Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-0
- LZS Starowice - Lechia Zielona Góra 4-1
- KS Krasiejów - GKS Starościn 2-4
- Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice 3-0
- Znicz Pruszków - GKS Tychy 2-3
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- Czarni Otmuchów - Polonia Głubczyce 5-2
- GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-0
- Polonia Nysa - Polonia Karłowice 0-2
Top kluby
Oderka Opole - 7431
Stal Zawadzkie - 2545
Victoria Chrościce - 1789
Borussia Dortmund - 1639
Odra Koźle - 1422
Hertha Berlin - 1344
Unia Kolonowskie - 1294
Małapanew Ozimek - 1246
Beskidy Bielsko-Biała - 1020
Anglia - 981
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Tenis stołowy -
III liga kobiet,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
21-09-2021 (Wt) - 18:30 | Skarbek II Tarnowskie Góry - JKTS III Jastrzębie | 9-1 |
24-09-2021 (Pt) - 18:00 | Sokół Orzesze - KTS II Gliwice | 3-7 |
24-09-2021 (Pt) - 18:00 | Victoria Chrościce - AZS II Częstochowa | 6-4 |
24-09-2021 (Pt) - 18:00 | Ruch Pniów - UKS Siewierz | 0-10 v.o. |
Kolejka 2 | ||
06-10-2021 (Śr) - 18:30 | MKS Czechowice - Sokół Orzesze | 4-6 |
07-10-2021 (Cz) - 17:30 | KTS II Gliwice - Skarbek II Tarnowskie Góry | 5-5 |
08-10-2021 (Pt) - 18:00 | Ruch Pniów - JKTS III Jastrzębie | 0-10 v.o. |
18-10-2021 (Pn) - 17:30 | UKS Siewierz - Victoria Chrościce | 4-6 |
Kolejka 3 | ||
12-10-2021 (Wt) - 18:30 | Skarbek II Tarnowskie Góry - MKS Czechowice | 5-5 |
15-10-2021 (Pt) - 19:30 | JKTS III Jastrzębie - KTS II Gliwice | 3-7 |
15-10-2021 (Pt) - 18:00 | Sokół Orzesze - AZS II Częstochowa | 5-5 |
15-10-2021 (Pt) - 18:00 | Victoria Chrościce - Ruch Pniów | 10-0 v.o. |
Kolejka 4 | ||
20-10-2021 (Śr) - 17:30 | UKS Siewierz - Sokół Orzesze | 2-8 |
22-10-2021 (Pt) - 18:00 | AZS II Częstochowa - Skarbek II Tarnowskie Góry | 5-5 |
22-10-2021 (Pt) - 18:00 | Victoria Chrościce - JKTS III Jastrzębie | 6-4 |
27-10-2021 (Śr) - 18:30 | MKS Czechowice - KTS II Gliwice | 4-6 |
Kolejka 5 | ||
26-10-2021 (Wt) - 18:30 | Skarbek II Tarnowskie Góry - UKS Siewierz | 9-1 |
28-10-2021 (Cz) - 18:00 | KTS II Gliwice - AZS II Częstochowa | 7-3 |
29-10-2021 (Pt) - 18:00 | Sokół Orzesze - Ruch Pniów | 10-0 v.o. |
29-10-2021 (Pt) - 19:30 | JKTS III Jastrzębie - MKS Czechowice | 5-5 |
Kolejka 6 | ||
05-11-2021 (Pt) - 18:00 | Ruch Pniów - Skarbek II Tarnowskie Góry | 0-10 v.o. |
05-11-2021 (Pt) - 17:30 | UKS Siewierz - KTS II Gliwice | 1-9 |
05-11-2021 (Pt) - 18:00 | AZS II Częstochowa - MKS Czechowice | 2-8 |
08-11-2021 (Pn) - 18:00 | Victoria Chrościce - Sokół Orzesze | 8-2 |
Kolejka 7 | ||
19-11-2021 (Pt) - 19:00 | KTS II Gliwice - Ruch Pniów | 10-0 v.o. |
19-11-2021 (Pt) - 19:30 | JKTS III Jastrzębie - AZS II Częstochowa | 8-2 |
24-11-2021 (Śr) - 18:30 | MKS Czechowice - UKS Siewierz | 9-1 |
14-12-2021 (Wt) - 18:30 | Skarbek II Tarnowskie Góry - Victoria Chrościce | 8-2 |
Kolejka 8 | ||
03-12-2021 (Pt) - 18:00 | Sokół Orzesze - JKTS III Jastrzębie | 6-4 |
03-12-2021 (Pt) - 18:00 | Victoria Chrościce - KTS II Gliwice | 3-7 |
03-12-2021 (Pt) - 18:00 | Ruch Pniów - MKS Czechowice | 0-10 v.o. |
13-12-2021 (Pn) - 17:30 | UKS Siewierz - AZS II Częstochowa | 4-6 |
Kolejka 9 | ||
07-12-2021 (Wt) - 18:30 | Skarbek II Tarnowskie Góry - Sokół Orzesze | 8-2 |
10-12-2021 (Pt) - 18:00 | AZS II Częstochowa - Ruch Pniów | 10-0 v.o. |
10-12-2021 (Pt) - 19:30 | JKTS III Jastrzębie - UKS Siewierz | 8-2 |
20-12-2021 (Pn) - 18:30 | MKS Czechowice - Victoria Chrościce | 8-2 |
Kolejka 10 | ||
19-01-2022 (Śr) - 18:30 | MKS Czechowice - JKTS III Jastrzębie | 8-2 |
21-01-2022 (Pt) - 19:00 | KTS II Gliwice - UKS Siewierz | 7-3 |
23-02-2022 (Śr) - 18:30 | Skarbek II Tarnowskie Góry - AZS II Częstochowa | 10-0 |
04-05-2022 (Śr) - 18:00 | Sokół Orzesze - Victoria Chrościce | 3-7 |
Kolejka 11 | ||
28-01-2022 (Pt) - 19:30 | JKTS III Jastrzębie - Skarbek II Tarnowskie Góry | 2-8 |
31-01-2022 (Pn) - 18:00 | Victoria Chrościce - UKS Siewierz | 9-1 |
09-02-2022 (Śr) - 19:00 | Sokół Orzesze - MKS Czechowice | 0-10 |
25-02-2022 (Pt) - 18:00 | AZS II Częstochowa - KTS II Gliwice | 4-6 |
Kolejka 12 | ||
08-03-2022 (Wt) - 18:00 | Sokół Orzesze - Skarbek II Tarnowskie Góry | 0-10 |
11-03-2022 (Pt) - 18:00 | Victoria Chrościce - MKS Czechowice | 4-6 |
11-03-2022 (Pt) - 18:00 | AZS II Częstochowa - UKS Siewierz | 8-2 |
16-03-2022 (Śr) - 19:00 | KTS II Gliwice - JKTS III Jastrzębie | 9-1 |
Kolejka 13 | ||
22-02-2022 (Wt) - 18:00 | Victoria Chrościce - Skarbek II Tarnowskie Góry | 5-5 |
16-03-2022 (Śr) - 17:30 | UKS Siewierz - MKS Czechowice | 1-9 |
18-03-2022 (Pt) - 19:00 | KTS II Gliwice - Sokół Orzesze | 8-2 |
18-03-2022 (Pt) - 18:00 | AZS II Częstochowa - JKTS III Jastrzębie | 10-0 |
Kolejka 14 | ||
30-03-2022 (Śr) - 17:30 | UKS Siewierz - JKTS III Jastrzębie | 4-6 |
30-03-2022 (Śr) - 18:30 | MKS Czechowice - Skarbek II Tarnowskie Góry | 4-6 |
01-04-2022 (Pt) - 18:00 | AZS II Częstochowa - Sokół Orzesze | 6-4 |
25-04-2022 (Pn) - 19:00 | KTS II Gliwice - Victoria Chrościce | 8-2 |
Kolejka 15 | ||
04-04-2022 (Pn) - 18:00 | AZS II Częstochowa - Victoria Chrościce | 5-5 |
06-04-2022 (Śr) - 17:30 | UKS Siewierz - Skarbek II Tarnowskie Góry | 1-9 |
08-04-2022 (Pt) - 19:00 | KTS II Gliwice - MKS Czechowice | 4-6 |
08-04-2022 (Pt) - 19:30 | JKTS III Jastrzębie - Sokół Orzesze | 5-5 |
Kolejka 17 | ||
26-04-2022 (Wt) - 18:30 | Skarbek II Tarnowskie Góry - KTS II Gliwice | 8-2 |
27-04-2022 (Śr) - 18:30 | MKS Czechowice - AZS II Częstochowa | 8-2 |
29-04-2022 (Pt) - 18:00 | Sokół Orzesze - UKS Siewierz | 2-8 |
29-04-2022 (Pt) - 19:30 | JKTS III Jastrzębie - Victoria Chrościce | 8-2 |