Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- LZS Jędrzychów - LZS Raszowa 1-0
- Fortuna Głogówek - LZS Bogacica 2-6
- Porawie Większyce - MKS Kluczbork 0-3
- Polonia Bytom - KKS Kalisz 1-1
- Otmęt Krapkowice - Polonia Biała 2-2
- GKS Starościn - Unia Kolonowskie 3-1
Top kluby
Oderka Opole - 7440
Stal Zawadzkie - 2552
Victoria Chrościce - 1795
Borussia Dortmund - 1643
Odra Koźle - 1425
Hertha Berlin - 1346
Unia Kolonowskie - 1296
Małapanew Ozimek - 1248
Beskidy Bielsko-Biała - 1022
Anglia - 983
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Młodziki IV liga Opole 5,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
02-09-2021 (Cz) - 18:00 | LZS Kotórz - Śląsk III Łubniany | 3-2 |
02-09-2021 (Cz) - 18:00 | Źródło Krośnica - Gol Opole | 2-8 |
02-09-2021 (Cz) - 18:00 | Football Academy Opole - LZS Przywory | 3-4 |
02-09-2021 (Cz) - 18:00 | UKS Turawa - Groszmal Opole | 6-2 |
Kolejka 2 | ||
06-09-2021 (Pn) - 18:00 | Groszmal Opole - Śląsk III Łubniany | 3-4 |
06-09-2021 (Pn) - 18:00 | LZS Przywory - Źródło Krośnica | 20-2 |
06-09-2021 (Pn) - 16:00 | Gol Opole - LZS Kotórz | 0-11 |
18-09-2021 (So) - 11:00 | Małapanew III Ozimek - Football Academy Opole | 3-7 |
Kolejka 3 | ||
13-09-2021 (Pn) - 18:00 | UKS Turawa - Football Academy Opole | 2-3 |
13-09-2021 (Pn) - 18:00 | Źródło Krośnica - Małapanew III Ozimek | 2-7 |
13-09-2021 (Pn) - 18:00 | LZS Kotórz - LZS Przywory | 3-3 |
13-09-2021 (Pn) - 16:30 | Śląsk III Łubniany - Gol Opole | 3-7 |
Kolejka 4 | ||
20-09-2021 (Pn) - 17:30 | UKS Turawa - Źródło Krośnica | 10-4 |
20-09-2021 (Pn) - 17:30 | Małapanew III Ozimek - LZS Kotórz | 1-7 |
20-09-2021 (Pn) - 17:30 | LZS Przywory - Śląsk III Łubniany | 6-2 |
20-09-2021 (Pn) - 17:30 | Groszmal Opole - Gol Opole | 1-5 |
Kolejka 5 | ||
26-09-2021 (N) - 10:00 | Football Academy Opole - Groszmal Opole | 18-0 |
27-09-2021 (Pn) - 17:30 | LZS Kotórz - UKS Turawa | 7-0 |
27-09-2021 (Pn) - 17:30 | Śląsk III Łubniany - Małapanew III Ozimek | 6-3 |
27-09-2021 (Pn) - 16:00 | Gol Opole - LZS Przywory | 1-12 |
Kolejka 6 | ||
04-10-2021 (Pn) - 17:00 | UKS Turawa - Śląsk III Łubniany | 4-2 |
04-10-2021 (Pn) - 17:00 | Małapanew III Ozimek - Gol Opole | 3-6 |
04-10-2021 (Pn) - 17:00 | Groszmal Opole - LZS Przywory | 1-27 |
09-10-2021 (So) - 10:00 | Football Academy Opole - Źródło Krośnica | 8-0 |
Kolejka 7 | ||
11-10-2021 (Pn) - 16:30 | Źródło Krośnica - Groszmal Opole | 11-5 |
11-10-2021 (Pn) - 16:30 | LZS Kotórz - Football Academy Opole | 5-1 |
11-10-2021 (Pn) - 16:00 | Gol Opole - UKS Turawa | 4-3 |
11-10-2021 (Pn) - 16:30 | LZS Przywory - Małapanew III Ozimek | 10-0 |
Kolejka 8 | ||
18-10-2021 (Pn) - 16:00 | Groszmal Opole - Małapanew III Ozimek | 1-4 |
18-10-2021 (Pn) - 16:00 | UKS Turawa - LZS Przywory | 1-6 |
18-10-2021 (Pn) - 16:00 | Football Academy Opole - Śląsk III Łubniany | 3-6 |
18-10-2021 (Pn) - 16:00 | Źródło Krośnica - LZS Kotórz | 0-25 |
Kolejka 9 | ||
23-10-2021 (So) - 11:00 | LZS Kotórz - Groszmal Opole | 20-0 |
25-10-2021 (Pn) - 15:30 | Małapanew III Ozimek - UKS Turawa | 2-9 |
25-10-2021 (Pn) - 15:30 | Gol Opole - Football Academy Opole | 4-5 |
25-10-2021 (Pn) - 15:30 | Śląsk III Łubniany - Źródło Krośnica | 3-3 |