Login
Najpopularniejsze
- Zgoda Ruda Śl. - Victoria Świebodzice 23-28
- Concordia Knurów - Tempo Paniówki 3-1
- Czarni Otmuchów - Unia Krapkowice 5-1
- Śląsk II Wrocław - MKS Kluczbork 0-1
- LKS Goczałkowice - Unia Turza Śl. 4-2
- Odra II Opole - Pogoń Prudnik 3-2
- Unia Kalety - Drama Zbrosławice 1-4
- Unia Głuchołazy - Polonia Prószków 1-1
- KS Twardawa - Orzeł Branice 1-1
- GKS Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice 2-4
Top kluby
Oderka Opole - 7445
Stal Zawadzkie - 2556
Victoria Chrościce - 1799
Borussia Dortmund - 1647
Odra Koźle - 1429
Hertha Berlin - 1350
Unia Kolonowskie - 1301
Małapanew Ozimek - 1253
Beskidy Bielsko-Biała - 1026
Anglia - 987
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
I liga - grupa mistrzowska,
2015/2016
Kolejka 31 | ||
15-04-2016 (Pt) - 20:30 | Legia Warszawa - Lech Poznań | 1-0 |
15-04-2016 (Pt) - 18:00 | Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów | 1-1 |
16-04-2016 (So) - 20:30 | Piast Gliwice - Cracovia Kraków | 1-1 |
16-04-2016 (So) - 18:00 | Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk | 1-2 |
Kolejka 32 | ||
19-04-2016 (Wt) - 20:30 | Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin | 2-0 |
19-04-2016 (Wt) - 18:00 | Lech Poznań - Piast Gliwice | 2-2 |
19-04-2016 (Wt) - 18:00 | Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin | 1-0 |
19-04-2016 (Wt) - 20:30 | Ruch Chorzów - Legia Warszawa | 0-0 |
Kolejka 33 | ||
22-04-2016 (Pt) - 20:30 | Legia Warszawa - Cracovia Kraków | 4-0 |
22-04-2016 (Pt) - 18:00 | Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów | 4-1 |
23-04-2016 (So) - 20:30 | Pogoń Szczecin - Lech Poznań | 1-0 |
24-04-2016 (N) - 18:00 | Piast Gliwice - Lechia Gdańsk | 3-0 |
Kolejka 34 | ||
28-04-2016 (Cz) - 18:00 | Lech Poznań - Lechia Gdańsk | 0-0 |
28-04-2016 (Cz) - 18:00 | Zagłębie Lubin - Legia Warszawa | 2-0 |
29-04-2016 (Pt) - 20:30 | Ruch Chorzów - Cracovia Kraków | 0-1 |
01-05-2016 (N) - 18:00 | Piast Gliwice - Pogoń Szczecin | 2-1 |
Kolejka 35 | ||
07-05-2016 (So) - 20:30 | Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów | 2-1 |
08-05-2016 (N) - 18:00 | Legia Warszawa - Piast Gliwice | 4-0 |
08-05-2016 (N) - 15:30 | Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin | 1-3 |
08-05-2016 (N) - 15:30 | Cracovia Kraków - Lech Poznań | 2-0 |
Kolejka 36 | ||
11-05-2016 (Śr) - 20:30 | Zagłębie Lubin - Lech Poznań | 3-0 |
11-05-2016 (Śr) - 20:30 | Ruch Chorzów - Piast Gliwice | 0-3 |
11-05-2016 (Śr) - 20:30 | Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków | 3-2 |
11-05-2016 (Śr) - 20:30 | Lechia Gdańsk - Legia Warszawa | 2-0 |
Kolejka 37 | ||
15-05-2016 (N) - 18:00 | Legia Warszawa - Pogoń Szczecin | 3-0 |
15-05-2016 (N) - 18:00 | Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk | 2-0 |
15-05-2016 (N) - 18:00 | Piast Gliwice - Zagłębie Lubin | 0-1 |
15-05-2016 (N) - 18:00 | Lech Poznań - Ruch Chorzów | 3-0 |