Login
Najpopularniejsze
- Concordia Knurów - Tempo Paniówki 3-1
- Gwarek Tarnowskie Góry - Raków II Częstochowa 2-3
- Czarni Otmuchów - Unia Krapkowice 5-1
- Śląsk II Wrocław - MKS Kluczbork 0-1
- Odra II Opole - Pogoń Prudnik 3-2
- GKS Starościn - Stal Zawadzkie 7-2
- KS Twardawa - Orzeł Branice 1-1
- Unia Głuchołazy - Chemik Kędzierzyn 1-2
- Pogoń Siedlce - GKS Jastrzębie 3-4
- Odra Opole - Wisła Płock 3-0
Top kluby
Oderka Opole - 7447
Stal Zawadzkie - 2558
Victoria Chrościce - 1801
Borussia Dortmund - 1649
Odra Koźle - 1431
Hertha Berlin - 1352
Unia Kolonowskie - 1303
Małapanew Ozimek - 1254
Beskidy Bielsko-Biała - 1028
Anglia - 989
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka ręczna -
III liga Wrocław (gr. 1),
2015/2016
Kolejka 1 | ||
19-09-2015 (So) - 00:00 | Grunwald Poznań - Zagłębie II Lubin | 35-15 |
19-09-2015 (So) - 00:00 | Sparta Oborniki - AZS Zielona Góra | 25-26 |
19-09-2015 (So) - 00:00 | Żagiew Dzierżoniów - Zew Świebodzin | 23-19 |
19-09-2015 (So) - 00:00 | Lider Swarzędz - OSiR Komprachcice | 31-32 |
19-09-2015 (So) - 00:00 | Polonia Środa Wlkp. - Bór Oborniki Śl. | 24-34 |
19-09-2015 (So) - 00:00 | Dziewiątka Legnica - Śląsk II Wrocław | 23-26 |
Kolejka 2 | ||
26-09-2015 (So) - 00:00 | Śląsk II Wrocław - Zagłębie II Lubin | 28-21 |
26-09-2015 (So) - 00:00 | AZS Zielona Góra - Grunwald Poznań | 21-28 |
26-09-2015 (So) - 00:00 | Zew Świebodzin - Sparta Oborniki | 26-26 |
26-09-2015 (So) - 00:00 | OSiR Komprachcice - Żagiew Dzierżoniów | 24-31 |
26-09-2015 (So) - 00:00 | Bór Oborniki Śl. - Lider Swarzędz | 32-29 |
26-09-2015 (So) - 00:00 | Dziewiątka Legnica - Polonia Środa Wlkp. | 18-16 |
Kolejka 3 | ||
03-10-2015 (So) - 18:00 | Polonia Środa Wlkp. - Śląsk II Wrocław | 25-42 |
03-10-2015 (So) - 18:00 | Lider Swarzędz - Dziewiątka Legnica | 20-24 |
03-10-2015 (So) - 18:00 | Żagiew Dzierżoniów - Bór Oborniki Śl. | 33-17 |
03-10-2015 (So) - 18:00 | Sparta Oborniki - OSiR Komprachcice | 21-25 |
03-10-2015 (So) - 18:00 | Grunwald Poznań - Zew Świebodzin | 25-23 |
04-10-2015 (N) - 12:00 | Zagłębie II Lubin - AZS Zielona Góra | 23-36 |
Kolejka 4 | ||
10-10-2015 (So) - 17:00 | Śląsk II Wrocław - AZS Zielona Góra | 29-40 |
10-10-2015 (So) - 18:00 | Zew Świebodzin - Zagłębie II Lubin | 32-23 |
10-10-2015 (So) - 19:00 | OSiR Komprachcice - Grunwald Poznań | 25-29 |
10-10-2015 (So) - 19:00 | Bór Oborniki Śl. - Sparta Oborniki | 36-19 |
10-10-2015 (So) - 18:00 | Dziewiątka Legnica - Żagiew Dzierżoniów | 19-22 |
11-10-2015 (N) - 18:00 | Polonia Środa Wlkp. - Lider Swarzędz | 18-37 |
Kolejka 5 | ||
17-10-2015 (So) - 00:00 | Lider Swarzędz - Śląsk II Wrocław | 26-34 |
17-10-2015 (So) - 00:00 | Żagiew Dzierżoniów - Polonia Środa Wlkp. | 36-17 |
17-10-2015 (So) - 00:00 | Sparta Oborniki - Dziewiątka Legnica | 30-22 |
17-10-2015 (So) - 00:00 | Grunwald Poznań - Bór Oborniki Śl. | 29-27 |
17-10-2015 (So) - 00:00 | Zagłębie II Lubin - OSiR Komprachcice | 22-23 |
17-10-2015 (So) - 00:00 | AZS Zielona Góra - Zew Świebodzin | 30-21 |
Kolejka 6 | ||
24-10-2015 (So) - 00:00 | Śląsk II Wrocław - Zew Świebodzin | 32-27 |
24-10-2015 (So) - 00:00 | OSiR Komprachcice - AZS Zielona Góra | 31-31 |
24-10-2015 (So) - 00:00 | Bór Oborniki Śl. - Zagłębie II Lubin | 32-20 |
24-10-2015 (So) - 00:00 | Dziewiątka Legnica - Grunwald Poznań | 16-26 |
24-10-2015 (So) - 00:00 | Polonia Środa Wlkp. - Sparta Oborniki | 25-30 |
24-10-2015 (So) - 00:00 | Lider Swarzędz - Żagiew Dzierżoniów | 29-34 |
Kolejka 7 | ||
07-11-2015 (So) - 00:00 | Żagiew Dzierżoniów - Śląsk II Wrocław | 32-28 |
07-11-2015 (So) - 00:00 | Sparta Oborniki - Lider Swarzędz | 27-20 |
07-11-2015 (So) - 00:00 | Grunwald Poznań - Polonia Środa Wlkp. | 30-22 |
07-11-2015 (So) - 00:00 | Zagłębie II Lubin - Dziewiątka Legnica | 19-21 |
07-11-2015 (So) - 00:00 | AZS Zielona Góra - Bór Oborniki Śl. | 32-25 |
07-11-2015 (So) - 00:00 | Zew Świebodzin - OSiR Komprachcice | 27-16 |
Kolejka 8 | ||
14-11-2015 (So) - 00:00 | Śląsk II Wrocław - OSiR Komprachcice | 28-31 |
14-11-2015 (So) - 19:00 | Bór Oborniki Śl. - Zew Świebodzin | 35-32 |
14-11-2015 (So) - 18:00 | Dziewiątka Legnica - AZS Zielona Góra | 24-28 |
14-11-2015 (So) - 00:00 | Lider Swarzędz - Grunwald Poznań | 22-35 |
14-11-2015 (So) - 19:00 | Żagiew Dzierżoniów - Sparta Oborniki | 31-13 |
15-11-2015 (N) - 17:00 | Polonia Środa Wlkp. - Zagłębie II Lubin | 18-21 |
Kolejka 9 | ||
21-11-2015 (So) - 00:00 | OSiR Komprachcice - Bór Oborniki Śl. | 31-27 |
21-11-2015 (So) - 00:00 | Zew Świebodzin - Dziewiątka Legnica | 31-17 |
21-11-2015 (So) - 00:00 | AZS Zielona Góra - Polonia Środa Wlkp. | 36-19 |
21-11-2015 (So) - 00:00 | Sparta Oborniki - Śląsk II Wrocław | 36-28 |
21-11-2015 (So) - 00:00 | Grunwald Poznań - Żagiew Dzierżoniów | 27-23 |
13-12-2015 (N) - 00:00 | Zagłębie II Lubin - Lider Swarzędz | 30-31 |
Kolejka 10 | ||
29-11-2015 (N) - 00:00 | Śląsk II Wrocław - Bór Oborniki Śl. | 31-22 |
29-11-2015 (N) - 00:00 | Dziewiątka Legnica - OSiR Komprachcice | 24-28 |
29-11-2015 (N) - 00:00 | Polonia Środa Wlkp. - Zew Świebodzin | 22-32 |
29-11-2015 (N) - 00:00 | Lider Swarzędz - AZS Zielona Góra | 31-31 |
29-11-2015 (N) - 00:00 | Żagiew Dzierżoniów - Zagłębie II Lubin | 28-22 |
29-11-2015 (N) - 00:00 | Sparta Oborniki - Grunwald Poznań | 27-30 |
Kolejka 11 | ||
05-12-2015 (So) - 00:00 | Grunwald Poznań - Śląsk II Wrocław | 35-28 |
05-12-2015 (So) - 00:00 | Zagłębie II Lubin - Sparta Oborniki | 26-34 |
05-12-2015 (So) - 00:00 | AZS Zielona Góra - Żagiew Dzierżoniów | 23-29 |
05-12-2015 (So) - 00:00 | Zew Świebodzin - Lider Swarzędz | 33-27 |
05-12-2015 (So) - 00:00 | OSiR Komprachcice - Polonia Środa Wlkp. | 30-27 |
05-12-2015 (So) - 00:00 | Bór Oborniki Śl. - Dziewiątka Legnica | 25-24 |
Kolejka 12 | ||
06-02-2016 (So) - 00:00 | Bór Oborniki Śl. - Polonia Środa Wlkp. | 35-27 |
06-02-2016 (So) - 15:00 | AZS Zielona Góra - Sparta Oborniki | 32-20 |
06-02-2016 (So) - 18:00 | Zew Świebodzin - Żagiew Dzierżoniów | 29-25 |
06-02-2016 (So) - 18:00 | OSiR Komprachcice - Lider Swarzędz | 29-28 |
10-02-2016 (Śr) - 17:00 | Zagłębie II Lubin - Grunwald Poznań | 17-28 |
11-02-2016 (Cz) - 00:00 | Śląsk II Wrocław - Dziewiątka Legnica | 28-22 |
Kolejka 13 | ||
13-02-2016 (So) - 18:00 | Zagłębie II Lubin - Śląsk II Wrocław | 23-26 |
13-02-2016 (So) - 14:00 | Grunwald Poznań - AZS Zielona Góra | 27-20 |
13-02-2016 (So) - 18:00 | Sparta Oborniki - Zew Świebodzin | 20-25 |
13-02-2016 (So) - 18:00 | Lider Swarzędz - Bór Oborniki Śl. | 36-33 |
13-02-2016 (So) - 18:00 | Polonia Środa Wlkp. - Dziewiątka Legnica | 19-22 |
14-02-2016 (N) - 12:30 | Żagiew Dzierżoniów - OSiR Komprachcice | 35-21 |
Kolejka 14 | ||
20-02-2016 (So) - 00:00 | Śląsk II Wrocław - Polonia Środa Wlkp. | 33-29 |
20-02-2016 (So) - 00:00 | Dziewiątka Legnica - Lider Swarzędz | 35-23 |
20-02-2016 (So) - 00:00 | Bór Oborniki Śl. - Żagiew Dzierżoniów | 29-31 |
20-02-2016 (So) - 00:00 | OSiR Komprachcice - Sparta Oborniki | 33-27 |
20-02-2016 (So) - 00:00 | Zew Świebodzin - Grunwald Poznań | 24-22 |
20-02-2016 (So) - 00:00 | AZS Zielona Góra - Zagłębie II Lubin | 34-25 |
Kolejka 15 | ||
27-02-2016 (So) - 00:00 | AZS Zielona Góra - Śląsk II Wrocław | 42-19 |
27-02-2016 (So) - 00:00 | Zagłębie II Lubin - Zew Świebodzin | 25-26 |
27-02-2016 (So) - 00:00 | Grunwald Poznań - OSiR Komprachcice | 27-21 |
27-02-2016 (So) - 00:00 | Sparta Oborniki - Bór Oborniki Śl. | 31-34 |
27-02-2016 (So) - 00:00 | Żagiew Dzierżoniów - Dziewiątka Legnica | 26-25 |
27-02-2016 (So) - 00:00 | Lider Swarzędz - Polonia Środa Wlkp. | 25-27 |
Kolejka 16 | ||
05-03-2016 (So) - 00:00 | Polonia Środa Wlkp. - Żagiew Dzierżoniów | 21-30 |
05-03-2016 (So) - 00:00 | Dziewiątka Legnica - Sparta Oborniki | 24-24 |
05-03-2016 (So) - 00:00 | Bór Oborniki Śl. - Grunwald Poznań | 27-28 |
05-03-2016 (So) - 00:00 | OSiR Komprachcice - Zagłębie II Lubin | 24-23 |
05-03-2016 (So) - 00:00 | Zew Świebodzin - AZS Zielona Góra | 27-24 |
09-03-2016 (Śr) - 20:30 | Śląsk II Wrocław - Lider Swarzędz | 33-38 |
Kolejka 17 | ||
12-03-2016 (So) - 00:00 | Zew Świebodzin - Śląsk II Wrocław | 30-25 |
12-03-2016 (So) - 00:00 | AZS Zielona Góra - OSiR Komprachcice | 40-23 |
12-03-2016 (So) - 00:00 | Zagłębie II Lubin - Bór Oborniki Śl. | 39-32 |
12-03-2016 (So) - 00:00 | Grunwald Poznań - Dziewiątka Legnica | 26-15 |
12-03-2016 (So) - 00:00 | Sparta Oborniki - Polonia Środa Wlkp. | 27-19 |
12-03-2016 (So) - 00:00 | Żagiew Dzierżoniów - Lider Swarzędz | 32-32 |
Kolejka 18 | ||
19-03-2016 (So) - 00:00 | Śląsk II Wrocław - Żagiew Dzierżoniów | 28-30 |
19-03-2016 (So) - 00:00 | Lider Swarzędz - Sparta Oborniki | 34-20 |
19-03-2016 (So) - 00:00 | Polonia Środa Wlkp. - Grunwald Poznań | 26-28 |
19-03-2016 (So) - 00:00 | Dziewiątka Legnica - Zagłębie II Lubin | 23-22 |
19-03-2016 (So) - 00:00 | Bór Oborniki Śl. - AZS Zielona Góra | 33-29 |
19-03-2016 (So) - 00:00 | OSiR Komprachcice - Zew Świebodzin | 29-23 |
Kolejka 19 | ||
02-04-2016 (So) - 00:00 | OSiR Komprachcice - Śląsk II Wrocław | 30-23 |
02-04-2016 (So) - 00:00 | Zew Świebodzin - Bór Oborniki Śl. | 22-20 |
02-04-2016 (So) - 00:00 | AZS Zielona Góra - Dziewiątka Legnica | 30-13 |
02-04-2016 (So) - 00:00 | Zagłębie II Lubin - Polonia Środa Wlkp. | 39-25 |
02-04-2016 (So) - 00:00 | Grunwald Poznań - Lider Swarzędz | 25-24 |
02-04-2016 (So) - 00:00 | Sparta Oborniki - Żagiew Dzierżoniów | 25-22 |
Kolejka 20 | ||
09-04-2016 (So) - 00:00 | Śląsk II Wrocław - Sparta Oborniki | 29-21 |
09-04-2016 (So) - 00:00 | Żagiew Dzierżoniów - Grunwald Poznań | 18-24 |
09-04-2016 (So) - 00:00 | Lider Swarzędz - Zagłębie II Lubin | 32-31 |
09-04-2016 (So) - 00:00 | Polonia Środa Wlkp. - AZS Zielona Góra | 18-36 |
09-04-2016 (So) - 00:00 | Dziewiątka Legnica - Zew Świebodzin | 21-27 |
09-04-2016 (So) - 00:00 | Bór Oborniki Śl. - OSiR Komprachcice | 21-25 |
Kolejka 21 | ||
16-04-2016 (So) - 00:00 | Bór Oborniki Śl. - Śląsk II Wrocław | 28-26 |
16-04-2016 (So) - 00:00 | OSiR Komprachcice - Dziewiątka Legnica | 30-22 |
16-04-2016 (So) - 00:00 | Zew Świebodzin - Polonia Środa Wlkp. | 30-19 |
16-04-2016 (So) - 00:00 | AZS Zielona Góra - Lider Swarzędz | 38-27 |
16-04-2016 (So) - 00:00 | Zagłębie II Lubin - Żagiew Dzierżoniów | 19-29 |
16-04-2016 (So) - 00:00 | Grunwald Poznań - Sparta Oborniki | 26-20 |
Kolejka 22 | ||
23-04-2016 (So) - 00:00 | Dziewiątka Legnica - Bór Oborniki Śl. | 27-24 |
23-04-2016 (So) - 00:00 | Polonia Środa Wlkp. - OSiR Komprachcice | 21-37 |
23-04-2016 (So) - 00:00 | Lider Swarzędz - Zew Świebodzin | 28-29 |
23-04-2016 (So) - 00:00 | Żagiew Dzierżoniów - AZS Zielona Góra | 22-27 |
23-04-2016 (So) - 00:00 | Sparta Oborniki - Zagłębie II Lubin | 29-22 |
23-04-2016 (So) - 00:00 | Śląsk II Wrocław - Grunwald Poznań | 30-35 |