Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-0
- KS Krasiejów - GKS Starościn 2-4
- LZS Starowice - Lechia Zielona Góra 4-1
- Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice 3-0
- Znicz Pruszków - GKS Tychy 2-3
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- Czarni Otmuchów - Polonia Głubczyce 5-2
- GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-0
- Polonia Nysa - Polonia Karłowice 0-2
Top kluby
Oderka Opole - 7431
Stal Zawadzkie - 2545
Victoria Chrościce - 1789
Borussia Dortmund - 1639
Odra Koźle - 1422
Hertha Berlin - 1344
Unia Kolonowskie - 1294
Małapanew Ozimek - 1246
Beskidy Bielsko-Biała - 1020
Anglia - 981
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Trampkarze III liga gr. 4,
2020/2021
Kolejka 1 | ||
29-08-2020 (So) - 11:00 | LZS Racławiczki - Victoria Łany | 6-0 |
29-08-2020 (So) - 11:00 | Odrzanka Dziergowice - Rolnik Biedrzychowice | 6-0 |
29-08-2020 (So) - 11:00 | Włókniarz Kietrz - Śląsk Reńska Wieś | 4-5 |
08-09-2020 (Wt) - 17:00 | LZS Walce - Orzeł Branice | 3-1 |
10-09-2020 (Cz) - 17:30 | Victoria Cisek - LZS Ujazd | 5-7 |
Kolejka 2 | ||
05-09-2020 (So) - 10:00 | Orzeł Branice - LZS Ujazd | 12-6 |
05-09-2020 (So) - 11:00 | Victoria Łany - KS Cisowa | 2-5 |
05-09-2020 (So) - 11:00 | Rolnik Biedrzychowice - LZS Racławiczki | 0-9 |
05-09-2020 (So) - 11:00 | Śląsk Reńska Wieś - Odrzanka Dziergowice | 10-5 |
05-09-2020 (So) - 11:00 | LZS Walce - Włókniarz Kietrz | 15-0 |
Kolejka 3 | ||
12-09-2020 (So) - 11:00 | Włókniarz Kietrz - Orzeł Branice | 3-7 |
12-09-2020 (So) - 11:00 | Odrzanka Dziergowice - LZS Walce | 0-5 |
12-09-2020 (So) - 11:00 | LZS Racławiczki - Śląsk Reńska Wieś | 0-4 |
12-09-2020 (So) - 11:00 | KS Cisowa - Rolnik Biedrzychowice | 11-1 |
12-09-2020 (So) - 11:00 | Victoria Cisek - Victoria Łany | 3-2 |
Kolejka 4 | ||
18-09-2020 (Pt) - 17:00 | Rolnik Biedrzychowice - Victoria Cisek | 4-5 |
19-09-2020 (So) - 11:00 | LZS Walce - LZS Racławiczki | 2-2 |
19-09-2020 (So) - 10:00 | Śląsk Reńska Wieś - KS Cisowa | 5-3 |
19-09-2020 (So) - 13:00 | Victoria Łany - LZS Ujazd | 5-3 |
23-09-2020 (Śr) - 17:00 | Włókniarz Kietrz - Odrzanka Dziergowice | 5-3 |
Kolejka 5 | ||
22-09-2020 (Wt) - 17:15 | LZS Ujazd - Rolnik Biedrzychowice | 17-4 |
26-09-2020 (So) - 11:00 | Odrzanka Dziergowice - Orzeł Branice | 1-11 |
26-09-2020 (So) - 11:00 | KS Cisowa - LZS Walce | 2-6 |
26-09-2020 (So) - 11:00 | Victoria Cisek - Śląsk Reńska Wieś | 2-7 |
14-11-2020 (So) - 10:00 | LZS Racławiczki - Włókniarz Kietrz | 1-8 |
Kolejka 6 | ||
03-10-2020 (So) - 11:00 | Orzeł Branice - Victoria Łany | 16-1 |
03-10-2020 (So) - 10:00 | Śląsk Reńska Wieś - LZS Ujazd | 2-5 |
03-10-2020 (So) - 11:00 | LZS Walce - Victoria Cisek | 10-0 |
03-10-2020 (So) - 11:00 | Odrzanka Dziergowice - LZS Racławiczki | 1-2 |
11-11-2020 (Śr) - 10:00 | Włókniarz Kietrz - KS Cisowa | 14-1 |
Kolejka 7 | ||
10-10-2020 (So) - 11:00 | KS Cisowa - Odrzanka Dziergowice | 4-3 |
10-10-2020 (So) - 11:00 | Victoria Cisek - Włókniarz Kietrz | 0-15 |
11-10-2020 (N) - 12:00 | LZS Racławiczki - Orzeł Branice | 4-12 |
11-11-2020 (Śr) - 11:00 | LZS Ujazd - LZS Walce | 2-4 |
11-11-2020 (Śr) - 14:00 | Victoria Łany - Rolnik Biedrzychowice | 6-1 |
Kolejka 8 | ||
17-10-2020 (So) - 10:00 | Orzeł Branice - Rolnik Biedrzychowice | 24-1 |
17-10-2020 (So) - 11:00 | Odrzanka Dziergowice - Victoria Cisek | 3-6 |
21-10-2020 (Śr) - 16:00 | Włókniarz Kietrz - LZS Ujazd | 10-2 |
14-11-2020 (So) - 10:00 | Śląsk Reńska Wieś - Victoria Łany | 5-2 |
21-11-2020 (So) - 10:00 | LZS Racławiczki - KS Cisowa | 3-2 |
Kolejka 9 | ||
24-10-2020 (So) - 10:30 | Rolnik Biedrzychowice - Śląsk Reńska Wieś | 1-5 |
24-10-2020 (So) - 11:00 | KS Cisowa - Orzeł Branice | 1-7 |
24-10-2020 (So) - 11:00 | LZS Ujazd - Odrzanka Dziergowice | 17-1 |
24-10-2020 (So) - 11:00 | Victoria Cisek - LZS Racławiczki | 3-2 |
21-11-2020 (So) - 10:00 | Victoria Łany - LZS Walce | 3-5 |
Kolejka 10 | ||
31-10-2020 (So) - 10:00 | Orzeł Branice - Śląsk Reńska Wieś | 8-0 |
31-10-2020 (So) - 10:00 | LZS Walce - Rolnik Biedrzychowice | 17-0 |
31-10-2020 (So) - 10:00 | Włókniarz Kietrz - Victoria Łany | 10-0 |
31-10-2020 (So) - 10:00 | LZS Racławiczki - LZS Ujazd | 4-18 |
31-10-2020 (So) - 10:00 | KS Cisowa - Victoria Cisek | 3-4 |
Kolejka 11 | ||
07-11-2020 (So) - 10:00 | Śląsk Reńska Wieś - LZS Walce | 4-5 |
07-11-2020 (So) - 10:00 | Rolnik Biedrzychowice - Włókniarz Kietrz | 0-21 |
07-11-2020 (So) - 10:00 | Victoria Łany - Odrzanka Dziergowice | 7-2 |
07-11-2020 (So) - 10:00 | LZS Ujazd - KS Cisowa | 10-0 |
07-11-2020 (So) - 10:00 | Victoria Cisek - Orzeł Branice | 0-8 |