Login
Najpopularniejsze
- Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 4-0
- Unia Kolonowskie - LZS Mechnice 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Skalnik Gracze - Unia Głuchołazy 3-3
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- KS Twardawa - LZS Racławiczki 1-0
- Stal Brzeg - LZS Bogacica 1-0
- LKS Goczałkowice - Stilon Gorzów Wlkp. 1-2
- Polonia Warszawa - GKS Katowice 1-2
- Pogoń Prudnik - Ruch Zdzieszowice 0-4
Top kluby
Oderka Opole - 7441
Stal Zawadzkie - 2553
Victoria Chrościce - 1796
Borussia Dortmund - 1644
Odra Koźle - 1426
Hertha Berlin - 1347
Unia Kolonowskie - 1298
Małapanew Ozimek - 1249
Beskidy Bielsko-Biała - 1023
Anglia - 984
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Juniorzy młodsi III liga gr.2 wiosna,
2022/2023
Kolejka 1 | ||
19-03-2023 (N) - 11:00 | Unia Tułowice - LZS Starowice | 3-2 |
19-03-2023 (N) - 11:00 | Olimpia Lewin Brzeski - LKS Goświnowice | 5-0 |
19-03-2023 (N) - 11:00 | Czarni Otmuchów - LZS Pakosławice | 0-4 |
19-03-2023 (N) - 11:00 | LZS Lubrza - LZS Skorogoszcz | 4-2 |
19-03-2023 (N) - 11:00 | LZS Wawelno - LZS Domaszkowice | 1-1 |
19-03-2023 (N) - 11:00 | SKS Grodków - Skalnik Gracze | 11-1 |
Kolejka 2 | ||
26-03-2023 (N) - 11:00 | Skalnik Gracze - LZS Starowice | 2-2 |
26-03-2023 (N) - 11:00 | LKS Goświnowice - Unia Tułowice | 4-5 |
26-03-2023 (N) - 11:00 | LZS Pakosławice - Olimpia Lewin Brzeski | 0-4 |
26-03-2023 (N) - 11:00 | LZS Skorogoszcz - Czarni Otmuchów | 1-1 |
26-03-2023 (N) - 11:00 | LZS Domaszkowice - LZS Lubrza | 2-3 |
26-03-2023 (N) - 11:00 | SKS Grodków - LZS Wawelno | 2-3 |
Kolejka 3 | ||
01-04-2023 (So) - 11:00 | LZS Wawelno - Skalnik Gracze | 12-1 |
02-04-2023 (N) - 11:00 | LZS Lubrza - SKS Grodków | 0-5 |
02-04-2023 (N) - 11:00 | Czarni Otmuchów - LZS Domaszkowice | 0-6 |
02-04-2023 (N) - 11:00 | Olimpia Lewin Brzeski - LZS Skorogoszcz | 2-0 |
02-04-2023 (N) - 11:00 | Unia Tułowice - LZS Pakosławice | 9-2 |
02-04-2023 (N) - 11:00 | LZS Starowice - LKS Goświnowice | 8-1 |
Kolejka 4 | ||
16-04-2023 (N) - 11:00 | Skalnik Gracze - LKS Goświnowice | 2-4 |
16-04-2023 (N) - 11:00 | LZS Pakosławice - LZS Starowice | 1-1 |
16-04-2023 (N) - 11:00 | LZS Skorogoszcz - Unia Tułowice | 1-6 |
16-04-2023 (N) - 11:00 | LZS Domaszkowice - Olimpia Lewin Brzeski | 3-3 |
16-04-2023 (N) - 11:00 | SKS Grodków - Czarni Otmuchów | 8-2 |
16-04-2023 (N) - 11:30 | LZS Wawelno - LZS Lubrza | 4-3 |
Kolejka 5 | ||
23-04-2023 (N) - 11:00 | LZS Lubrza - Skalnik Gracze | 10-0 |
23-04-2023 (N) - 11:00 | Czarni Otmuchów - LZS Wawelno | 5-2 |
23-04-2023 (N) - 11:00 | Olimpia Lewin Brzeski - SKS Grodków | 1-2 |
23-04-2023 (N) - 11:00 | Unia Tułowice - LZS Domaszkowice | 5-3 |
23-04-2023 (N) - 11:00 | LZS Starowice - LZS Skorogoszcz | 3-1 |
23-04-2023 (N) - 11:00 | LKS Goświnowice - LZS Pakosławice | 0-4 v.o. |
Kolejka 6 | ||
30-04-2023 (N) - 11:00 | Skalnik Gracze - LZS Pakosławice | 0-7 |
30-04-2023 (N) - 11:00 | LZS Skorogoszcz - LKS Goświnowice | 10-3 |
30-04-2023 (N) - 11:00 | LZS Domaszkowice - LZS Starowice | 2-1 |
30-04-2023 (N) - 11:00 | SKS Grodków - Unia Tułowice | 3-4 |
30-04-2023 (N) - 11:30 | LZS Wawelno - Olimpia Lewin Brzeski | 1-2 |
30-04-2023 (N) - 11:00 | LZS Lubrza - Czarni Otmuchów | 4-2 |
Kolejka 7 | ||
04-05-2023 (Cz) - 17:00 | LZS Starowice - SKS Grodków | 3-2 |
06-05-2023 (So) - 11:00 | LKS Goświnowice - LZS Domaszkowice | 3-9 |
07-05-2023 (N) - 11:00 | LZS Pakosławice - LZS Skorogoszcz | 3-0 |
07-05-2023 (N) - 11:00 | Unia Tułowice - LZS Wawelno | 6-0 |
07-05-2023 (N) - 11:00 | Olimpia Lewin Brzeski - LZS Lubrza | 5-0 |
07-05-2023 (N) - 11:00 | Czarni Otmuchów - Skalnik Gracze | 9-2 |
Kolejka 8 | ||
13-05-2023 (So) - 11:00 | Czarni Otmuchów - Olimpia Lewin Brzeski | 2-2 |
14-05-2023 (N) - 11:00 | LZS Lubrza - Unia Tułowice | 5-2 |
14-05-2023 (N) - 11:30 | LZS Wawelno - LZS Starowice | 2-4 |
14-05-2023 (N) - 11:00 | SKS Grodków - LKS Goświnowice | 4-2 |
14-05-2023 (N) - 11:00 | LZS Domaszkowice - LZS Pakosławice | 5-1 |
14-05-2023 (N) - 11:00 | Skalnik Gracze - LZS Skorogoszcz | 1-3 |
Kolejka 9 | ||
17-05-2023 (Śr) - 17:30 | LZS Starowice - LZS Lubrza | 2-3 |
20-05-2023 (So) - 10:00 | LKS Goświnowice - LZS Wawelno | 1-14 |
21-05-2023 (N) - 11:00 | Olimpia Lewin Brzeski - Skalnik Gracze | 11-0 |
21-05-2023 (N) - 11:00 | Unia Tułowice - Czarni Otmuchów | 5-2 |
21-05-2023 (N) - 11:00 | LZS Pakosławice - SKS Grodków | 6-4 |
21-05-2023 (N) - 11:00 | LZS Skorogoszcz - LZS Domaszkowice | 1-3 |
Kolejka 10 | ||
28-05-2023 (N) - 11:00 | Skalnik Gracze - LZS Domaszkowice | 0-13 v.o. |
28-05-2023 (N) - 11:00 | SKS Grodków - LZS Skorogoszcz | 6-0 |
28-05-2023 (N) - 11:30 | LZS Wawelno - LZS Pakosławice | 1-5 |
28-05-2023 (N) - 11:00 | LZS Lubrza - LKS Goświnowice | 3-0 v.o. |
28-05-2023 (N) - 11:00 | Czarni Otmuchów - LZS Starowice | 1-5 |
28-05-2023 (N) - 11:00 | Olimpia Lewin Brzeski - Unia Tułowice | 5-0 |
Kolejka 11 | ||
04-06-2023 (N) - 11:00 | LZS Domaszkowice - SKS Grodków | 6-5 |
04-06-2023 (N) - 11:00 | LZS Skorogoszcz - LZS Wawelno | 2-1 |
04-06-2023 (N) - 11:00 | LZS Pakosławice - LZS Lubrza | 3-2 |
04-06-2023 (N) - 11:00 | LKS Goświnowice - Czarni Otmuchów | 2-4 |
04-06-2023 (N) - 11:00 | LZS Starowice - Olimpia Lewin Brzeski | 0-3 v.o. |
04-06-2023 (N) - 11:00 | Unia Tułowice - Skalnik Gracze | 14-1 |