Login
Najpopularniejsze
- Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Siedlce 2-3
- LZS Dytmarów - Metalowiec Łambinowice 1-0
- Sudety Moszczanka - Unia Tułowice 6-6
- Unia Turza Śl. - Gwarek Tarnowskie Góry 2-3
- MKS Gogolin - Polonia Karłowice 0-2
- LZS Piotrówka - LZS Bogacica 0-5
- Górnik II Zabrze - LKS Goczałkowice 2-1
- Piast Gliwice - Radomiak Radom 2-3
- Piast Strzelce Op. - Fortuna Głogówek 1-1
- LZS Jędrzychów - Orzeł Źlinice 0-8
Top kluby
Oderka Opole - 7416
Stal Zawadzkie - 2531
Victoria Chrościce - 1777
Borussia Dortmund - 1627
Odra Koźle - 1411
Hertha Berlin - 1331
Unia Kolonowskie - 1280
Małapanew Ozimek - 1233
Beskidy Bielsko-Biała - 1008
Anglia - 968
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Zabrze,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
21-08-2021 (So) - 17:00 | KS Grzybowice - Ruch II Kozłów | 4-3 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Sparta Zabrze - Wilki Wilcza | 5-0 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Orzeł Paczyna - Victoria Pilchowice | 3-0 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Orzeł Stanica - Start Kleszczów | 2-4 |
22-08-2021 (N) - 15:00 | Leśnik Łącza - Amator Rudziniec | 2-2 |
22-08-2021 (N) - 14:00 | Burza II Borowa Wieś - Olimpia Pławniowice | 5-4 |
01-09-2021 (Śr) - 17:00 | Quo Vadis Makoszowy - Drama Kamieniec | 3-1 |
Kolejka 2 | ||
28-08-2021 (So) - 17:00 | KS Grzybowice - Quo Vadis Makoszowy | 2-3 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Drama Kamieniec - Burza II Borowa Wieś | 2-3 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Olimpia Pławniowice - Orzeł Paczyna | 5-4 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Start Kleszczów - Leśnik Łącza | 11-1 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Amator Rudziniec - Sparta Zabrze | 0-0 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Ruch II Kozłów - Wilki Wilcza | 0-1 |
08-09-2021 (Śr) - 17:00 | Victoria Pilchowice - Orzeł Stanica | 3-0 |
Kolejka 3 | ||
04-09-2021 (So) - 16:00 | Amator Rudziniec - Wilki Wilcza | 1-3 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | Sparta Zabrze - Start Kleszczów | 3-0 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | Orzeł Stanica - Olimpia Pławniowice | 3-4 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | Orzeł Paczyna - Drama Kamieniec | 1-0 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | Burza II Borowa Wieś - KS Grzybowice | 7-1 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | Quo Vadis Makoszowy - Ruch II Kozłów | 3-1 |
05-09-2021 (N) - 15:00 | Leśnik Łącza - Victoria Pilchowice | 1-7 |
Kolejka 4 | ||
11-09-2021 (So) - 16:00 | Quo Vadis Makoszowy - Burza II Borowa Wieś | 1-1 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | KS Grzybowice - Orzeł Paczyna | 1-3 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | Drama Kamieniec - Orzeł Stanica | 5-1 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | Olimpia Pławniowice - Leśnik Łącza | 4-0 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | Victoria Pilchowice - Sparta Zabrze | 6-2 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | Start Kleszczów - Wilki Wilcza | 3-4 |
12-09-2021 (N) - 11:00 | Ruch II Kozłów - Amator Rudziniec | 2-2 |
Kolejka 5 | ||
18-09-2021 (So) - 16:00 | Victoria Pilchowice - Wilki Wilcza | 2-4 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | Sparta Zabrze - Olimpia Pławniowice | 4-3 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | Leśnik Łącza - Drama Kamieniec | 1-2 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | Orzeł Stanica - KS Grzybowice | 4-2 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | Orzeł Paczyna - Quo Vadis Makoszowy | 2-1 |
19-09-2021 (N) - 11:00 | Burza II Borowa Wieś - Ruch II Kozłów | 10-0 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | Amator Rudziniec - Start Kleszczów | 1-3 |
Kolejka 6 | ||
25-09-2021 (So) - 16:00 | Quo Vadis Makoszowy - Orzeł Stanica | 0-1 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | KS Grzybowice - Leśnik Łącza | 6-3 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Drama Kamieniec - Sparta Zabrze | 1-5 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Olimpia Pławniowice - Wilki Wilcza | 8-1 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Victoria Pilchowice - Amator Rudziniec | 2-1 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Start Kleszczów - Ruch II Kozłów | 3-3 |
26-09-2021 (N) - 11:00 | Burza II Borowa Wieś - Orzeł Paczyna | 2-0 |
Kolejka 7 | ||
02-10-2021 (So) - 15:00 | Start Kleszczów - Victoria Pilchowice | 5-3 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | Drama Kamieniec - Wilki Wilcza | 2-3 |
02-10-2021 (So) - 16:00 | Sparta Zabrze - KS Grzybowice | 6-1 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | Orzeł Stanica - Burza II Borowa Wieś | 3-7 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | Orzeł Paczyna - Ruch II Kozłów | 2-3 |
03-10-2021 (N) - 15:00 | Leśnik Łącza - Quo Vadis Makoszowy | 0-2 |
03-10-2021 (N) - 15:00 | Amator Rudziniec - Olimpia Pławniowice | 0-3 |
Kolejka 8 | ||
09-10-2021 (So) - 15:00 | Orzeł Paczyna - Orzeł Stanica | 0-3 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Quo Vadis Makoszowy - Sparta Zabrze | 0-4 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | KS Grzybowice - Wilki Wilcza | 3-0 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Drama Kamieniec - Amator Rudziniec | 2-2 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Olimpia Pławniowice - Start Kleszczów | 4-1 |
10-10-2021 (N) - 11:00 | Burza II Borowa Wieś - Leśnik Łącza | 5-0 |
10-10-2021 (N) - 11:00 | Ruch II Kozłów - Victoria Pilchowice | 3-3 |
Kolejka 9 | ||
16-10-2021 (So) - 15:00 | Victoria Pilchowice - Olimpia Pławniowice | 2-3 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Sparta Zabrze - Burza II Borowa Wieś | 5-1 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Leśnik Łącza - Orzeł Paczyna | 2-1 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Orzeł Stanica - Ruch II Kozłów | 3-2 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Start Kleszczów - Drama Kamieniec | 4-2 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | Amator Rudziniec - KS Grzybowice | 1-1 |
11-11-2021 (Cz) - 13:00 | Quo Vadis Makoszowy - Wilki Wilcza | 1-4 |
Kolejka 10 | ||
23-10-2021 (So) - 15:00 | Orzeł Stanica - Leśnik Łącza | 8-5 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | Drama Kamieniec - Victoria Pilchowice | 0-0 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | KS Grzybowice - Start Kleszczów | 0-5 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | Quo Vadis Makoszowy - Amator Rudziniec | 0-4 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | Orzeł Paczyna - Sparta Zabrze | 3-3 |
24-10-2021 (N) - 11:00 | Burza II Borowa Wieś - Wilki Wilcza | 2-1 |
24-10-2021 (N) - 11:00 | Ruch II Kozłów - Olimpia Pławniowice | 5-2 |
Kolejka 11 | ||
30-10-2021 (So) - 15:00 | Olimpia Pławniowice - Drama Kamieniec | 4-2 |
30-10-2021 (So) - 15:00 | Victoria Pilchowice - KS Grzybowice | 2-1 |
30-10-2021 (So) - 15:00 | Start Kleszczów - Quo Vadis Makoszowy | 5-2 |
30-10-2021 (So) - 15:00 | Orzeł Paczyna - Wilki Wilcza | 4-0 |
30-10-2021 (So) - 15:00 | Sparta Zabrze - Orzeł Stanica | 2-1 |
30-10-2021 (So) - 15:00 | Leśnik Łącza - Ruch II Kozłów | 0-0 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | Amator Rudziniec - Burza II Borowa Wieś | 1-1 |
Kolejka 12 | ||
06-11-2021 (So) - 14:00 | Ruch II Kozłów - Drama Kamieniec | 5-1 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | Leśnik Łącza - Sparta Zabrze | 1-5 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | Quo Vadis Makoszowy - Victoria Pilchowice | 2-4 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | Orzeł Paczyna - Amator Rudziniec | 3-1 |
07-11-2021 (N) - 14:00 | Orzeł Stanica - Wilki Wilcza | 4-1 |
07-11-2021 (N) - 11:00 | Burza II Borowa Wieś - Start Kleszczów | 0-3 v.o. |
07-11-2021 (N) - 14:15 | KS Grzybowice - Olimpia Pławniowice | 1-2 |
Kolejka 13 | ||
13-11-2021 (So) - 13:30 | Drama Kamieniec - KS Grzybowice | 2-2 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Olimpia Pławniowice - Quo Vadis Makoszowy | 3-0 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Victoria Pilchowice - Burza II Borowa Wieś | 3-0 v.o. |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Start Kleszczów - Orzeł Paczyna | 5-1 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Leśnik Łącza - Wilki Wilcza | 2-0 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Sparta Zabrze - Ruch II Kozłów | 6-3 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | Amator Rudziniec - Orzeł Stanica | 1-1 |
Kolejka 14 | ||
19-03-2022 (So) - 15:00 | Wilki Wilcza - Sparta Zabrze | 1-1 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Drama Kamieniec - Quo Vadis Makoszowy | 0-7 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Olimpia Pławniowice - Burza II Borowa Wieś | 2-0 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Victoria Pilchowice - Orzeł Paczyna | 3-4 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Start Kleszczów - Orzeł Stanica | 1-3 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | Amator Rudziniec - Leśnik Łącza | 4-0 |
20-03-2022 (N) - 11:00 | Ruch II Kozłów - KS Grzybowice | 0-1 |
Kolejka 15 | ||
26-03-2022 (So) - 15:30 | Quo Vadis Makoszowy - KS Grzybowice | 1-0 |
26-03-2022 (So) - 15:30 | Orzeł Paczyna - Olimpia Pławniowice | 0-3 |
26-03-2022 (So) - 15:30 | Orzeł Stanica - Victoria Pilchowice | 2-3 |
26-03-2022 (So) - 15:30 | Leśnik Łącza - Start Kleszczów | 0-3 |
26-03-2022 (So) - 15:30 | Sparta Zabrze - Amator Rudziniec | 1-1 |
26-03-2022 (So) - 15:30 | Wilki Wilcza - Ruch II Kozłów | 3-1 |
27-03-2022 (N) - 11:00 | Burza II Borowa Wieś - Drama Kamieniec | 7-3 |
Kolejka 16 | ||
18-05-2022 (Śr) - 18:00 | Start Kleszczów - Sparta Zabrze | 1-3 |
18-05-2022 (Śr) - 18:00 | Victoria Pilchowice - Leśnik Łącza | 7-2 |
18-05-2022 (Śr) - 18:00 | Olimpia Pławniowice - Orzeł Stanica | 8-2 |
18-05-2022 (Śr) - 18:00 | Drama Kamieniec - Orzeł Paczyna | 2-11 |
18-05-2022 (Śr) - 18:00 | KS Grzybowice - Burza II Borowa Wieś | 0-7 |
18-05-2022 (Śr) - 18:00 | Ruch II Kozłów - Quo Vadis Makoszowy | 2-4 |
18-05-2022 (Śr) - 18:00 | Wilki Wilcza - Amator Rudziniec | 1-1 |
Kolejka 17 | ||
09-04-2022 (So) - 17:00 | Amator Rudziniec - Ruch II Kozłów | 4-0 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Wilki Wilcza - Start Kleszczów | 4-1 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Sparta Zabrze - Victoria Pilchowice | 3-3 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Leśnik Łącza - Olimpia Pławniowice | 1-4 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Orzeł Paczyna - KS Grzybowice | 4-3 |
10-04-2022 (N) - 11:00 | Burza II Borowa Wieś - Quo Vadis Makoszowy | 9-0 |
16-04-2022 (So) - 12:00 | Orzeł Stanica - Drama Kamieniec | 7-0 |
Kolejka 18 | ||
23-04-2022 (So) - 11:30 | Start Kleszczów - Amator Rudziniec | 3-2 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Wilki Wilcza - Victoria Pilchowice | 1-3 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Olimpia Pławniowice - Sparta Zabrze | 2-2 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Drama Kamieniec - Leśnik Łącza | 2-2 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | KS Grzybowice - Orzeł Stanica | 3-0 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Quo Vadis Makoszowy - Orzeł Paczyna | 1-3 |
24-04-2022 (N) - 11:00 | Ruch II Kozłów - Burza II Borowa Wieś | 2-5 |
Kolejka 19 | ||
30-04-2022 (So) - 15:30 | Orzeł Paczyna - Burza II Borowa Wieś | 4-4 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Orzeł Stanica - Quo Vadis Makoszowy | 0-0 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Leśnik Łącza - KS Grzybowice | 4-2 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Sparta Zabrze - Drama Kamieniec | 4-1 |
30-04-2022 (So) - 11:00 | Wilki Wilcza - Olimpia Pławniowice | 0-1 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Amator Rudziniec - Victoria Pilchowice | 2-4 |
30-04-2022 (So) - 11:00 | Ruch II Kozłów - Start Kleszczów | 6-0 v.o. |
Kolejka 20 | ||
07-05-2022 (So) - 17:00 | Victoria Pilchowice - Start Kleszczów | 6-3 |
07-05-2022 (So) - 18:00 | Olimpia Pławniowice - Amator Rudziniec | 3-0 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Wilki Wilcza - Drama Kamieniec | 2-0 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | KS Grzybowice - Sparta Zabrze | 2-3 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Quo Vadis Makoszowy - Leśnik Łącza | 0-4 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Ruch II Kozłów - Orzeł Paczyna | 5-2 |
08-05-2022 (N) - 11:00 | Burza II Borowa Wieś - Orzeł Stanica | 2-5 |
Kolejka 21 | ||
14-05-2022 (So) - 17:00 | Orzeł Stanica - Orzeł Paczyna | 4-1 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Leśnik Łącza - Burza II Borowa Wieś | 4-3 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Sparta Zabrze - Quo Vadis Makoszowy | 7-3 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Wilki Wilcza - KS Grzybowice | 2-2 |
14-05-2022 (So) - 11:30 | Start Kleszczów - Olimpia Pławniowice | 2-3 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Victoria Pilchowice - Ruch II Kozłów | 6-0 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | Amator Rudziniec - Drama Kamieniec | 7-0 |
Kolejka 22 | ||
21-05-2022 (So) - 17:00 | Olimpia Pławniowice - Victoria Pilchowice | 2-4 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Drama Kamieniec - Start Kleszczów | 2-2 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | KS Grzybowice - Amator Rudziniec | 1-1 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | Wilki Wilcza - Quo Vadis Makoszowy | 1-2 |
22-05-2022 (N) - 11:00 | Burza II Borowa Wieś - Sparta Zabrze | 0-3 |
22-05-2022 (N) - 11:00 | Orzeł Paczyna - Leśnik Łącza | 4-1 |
22-05-2022 (N) - 11:30 | Ruch II Kozłów - Orzeł Stanica | 2-0 |
Kolejka 23 | ||
28-05-2022 (So) - 17:00 | Sparta Zabrze - Orzeł Paczyna | 3-0 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Victoria Pilchowice - Drama Kamieniec | 8-0 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Leśnik Łącza - Orzeł Stanica | 5-3 |
28-05-2022 (So) - 11:00 | Wilki Wilcza - Burza II Borowa Wieś | 3-4 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Olimpia Pławniowice - Ruch II Kozłów | 2-1 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Amator Rudziniec - Quo Vadis Makoszowy | 2-0 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Start Kleszczów - KS Grzybowice | 2-3 |
Kolejka 24 | ||
04-06-2022 (So) - 17:00 | Drama Kamieniec - Olimpia Pławniowice | 4-5 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | KS Grzybowice - Victoria Pilchowice | 2-3 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Quo Vadis Makoszowy - Start Kleszczów | 2-3 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Orzeł Stanica - Sparta Zabrze | 1-5 |
05-06-2022 (N) - 11:00 | Burza II Borowa Wieś - Amator Rudziniec | 1-1 |
05-06-2022 (N) - 11:00 | Wilki Wilcza - Orzeł Paczyna | 3-0 |
05-06-2022 (N) - 11:00 | Ruch II Kozłów - Leśnik Łącza | 3-0 |
Kolejka 25 | ||
11-06-2022 (So) - 17:00 | Sparta Zabrze - Leśnik Łącza | 3-0 |
11-06-2022 (So) - 17:30 | Wilki Wilcza - Orzeł Stanica | 3-4 |
11-06-2022 (So) - 16:00 | Amator Rudziniec - Orzeł Paczyna | 4-5 |
11-06-2022 (So) - 11:30 | Start Kleszczów - Burza II Borowa Wieś | 1-2 |
11-06-2022 (So) - 17:30 | Victoria Pilchowice - Quo Vadis Makoszowy | 5-2 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Olimpia Pławniowice - KS Grzybowice | 4-2 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Drama Kamieniec - Ruch II Kozłów | 4-5 |
Kolejka 26 | ||
18-06-2022 (So) - 11:00 | Ruch II Kozłów - Sparta Zabrze | 0-4 |
18-06-2022 (So) - 17:00 | Wilki Wilcza - Leśnik Łącza | 3-2 |
18-06-2022 (So) - 17:00 | Quo Vadis Makoszowy - Olimpia Pławniowice | 0-7 v.o. |
19-06-2022 (N) - 11:00 | Burza II Borowa Wieś - Victoria Pilchowice | 1-1 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | Orzeł Paczyna - Start Kleszczów | 12-1 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | Orzeł Stanica - Amator Rudziniec | 1-5 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | KS Grzybowice - Drama Kamieniec | 3-0 |