Login
Najpopularniejsze
- Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 4-0
- Unia Kolonowskie - LZS Mechnice 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Skalnik Gracze - Unia Głuchołazy 3-3
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- KS Twardawa - LZS Racławiczki 1-0
- Stal Brzeg - LZS Bogacica 1-0
- LKS Goczałkowice - Stilon Gorzów Wlkp. 1-2
- Polonia Warszawa - GKS Katowice 1-2
- Pogoń Prudnik - Ruch Zdzieszowice 0-4
Top kluby
Oderka Opole - 7441
Stal Zawadzkie - 2553
Victoria Chrościce - 1796
Borussia Dortmund - 1644
Odra Koźle - 1426
Hertha Berlin - 1347
Unia Kolonowskie - 1298
Małapanew Ozimek - 1249
Beskidy Bielsko-Biała - 1023
Anglia - 984
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Puchar Namysłów (gr.1),
2023/2024
Kolejka 1 | ||
19-11-2023 (N) - 13:00 | LZS Szydłowice - Polonia Przylesie | 1-2 |
Kolejka 2 | ||
12-11-2023 (N) - 13:00 | Bizon Bąkowice - Widawa Wilków | 1-3 |
12-11-2023 (N) - 13:00 | LZS Łączany - Burza Gręboszów | 5-0 |
18-11-2023 (So) - 13:00 | Pogoń Łosiów - Stal II Brzeg | 1-2 |
18-11-2023 (So) - 13:00 | Orzeł Olszanka - KS Skarbimierz | 5-4 |
19-11-2023 (N) - 13:00 | Polonia Domaszowice - Start II Namysłów | 2-3 |
19-11-2023 (N) - 13:00 | Sokół Małujowice - LZS II Starowice | 1-8 |
25-11-2023 (So) - 13:00 | Polonia Przylesie - LZS Kruszyna | 2-1 |
Kolejka 3 | ||
03-03-2024 (N) - 14:00 | Widawa Wilków - Widawa Lubska | 3-2 |
03-03-2024 (N) - 14:00 | LZS Łączany - Start II Namysłów | 0-2 |
03-03-2024 (N) - 14:00 | LZS II Starowice - Orzeł Olszanka | 4-1 |
03-03-2024 (N) - 14:00 | Polonia Przylesie - Stal II Brzeg | 1-3 |
Kolejka 4 | ||
30-03-2024 (So) - 13:00 | Widawa Wilków - Start II Namysłów | 1-3 |
30-03-2024 (So) - 11:00 | Stal II Brzeg - LZS II Starowice | 5-3 |
Kolejka 5 | ||
30-05-2024 (Cz) - 15:00 | Stal II Brzeg - Start II Namysłów | - |