Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- LZS Jędrzychów - LZS Raszowa 1-0
- Fortuna Głogówek - LZS Bogacica 2-6
- Porawie Większyce - MKS Kluczbork 0-3
- Polonia Bytom - KKS Kalisz 1-1
- Otmęt Krapkowice - Polonia Biała 2-2
- GKS Starościn - Unia Kolonowskie 3-1
Top kluby
Oderka Opole - 7440
Stal Zawadzkie - 2552
Victoria Chrościce - 1795
Borussia Dortmund - 1643
Odra Koźle - 1425
Hertha Berlin - 1346
Unia Kolonowskie - 1296
Małapanew Ozimek - 1248
Beskidy Bielsko-Biała - 1022
Anglia - 983
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Juniorzy III liga Opole 2,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
04-09-2021 (So) - 15:00 | Stal Grobniki - LZS Pakosławice | 3-0 v.o. |
05-09-2021 (N) - 11:00 | Śląsk Reńska Wieś - KS Dąbrowa | 5-5 |
05-09-2021 (N) - 11:00 | LZS Czarnolas - Odrzanka Dziergowice | 7-4 |
Kolejka 2 | ||
12-09-2021 (N) - 10:00 | KS Skarbimierz - KS Dąbrowa | 9-1 |
12-09-2021 (N) - 11:00 | LZS Pakosławice - Śląsk Reńska Wieś | 3-1 |
12-09-2021 (N) - 11:00 | Odrzanka Dziergowice - Polonia Biała | 2-4 |
Kolejka 3 | ||
18-09-2021 (So) - 10:00 | Stal Grobniki - Odrzanka Dziergowice | 1-2 |
19-09-2021 (N) - 11:00 | LZS Czarnolas - KS Skarbimierz | 4-6 |
19-09-2021 (N) - 11:00 | KS Dąbrowa - LZS Pakosławice | 7-1 |
Kolejka 4 | ||
26-09-2021 (N) - 10:00 | KS Skarbimierz - LZS Pakosławice | 3-1 |
26-09-2021 (N) - 11:00 | Odrzanka Dziergowice - Śląsk Reńska Wieś | 5-1 |
26-09-2021 (N) - 11:00 | LZS Czarnolas - Polonia Biała | 3-5 |
Kolejka 5 | ||
02-10-2021 (So) - 11:00 | Stal Grobniki - LZS Czarnolas | 3-6 |
03-10-2021 (N) - 11:00 | Polonia Biała - KS Skarbimierz | 3-0 |
03-10-2021 (N) - 11:00 | KS Dąbrowa - Odrzanka Dziergowice | 3-2 |
Kolejka 6 | ||
10-10-2021 (N) - 11:00 | Polonia Biała - Stal Grobniki | 6-0 |
10-10-2021 (N) - 11:00 | LZS Czarnolas - Śląsk Reńska Wieś | 3-0 v.o. |
10-10-2021 (N) - 11:00 | Odrzanka Dziergowice - LZS Pakosławice | 4-0 |
Kolejka 7 | ||
16-10-2021 (So) - 11:00 | Stal Grobniki - KS Skarbimierz | 0-4 |
17-10-2021 (N) - 11:00 | KS Dąbrowa - LZS Czarnolas | 10-1 |
17-10-2021 (N) - 11:00 | Śląsk Reńska Wieś - Polonia Biała | 0-4 |
Kolejka 8 | ||
23-10-2021 (So) - 11:00 | Stal Grobniki - Śląsk Reńska Wieś | 4-1 |
24-10-2021 (N) - 10:00 | KS Skarbimierz - Odrzanka Dziergowice | 0-2 |
24-10-2021 (N) - 11:00 | LZS Czarnolas - LZS Pakosławice | 2-1 |
24-10-2021 (N) - 11:00 | Polonia Biała - KS Dąbrowa | 3-1 |
Kolejka 9 | ||
31-10-2021 (N) - 10:00 | LZS Pakosławice - Polonia Biała | 0-3 |
31-10-2021 (N) - 10:00 | KS Dąbrowa - Stal Grobniki | 4-1 |
31-10-2021 (N) - 10:00 | Śląsk Reńska Wieś - KS Skarbimierz | 3-1 |