Login
Najpopularniejsze
- Naprzód Jemielnica - Jedność Rozmierka 0-0
- Zgoda Ruda Śl. - Victoria Świebodzice 23-28
- Karkonosze Jelenia Góra - LKS Goczałkowice 1-1
- Korona Kielce - Piast Gliwice 1-1
- Rekord Bielsko-Biała - LZS Starowice 6-2
- LZS Ujazd - LZS Chrząstowice 4-4
- LZS II Starowice - LZS Gościce 7-2
- Czarni Otmuchów - Unia Krapkowice 5-1
- Pniówek Pawłowice - Gwarek Tarnowskie Góry 2-2
- Śląsk II Wrocław - MKS Kluczbork 0-1
Top kluby
Oderka Opole - 7444
Stal Zawadzkie - 2555
Victoria Chrościce - 1798
Borussia Dortmund - 1646
Odra Koźle - 1428
Hertha Berlin - 1349
Unia Kolonowskie - 1300
Małapanew Ozimek - 1252
Beskidy Bielsko-Biała - 1025
Anglia - 986
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
I liga,
2016/2017
Kolejka 1 | ||
15-07-2016 (Pt) - 20:30 | Śląsk Wrocław - Lech Poznań | 0-0 |
15-07-2016 (Pt) - 18:00 | Wisła Płock - Lechia Gdańsk | 2-1 |
16-07-2016 (So) - 18:00 | Wisła Kraków - Pogoń Szczecin | 2-1 |
16-07-2016 (So) - 20:30 | Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok | 1-1 |
16-07-2016 (So) - 15:30 | Ruch Chorzów - Górnik Łęczna | 2-1 |
17-07-2016 (N) - 18:00 | Cracovia Kraków - Piast Gliwice | 5-1 |
17-07-2016 (N) - 15:30 | Zagłębie Lubin - Korona Kielce | 4-0 |
18-07-2016 (Pn) - 18:00 | LKS Nieciecza - Arka Gdynia | 2-0 |
Kolejka 2 | ||
22-07-2016 (Pt) - 20:30 | Arka Gdynia - Wisła Kraków | 3-0 |
22-07-2016 (Pt) - 18:00 | Pogoń Szczecin - Korona Kielce | 1-1 |
23-07-2016 (So) - 20:30 | Legia Warszawa - Śląsk Wrocław | 0-0 |
23-07-2016 (So) - 18:00 | Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów | 4-1 |
24-07-2016 (N) - 15:30 | LKS Nieciecza - Cracovia Kraków | 3-2 |
24-07-2016 (N) - 15:30 | Piast Gliwice - Wisła Płock | 2-1 |
24-07-2016 (N) - 18:00 | Lech Poznań - Zagłębie Lubin | 0-2 |
25-07-2016 (Pn) - 18:00 | Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk | 1-2 |
Kolejka 3 | ||
29-07-2016 (Pt) - 18:00 | Arka Gdynia - Ruch Chorzów | 3-0 |
29-07-2016 (Pt) - 20:30 | Lech Poznań - Jagiellonia Białystok | 0-2 |
30-07-2016 (So) - 18:00 | Lechia Gdańsk - Wisła Kraków | 3-1 |
30-07-2016 (So) - 20:30 | Wisła Płock - Legia Warszawa | 2-3 |
31-07-2016 (N) - 15:30 | Górnik Łęczna - Cracovia Kraków | 0-0 |
31-07-2016 (N) - 18:00 | Korona Kielce - Piast Gliwice | 1-1 |
31-07-2016 (N) - 15:30 | Zagłębie Lubin - LKS Nieciecza | 2-0 |
01-08-2016 (Pn) - 18:00 | Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław | 0-2 |
Kolejka 4 | ||
05-08-2016 (Pt) - 20:30 | Cracovia Kraków - Wisła Kraków | 2-1 |
05-08-2016 (Pt) - 18:00 | Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia | 4-1 |
06-08-2016 (So) - 15:30 | LKS Nieciecza - Górnik Łęczna | 2-1 |
06-08-2016 (So) - 20:30 | Korona Kielce - Lech Poznań | 4-1 |
06-08-2016 (So) - 18:00 | Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk | 0-0 |
07-08-2016 (N) - 18:00 | Legia Warszawa - Piast Gliwice | 0-0 |
07-08-2016 (N) - 15:30 | Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin | 1-1 |
08-08-2016 (Pn) - 18:00 | Ruch Chorzów - Wisła Płock | 2-2 |
Kolejka 5 | ||
12-08-2016 (Pt) - 18:00 | Lechia Gdańsk - Korona Kielce | 3-2 |
12-08-2016 (Pt) - 20:30 | Lech Poznań - Cracovia Kraków | 2-1 |
13-08-2016 (So) - 20:30 | Pogoń Szczecin - LKS Nieciecza | 5-0 |
13-08-2016 (So) - 18:00 | Górnik Łęczna - Legia Warszawa | 1-0 |
13-08-2016 (So) - 15:30 | Arka Gdynia - Śląsk Wrocław | 2-0 |
14-08-2016 (N) - 15:30 | Piast Gliwice - Zagłębie Lubin | 0-0 |
14-08-2016 (N) - 18:00 | Wisła Kraków - Ruch Chorzów | 1-2 |
15-08-2016 (Pn) - 18:00 | Wisła Płock - Jagiellonia Białystok | 1-0 |
Kolejka 6 | ||
19-08-2016 (Pt) - 18:00 | Śląsk Wrocław - Wisła Płock | 0-0 |
19-08-2016 (Pt) - 20:30 | LKS Nieciecza - Lech Poznań | 0-0 |
20-08-2016 (So) - 15:30 | Cracovia Kraków - Ruch Chorzów | 1-1 |
20-08-2016 (So) - 18:00 | Piast Gliwice - Pogoń Szczecin | 0-2 |
20-08-2016 (So) - 20:30 | Legia Warszawa - Arka Gdynia | 1-3 |
21-08-2016 (N) - 15:30 | Zagłębie Lubin - Górnik Łęczna | 0-0 |
21-08-2016 (N) - 18:00 | Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk | 0-1 |
22-08-2016 (Pn) - 18:00 | Korona Kielce - Wisła Kraków | 1-0 |
Kolejka 7 | ||
26-08-2016 (Pt) - 18:00 | Wisła Płock - Korona Kielce | 1-2 |
26-08-2016 (Pt) - 20:30 | Wisła Kraków - Śląsk Wrocław | 1-5 |
27-08-2016 (So) - 20:30 | Arka Gdynia - Zagłębie Lubin | 1-1 |
27-08-2016 (So) - 18:00 | Górnik Łęczna - Jagiellonia Białystok | 0-2 |
27-08-2016 (So) - 15:30 | Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków | 1-1 |
28-08-2016 (N) - 15:30 | Lech Poznań - Piast Gliwice | 2-0 |
28-08-2016 (N) - 18:00 | Lechia Gdańsk - LKS Nieciecza | 1-2 |
28-08-2016 (N) - 18:00 | Ruch Chorzów - Legia Warszawa | 0-2 |
Kolejka 8 | ||
09-09-2016 (Pt) - 20:30 | Zagłębie Lubin - Wisła Płock | 1-2 |
09-09-2016 (Pt) - 18:00 | Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk | 0-1 |
10-09-2016 (So) - 20:30 | LKS Nieciecza - Legia Warszawa | 2-1 |
10-09-2016 (So) - 15:30 | Piast Gliwice - Górnik Łęczna | 3-3 |
10-09-2016 (So) - 18:00 | Korona Kielce - Arka Gdynia | 1-0 |
11-09-2016 (N) - 15:30 | Lech Poznań - Pogoń Szczecin | 3-1 |
11-09-2016 (N) - 18:00 | Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków | 2-1 |
12-09-2016 (Pn) - 18:00 | Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów | 1-2 |
Kolejka 9 | ||
16-09-2016 (Pt) - 18:00 | Ruch Chorzów - LKS Nieciecza | 0-1 |
16-09-2016 (Pt) - 20:30 | Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok | 0-4 |
17-09-2016 (So) - 20:30 | Wisła Kraków - Piast Gliwice | 1-0 |
17-09-2016 (So) - 18:00 | Wisła Płock - Pogoń Szczecin | 2-0 |
17-09-2016 (So) - 15:30 | Górnik Łęczna - Korona Kielce | 4-0 |
18-09-2016 (N) - 18:00 | Legia Warszawa - Zagłębie Lubin | 2-3 |
18-09-2016 (N) - 15:30 | Lechia Gdańsk - Lech Poznań | 2-1 |
19-09-2016 (Pn) - 18:00 | Arka Gdynia - Cracovia Kraków | 1-0 |
Kolejka 10 | ||
23-09-2016 (Pt) - 20:30 | Wisła Kraków - Legia Warszawa | 0-0 |
23-09-2016 (Pt) - 18:00 | LKS Nieciecza - Wisła Płock | 0-0 |
24-09-2016 (So) - 18:00 | Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów | 2-1 |
24-09-2016 (So) - 15:30 | Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna | 1-1 |
24-09-2016 (So) - 20:30 | Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków | 1-1 |
25-09-2016 (N) - 15:30 | Korona Kielce - Jagiellonia Białystok | 1-2 |
25-09-2016 (N) - 18:00 | Lech Poznań - Arka Gdynia | 0-0 |
26-09-2016 (Pn) - 18:00 | Piast Gliwice - Śląsk Wrocław | 1-1 |
Kolejka 11 | ||
30-09-2016 (Pt) - 20:30 | Górnik Łęczna - Lech Poznań | 1-2 |
30-09-2016 (Pt) - 18:00 | Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin | 1-2 |
01-10-2016 (So) - 15:30 | Arka Gdynia - Piast Gliwice | 1-2 |
01-10-2016 (So) - 20:30 | Legia Warszawa - Lechia Gdańsk | 3-0 |
01-10-2016 (So) - 18:00 | Wisła Płock - Wisła Kraków | 2-3 |
02-10-2016 (N) - 18:00 | Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin | 0-0 |
02-10-2016 (N) - 15:30 | Śląsk Wrocław - LKS Nieciecza | 1-2 |
02-10-2016 (N) - 15:30 | Cracovia Kraków - Korona Kielce | 6-0 |
Kolejka 12 | ||
14-10-2016 (Pt) - 18:00 | Cracovia Kraków - Wisła Płock | 1-0 |
14-10-2016 (Pt) - 20:30 | Pogoń Szczecin - Legia Warszawa | 3-2 |
15-10-2016 (So) - 20:30 | Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk | 1-2 |
15-10-2016 (So) - 15:30 | Górnik Łęczna - Arka Gdynia | 0-0 |
15-10-2016 (So) - 18:00 | Piast Gliwice - Ruch Chorzów | 2-1 |
16-10-2016 (N) - 18:00 | Lech Poznań - Wisła Kraków | 1-1 |
16-10-2016 (N) - 15:30 | LKS Nieciecza - Jagiellonia Białystok | 0-0 |
17-10-2016 (Pn) - 18:00 | Korona Kielce - Śląsk Wrocław | 1-2 |
Kolejka 13 | ||
21-10-2016 (Pt) - 20:30 | Wisła Kraków - LKS Nieciecza | 2-0 |
21-10-2016 (Pt) - 18:00 | Arka Gdynia - Pogoń Szczecin | 0-3 |
22-10-2016 (So) - 18:00 | Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków | 2-2 |
22-10-2016 (So) - 15:30 | Wisła Płock - Górnik Łęczna | 1-2 |
22-10-2016 (So) - 20:30 | Legia Warszawa - Lech Poznań | 2-1 |
23-10-2016 (N) - 15:30 | Lechia Gdańsk - Piast Gliwice | 3-2 |
23-10-2016 (N) - 18:00 | Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin | 1-2 |
24-10-2016 (Pn) - 18:00 | Ruch Chorzów - Korona Kielce | 4-0 |
Kolejka 14 | ||
28-10-2016 (Pt) - 18:00 | Piast Gliwice - LKS Nieciecza | 2-1 |
28-10-2016 (Pt) - 20:30 | Korona Kielce - Legia Warszawa | 2-4 |
29-10-2016 (So) - 20:30 | Lech Poznań - Wisła Płock | 2-0 |
29-10-2016 (So) - 15:30 | Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław | 0-3 |
29-10-2016 (So) - 18:00 | Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów | 2-1 |
30-10-2016 (N) - 18:00 | Arka Gdynia - Lechia Gdańsk | 1-1 |
30-10-2016 (N) - 15:30 | Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok | 1-3 |
31-10-2016 (Pn) - 18:00 | Zagłębie Lubin - Wisła Kraków | 2-2 |
Kolejka 15 | ||
04-11-2016 (Pt) - 20:30 | Ruch Chorzów - Lech Poznań | 0-5 |
04-11-2016 (Pt) - 18:00 | Wisła Płock - Arka Gdynia | 0-0 |
05-11-2016 (So) - 15:30 | LKS Nieciecza - Korona Kielce | 1-3 |
05-11-2016 (So) - 20:30 | Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin | 1-1 |
05-11-2016 (So) - 18:00 | Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice | 2-0 |
06-11-2016 (N) - 15:30 | Wisła Kraków - Górnik Łęczna | 3-2 |
06-11-2016 (N) - 15:30 | Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin | 2-1 |
06-11-2016 (N) - 18:00 | Legia Warszawa - Cracovia Kraków | 2-0 |
Kolejka 16 | ||
18-11-2016 (Pt) - 18:00 | Piast Gliwice - Cracovia Kraków | 2-2 |
18-11-2016 (Pt) - 20:30 | Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa | 1-4 |
19-11-2016 (So) - 20:30 | Lechia Gdańsk - Wisła Płock | 2-1 |
19-11-2016 (So) - 15:30 | Górnik Łęczna - Ruch Chorzów | 0-4 |
19-11-2016 (So) - 18:00 | Pogoń Szczecin - Wisła Kraków | 6-2 |
20-11-2016 (N) - 18:00 | Lech Poznań - Śląsk Wrocław | 3-0 |
20-11-2016 (N) - 15:30 | Arka Gdynia - LKS Nieciecza | 1-3 |
21-11-2016 (Pn) - 18:00 | Korona Kielce - Zagłębie Lubin | 2-1 |
Kolejka 17 | ||
25-11-2016 (Pt) - 20:30 | Zagłębie Lubin - Lech Poznań | 0-3 |
25-11-2016 (Pt) - 18:00 | Cracovia Kraków - LKS Nieciecza | 1-3 |
26-11-2016 (So) - 20:30 | Wisła Kraków - Arka Gdynia | 5-1 |
26-11-2016 (So) - 15:30 | Korona Kielce - Pogoń Szczecin | 4-1 |
26-11-2016 (So) - 18:00 | Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok | 1-2 |
27-11-2016 (N) - 15:30 | Wisła Płock - Piast Gliwice | 0-0 |
27-11-2016 (N) - 18:00 | Śląsk Wrocław - Legia Warszawa | 0-4 |
28-11-2016 (Pn) - 18:00 | Lechia Gdańsk - Górnik Łęczna | 3-0 |
Kolejka 18 | ||
02-12-2016 (Pt) - 18:00 | LKS Nieciecza - Zagłębie Lubin | 0-1 |
02-12-2016 (Pt) - 20:30 | Legia Warszawa - Wisła Płock | 2-2 |
03-12-2016 (So) - 18:00 | Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin | 1-1 |
03-12-2016 (So) - 20:30 | Wisła Kraków - Lechia Gdańsk | 3-0 |
03-12-2016 (So) - 15:30 | Piast Gliwice - Korona Kielce | 1-0 |
04-12-2016 (N) - 15:30 | Cracovia Kraków - Górnik Łęczna | 1-1 |
04-12-2016 (N) - 18:00 | Jagiellonia Białystok - Lech Poznań | 2-1 |
05-12-2016 (Pn) - 18:00 | Ruch Chorzów - Arka Gdynia | 1-2 |
Kolejka 19 | ||
09-12-2016 (Pt) - 20:30 | Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław | 3-0 |
09-12-2016 (Pt) - 18:00 | Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin | 1-1 |
10-12-2016 (So) - 18:00 | Wisła Płock - Ruch Chorzów | 4-3 |
10-12-2016 (So) - 15:30 | Górnik Łęczna - LKS Nieciecza | 3-0 |
10-12-2016 (So) - 20:30 | Wisła Kraków - Cracovia Kraków | 1-1 |
11-12-2016 (N) - 15:30 | Lech Poznań - Korona Kielce | 1-0 |
11-12-2016 (N) - 18:00 | Piast Gliwice - Legia Warszawa | 1-5 |
12-12-2016 (Pn) - 18:00 | Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok | 2-3 |
Kolejka 20 | ||
16-12-2016 (Pt) - 18:00 | LKS Nieciecza - Pogoń Szczecin | 2-0 |
16-12-2016 (Pt) - 20:30 | Ruch Chorzów - Wisła Kraków | 1-0 |
17-12-2016 (So) - 18:00 | Jagiellonia Białystok - Wisła Płock | 1-2 |
17-12-2016 (So) - 20:30 | Cracovia Kraków - Lech Poznań | 1-1 |
17-12-2016 (So) - 15:30 | Korona Kielce - Lechia Gdańsk | 2-0 |
18-12-2016 (N) - 15:30 | Śląsk Wrocław - Arka Gdynia | 0-2 |
18-12-2016 (N) - 18:00 | Legia Warszawa - Górnik Łęczna | 5-0 |
19-12-2016 (Pn) - 18:00 | Zagłębie Lubin - Piast Gliwice | 2-1 |
Kolejka 21 | ||
10-02-2017 (Pt) - 20:30 | Lech Poznań - LKS Nieciecza | 3-0 |
10-02-2017 (Pt) - 18:00 | Ruch Chorzów - Cracovia Kraków | 0-1 |
11-02-2017 (So) - 18:00 | Wisła Kraków - Korona Kielce | 2-0 |
11-02-2017 (So) - 20:30 | Arka Gdynia - Legia Warszawa | 0-1 |
12-02-2017 (N) - 15:30 | Wisła Płock - Śląsk Wrocław | 1-1 |
12-02-2017 (N) - 18:00 | Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok | 3-0 |
13-02-2017 (Pn) - 18:00 | Pogoń Szczecin - Piast Gliwice | 2-1 |
07-03-2017 (Wt) - 18:00 | Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin | 0-1 |
Kolejka 22 | ||
17-02-2017 (Pt) - 20:30 | LKS Nieciecza - Lechia Gdańsk | 1-1 |
17-02-2017 (Pt) - 18:00 | Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna | 5-0 |
18-02-2017 (So) - 20:30 | Piast Gliwice - Lech Poznań | 0-3 |
18-02-2017 (So) - 18:00 | Śląsk Wrocław - Wisła Kraków | 1-0 |
18-02-2017 (So) - 15:30 | Korona Kielce - Wisła Płock | 4-2 |
19-02-2017 (N) - 15:30 | Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin | 1-1 |
19-02-2017 (N) - 18:00 | Legia Warszawa - Ruch Chorzów | 1-3 |
20-02-2017 (Pn) - 18:00 | Zagłębie Lubin - Arka Gdynia | 1-0 |
Kolejka 23 | ||
24-02-2017 (Pt) - 20:30 | Pogoń Szczecin - Lech Poznań | 0-3 |
24-02-2017 (Pt) - 18:00 | Arka Gdynia - Korona Kielce | 4-1 |
25-02-2017 (So) - 15:30 | Wisła Płock - Zagłębie Lubin | 2-1 |
25-02-2017 (So) - 20:30 | Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok | 3-1 |
25-02-2017 (So) - 18:00 | Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków | 4-2 |
26-02-2017 (N) - 18:00 | Legia Warszawa - LKS Nieciecza | 1-1 |
26-02-2017 (N) - 15:30 | Górnik Łęczna - Piast Gliwice | 1-0 |
27-02-2017 (Pn) - 18:00 | Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław | 2-0 |
Kolejka 24 | ||
03-03-2017 (Pt) - 18:00 | Korona Kielce - Górnik Łęczna | 2-1 |
03-03-2017 (Pt) - 20:30 | Zagłębie Lubin - Legia Warszawa | 1-3 |
04-03-2017 (So) - 20:30 | Piast Gliwice - Wisła Kraków | 1-2 |
04-03-2017 (So) - 18:00 | LKS Nieciecza - Ruch Chorzów | 0-0 |
04-03-2017 (So) - 15:30 | Cracovia Kraków - Arka Gdynia | 1-1 |
05-03-2017 (N) - 15:30 | Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław | 4-1 |
05-03-2017 (N) - 18:00 | Lech Poznań - Lechia Gdańsk | 1-0 |
06-03-2017 (Pn) - 18:00 | Pogoń Szczecin - Wisła Płock | 1-1 |
Kolejka 25 | ||
10-03-2017 (Pt) - 18:00 | Śląsk Wrocław - Piast Gliwice | 3-4 |
10-03-2017 (Pt) - 20:30 | Arka Gdynia - Lech Poznań | 1-4 |
11-03-2017 (So) - 20:30 | Jagiellonia Białystok - Korona Kielce | 4-1 |
11-03-2017 (So) - 18:00 | Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk | 2-1 |
11-03-2017 (So) - 15:30 | Wisła Płock - LKS Nieciecza | 1-0 |
12-03-2017 (N) - 15:30 | Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin | 2-2 |
12-03-2017 (N) - 18:00 | Legia Warszawa - Wisła Kraków | 1-0 |
13-03-2017 (Pn) - 18:00 | Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin | 1-1 |
Kolejka 26 | ||
17-03-2017 (Pt) - 18:00 | LKS Nieciecza - Śląsk Wrocław | 1-2 |
17-03-2017 (Pt) - 20:30 | Wisła Kraków - Wisła Płock | 3-2 |
18-03-2017 (So) - 15:30 | Piast Gliwice - Arka Gdynia | 3-2 |
18-03-2017 (So) - 18:00 | Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów | 0-1 |
18-03-2017 (So) - 20:30 | Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok | 0-0 |
19-03-2017 (N) - 15:30 | Korona Kielce - Cracovia Kraków | 3-0 |
19-03-2017 (N) - 18:00 | Lechia Gdańsk - Legia Warszawa | 1-2 |
19-03-2017 (N) - 15:30 | Lech Poznań - Górnik Łęczna | 0-0 |
Kolejka 27 | ||
31-03-2017 (Pt) - 18:00 | Śląsk Wrocław - Korona Kielce | 3-0 |
31-03-2017 (Pt) - 20:30 | Wisła Kraków - Lech Poznań | 0-0 |
01-04-2017 (So) - 18:00 | Wisła Płock - Cracovia Kraków | 4-1 |
01-04-2017 (So) - 15:30 | Arka Gdynia - Górnik Łęczna | 2-4 |
01-04-2017 (So) - 20:30 | Legia Warszawa - Pogoń Szczecin | 2-0 |
02-04-2017 (N) - 18:00 | Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin | 1-0 |
02-04-2017 (N) - 15:30 | Jagiellonia Białystok - LKS Nieciecza | 1-0 |
03-04-2017 (Pn) - 18:00 | Ruch Chorzów - Piast Gliwice | 0-0 |
Kolejka 28 | ||
07-04-2017 (Pt) - 18:00 | Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław | 1-0 |
07-04-2017 (Pt) - 20:30 | Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok | 3-4 |
08-04-2017 (So) - 18:00 | Pogoń Szczecin - Arka Gdynia | 5-1 |
08-04-2017 (So) - 15:30 | Górnik Łęczna - Wisła Płock | 2-3 |
08-04-2017 (So) - 20:30 | LKS Nieciecza - Wisła Kraków | 2-3 |
09-04-2017 (N) - 18:00 | Lech Poznań - Legia Warszawa | 1-2 |
09-04-2017 (N) - 15:30 | Piast Gliwice - Lechia Gdańsk | 1-1 |
10-04-2017 (Pn) - 18:00 | Korona Kielce - Ruch Chorzów | 1-0 |
Kolejka 29 | ||
15-04-2017 (So) - 18:00 | Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków | 0-0 |
15-04-2017 (So) - 20:30 | Wisła Płock - Lech Poznań | 0-3 |
15-04-2017 (So) - 15:30 | Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna | 2-2 |
15-04-2017 (So) - 15:30 | Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin | 1-2 |
17-04-2017 (Pn) - 18:00 | Wisła Kraków - Zagłębie Lubin | 1-0 |
17-04-2017 (Pn) - 15:30 | Legia Warszawa - Korona Kielce | 0-0 |
17-04-2017 (Pn) - 18:00 | Lechia Gdańsk - Arka Gdynia | 2-1 |
17-04-2017 (Pn) - 15:30 | LKS Nieciecza - Piast Gliwice | 1-0 |
Kolejka 30 | ||
22-04-2017 (So) - 18:00 | Cracovia Kraków - Legia Warszawa | 1-2 |
22-04-2017 (So) - 18:00 | Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk | 3-1 |
22-04-2017 (So) - 18:00 | Lech Poznań - Ruch Chorzów | 3-0 |
22-04-2017 (So) - 18:00 | Arka Gdynia - Wisła Płock | 1-1 |
22-04-2017 (So) - 18:00 | Górnik Łęczna - Wisła Kraków | 3-1 |
22-04-2017 (So) - 18:00 | Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław | 1-1 |
22-04-2017 (So) - 18:00 | Korona Kielce - LKS Nieciecza | 0-1 |
22-04-2017 (So) - 18:00 | Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok | 0-1 |