Login
Najpopularniejsze
- Naprzód Jemielnica - Jedność Rozmierka 0-0
- Zgoda Ruda Śl. - Victoria Świebodzice 23-28
- Karkonosze Jelenia Góra - LKS Goczałkowice 1-1
- Korona Kielce - Piast Gliwice 1-1
- Rekord Bielsko-Biała - LZS Starowice 6-2
- LZS Ujazd - LZS Chrząstowice 4-4
- LZS II Starowice - LZS Gościce 7-2
- Czarni Otmuchów - Unia Krapkowice 5-1
- Pniówek Pawłowice - Gwarek Tarnowskie Góry 2-2
- Śląsk II Wrocław - MKS Kluczbork 0-1
Top kluby
Oderka Opole - 7444
Stal Zawadzkie - 2555
Victoria Chrościce - 1798
Borussia Dortmund - 1646
Odra Koźle - 1428
Hertha Berlin - 1349
Unia Kolonowskie - 1300
Małapanew Ozimek - 1252
Beskidy Bielsko-Biała - 1025
Anglia - 986
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Klasa A gr. 2 (Klasa B),
2013/2014
Kolejka 1 | ||
24-08-2013 (So) - 17:00 | Pogoń Łosiów - LZS Mańkowice | 0-0 |
24-08-2013 (So) - 17:00 | LZS Michałów - GLKS Kamiennik | 8-0 |
24-08-2013 (So) - 17:00 | Victoria Dobrzyń - Plon Skoroszyce | 4-0 |
25-08-2013 (N) - 17:00 | Zieloni Ligota Tułowicka - Metalowiec Łambinowice | 0-0 |
25-08-2013 (N) - 17:00 | Grom Mroczkowa - Błękitni Przecza | 2-0 |
25-08-2013 (N) - 17:00 | LZS Kościerzyce - Unia Reńska Wieś | 1-4 |
25-08-2013 (N) - 17:00 | Orzeł Olszanka - Polonia Przylesie | 2-1 |
Kolejka 2 | ||
31-08-2013 (So) - 17:00 | Polonia Przylesie - LZS Michałów | 1-4 |
01-09-2013 (N) - 14:00 | Metalowiec Łambinowice - Grom Mroczkowa | 0-1 |
01-09-2013 (N) - 17:00 | LZS Mańkowice - Zieloni Ligota Tułowicka | 2-2 |
01-09-2013 (N) - 17:00 | GLKS Kamiennik - Pogoń Łosiów | 1-1 |
01-09-2013 (N) - 17:00 | Plon Skoroszyce - Orzeł Olszanka | 1-2 |
01-09-2013 (N) - 17:00 | Unia Reńska Wieś - Victoria Dobrzyń | 1-2 |
01-09-2013 (N) - 17:00 | Błękitni Przecza - LZS Kościerzyce | 4-1 |
Kolejka 3 | ||
07-09-2013 (So) - 16:30 | Pogoń Łosiów - Polonia Przylesie | 4-1 |
07-09-2013 (So) - 16:30 | LZS Michałów - Plon Skoroszyce | 14-0 |
08-09-2013 (N) - 16:30 | Grom Mroczkowa - LZS Kościerzyce | 2-3 |
08-09-2013 (N) - 16:30 | Victoria Dobrzyń - Błękitni Przecza | 2-1 |
08-09-2013 (N) - 16:30 | Orzeł Olszanka - Unia Reńska Wieś | 1-5 |
08-09-2013 (N) - 17:00 | GLKS Kamiennik - Zieloni Ligota Tułowicka | 1-0 |
08-09-2013 (N) - 14:00 | Metalowiec Łambinowice - LZS Mańkowice | 1-2 |
Kolejka 4 | ||
14-09-2013 (So) - 16:00 | Victoria Dobrzyń - LZS Kościerzyce | 4-1 |
14-09-2013 (So) - 16:00 | Unia Reńska Wieś - LZS Michałów | 1-2 |
14-09-2013 (So) - 16:00 | Polonia Przylesie - Zieloni Ligota Tułowicka | 2-1 |
15-09-2013 (N) - 16:00 | LZS Mańkowice - Grom Mroczkowa | 2-5 |
15-09-2013 (N) - 16:00 | GLKS Kamiennik - Metalowiec Łambinowice | 1-1 |
15-09-2013 (N) - 16:00 | Plon Skoroszyce - Pogoń Łosiów | 0-3 v.o. |
15-09-2013 (N) - 16:00 | Błękitni Przecza - Orzeł Olszanka | 0-7 |
Kolejka 5 | ||
21-09-2013 (So) - 16:00 | LZS Michałów - Błękitni Przecza | 8-1 |
21-09-2013 (So) - 16:00 | Pogoń Łosiów - Unia Reńska Wieś | 0-1 |
22-09-2013 (N) - 16:00 | Zieloni Ligota Tułowicka - Plon Skoroszyce | 3-0 v.o. |
22-09-2013 (N) - 14:00 | Metalowiec Łambinowice - Polonia Przylesie | 2-2 |
22-09-2013 (N) - 11:00 | LZS Mańkowice - GLKS Kamiennik | 5-2 |
22-09-2013 (N) - 16:00 | Orzeł Olszanka - LZS Kościerzyce | 4-2 |
22-09-2013 (N) - 16:00 | Grom Mroczkowa - Victoria Dobrzyń | 2-0 |
Kolejka 6 | ||
28-09-2013 (So) - 15:00 | Polonia Przylesie - LZS Mańkowice | 1-1 |
29-09-2013 (N) - 15:00 | GLKS Kamiennik - Grom Mroczkowa | 0-3 |
29-09-2013 (N) - 15:00 | Plon Skoroszyce - Metalowiec Łambinowice | 3-3 |
29-09-2013 (N) - 15:00 | Unia Reńska Wieś - Zieloni Ligota Tułowicka | 3-3 |
29-09-2013 (N) - 15:00 | Błękitni Przecza - Pogoń Łosiów | 0-3 |
29-09-2013 (N) - 15:00 | LZS Kościerzyce - LZS Michałów | 3-3 |
29-09-2013 (N) - 15:00 | Victoria Dobrzyń - Orzeł Olszanka | 6-0 |
Kolejka 7 | ||
05-10-2013 (So) - 15:00 | Pogoń Łosiów - LZS Kościerzyce | 2-1 |
06-10-2013 (N) - 15:00 | Grom Mroczkowa - Orzeł Olszanka | 4-1 |
06-10-2013 (N) - 15:00 | LZS Michałów - Victoria Dobrzyń | 2-0 |
06-10-2013 (N) - 15:00 | Zieloni Ligota Tułowicka - Błękitni Przecza | 2-2 |
06-10-2013 (N) - 14:00 | Metalowiec Łambinowice - Unia Reńska Wieś | 0-1 |
06-10-2013 (N) - 15:00 | LZS Mańkowice - Plon Skoroszyce | 5-0 |
06-10-2013 (N) - 15:00 | GLKS Kamiennik - Polonia Przylesie | 0-1 |
Kolejka 8 | ||
12-10-2013 (So) - 15:00 | Polonia Przylesie - Grom Mroczkowa | 1-2 |
12-10-2013 (So) - 15:00 | Unia Reńska Wieś - LZS Mańkowice | 1-2 |
13-10-2013 (N) - 15:00 | LZS Kościerzyce - Zieloni Ligota Tułowicka | 3-0 v.o. |
13-10-2013 (N) - 15:00 | Błękitni Przecza - Metalowiec Łambinowice | 0-1 |
13-10-2013 (N) - 15:00 | Victoria Dobrzyń - Pogoń Łosiów | 0-0 |
13-10-2013 (N) - 15:00 | Plon Skoroszyce - GLKS Kamiennik | 1-5 |
13-10-2013 (N) - 15:00 | Orzeł Olszanka - LZS Michałów | 0-5 |
Kolejka 9 | ||
19-10-2013 (So) - 15:00 | Polonia Przylesie - Plon Skoroszyce | 5-0 v.o. |
19-10-2013 (So) - 15:00 | Pogoń Łosiów - Orzeł Olszanka | 6-0 |
20-10-2013 (N) - 13:00 | Grom Mroczkowa - LZS Michałów | 1-1 |
20-10-2013 (N) - 15:00 | Zieloni Ligota Tułowicka - Victoria Dobrzyń | 0-7 |
20-10-2013 (N) - 14:00 | Metalowiec Łambinowice - LZS Kościerzyce | 2-1 |
20-10-2013 (N) - 15:00 | LZS Mańkowice - Błękitni Przecza | 1-2 |
20-10-2013 (N) - 15:00 | GLKS Kamiennik - Unia Reńska Wieś | 4-0 |
Kolejka 10 | ||
26-10-2013 (So) - 13:30 | LZS Michałów - Pogoń Łosiów | 5-0 |
26-10-2013 (So) - 13:30 | Unia Reńska Wieś - Polonia Przylesie | 4-3 |
27-10-2013 (N) - 13:30 | Grom Mroczkowa - Plon Skoroszyce | 3-0 v.o. |
27-10-2013 (N) - 13:30 | Błękitni Przecza - GLKS Kamiennik | 2-4 |
27-10-2013 (N) - 13:30 | LZS Kościerzyce - LZS Mańkowice | 2-1 |
27-10-2013 (N) - 13:30 | Victoria Dobrzyń - Metalowiec Łambinowice | 2-1 |
27-10-2013 (N) - 13:30 | Orzeł Olszanka - Zieloni Ligota Tułowicka | 4-0 |
Kolejka 11 | ||
02-11-2013 (So) - 13:00 | Polonia Przylesie - Błękitni Przecza | 2-3 |
02-11-2013 (So) - 13:00 | Pogoń Łosiów - Grom Mroczkowa | 3-0 |
03-11-2013 (N) - 13:00 | Plon Skoroszyce - Unia Reńska Wieś | 1-6 |
03-11-2013 (N) - 13:00 | Zieloni Ligota Tułowicka - LZS Michałów | 0-7 |
03-11-2013 (N) - 13:00 | Metalowiec Łambinowice - Orzeł Olszanka | 0-1 |
03-11-2013 (N) - 13:00 | LZS Mańkowice - Victoria Dobrzyń | 2-1 |
03-11-2013 (N) - 13:00 | GLKS Kamiennik - LZS Kościerzyce | 0-3 |
Kolejka 12 | ||
09-11-2013 (So) - 13:00 | Pogoń Łosiów - Zieloni Ligota Tułowicka | 4-1 |
09-11-2013 (So) - 13:00 | LZS Michałów - Metalowiec Łambinowice | 10-2 |
10-11-2013 (N) - 13:00 | Grom Mroczkowa - Unia Reńska Wieś | 3-0 |
10-11-2013 (N) - 13:00 | Błękitni Przecza - Plon Skoroszyce | 3-0 v.o. |
10-11-2013 (N) - 13:00 | LZS Kościerzyce - Polonia Przylesie | 1-1 |
10-11-2013 (N) - 13:00 | Victoria Dobrzyń - GLKS Kamiennik | 1-2 |
10-11-2013 (N) - 13:00 | Orzeł Olszanka - LZS Mańkowice | 1-3 |
Kolejka 13 | ||
16-11-2013 (So) - 13:00 | Unia Reńska Wieś - Błękitni Przecza | 3-1 |
16-11-2013 (So) - 13:00 | Polonia Przylesie - Victoria Dobrzyń | 0-1 |
17-11-2013 (N) - 13:00 | Zieloni Ligota Tułowicka - Grom Mroczkowa | 2-1 |
17-11-2013 (N) - 13:00 | Metalowiec Łambinowice - Pogoń Łosiów | 4-0 |
17-11-2013 (N) - 13:00 | LZS Mańkowice - LZS Michałów | 1-3 |
17-11-2013 (N) - 13:00 | GLKS Kamiennik - Orzeł Olszanka | 2-2 |
17-11-2013 (N) - 13:00 | Plon Skoroszyce - LZS Kościerzyce | 1-1 |
Kolejka 14 | ||
22-03-2014 (So) - 15:00 | Unia Reńska Wieś - LZS Kościerzyce | 1-3 |
23-03-2014 (N) - 15:00 | Błękitni Przecza - Grom Mroczkowa | 1-4 |
23-03-2014 (N) - 15:00 | Plon Skoroszyce - Victoria Dobrzyń | 0-3 v.o. |
23-03-2014 (N) - 15:00 | Polonia Przylesie - Orzeł Olszanka | 1-3 |
23-03-2014 (N) - 15:00 | GLKS Kamiennik - LZS Michałów | 0-2 |
23-03-2014 (N) - 15:00 | LZS Mańkowice - Pogoń Łosiów | 3-2 |
23-03-2014 (N) - 15:00 | Metalowiec Łambinowice - Zieloni Ligota Tułowicka | 2-2 |
Kolejka 15 | ||
29-03-2014 (So) - 15:00 | Pogoń Łosiów - GLKS Kamiennik | 2-0 |
29-03-2014 (So) - 15:00 | LZS Michałów - Polonia Przylesie | 6-1 |
30-03-2014 (N) - 15:00 | Grom Mroczkowa - Metalowiec Łambinowice | 4-1 |
30-03-2014 (N) - 15:00 | Zieloni Ligota Tułowicka - LZS Mańkowice | 1-6 |
30-03-2014 (N) - 15:00 | Orzeł Olszanka - Plon Skoroszyce | 3-0 v.o. |
30-03-2014 (N) - 15:00 | Victoria Dobrzyń - Unia Reńska Wieś | 2-0 |
30-03-2014 (N) - 15:00 | LZS Kościerzyce - Błękitni Przecza | 3-1 |
Kolejka 16 | ||
06-04-2014 (N) - 16:00 | LZS Kościerzyce - Grom Mroczkowa | 2-1 |
06-04-2014 (N) - 16:00 | Błękitni Przecza - Victoria Dobrzyń | 0-1 |
06-04-2014 (N) - 16:00 | Unia Reńska Wieś - Orzeł Olszanka | 1-5 |
06-04-2014 (N) - 16:00 | Plon Skoroszyce - LZS Michałów | 0-3 v.o. |
06-04-2014 (N) - 16:00 | Polonia Przylesie - Pogoń Łosiów | 0-1 |
06-04-2014 (N) - 16:00 | Zieloni Ligota Tułowicka - GLKS Kamiennik | 2-1 |
06-04-2014 (N) - 16:00 | LZS Mańkowice - Metalowiec Łambinowice | 1-2 |
Kolejka 17 | ||
12-04-2014 (So) - 16:00 | Pogoń Łosiów - Plon Skoroszyce | 3-0 v.o. |
12-04-2014 (So) - 16:00 | LZS Michałów - Unia Reńska Wieś | 5-1 |
13-04-2014 (N) - 16:00 | Orzeł Olszanka - Błękitni Przecza | 9-1 |
13-04-2014 (N) - 16:00 | LZS Kościerzyce - Victoria Dobrzyń | 2-3 |
13-04-2014 (N) - 16:00 | Zieloni Ligota Tułowicka - Polonia Przylesie | 3-0 v.o. |
13-04-2014 (N) - 16:00 | Metalowiec Łambinowice - GLKS Kamiennik | 1-1 |
13-04-2014 (N) - 16:00 | Grom Mroczkowa - LZS Mańkowice | 2-0 |
Kolejka 18 | ||
26-04-2014 (So) - 16:30 | Unia Reńska Wieś - Pogoń Łosiów | 4-4 |
27-04-2014 (N) - 16:30 | Victoria Dobrzyń - Grom Mroczkowa | 2-0 |
27-04-2014 (N) - 16:30 | LZS Kościerzyce - Orzeł Olszanka | 4-4 |
27-04-2014 (N) - 16:30 | Błękitni Przecza - LZS Michałów | 0-3 |
27-04-2014 (N) - 16:30 | Plon Skoroszyce - Zieloni Ligota Tułowicka | 0-3 v.o. |
27-04-2014 (N) - 16:30 | Polonia Przylesie - Metalowiec Łambinowice | 3-0 v.o. |
27-04-2014 (N) - 16:30 | GLKS Kamiennik - LZS Mańkowice | 1-3 |
Kolejka 19 | ||
03-05-2014 (So) - 17:00 | LZS Michałów - LZS Kościerzyce | 3-2 |
03-05-2014 (So) - 17:00 | Pogoń Łosiów - Błękitni Przecza | 5-0 |
04-05-2014 (N) - 17:00 | Grom Mroczkowa - GLKS Kamiennik | 3-1 |
04-05-2014 (N) - 17:00 | LZS Mańkowice - Polonia Przylesie | 3-0 |
04-05-2014 (N) - 17:00 | Metalowiec Łambinowice - Plon Skoroszyce | 3-0 v.o. |
04-05-2014 (N) - 17:00 | Zieloni Ligota Tułowicka - Unia Reńska Wieś | 3-2 |
04-05-2014 (N) - 17:00 | Orzeł Olszanka - Victoria Dobrzyń | 0-2 |
Kolejka 20 | ||
10-05-2014 (So) - 17:00 | Victoria Dobrzyń - LZS Michałów | 2-3 |
10-05-2014 (So) - 17:00 | Unia Reńska Wieś - Metalowiec Łambinowice | 2-1 |
11-05-2014 (N) - 17:00 | Plon Skoroszyce - LZS Mańkowice | 0-3 v.o. |
11-05-2014 (N) - 17:00 | Błękitni Przecza - Zieloni Ligota Tułowicka | 0-2 |
11-05-2014 (N) - 17:00 | LZS Kościerzyce - Pogoń Łosiów | 0-1 |
11-05-2014 (N) - 17:00 | Polonia Przylesie - GLKS Kamiennik | 3-3 |
11-05-2014 (N) - 17:00 | Orzeł Olszanka - Grom Mroczkowa | 2-5 |
Kolejka 21 | ||
11-06-2014 (Śr) - 18:00 | Grom Mroczkowa - Polonia Przylesie | 6-0 |
11-06-2014 (Śr) - 18:00 | GLKS Kamiennik - Plon Skoroszyce | 3-0 v.o. |
11-06-2014 (Śr) - 18:00 | LZS Mańkowice - Unia Reńska Wieś | 3-4 |
11-06-2014 (Śr) - 18:00 | Metalowiec Łambinowice - Błękitni Przecza | 3-0 v.o. |
11-06-2014 (Śr) - 18:00 | Zieloni Ligota Tułowicka - LZS Kościerzyce | 1-2 |
11-06-2014 (Śr) - 18:00 | Pogoń Łosiów - Victoria Dobrzyń | 2-3 |
11-06-2014 (Śr) - 18:00 | LZS Michałów - Orzeł Olszanka | 3-1 |
Kolejka 22 | ||
25-05-2014 (N) - 17:00 | LZS Michałów - Grom Mroczkowa | 3-1 |
25-05-2014 (N) - 17:00 | Orzeł Olszanka - Pogoń Łosiów | 2-7 |
25-05-2014 (N) - 17:00 | Victoria Dobrzyń - Zieloni Ligota Tułowicka | 6-1 |
25-05-2014 (N) - 17:00 | LZS Kościerzyce - Metalowiec Łambinowice | 3-1 |
25-05-2014 (N) - 17:00 | Błękitni Przecza - LZS Mańkowice | 1-3 |
25-05-2014 (N) - 17:00 | Unia Reńska Wieś - GLKS Kamiennik | 7-1 |
25-05-2014 (N) - 17:00 | Plon Skoroszyce - Polonia Przylesie | 0-3 v.o. |
Kolejka 23 | ||
31-05-2014 (So) - 17:00 | Pogoń Łosiów - LZS Michałów | 3-1 |
01-06-2014 (N) - 17:00 | Plon Skoroszyce - Grom Mroczkowa | 0-3 v.o. |
01-06-2014 (N) - 17:00 | Polonia Przylesie - Unia Reńska Wieś | 5-1 |
01-06-2014 (N) - 17:00 | GLKS Kamiennik - Błękitni Przecza | 6-0 |
01-06-2014 (N) - 17:00 | LZS Mańkowice - LZS Kościerzyce | 0-1 |
01-06-2014 (N) - 17:00 | Metalowiec Łambinowice - Victoria Dobrzyń | 3-0 |
01-06-2014 (N) - 17:00 | Zieloni Ligota Tułowicka - Orzeł Olszanka | 2-4 |
Kolejka 24 | ||
08-06-2014 (N) - 17:00 | Grom Mroczkowa - Pogoń Łosiów | 1-4 |
08-06-2014 (N) - 17:00 | LZS Michałów - Zieloni Ligota Tułowicka | 4-1 |
08-06-2014 (N) - 17:00 | Orzeł Olszanka - Metalowiec Łambinowice | 1-1 |
08-06-2014 (N) - 17:00 | Victoria Dobrzyń - LZS Mańkowice | 2-1 |
08-06-2014 (N) - 17:00 | LZS Kościerzyce - GLKS Kamiennik | 3-3 |
08-06-2014 (N) - 17:00 | Błękitni Przecza - Polonia Przylesie | 0-9 |
08-06-2014 (N) - 17:00 | Unia Reńska Wieś - Plon Skoroszyce | 3-0 v.o. |
Kolejka 25 | ||
15-06-2014 (N) - 17:00 | Zieloni Ligota Tułowicka - Pogoń Łosiów | 0-2 |
15-06-2014 (N) - 17:00 | Metalowiec Łambinowice - LZS Michałów | 2-3 |
15-06-2014 (N) - 17:00 | Unia Reńska Wieś - Grom Mroczkowa | 4-5 |
15-06-2014 (N) - 17:00 | GLKS Kamiennik - Victoria Dobrzyń | 2-2 |
15-06-2014 (N) - 17:00 | Polonia Przylesie - LZS Kościerzyce | 2-0 |
15-06-2014 (N) - 17:00 | Plon Skoroszyce - Błękitni Przecza | 0-3 v.o. |
19-06-2014 (Cz) - 17:00 | LZS Mańkowice - Orzeł Olszanka | 7-2 |
Kolejka 26 | ||
22-06-2014 (N) - 17:00 | Błękitni Przecza - Unia Reńska Wieś | 2-8 |
22-06-2014 (N) - 17:00 | LZS Kościerzyce - Plon Skoroszyce | 3-0 v.o. |
22-06-2014 (N) - 17:00 | Victoria Dobrzyń - Polonia Przylesie | 0-2 |
22-06-2014 (N) - 17:00 | Orzeł Olszanka - GLKS Kamiennik | 2-3 |
22-06-2014 (N) - 17:00 | LZS Michałów - LZS Mańkowice | 5-0 |
22-06-2014 (N) - 17:00 | Pogoń Łosiów - Metalowiec Łambinowice | 4-2 |
22-06-2014 (N) - 17:00 | Grom Mroczkowa - Zieloni Ligota Tułowicka | 4-0 |