Login
Najpopularniejsze
- Unia Kolonowskie - LZS Mechnice 3-2
- Skalnik Gracze - Unia Głuchołazy 3-3
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- KS Twardawa - LZS Racławiczki 1-0
- LKS Goczałkowice - Stilon Gorzów Wlkp. 1-2
- Stal Brzeg - LZS Bogacica 1-0
- Polonia Warszawa - GKS Katowice 1-2
- Karkonosze Jelenia Góra - LKS Goczałkowice 1-1
- Rekord Bielsko-Biała - LZS Starowice 6-2
- LZS Ujazd - LZS Chrząstowice 4-4
Top kluby
Oderka Opole - 7441
Stal Zawadzkie - 2553
Victoria Chrościce - 1796
Borussia Dortmund - 1644
Odra Koźle - 1426
Hertha Berlin - 1347
Unia Kolonowskie - 1298
Małapanew Ozimek - 1249
Beskidy Bielsko-Biała - 1023
Anglia - 984
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Młodziki III liga Opole 1 wiosna,
2023/2024
Kolejka 1 | ||
16-03-2024 (So) - 12:00 | Odra III Opole - Stal Brzeg | 24-1 |
17-03-2024 (N) - 10:00 | Start II Namysłów - Football Academy Opole | 4-5 |
18-03-2024 (Pn) - 16:00 | LZS Chrząstowice - Rodło II Opole | 6-0 |
18-03-2024 (Pn) - 16:00 | Olimpia Lewin Brzeski - Budowlani Strojec | 2-2 |
Kolejka 2 | ||
23-03-2024 (So) - 10:00 | Olimpia Lewin Brzeski - Start II Namysłów | 0-3 v.o. |
25-03-2024 (Pn) - 16:00 | Budowlani Strojec - Stal Brzeg | 9-0 |
25-03-2024 (Pn) - 18:00 | Rodło II Opole - Odra III Opole | 4-4 |
25-03-2024 (Pn) - 17:30 | Football Academy Opole - LZS Chrząstowice | 3-2 |
Kolejka 3 | ||
03-04-2024 (Śr) - 17:00 | Stal Brzeg - Rodło II Opole | 2-3 |
04-04-2024 (Cz) - 17:00 | Odra III Opole - Football Academy Opole | 5-3 |
04-04-2024 (Cz) - 17:00 | LZS Chrząstowice - Olimpia Lewin Brzeski | 6-0 |
04-04-2024 (Cz) - 17:00 | Start II Namysłów - Budowlani Strojec | 2-2 |
Kolejka 4 | ||
07-04-2024 (N) - 10:00 | Olimpia Lewin Brzeski - Odra III Opole | 1-2 |
08-04-2024 (Pn) - 17:00 | Budowlani Strojec - Rodło II Opole | 1-2 |
08-04-2024 (Pn) - 17:00 | Football Academy Opole - Stal Brzeg | 16-0 |
08-04-2024 (Pn) - 18:00 | Start II Namysłów - LZS Chrząstowice | 1-5 |
Kolejka 5 | ||
13-04-2024 (So) - 10:00 | Odra III Opole - Start II Namysłów | 2-9 |
15-04-2024 (Pn) - 18:00 | Rodło II Opole - Football Academy Opole | 3-3 |
15-04-2024 (Pn) - 17:30 | Stal Brzeg - Olimpia Lewin Brzeski | 2-8 |
15-04-2024 (Pn) - 17:30 | LZS Chrząstowice - Budowlani Strojec | 7-2 |
Kolejka 6 | ||
18-04-2024 (Cz) - 17:00 | Olimpia Lewin Brzeski - Rodło II Opole | 3-2 |
22-04-2024 (Pn) - 18:00 | Start II Namysłów - Stal Brzeg | 5-7 |
22-04-2024 (Pn) - 18:00 | LZS Chrząstowice - Odra III Opole | 0-3 |
22-04-2024 (Pn) - 18:00 | Budowlani Strojec - Football Academy Opole | 3-7 |
Kolejka 7 | ||
24-04-2024 (Śr) - 17:00 | Football Academy Opole - Olimpia Lewin Brzeski | 7-0 |
25-04-2024 (Cz) - 18:00 | Rodło II Opole - Start II Namysłów | 2-0 |
25-04-2024 (Cz) - 18:00 | Stal Brzeg - LZS Chrząstowice | 2-10 |
25-04-2024 (Cz) - 18:00 | Odra III Opole - Budowlani Strojec | 3-0 v.o. |
Kolejka 8 | ||
06-05-2024 (Pn) - 18:00 | Budowlani Strojec - Olimpia Lewin Brzeski | 2-2 |
06-05-2024 (Pn) - 16:15 | Football Academy Opole - Start II Namysłów | 5-1 |
06-05-2024 (Pn) - 18:00 | Rodło II Opole - LZS Chrząstowice | 2-0 |
06-05-2024 (Pn) - 18:00 | Stal Brzeg - Odra III Opole | 1-4 |
Kolejka 9 | ||
09-05-2024 (Cz) - 18:00 | Odra III Opole - Rodło II Opole | 0-6 |
09-05-2024 (Cz) - 18:00 | Stal Brzeg - Budowlani Strojec | 10-5 |
11-05-2024 (So) - 10:00 | Start II Namysłów - Olimpia Lewin Brzeski | 7-2 |
16-05-2024 (Cz) - 18:00 | LZS Chrząstowice - Football Academy Opole | - |
Kolejka 10 | ||
11-05-2024 (So) - 11:00 | Football Academy Opole - Odra III Opole | 8-4 |
13-05-2024 (Pn) - 18:00 | Budowlani Strojec - Start II Namysłów | - |
13-05-2024 (Pn) - 18:00 | Olimpia Lewin Brzeski - LZS Chrząstowice | - |
13-05-2024 (Pn) - 18:00 | Rodło II Opole - Stal Brzeg | - |
Kolejka 11 | ||
18-05-2024 (So) - 10:00 | Odra III Opole - Olimpia Lewin Brzeski | - |
20-05-2024 (Pn) - 18:00 | Rodło II Opole - Budowlani Strojec | - |
20-05-2024 (Pn) - 18:00 | Stal Brzeg - Football Academy Opole | - |
20-05-2024 (Pn) - 18:00 | LZS Chrząstowice - Start II Namysłów | - |
Kolejka 12 | ||
26-05-2024 (N) - 10:00 | Start II Namysłów - Odra III Opole | - |
27-05-2024 (Pn) - 18:00 | Football Academy Opole - Rodło II Opole | - |
27-05-2024 (Pn) - 18:00 | Olimpia Lewin Brzeski - Stal Brzeg | - |
27-05-2024 (Pn) - 18:00 | Budowlani Strojec - LZS Chrząstowice | - |
Kolejka 13 | ||
01-06-2024 (So) - 10:00 | Odra III Opole - LZS Chrząstowice | - |
03-06-2024 (Pn) - 18:00 | Rodło II Opole - Olimpia Lewin Brzeski | - |
03-06-2024 (Pn) - 18:00 | Stal Brzeg - Start II Namysłów | - |
05-06-2024 (Śr) - 17:30 | Football Academy Opole - Budowlani Strojec | - |
Kolejka 14 | ||
10-06-2024 (Pn) - 18:00 | Olimpia Lewin Brzeski - Football Academy Opole | - |
10-06-2024 (Pn) - 18:00 | Start II Namysłów - Rodło II Opole | - |
10-06-2024 (Pn) - 18:00 | LZS Chrząstowice - Stal Brzeg | - |
10-06-2024 (Pn) - 18:00 | Budowlani Strojec - Odra III Opole | - |