Login
Najpopularniejsze
- Concordia Knurów - Tempo Paniówki 3-1
- Gwarek Tarnowskie Góry - Raków II Częstochowa 2-3
- Czarni Otmuchów - Unia Krapkowice 5-1
- Śląsk II Wrocław - MKS Kluczbork 0-1
- Odra II Opole - Pogoń Prudnik 3-2
- GKS Starościn - Stal Zawadzkie 7-2
- KS Twardawa - Orzeł Branice 1-1
- Unia Głuchołazy - Chemik Kędzierzyn 1-2
- Pogoń Siedlce - GKS Jastrzębie 3-4
- Odra Opole - Wisła Płock 3-0
Top kluby
Oderka Opole - 7447
Stal Zawadzkie - 2558
Victoria Chrościce - 1801
Borussia Dortmund - 1649
Odra Koźle - 1431
Hertha Berlin - 1352
Unia Kolonowskie - 1303
Małapanew Ozimek - 1254
Beskidy Bielsko-Biała - 1028
Anglia - 989
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka ręczna -
II liga,
2015/2016
Kolejka 1 | ||
12-09-2015 (So) - 18:00 | Miedź Legnica - Moto Jelcz Oława | 26-19 |
12-09-2015 (So) - 18:00 | Olimp Grodków - BKS Bochnia | 29-28 |
12-09-2015 (So) - 00:00 | Nielba Wągrowiec - Viret Zawiercie | 26-23 |
12-09-2015 (So) - 17:00 | KSZO Ostrowiec - MTS Chrzanów | 25-29 |
12-09-2015 (So) - 17:00 | Ostrovia Ostrów - KS Końskie | 34-30 |
12-09-2015 (So) - 18:00 | Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Czuwaj Przemyśl | 36-27 |
12-09-2015 (So) - 18:00 | Unia Tarnów - Olimpia Piekary | 26-28 |
Kolejka 2 | ||
19-09-2015 (So) - 18:00 | BKS Bochnia - Moto Jelcz Oława | 20-27 |
19-09-2015 (So) - 18:00 | Olimpia Piekary - Miedź Legnica | 30-28 |
19-09-2015 (So) - 18:00 | Czuwaj Przemyśl - Unia Tarnów | 31-26 |
19-09-2015 (So) - 18:00 | KS Końskie - Piotrkowianin Piotrków Tryb. | 27-33 |
19-09-2015 (So) - 18:00 | MTS Chrzanów - Ostrovia Ostrów | 22-25 |
19-09-2015 (So) - 18:00 | Viret Zawiercie - KSZO Ostrowiec | 21-28 |
19-09-2015 (So) - 18:00 | Olimp Grodków - Nielba Wągrowiec | 29-28 |
Kolejka 3 | ||
26-09-2015 (So) - 18:00 | Nielba Wągrowiec - BKS Bochnia | 36-30 |
26-09-2015 (So) - 17:00 | KSZO Ostrowiec - Olimp Grodków | 28-24 |
26-09-2015 (So) - 17:00 | Ostrovia Ostrów - Viret Zawiercie | 39-29 |
26-09-2015 (So) - 15:00 | Piotrkowianin Piotrków Tryb. - MTS Chrzanów | 34-25 |
26-09-2015 (So) - 18:00 | Unia Tarnów - KS Końskie | 28-27 |
26-09-2015 (So) - 18:00 | Miedź Legnica - Czuwaj Przemyśl | 36-27 |
26-09-2015 (So) - 17:00 | Moto Jelcz Oława - Olimpia Piekary | 27-25 |
Kolejka 4 | ||
01-10-2015 (Cz) - 20:00 | Olimp Grodków - Ostrovia Ostrów | 22-23 |
03-10-2015 (So) - 18:00 | Nielba Wągrowiec - KSZO Ostrowiec | 35-27 |
03-10-2015 (So) - 18:00 | Viret Zawiercie - Piotrkowianin Piotrków Tryb. | 21-34 |
03-10-2015 (So) - 18:00 | MTS Chrzanów - Unia Tarnów | 26-27 |
03-10-2015 (So) - 18:00 | KS Końskie - Miedź Legnica | 18-30 |
03-10-2015 (So) - 18:00 | Czuwaj Przemyśl - Moto Jelcz Oława | 24-30 |
03-10-2015 (So) - 18:00 | Olimpia Piekary - BKS Bochnia | 35-21 |
Kolejka 5 | ||
09-10-2015 (Pt) - 18:30 | Ostrovia Ostrów - Nielba Wągrowiec | 30-22 |
10-10-2015 (So) - 17:00 | Moto Jelcz Oława - KS Końskie | 32-23 |
10-10-2015 (So) - 15:00 | Miedź Legnica - MTS Chrzanów | 26-25 |
10-10-2015 (So) - 18:00 | Unia Tarnów - Viret Zawiercie | 31-30 |
10-10-2015 (So) - 18:00 | Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Olimp Grodków | 43-20 |
10-10-2015 (So) - 18:00 | Olimpia Piekary - Czuwaj Przemyśl | 32-26 |
10-10-2015 (So) - 17:30 | KSZO Ostrowiec - BKS Bochnia | 39-27 |
Kolejka 6 | ||
17-10-2015 (So) - 18:00 | MTS Chrzanów - Moto Jelcz Oława | 24-24 |
17-10-2015 (So) - 18:00 | Viret Zawiercie - Miedź Legnica | 29-22 |
17-10-2015 (So) - 18:00 | Olimp Grodków - Unia Tarnów | 31-24 |
17-10-2015 (So) - 18:00 | Nielba Wągrowiec - Piotrkowianin Piotrków Tryb. | 22-32 |
17-10-2015 (So) - 17:00 | KSZO Ostrowiec - Ostrovia Ostrów | 35-30 |
18-10-2015 (N) - 15:00 | KS Końskie - Olimpia Piekary | 28-27 |
18-10-2015 (N) - 15:00 | BKS Bochnia - Czuwaj Przemyśl | 28-34 |
Kolejka 7 | ||
24-10-2015 (So) - 17:00 | Ostrovia Ostrów - BKS Bochnia | 38-20 |
24-10-2015 (So) - 18:00 | Unia Tarnów - Nielba Wągrowiec | 38-28 |
24-10-2015 (So) - 18:00 | Miedź Legnica - Olimp Grodków | 30-28 |
24-10-2015 (So) - 17:00 | Moto Jelcz Oława - Viret Zawiercie | 35-27 |
24-10-2015 (So) - 18:00 | Olimpia Piekary - MTS Chrzanów | 43-21 |
25-10-2015 (N) - 15:00 | Piotrkowianin Piotrków Tryb. - KSZO Ostrowiec | 39-29 |
07-11-2015 (So) - 18:00 | Czuwaj Przemyśl - KS Końskie | 32-31 |
Kolejka 8 | ||
30-10-2015 (Pt) - 18:30 | KSZO Ostrowiec - Unia Tarnów | 32-33 |
30-10-2015 (Pt) - 19:00 | MTS Chrzanów - Czuwaj Przemyśl | 30-30 |
31-10-2015 (So) - 18:00 | BKS Bochnia - KS Końskie | 26-31 |
31-10-2015 (So) - 18:00 | Viret Zawiercie - Olimpia Piekary | 23-40 |
31-10-2015 (So) - 18:00 | Olimp Grodków - Moto Jelcz Oława | 24-29 |
31-10-2015 (So) - 18:00 | Nielba Wągrowiec - Miedź Legnica | 31-38 |
31-10-2015 (So) - 17:00 | Ostrovia Ostrów - Piotrkowianin Piotrków Tryb. | 31-26 |
Kolejka 9 | ||
14-11-2015 (So) - 18:00 | BKS Bochnia - Piotrkowianin Piotrków Tryb. | 27-42 |
14-11-2015 (So) - 18:00 | Unia Tarnów - Ostrovia Ostrów | 27-28 |
14-11-2015 (So) - 18:00 | Miedź Legnica - KSZO Ostrowiec | 34-32 |
14-11-2015 (So) - 17:00 | Moto Jelcz Oława - Nielba Wągrowiec | 32-32 |
14-11-2015 (So) - 18:00 | Olimpia Piekary - Olimp Grodków | 34-24 |
14-11-2015 (So) - 18:00 | Czuwaj Przemyśl - Viret Zawiercie | 31-28 |
14-11-2015 (So) - 18:00 | KS Końskie - MTS Chrzanów | 32-28 |
Kolejka 10 | ||
19-11-2015 (Cz) - 19:00 | Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Unia Tarnów | 35-26 |
21-11-2015 (So) - 17:00 | BKS Bochnia - MTS Chrzanów | 17-21 |
21-11-2015 (So) - 18:00 | Olimp Grodków - Czuwaj Przemyśl | 33-28 |
21-11-2015 (So) - 18:00 | Nielba Wągrowiec - Olimpia Piekary | 31-35 |
21-11-2015 (So) - 17:00 | KSZO Ostrowiec - Moto Jelcz Oława | 29-29 |
21-11-2015 (So) - 17:00 | Ostrovia Ostrów - Miedź Legnica | 28-23 |
22-11-2015 (N) - 15:00 | Viret Zawiercie - KS Końskie | 28-27 |
Kolejka 11 | ||
28-11-2015 (So) - 18:00 | Unia Tarnów - BKS Bochnia | 27-25 |
28-11-2015 (So) - 19:00 | Miedź Legnica - Piotrkowianin Piotrków Tryb. | 29-31 |
28-11-2015 (So) - 18:00 | Moto Jelcz Oława - Ostrovia Ostrów | 34-18 |
28-11-2015 (So) - 18:00 | Olimpia Piekary - KSZO Ostrowiec | 31-28 |
28-11-2015 (So) - 18:00 | Czuwaj Przemyśl - Nielba Wągrowiec | 32-29 |
28-11-2015 (So) - 16:00 | KS Końskie - Olimp Grodków | 34-26 |
28-11-2015 (So) - 18:00 | MTS Chrzanów - Viret Zawiercie | 26-25 |
Kolejka 12 | ||
05-12-2015 (So) - 18:00 | Unia Tarnów - Miedź Legnica | 25-26 |
05-12-2015 (So) - 18:00 | Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Moto Jelcz Oława | 43-33 |
05-12-2015 (So) - 17:00 | Ostrovia Ostrów - Olimpia Piekary | 34-39 |
05-12-2015 (So) - 18:00 | BKS Bochnia - Viret Zawiercie | 32-33 |
05-12-2015 (So) - 18:00 | Nielba Wągrowiec - KS Końskie | 37-35 |
05-12-2015 (So) - 18:00 | Olimp Grodków - MTS Chrzanów | 22-20 |
06-12-2015 (N) - 15:00 | KSZO Ostrowiec - Czuwaj Przemyśl | 34-34 |
Kolejka 13 | ||
12-12-2015 (So) - 18:00 | Miedź Legnica - BKS Bochnia | 33-21 |
12-12-2015 (So) - 18:00 | Moto Jelcz Oława - Unia Tarnów | 35-31 |
12-12-2015 (So) - 18:00 | Olimpia Piekary - Piotrkowianin Piotrków Tryb. | 27-27 |
12-12-2015 (So) - 18:00 | KS Końskie - KSZO Ostrowiec | 37-25 |
12-12-2015 (So) - 18:00 | MTS Chrzanów - Nielba Wągrowiec | 31-30 |
12-12-2015 (So) - 18:00 | Viret Zawiercie - Olimp Grodków | 23-23 |
13-12-2015 (N) - 15:00 | Czuwaj Przemyśl - Ostrovia Ostrów | 28-34 |
Kolejka 14 | ||
06-02-2016 (So) - 18:00 | MTS Chrzanów - KSZO Ostrowiec | 23-20 |
06-02-2016 (So) - 18:00 | KS Końskie - Ostrovia Ostrów | 29-32 |
06-02-2016 (So) - 18:00 | Czuwaj Przemyśl - Piotrkowianin Piotrków Tryb. | 29-26 |
06-02-2016 (So) - 17:00 | Moto Jelcz Oława - Miedź Legnica | 25-21 |
09-02-2016 (Wt) - 18:00 | Viret Zawiercie - Nielba Wągrowiec | 27-32 |
10-02-2016 (Śr) - 19:00 | Olimpia Piekary - Unia Tarnów | 38-23 |
10-02-2016 (Śr) - 19:30 | BKS Bochnia - Olimp Grodków | 20-22 |
Kolejka 15 | ||
13-02-2016 (So) - 17:00 | Moto Jelcz Oława - BKS Bochnia | 37-20 |
13-02-2016 (So) - 18:00 | Miedź Legnica - Olimpia Piekary | 35-31 |
13-02-2016 (So) - 18:00 | Unia Tarnów - Czuwaj Przemyśl | 32-27 |
13-02-2016 (So) - 18:00 | Piotrkowianin Piotrków Tryb. - KS Końskie | 41-26 |
13-02-2016 (So) - 17:00 | Ostrovia Ostrów - MTS Chrzanów | 34-25 |
13-02-2016 (So) - 17:00 | KSZO Ostrowiec - Viret Zawiercie | 23-21 |
13-02-2016 (So) - 18:00 | Nielba Wągrowiec - Olimp Grodków | 24-19 |
Kolejka 16 | ||
20-02-2016 (So) - 17:00 | BKS Bochnia - Nielba Wągrowiec | 24-30 |
20-02-2016 (So) - 18:00 | MTS Chrzanów - Piotrkowianin Piotrków Tryb. | 26-30 |
20-02-2016 (So) - 18:00 | KS Końskie - Unia Tarnów | 32-26 |
20-02-2016 (So) - 18:00 | Czuwaj Przemyśl - Miedź Legnica | 32-37 |
24-02-2016 (Śr) - 19:30 | Olimp Grodków - KSZO Ostrowiec | 27-27 |
24-02-2016 (Śr) - 19:00 | Olimpia Piekary - Moto Jelcz Oława | 29-20 |
25-03-2016 (Pt) - 18:00 | Viret Zawiercie - Ostrovia Ostrów | 34-26 |
Kolejka 17 | ||
27-02-2016 (So) - 18:00 | BKS Bochnia - Olimpia Piekary | 29-33 |
27-02-2016 (So) - 00:00 | Moto Jelcz Oława - Czuwaj Przemyśl | 30-29 |
27-02-2016 (So) - 18:00 | Miedź Legnica - KS Końskie | 32-34 |
27-02-2016 (So) - 18:00 | Unia Tarnów - MTS Chrzanów | 25-29 |
27-02-2016 (So) - 18:00 | Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Viret Zawiercie | 36-28 |
27-02-2016 (So) - 17:00 | Ostrovia Ostrów - Olimp Grodków | 34-29 |
28-02-2016 (N) - 15:00 | KSZO Ostrowiec - Nielba Wągrowiec | 26-28 |
Kolejka 18 | ||
05-03-2016 (So) - 19:30 | BKS Bochnia - KSZO Ostrowiec | 29-27 |
05-03-2016 (So) - 18:00 | Nielba Wągrowiec - Ostrovia Ostrów | 30-32 |
05-03-2016 (So) - 18:00 | Olimp Grodków - Piotrkowianin Piotrków Tryb. | 28-37 |
05-03-2016 (So) - 18:00 | Viret Zawiercie - Unia Tarnów | 25-25 |
05-03-2016 (So) - 18:00 | MTS Chrzanów - Miedź Legnica | 32-25 |
05-03-2016 (So) - 18:00 | KS Końskie - Moto Jelcz Oława | 28-24 |
23-03-2016 (Śr) - 19:00 | Czuwaj Przemyśl - Olimpia Piekary | 31-25 |
Kolejka 19 | ||
12-03-2016 (So) - 18:00 | Czuwaj Przemyśl - BKS Bochnia | 33-23 |
12-03-2016 (So) - 18:00 | Olimpia Piekary - KS Końskie | 33-29 |
12-03-2016 (So) - 17:00 | Moto Jelcz Oława - MTS Chrzanów | 31-24 |
12-03-2016 (So) - 18:00 | Miedź Legnica - Viret Zawiercie | 37-24 |
12-03-2016 (So) - 18:00 | Unia Tarnów - Olimp Grodków | 29-24 |
12-03-2016 (So) - 18:00 | Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Nielba Wągrowiec | 31-22 |
12-03-2016 (So) - 17:00 | Ostrovia Ostrów - KSZO Ostrowiec | 26-30 |
Kolejka 20 | ||
19-03-2016 (So) - 17:00 | KS Końskie - Czuwaj Przemyśl | 39-33 |
19-03-2016 (So) - 18:00 | BKS Bochnia - Ostrovia Ostrów | 23-30 |
19-03-2016 (So) - 18:00 | Olimp Grodków - Miedź Legnica | 23-28 |
19-03-2016 (So) - 17:00 | Nielba Wągrowiec - Unia Tarnów | 28-24 |
20-03-2016 (N) - 16:00 | KSZO Ostrowiec - Piotrkowianin Piotrków Tryb. | 24-30 |
20-03-2016 (N) - 12:30 | Viret Zawiercie - Moto Jelcz Oława | 25-22 |
13-04-2016 (Śr) - 18:30 | MTS Chrzanów - Olimpia Piekary | 31-31 |
Kolejka 21 | ||
02-04-2016 (So) - 18:00 | KS Końskie - BKS Bochnia | 30-27 |
02-04-2016 (So) - 18:00 | Czuwaj Przemyśl - MTS Chrzanów | 35-34 |
02-04-2016 (So) - 18:00 | Olimpia Piekary - Viret Zawiercie | 29-22 |
02-04-2016 (So) - 17:00 | Moto Jelcz Oława - Olimp Grodków | 32-17 |
02-04-2016 (So) - 18:00 | Unia Tarnów - KSZO Ostrowiec | 30-26 |
02-04-2016 (So) - 18:30 | Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Ostrovia Ostrów | 36-36 |
20-04-2016 (Śr) - 18:00 | Miedź Legnica - Nielba Wągrowiec | 26-23 |
Kolejka 22 | ||
09-04-2016 (So) - 00:00 | Ostrovia Ostrów - Unia Tarnów | 38-23 |
09-04-2016 (So) - 18:00 | MTS Chrzanów - KS Końskie | 30-24 |
16-04-2016 (So) - 18:00 | Olimp Grodków - Olimpia Piekary | 27-31 |
16-04-2016 (So) - 18:00 | Nielba Wągrowiec - Moto Jelcz Oława | 25-21 |
16-04-2016 (So) - 18:00 | KSZO Ostrowiec - Miedź Legnica | 29-23 |
16-04-2016 (So) - 18:00 | Piotrkowianin Piotrków Tryb. - BKS Bochnia | 31-18 |
17-04-2016 (N) - 13:00 | Viret Zawiercie - Czuwaj Przemyśl | 32-41 |
Kolejka 23 | ||
23-04-2016 (So) - 18:00 | MTS Chrzanów - BKS Bochnia | 26-26 |
23-04-2016 (So) - 18:00 | KS Końskie - Viret Zawiercie | 23-17 |
23-04-2016 (So) - 18:00 | Czuwaj Przemyśl - Olimp Grodków | 34-31 |
23-04-2016 (So) - 18:00 | Olimpia Piekary - Nielba Wągrowiec | 33-31 |
23-04-2016 (So) - 18:00 | Moto Jelcz Oława - KSZO Ostrowiec | 26-26 |
23-04-2016 (So) - 18:00 | Miedź Legnica - Ostrovia Ostrów | 21-29 |
23-04-2016 (So) - 18:00 | Unia Tarnów - Piotrkowianin Piotrków Tryb. | 26-30 |
Kolejka 24 | ||
27-04-2016 (Śr) - 00:00 | BKS Bochnia - Unia Tarnów | 27-27 |
28-04-2016 (Cz) - 19:00 | KSZO Ostrowiec - Olimpia Piekary | 29-23 |
28-04-2016 (Cz) - 18:00 | Olimp Grodków - KS Końskie | 23-22 |
29-04-2016 (Pt) - 18:30 | Ostrovia Ostrów - Moto Jelcz Oława | 36-31 |
29-04-2016 (Pt) - 19:00 | Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Miedź Legnica | 32-20 |
30-04-2016 (So) - 18:00 | Nielba Wągrowiec - Czuwaj Przemyśl | 33-31 |
30-04-2016 (So) - 18:00 | Viret Zawiercie - MTS Chrzanów | 27-24 |
Kolejka 25 | ||
07-05-2016 (So) - 18:00 | Viret Zawiercie - BKS Bochnia | 31-26 |
07-05-2016 (So) - 18:00 | MTS Chrzanów - Olimp Grodków | 32-24 |
07-05-2016 (So) - 18:00 | KS Końskie - Nielba Wągrowiec | 36-26 |
07-05-2016 (So) - 18:00 | Czuwaj Przemyśl - KSZO Ostrowiec | 29-28 |
07-05-2016 (So) - 18:00 | Olimpia Piekary - Ostrovia Ostrów | 30-34 |
07-05-2016 (So) - 17:00 | Moto Jelcz Oława - Piotrkowianin Piotrków Tryb. | 29-32 |
07-05-2016 (So) - 18:00 | Miedź Legnica - Unia Tarnów | 24-29 |
Kolejka 26 | ||
14-05-2016 (So) - 00:00 | Unia Tarnów - Moto Jelcz Oława | 33-32 |
14-05-2016 (So) - 00:00 | Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Olimpia Piekary | 34-32 |
14-05-2016 (So) - 00:00 | Ostrovia Ostrów - Czuwaj Przemyśl | 34-33 |
14-05-2016 (So) - 00:00 | KSZO Ostrowiec - KS Końskie | 28-29 |
14-05-2016 (So) - 00:00 | Nielba Wągrowiec - MTS Chrzanów | 40-25 |
14-05-2016 (So) - 00:00 | Olimp Grodków - Viret Zawiercie | 24-23 |
14-05-2016 (So) - 00:00 | BKS Bochnia - Miedź Legnica | 25-27 |