - Jura Niegowa | 2-2 |
Kolejka 19 | ||
28-04-2018 (So) - 11:00 | Czarni Starcza - Sokół Olsztyn | 3-1 |
28-04-2018 (So) - 17:00 | Sparta Siedlec D. - Unia Rędziny | 3-0 v.o. |
28-04-2018 (So) - 17:00 | Małapanew Cynków - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona | 7-3 |
28-04-2018 (So) - 17:00 | Kmicic Kruszyna - KS Złoty Potok | 4-3 |
28-04-2018 (So) - 17:00 | Orkan Rzerzęczyce - Olimpia Huta Stara | 1-3 |
29-04-2018 (N) - 16:00 | Pilica Koniecpol - LKS Kamienica Polska | 1-1 |
29-04-2018 (N) - 17:00 | Jura Niegowa - Piast Przyrów | 0-1 |
Kolejka 20 | ||
05-05-2018 (So) - 17:00 | Sokół Olsztyn - Orkan Rzerzęczyce | 4-1 |
05-05-2018 (So) - 11:00 | Olimpia Huta Stara - Kmicic Kruszyna | 8-2 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | KS Złoty Potok - Małapanew Cynków | 2-2 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Sparta Siedlec D. | 3-0 v.o. |
05-05-2018 (So) - 17:00 | Unia Rędziny - Pilica Koniecpol | 2-1 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | Piast Przyrów - Czarni Starcza | 1-0 |
06-05-2018 (N) - 17:00 | LKS Kamienica Polska - Jura Niegowa | 0-2 |
Kolejka 21 | ||
12-05-2018 (So) - 17:00 | Czarni Starcza - LKS Kamienica Polska | 1-0 |
12-05-2018 (So) - 17:00 | Jura Niegowa - Unia Rędziny | 1-0 |
12-05-2018 (So) - 17:00 | Pilica Koniecpol - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona | 0-1 |
12-05-2018 (So) - 17:00 | Sparta Siedlec D. - KS Złoty Potok | 3-0 v.o. |
12-05-2018 (So) - 17:00 | Małapanew Cynków - Olimpia Huta Stara | 1-4 |
12-05-2018 (So) - 17:00 | Kmicic Kruszyna - Orkan Rzerzęczyce | 5-1 |
13-05-2018 (N) - 17:00 | Piast Przyrów - Sokół Olsztyn | 2-1 |
Kolejka 22 | ||
19-05-2018 (So) - 17:00 | Olimpia Huta Stara - Sparta Siedlec D. | 3-0 v.o. |
19-05-2018 (So) - 17:00 | KS Złoty Potok - Pilica Koniecpol | 3-1 |
19-05-2018 (So) - 17:00 | Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Jura Niegowa | 2-1 |
19-05-2018 (So) - 17:00 | Unia Rędziny - Czarni Starcza | 3-2 |
19-05-2018 (So) - 17:00 | Sokół Olsztyn - Kmicic Kruszyna | 4-3 |
19-05-2018 (So) - 17:00 | Orkan Rzerzęczyce - Małapanew Cynków | 2-0 |
20-05-2018 (N) - 17:00 | LKS Kamienica Polska - Piast Przyrów | 0-4 |
Kolejka 23 | ||
26-05-2018 (So) - 17:00 | LKS Kamienica Polska - Sokół Olsztyn | 2-2 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | Piast Przyrów - Unia Rędziny | 1-0 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | Czarni Starcza - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona | 9-0 v.o. |
26-05-2018 (So) - 17:00 | Jura Niegowa - KS Złoty Potok | 0-3 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | Pilica Koniecpol - Olimpia Huta Stara | 0-1 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | Sparta Siedlec D. - Orkan Rzerzęczyce | 3-0 v.o. |
26-05-2018 (So) - 17:00 | Małapanew Cynków - Kmicic Kruszyna | 2-5 |
Kolejka 24 | ||
02-06-2018 (So) - 17:30 | Kmicic Kruszyna - Sparta Siedlec D. | 3-0 v.o. |
02-06-2018 (So) - 17:30 | Orkan Rzerzęczyce - Pilica Koniecpol | 4-0 |
02-06-2018 (So) - 17:30 | Olimpia Huta Stara - Jura Niegowa | 5-2 |
02-06-2018 (So) - 17:30 | KS Złoty Potok - Czarni Starcza | 2-1 |
02-06-2018 (So) - 12:00 | Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Piast Przyrów | 0-4 v.o. |
02-06-2018 (So) - 17:30 | Unia Rędziny - LKS Kamienica Polska | 5-2 |
30-06-2018 (So) - 00:00 | Sokół Olsztyn - Małapanew Cynków | 3-0 v.o. |
Kolejka 25 | ||
09-06-2018 (So) - 17:30 | Unia Rędziny - Sokół Olsztyn | 2-4 |
09-06-2018 (So) - 17:30 | LKS Kamienica Polska - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona | 5-0 |
09-06-2018 (So) - 17:30 | Piast Przyrów - KS Złoty Potok | 7-1 |
09-06-2018 (So) - 17:30 | Czarni Starcza - Olimpia Huta Stara | 3-10 |
09-06-2018 (So) - 17:30 | Jura Niegowa - Orkan Rzerzęczyce | 2-0 |
09-06-2018 (So) - 17:30 | Pilica Koniecpol - Kmicic Kruszyna | 2-1 |
09-06-2018 (So) - 17:30 | Sparta Siedlec D. - Małapanew Cynków | 3-0 v.o. |
Kolejka 26 | ||
16-06-2018 (So) - 17:30 | Małapanew Cynków - Pilica Koniecpol | 3-3 |
16-06-2018 (So) - 17:30 | Kmicic Kruszyna - Jura Niegowa | 1-1 |
16-06-2018 (So) - 17:30 | Orkan Rzerzęczyce - Czarni Starcza | 1-2 |
16-06-2018 (So) - 17:30 | Sokół Olsztyn - Sparta Siedlec D. | 3-0 v.o. |
16-06-2018 (So) - 17:30 | KS Złoty Potok - LKS Kamienica Polska | 1-0 |
16-06-2018 (So) - 17:30 | Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Unia Rędziny | 1-2 |
17-06-2018 (N) - 17:30 | Olimpia Huta Stara - Piast Przyrów | 3-2 |