Login
Najpopularniejsze
- Stal Brzeg - LZS Bogacica 1-0
- Naprzód Jemielnica - Jedność Rozmierka 0-0
- Zgoda Ruda Śl. - Victoria Świebodzice 23-28
- Karkonosze Jelenia Góra - LKS Goczałkowice 1-1
- Rekord Bielsko-Biała - LZS Starowice 6-2
- LZS Ujazd - LZS Chrząstowice 4-4
- LZS II Starowice - LZS Gościce 7-2
- Czarni Otmuchów - Unia Krapkowice 5-1
- Ruch Chorzów - Lech Poznań 2-1
- Korona Kielce - Piast Gliwice 1-1
Top kluby
Oderka Opole - 7441
Stal Zawadzkie - 2553
Victoria Chrościce - 1796
Borussia Dortmund - 1644
Odra Koźle - 1426
Hertha Berlin - 1347
Unia Kolonowskie - 1298
Małapanew Ozimek - 1249
Beskidy Bielsko-Biała - 1023
Anglia - 984
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka ręczna -
III liga,
2013/2014
Kolejka 1 | ||
14-09-2013 (So) - 00:00 | Sparta Oborniki - Bór Oborniki Śl. | 27-28 |
14-09-2013 (So) - 00:00 | Moto Jelcz Oława - AZS Zielona Góra | 16-32 |
14-09-2013 (So) - 18:00 | ASPR Zawadzkie - Start Konin | 37-19 |
14-09-2013 (So) - 17:00 | Tęcza Kościan - Żagiew Dzierżoniów | 33-20 |
15-09-2013 (N) - 13:00 | Dziewiątka Legnica - Lider Swarzędz | 22-23 |
15-09-2013 (N) - 18:00 | OSiR Komprachcice - AZS Wrocław | 32-31 |
15-09-2013 (N) - 14:00 | Zagłębie II Lubin - Orlik Brzeg | 24-24 |
Kolejka 2 | ||
21-09-2013 (So) - 19:00 | Żagiew Dzierżoniów - Zagłębie II Lubin | 33-30 |
21-09-2013 (So) - 18:00 | Lider Swarzędz - Tęcza Kościan | 25-33 |
21-09-2013 (So) - 17:30 | Start Konin - Dziewiątka Legnica | 15-23 |
21-09-2013 (So) - 18:00 | Bór Oborniki Śl. - ASPR Zawadzkie | 27-28 |
21-09-2013 (So) - 18:00 | AZS Zielona Góra - Orlik Brzeg | 35-22 |
21-09-2013 (So) - 18:00 | Moto Jelcz Oława - OSiR Komprachcice | 30-21 |
22-09-2013 (N) - 18:00 | AZS Wrocław - Sparta Oborniki | 27-34 |
Kolejka 3 | ||
28-09-2013 (So) - 00:00 | OSiR Komprachcice - AZS Zielona Góra | 25-34 |
28-09-2013 (So) - 00:00 | Tęcza Kościan - Start Konin | 34-23 |
28-09-2013 (So) - 18:00 | Orlik Brzeg - Żagiew Dzierżoniów | 27-26 |
28-09-2013 (So) - 00:00 | Zagłębie II Lubin - Lider Swarzędz | 25-23 |
28-09-2013 (So) - 00:00 | Dziewiątka Legnica - Bór Oborniki Śl. | 23-25 |
28-09-2013 (So) - 18:00 | ASPR Zawadzkie - AZS Wrocław | 37-29 |
28-09-2013 (So) - 00:00 | Sparta Oborniki - Moto Jelcz Oława | 21-18 |
Kolejka 4 | ||
05-10-2013 (So) - 19:00 | AZS Zielona Góra - Żagiew Dzierżoniów | 26-26 |
05-10-2013 (So) - 00:00 | Bór Oborniki Śl. - Tęcza Kościan | 30-27 |
05-10-2013 (So) - 00:00 | AZS Wrocław - Dziewiątka Legnica | 32-21 |
05-10-2013 (So) - 17:00 | Moto Jelcz Oława - ASPR Zawadzkie | 25-22 |
05-10-2013 (So) - 00:00 | OSiR Komprachcice - Sparta Oborniki | 32-27 |
05-10-2013 (So) - 17:30 | Start Konin - Zagłębie II Lubin | 25-35 |
05-10-2013 (So) - 17:30 | Lider Swarzędz - Orlik Brzeg | 30-30 |
Kolejka 5 | ||
12-10-2013 (So) - 00:00 | Tęcza Kościan - AZS Wrocław | 34-41 |
12-10-2013 (So) - 00:00 | Dziewiątka Legnica - Moto Jelcz Oława | 28-23 |
12-10-2013 (So) - 00:00 | Zagłębie II Lubin - Bór Oborniki Śl. | 27-37 |
12-10-2013 (So) - 16:30 | Orlik Brzeg - Start Konin | 27-16 |
12-10-2013 (So) - 17:00 | Żagiew Dzierżoniów - Lider Swarzędz | 31-23 |
12-10-2013 (So) - 18:00 | ASPR Zawadzkie - OSiR Komprachcice | 32-32 |
12-10-2013 (So) - 18:00 | Sparta Oborniki - AZS Zielona Góra | 18-29 |
Kolejka 6 | ||
19-10-2013 (So) - 19:30 | Sparta Oborniki - ASPR Zawadzkie | 24-22 |
19-10-2013 (So) - 00:00 | AZS Wrocław - Zagłębie II Lubin | 30-33 |
19-10-2013 (So) - 18:00 | AZS Zielona Góra - Lider Swarzędz | 24-24 |
19-10-2013 (So) - 00:00 | Moto Jelcz Oława - Tęcza Kościan | 27-26 |
19-10-2013 (So) - 00:00 | OSiR Komprachcice - Dziewiątka Legnica | 27-24 |
19-10-2013 (So) - 17:30 | Start Konin - Żagiew Dzierżoniów | 22-35 |
06-11-2013 (Śr) - 00:00 | Bór Oborniki Śl. - Orlik Brzeg | 32-21 |
Kolejka 7 | ||
26-10-2013 (So) - 00:00 | Zagłębie II Lubin - Moto Jelcz Oława | 17-20 |
26-10-2013 (So) - 18:00 | Orlik Brzeg - AZS Wrocław | 28-23 |
26-10-2013 (So) - 00:00 | Żagiew Dzierżoniów - Bór Oborniki Śl. | 29-22 |
26-10-2013 (So) - 17:30 | Lider Swarzędz - Start Konin | 28-24 |
26-10-2013 (So) - 00:00 | Dziewiątka Legnica - Sparta Oborniki | 22-26 |
26-10-2013 (So) - 00:00 | Tęcza Kościan - OSiR Komprachcice | 22-35 |
26-10-2013 (So) - 18:00 | ASPR Zawadzkie - AZS Zielona Góra | 34-31 |
Kolejka 8 | ||
09-11-2013 (So) - 18:00 | AZS Zielona Góra - Start Konin | 36-16 |
09-11-2013 (So) - 00:00 | Moto Jelcz Oława - Orlik Brzeg | 23-21 |
09-11-2013 (So) - 00:00 | AZS Wrocław - Żagiew Dzierżoniów | 17-26 |
09-11-2013 (So) - 00:00 | Sparta Oborniki - Tęcza Kościan | 34-24 |
09-11-2013 (So) - 18:00 | ASPR Zawadzkie - Dziewiątka Legnica | 37-29 |
09-11-2013 (So) - 00:00 | OSiR Komprachcice - Zagłębie II Lubin | 36-30 |
09-11-2013 (So) - 00:00 | Bór Oborniki Śl. - Lider Swarzędz | 38-31 |
Kolejka 9 | ||
16-11-2013 (So) - 19:00 | Żagiew Dzierżoniów - Moto Jelcz Oława | 24-23 |
16-11-2013 (So) - 18:00 | Orlik Brzeg - OSiR Komprachcice | 28-36 |
16-11-2013 (So) - 17:30 | Lider Swarzędz - AZS Wrocław | 31-27 |
16-11-2013 (So) - 00:00 | Start Konin - Bór Oborniki Śl. | 21-27 |
16-11-2013 (So) - 00:00 | Tęcza Kościan - ASPR Zawadzkie | 30-25 |
16-11-2013 (So) - 17:00 | Dziewiątka Legnica - AZS Zielona Góra | 23-35 |
17-11-2013 (N) - 14:00 | Zagłębie II Lubin - Sparta Oborniki | 26-26 |
Kolejka 10 | ||
23-11-2013 (So) - 18:00 | ASPR Zawadzkie - Zagłębie II Lubin | 45-37 |
23-11-2013 (So) - 00:00 | Dziewiątka Legnica - Tęcza Kościan | 28-26 |
23-11-2013 (So) - 19:00 | AZS Zielona Góra - Bór Oborniki Śl. | 32-28 |
23-11-2013 (So) - 00:00 | AZS Wrocław - Start Konin | 35-21 |
23-11-2013 (So) - 00:00 | Moto Jelcz Oława - Lider Swarzędz | 28-28 |
23-11-2013 (So) - 19:00 | OSiR Komprachcice - Żagiew Dzierżoniów | 23-28 |
23-11-2013 (So) - 00:00 | Sparta Oborniki - Orlik Brzeg | 24-22 |
Kolejka 11 | ||
30-11-2013 (So) - 00:00 | Start Konin - Moto Jelcz Oława | 23-24 |
30-11-2013 (So) - 00:00 | Żagiew Dzierżoniów - Sparta Oborniki | 27-15 |
30-11-2013 (So) - 00:00 | Lider Swarzędz - OSiR Komprachcice | 39-33 |
30-11-2013 (So) - 00:00 | Zagłębie II Lubin - Dziewiątka Legnica | 27-23 |
30-11-2013 (So) - 17:00 | Tęcza Kościan - AZS Zielona Góra | 22-32 |
30-11-2013 (So) - 16:30 | Orlik Brzeg - ASPR Zawadzkie | 26-30 |
30-11-2013 (So) - 00:00 | Bór Oborniki Śl. - AZS Wrocław | 24-33 |
Kolejka 12 | ||
05-12-2013 (Cz) - 00:00 | OSiR Komprachcice - Start Konin | 31-23 |
07-12-2013 (So) - 00:00 | Sparta Oborniki - Lider Swarzędz | 28-28 |
07-12-2013 (So) - 00:00 | Tęcza Kościan - Zagłębie II Lubin | 33-19 |
07-12-2013 (So) - 00:00 | Moto Jelcz Oława - Bór Oborniki Śl. | 29-29 |
07-12-2013 (So) - 16:30 | ASPR Zawadzkie - Żagiew Dzierżoniów | 30-36 |
07-12-2013 (So) - 19:00 | AZS Zielona Góra - AZS Wrocław | 30-21 |
07-12-2013 (So) - 00:00 | Dziewiątka Legnica - Orlik Brzeg | 25-28 |
Kolejka 13 | ||
14-12-2013 (So) - 00:00 | Lider Swarzędz - ASPR Zawadzkie | 37-34 |
14-12-2013 (So) - 00:00 | Orlik Brzeg - Tęcza Kościan | 33-29 |
14-12-2013 (So) - 00:00 | Żagiew Dzierżoniów - Dziewiątka Legnica | 28-28 |
14-12-2013 (So) - 00:00 | Start Konin - Sparta Oborniki | 28-35 |
14-12-2013 (So) - 00:00 | AZS Wrocław - Moto Jelcz Oława | 21-31 |
14-12-2013 (So) - 00:00 | Bór Oborniki Śl. - OSiR Komprachcice | 28-27 |
14-12-2013 (So) - 00:00 | Zagłębie II Lubin - AZS Zielona Góra | 20-21 |
Kolejka 14 | ||
18-01-2014 (So) - 00:00 | AZS Zielona Góra - Moto Jelcz Oława | 30-21 |
18-01-2014 (So) - 00:00 | Żagiew Dzierżoniów - Tęcza Kościan | 29-19 |
18-01-2014 (So) - 00:00 | Lider Swarzędz - Dziewiątka Legnica | 33-33 |
18-01-2014 (So) - 00:00 | Start Konin - ASPR Zawadzkie | 28-30 |
18-01-2014 (So) - 00:00 | Bór Oborniki Śl. - Sparta Oborniki | 36-29 |
18-01-2014 (So) - 00:00 | AZS Wrocław - OSiR Komprachcice | 27-31 |
22-01-2014 (Śr) - 19:00 | Orlik Brzeg - Zagłębie II Lubin | 35-30 |
Kolejka 15 | ||
25-01-2014 (So) - 18:00 | Orlik Brzeg - AZS Zielona Góra | 22-34 |
25-01-2014 (So) - 00:00 | Zagłębie II Lubin - Żagiew Dzierżoniów | 21-32 |
25-01-2014 (So) - 00:00 | Tęcza Kościan - Lider Swarzędz | 32-29 |
25-01-2014 (So) - 00:00 | Dziewiątka Legnica - Start Konin | 26-24 |
25-01-2014 (So) - 18:00 | ASPR Zawadzkie - Bór Oborniki Śl. | 28-33 |
25-01-2014 (So) - 00:00 | Sparta Oborniki - AZS Wrocław | 34-21 |
25-01-2014 (So) - 00:00 | OSiR Komprachcice - Moto Jelcz Oława | 24-23 |
Kolejka 16 | ||
01-02-2014 (So) - 00:00 | AZS Zielona Góra - OSiR Komprachcice | 33-31 |
01-02-2014 (So) - 00:00 | Moto Jelcz Oława - Sparta Oborniki | 33-24 |
01-02-2014 (So) - 00:00 | AZS Wrocław - ASPR Zawadzkie | 33-41 |
01-02-2014 (So) - 00:00 | Bór Oborniki Śl. - Dziewiątka Legnica | 27-26 |
01-02-2014 (So) - 00:00 | Start Konin - Tęcza Kościan | 27-27 |
01-02-2014 (So) - 00:00 | Lider Swarzędz - Zagłębie II Lubin | 40-34 |
01-02-2014 (So) - 00:00 | Żagiew Dzierżoniów - Orlik Brzeg | 34-26 |
Kolejka 17 | ||
05-02-2014 (Śr) - 00:00 | ASPR Zawadzkie - Moto Jelcz Oława | 35-23 |
08-02-2014 (So) - 00:00 | Żagiew Dzierżoniów - AZS Zielona Góra | 13-23 |
08-02-2014 (So) - 00:00 | Orlik Brzeg - Lider Swarzędz | 28-36 |
08-02-2014 (So) - 00:00 | Zagłębie II Lubin - Start Konin | 31-20 |
08-02-2014 (So) - 00:00 | Tęcza Kościan - Bór Oborniki Śl. | 31-32 |
08-02-2014 (So) - 00:00 | Dziewiątka Legnica - AZS Wrocław | 23-29 |
12-02-2014 (Śr) - 00:00 | Sparta Oborniki - OSiR Komprachcice | 24-24 |
Kolejka 18 | ||
15-02-2014 (So) - 00:00 | AZS Zielona Góra - Sparta Oborniki | 24-13 |
15-02-2014 (So) - 00:00 | OSiR Komprachcice - ASPR Zawadzkie | 33-31 |
15-02-2014 (So) - 00:00 | Moto Jelcz Oława - Dziewiątka Legnica | 30-33 |
15-02-2014 (So) - 00:00 | AZS Wrocław - Tęcza Kościan | 37-30 |
15-02-2014 (So) - 00:00 | Bór Oborniki Śl. - Zagłębie II Lubin | 40-27 |
15-02-2014 (So) - 00:00 | Start Konin - Orlik Brzeg | 23-25 |
15-02-2014 (So) - 00:00 | Lider Swarzędz - Żagiew Dzierżoniów | 28-28 |
Kolejka 19 | ||
22-02-2014 (So) - 00:00 | Lider Swarzędz - AZS Zielona Góra | 19-31 |
22-02-2014 (So) - 00:00 | Dziewiątka Legnica - OSiR Komprachcice | 32-32 |
22-02-2014 (So) - 00:00 | Tęcza Kościan - Moto Jelcz Oława | 23-28 |
22-02-2014 (So) - 00:00 | Zagłębie II Lubin - AZS Wrocław | 28-27 |
22-02-2014 (So) - 18:00 | Orlik Brzeg - Bór Oborniki Śl. | 34-41 |
22-02-2014 (So) - 00:00 | Żagiew Dzierżoniów - Start Konin | 41-25 |
26-02-2014 (Śr) - 17:30 | ASPR Zawadzkie - Sparta Oborniki | 35-34 |
Kolejka 20 | ||
01-03-2014 (So) - 00:00 | AZS Zielona Góra - ASPR Zawadzkie | 34-28 |
01-03-2014 (So) - 00:00 | Sparta Oborniki - Dziewiątka Legnica | 32-24 |
01-03-2014 (So) - 00:00 | OSiR Komprachcice - Tęcza Kościan | 33-31 |
01-03-2014 (So) - 00:00 | Moto Jelcz Oława - Zagłębie II Lubin | 41-31 |
01-03-2014 (So) - 00:00 | AZS Wrocław - Orlik Brzeg | 33-22 |
01-03-2014 (So) - 00:00 | Bór Oborniki Śl. - Żagiew Dzierżoniów | 24-33 |
01-03-2014 (So) - 00:00 | Start Konin - Lider Swarzędz | 23-30 |
Kolejka 21 | ||
08-03-2014 (So) - 00:00 | Start Konin - AZS Zielona Góra | 14-34 |
08-03-2014 (So) - 00:00 | Lider Swarzędz - Bór Oborniki Śl. | 32-36 |
08-03-2014 (So) - 00:00 | Żagiew Dzierżoniów - AZS Wrocław | 38-32 |
08-03-2014 (So) - 18:00 | Orlik Brzeg - Moto Jelcz Oława | 23-29 |
08-03-2014 (So) - 00:00 | Zagłębie II Lubin - OSiR Komprachcice | 22-25 |
16-03-2014 (N) - 12:00 | Tęcza Kościan - Sparta Oborniki | 22-25 |
05-04-2014 (So) - 00:00 | Dziewiątka Legnica - ASPR Zawadzkie | 31-28 |
Kolejka 22 | ||
22-03-2014 (So) - 00:00 | AZS Zielona Góra - Dziewiątka Legnica | 26-17 |
22-03-2014 (So) - 18:00 | ASPR Zawadzkie - Tęcza Kościan | 36-33 |
22-03-2014 (So) - 00:00 | Sparta Oborniki - Zagłębie II Lubin | 30-28 |
22-03-2014 (So) - 14:30 | OSiR Komprachcice - Orlik Brzeg | 28-27 |
22-03-2014 (So) - 00:00 | Moto Jelcz Oława - Żagiew Dzierżoniów | 28-29 |
22-03-2014 (So) - 00:00 | AZS Wrocław - Lider Swarzędz | 32-49 |
22-03-2014 (So) - 00:00 | Bór Oborniki Śl. - Start Konin | 36-14 |
Kolejka 23 | ||
29-03-2014 (So) - 00:00 | Bór Oborniki Śl. - AZS Zielona Góra | 34-31 |
29-03-2014 (So) - 00:00 | Start Konin - AZS Wrocław | 30-37 |
29-03-2014 (So) - 00:00 | Lider Swarzędz - Moto Jelcz Oława | 28-33 |
29-03-2014 (So) - 00:00 | Żagiew Dzierżoniów - OSiR Komprachcice | 27-27 |
29-03-2014 (So) - 00:00 | Zagłębie II Lubin - ASPR Zawadzkie | 35-32 |
29-03-2014 (So) - 00:00 | Tęcza Kościan - Dziewiątka Legnica | 28-27 |
30-03-2014 (N) - 12:00 | Orlik Brzeg - Sparta Oborniki | 27-26 |
Kolejka 24 | ||
12-04-2014 (So) - 00:00 | AZS Zielona Góra - Tęcza Kościan | 31-17 |
12-04-2014 (So) - 00:00 | Dziewiątka Legnica - Zagłębie II Lubin | 20-21 |
12-04-2014 (So) - 00:00 | ASPR Zawadzkie - Orlik Brzeg | 30-30 |
12-04-2014 (So) - 00:00 | Sparta Oborniki - Żagiew Dzierżoniów | 21-27 |
12-04-2014 (So) - 00:00 | OSiR Komprachcice - Lider Swarzędz | 31-34 |
12-04-2014 (So) - 00:00 | Moto Jelcz Oława - Start Konin | 41-19 |
12-04-2014 (So) - 00:00 | AZS Wrocław - Bór Oborniki Śl. | 26-32 |
Kolejka 25 | ||
26-04-2014 (So) - 00:00 | AZS Wrocław - AZS Zielona Góra | 23-33 |
26-04-2014 (So) - 00:00 | Bór Oborniki Śl. - Moto Jelcz Oława | 37-29 |
26-04-2014 (So) - 00:00 | Start Konin - OSiR Komprachcice | 28-31 |
26-04-2014 (So) - 00:00 | Lider Swarzędz - Sparta Oborniki | 29-28 |
26-04-2014 (So) - 00:00 | Żagiew Dzierżoniów - ASPR Zawadzkie | 37-25 |
26-04-2014 (So) - 16:00 | Orlik Brzeg - Dziewiątka Legnica | 29-27 |
26-04-2014 (So) - 00:00 | Zagłębie II Lubin - Tęcza Kościan | 45-37 |
Kolejka 26 | ||
05-04-2014 (So) - 00:00 | Tęcza Kościan - Orlik Brzeg | 30-29 |
03-05-2014 (So) - 00:00 | Dziewiątka Legnica - Żagiew Dzierżoniów | 28-30 |
03-05-2014 (So) - 18:00 | ASPR Zawadzkie - Lider Swarzędz | 36-36 |
03-05-2014 (So) - 00:00 | Sparta Oborniki - Start Konin | 34-26 |
03-05-2014 (So) - 17:00 | OSiR Komprachcice - Bór Oborniki Śl. | 35-28 |
03-05-2014 (So) - 00:00 | Moto Jelcz Oława - AZS Wrocław | 31-33 |
03-05-2014 (So) - 00:00 | AZS Zielona Góra - Zagłębie II Lubin | 28-26 |