Login
Najpopularniejsze
- Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 4-0
- Unia Kolonowskie - LZS Mechnice 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Skalnik Gracze - Unia Głuchołazy 3-3
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- KS Twardawa - LZS Racławiczki 1-0
- Stal Brzeg - LZS Bogacica 1-0
- LKS Goczałkowice - Stilon Gorzów Wlkp. 1-2
- Polonia Warszawa - GKS Katowice 1-2
- Pogoń Prudnik - Ruch Zdzieszowice 0-4
Top kluby
Oderka Opole - 7441
Stal Zawadzkie - 2553
Victoria Chrościce - 1796
Borussia Dortmund - 1644
Odra Koźle - 1426
Hertha Berlin - 1347
Unia Kolonowskie - 1298
Małapanew Ozimek - 1249
Beskidy Bielsko-Biała - 1023
Anglia - 984
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna,
2023/2024
Kolejka 1 | ||
18-03-2024 (Pn) - 16:00 | Małapanew II Ozimek - Rzemiosło Dziewkowice | 3-1 |
18-03-2024 (Pn) - 16:00 | Piast Strzelce Op. - Małapanew III Ozimek | 6-5 |
18-03-2024 (Pn) - 16:00 | LZS Piotrówka - Start Dobrodzień | 1-7 |
18-03-2024 (Pn) - 17:00 | LZS Kadłub - Unia II Kolonowskie | 8-1 |
18-03-2024 (Pn) - 16:00 | Unia Kolonowskie - Młodzik II Strzelce Op. | 3-1 |
18-03-2024 (Pn) - 18:00 | Piast II Strzelce Op. - Jedność Rozmierka | 0-7 v.o. |
29-05-2024 (Śr) - 18:00 | Źródło Krośnica - Stal Zawadzkie | - |
Kolejka 2 | ||
25-03-2024 (Pn) - 16:00 | Małapanew III Ozimek - Rzemiosło Dziewkowice | 13-0 |
25-03-2024 (Pn) - 16:00 | Jedność Rozmierka - Małapanew II Ozimek | 12-1 |
25-03-2024 (Pn) - 16:00 | Młodzik II Strzelce Op. - Piast II Strzelce Op. | 5-2 |
25-03-2024 (Pn) - 16:00 | Stal Zawadzkie - Unia Kolonowskie | 3-1 |
25-03-2024 (Pn) - 16:00 | Unia II Kolonowskie - Źródło Krośnica | 3-0 v.o. |
25-03-2024 (Pn) - 16:00 | Start Dobrodzień - LZS Kadłub | 4-1 |
25-03-2024 (Pn) - 16:30 | Piast Strzelce Op. - LZS Piotrówka | 1-6 |
Kolejka 3 | ||
04-04-2024 (Cz) - 17:00 | LZS Piotrówka - Małapanew III Ozimek | 2-12 |
04-04-2024 (Cz) - 17:00 | LZS Kadłub - Piast Strzelce Op. | 2-3 |
04-04-2024 (Cz) - 17:00 | Źródło Krośnica - Start Dobrodzień | 2-4 |
04-04-2024 (Cz) - 17:00 | Piast II Strzelce Op. - Stal Zawadzkie | 0-7 |
04-04-2024 (Cz) - 17:00 | Małapanew II Ozimek - Młodzik II Strzelce Op. | 0-3 |
04-04-2024 (Cz) - 17:00 | Rzemiosło Dziewkowice - Jedność Rozmierka | 0-16 |
09-05-2024 (Cz) - 18:00 | Unia Kolonowskie - Unia II Kolonowskie | 14-1 |
Kolejka 4 | ||
08-04-2024 (Pn) - 17:00 | Stal Zawadzkie - Małapanew II Ozimek | 9-0 |
08-04-2024 (Pn) - 17:00 | Unia II Kolonowskie - Piast II Strzelce Op. | 2-6 |
08-04-2024 (Pn) - 17:00 | Małapanew III Ozimek - Jedność Rozmierka | 1-7 |
08-04-2024 (Pn) - 17:00 | Młodzik II Strzelce Op. - Rzemiosło Dziewkowice | 16-0 |
08-04-2024 (Pn) - 17:30 | LZS Piotrówka - LZS Kadłub | 2-2 |
18-04-2024 (Cz) - 18:00 | Piast Strzelce Op. - Źródło Krośnica | 2-9 |
23-05-2024 (Cz) - 18:00 | Start Dobrodzień - Unia Kolonowskie | - |
Kolejka 5 | ||
15-04-2024 (Pn) - 17:30 | LZS Kadłub - Małapanew III Ozimek | 2-7 |
15-04-2024 (Pn) - 17:30 | Źródło Krośnica - LZS Piotrówka | 3-0 v.o. |
15-04-2024 (Pn) - 17:30 | Unia Kolonowskie - Piast Strzelce Op. | 7-0 |
15-04-2024 (Pn) - 17:30 | Piast II Strzelce Op. - Start Dobrodzień | 3-5 |
15-04-2024 (Pn) - 17:30 | Małapanew II Ozimek - Unia II Kolonowskie | 1-5 |
15-04-2024 (Pn) - 17:30 | Rzemiosło Dziewkowice - Stal Zawadzkie | 0-12 |
15-04-2024 (Pn) - 17:30 | Jedność Rozmierka - Młodzik II Strzelce Op. | 4-5 |
Kolejka 6 | ||
22-04-2024 (Pn) - 18:00 | Małapanew III Ozimek - Młodzik II Strzelce Op. | 4-2 |
22-04-2024 (Pn) - 18:00 | Stal Zawadzkie - Jedność Rozmierka | 3-1 |
22-04-2024 (Pn) - 18:00 | Unia II Kolonowskie - Rzemiosło Dziewkowice | 4-3 |
22-04-2024 (Pn) - 18:00 | Start Dobrodzień - Małapanew II Ozimek | 5-0 |
22-04-2024 (Pn) - 18:00 | LZS Piotrówka - Unia Kolonowskie | 2-8 |
22-04-2024 (Pn) - 18:00 | LZS Kadłub - Źródło Krośnica | 1-6 |
10-05-2024 (Pt) - 18:00 | Piast Strzelce Op. - Piast II Strzelce Op. | - |
Kolejka 7 | ||
24-04-2024 (Śr) - 18:00 | Jedność Rozmierka - Unia II Kolonowskie | 7-0 |
25-04-2024 (Cz) - 18:00 | Źródło Krośnica - Małapanew III Ozimek | 3-4 |
25-04-2024 (Cz) - 18:00 | Unia Kolonowskie - LZS Kadłub | 6-1 |
25-04-2024 (Cz) - 18:00 | Piast II Strzelce Op. - LZS Piotrówka | 1-5 |
25-04-2024 (Cz) - 18:00 | Małapanew II Ozimek - Piast Strzelce Op. | 3-0 v.o. |
25-04-2024 (Cz) - 18:00 | Rzemiosło Dziewkowice - Start Dobrodzień | 0-7 |
25-04-2024 (Cz) - 18:00 | Młodzik II Strzelce Op. - Stal Zawadzkie | 1-1 |
Kolejka 8 | ||
10-04-2024 (Śr) - 18:00 | Piast Strzelce Op. - Rzemiosło Dziewkowice | 11-1 |
06-05-2024 (Pn) - 18:00 | LZS Kadłub - Piast II Strzelce Op. | 12-4 |
06-05-2024 (Pn) - 18:00 | Źródło Krośnica - Unia Kolonowskie | 3-5 |
06-05-2024 (Pn) - 18:00 | Unia II Kolonowskie - Młodzik II Strzelce Op. | 0-10 |
10-05-2024 (Pt) - 18:00 | Start Dobrodzień - Jedność Rozmierka | - |
11-05-2024 (So) - 11:00 | LZS Piotrówka - Małapanew II Ozimek | - |
22-05-2024 (Śr) - 17:00 | Małapanew III Ozimek - Stal Zawadzkie | - |
Kolejka 9 | ||
13-05-2024 (Pn) - 18:00 | Unia Kolonowskie - Małapanew III Ozimek | - |
13-05-2024 (Pn) - 18:00 | Piast II Strzelce Op. - Źródło Krośnica | - |
13-05-2024 (Pn) - 18:00 | Małapanew II Ozimek - LZS Kadłub | - |
13-05-2024 (Pn) - 18:00 | Młodzik II Strzelce Op. - Start Dobrodzień | - |
13-05-2024 (Pn) - 18:00 | Stal Zawadzkie - Unia II Kolonowskie | - |
24-05-2024 (Pt) - 18:00 | Jedność Rozmierka - Piast Strzelce Op. | - |
25-05-2024 (So) - 11:00 | Rzemiosło Dziewkowice - LZS Piotrówka | - |
Kolejka 10 | ||
23-03-2024 (So) - 10:00 | Małapanew III Ozimek - Unia II Kolonowskie | 16-0 |
16-05-2024 (Cz) - 18:00 | Start Dobrodzień - Stal Zawadzkie | - |
16-05-2024 (Cz) - 18:00 | Piast Strzelce Op. - Młodzik II Strzelce Op. | - |
16-05-2024 (Cz) - 18:00 | LZS Piotrówka - Jedność Rozmierka | - |
16-05-2024 (Cz) - 18:00 | LZS Kadłub - Rzemiosło Dziewkowice | - |
16-05-2024 (Cz) - 18:00 | Źródło Krośnica - Małapanew II Ozimek | - |
16-05-2024 (Cz) - 18:00 | Unia Kolonowskie - Piast II Strzelce Op. | - |
Kolejka 11 | ||
20-05-2024 (Pn) - 18:00 | Piast II Strzelce Op. - Małapanew III Ozimek | - |
20-05-2024 (Pn) - 18:00 | Małapanew II Ozimek - Unia Kolonowskie | - |
20-05-2024 (Pn) - 18:00 | Rzemiosło Dziewkowice - Źródło Krośnica | - |
20-05-2024 (Pn) - 18:00 | Jedność Rozmierka - LZS Kadłub | - |
20-05-2024 (Pn) - 18:00 | Młodzik II Strzelce Op. - LZS Piotrówka | - |
20-05-2024 (Pn) - 18:00 | Stal Zawadzkie - Piast Strzelce Op. | - |
20-05-2024 (Pn) - 18:00 | Unia II Kolonowskie - Start Dobrodzień | - |
Kolejka 12 | ||
25-05-2024 (So) - 13:00 | Unia Kolonowskie - Rzemiosło Dziewkowice | - |
27-05-2024 (Pn) - 18:00 | Małapanew III Ozimek - Start Dobrodzień | - |
27-05-2024 (Pn) - 18:00 | Piast Strzelce Op. - Unia II Kolonowskie | - |
27-05-2024 (Pn) - 18:00 | LZS Piotrówka - Stal Zawadzkie | - |
27-05-2024 (Pn) - 18:00 | LZS Kadłub - Młodzik II Strzelce Op. | - |
27-05-2024 (Pn) - 18:00 | Źródło Krośnica - Jedność Rozmierka | - |
27-05-2024 (Pn) - 18:00 | Piast II Strzelce Op. - Małapanew II Ozimek | - |
Kolejka 13 | ||
03-06-2024 (Pn) - 18:00 | Rzemiosło Dziewkowice - Piast II Strzelce Op. | - |
03-06-2024 (Pn) - 18:00 | Jedność Rozmierka - Unia Kolonowskie | - |
03-06-2024 (Pn) - 18:00 | Młodzik II Strzelce Op. - Źródło Krośnica | - |
03-06-2024 (Pn) - 18:00 | Stal Zawadzkie - LZS Kadłub | - |
03-06-2024 (Pn) - 18:00 | Unia II Kolonowskie - LZS Piotrówka | - |
03-06-2024 (Pn) - 18:00 | Start Dobrodzień - Piast Strzelce Op. | - |
03-06-2024 (Pn) - 18:00 | Małapanew II Ozimek - Małapanew III Ozimek | - |