Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- LZS Jędrzychów - LZS Raszowa 1-0
- Fortuna Głogówek - LZS Bogacica 2-6
- Polonia Bytom - KKS Kalisz 1-1
- GKS Starościn - Unia Kolonowskie 3-1
- Otmęt Krapkowice - Polonia Biała 2-2
- Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 4-0
- Raków Częstochowa - Górnik Zabrze 0-1
Top kluby
Oderka Opole - 7441
Stal Zawadzkie - 2553
Victoria Chrościce - 1796
Borussia Dortmund - 1644
Odra Koźle - 1426
Hertha Berlin - 1347
Unia Kolonowskie - 1297
Małapanew Ozimek - 1249
Beskidy Bielsko-Biała - 1023
Anglia - 984
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Trampkarze II liga gr. 2,
2020/2021
Kolejka 1 | ||
21-08-2020 (Pt) - 17:00 | Piast Strzelce Op. - Odra Koźle | 6-0 |
21-08-2020 (Pt) - 17:00 | Atom Grądy - Polonia Głubczyce | 2-4 |
21-08-2020 (Pt) - 17:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - UKS Głuchołazy | 12-0 |
23-09-2020 (Śr) - 17:00 | Spiders Krapkowice - Chemik Kędzierzyn | 3-3 |
Kolejka 2 | ||
25-08-2020 (Wt) - 17:00 | UKS Głuchołazy - Odra Koźle | 11-0 |
25-08-2020 (Wt) - 17:00 | Chemik Kędzierzyn - Piast Strzelce Op. | 2-2 |
25-08-2020 (Wt) - 17:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Atom Grądy | 6-1 |
07-10-2020 (Śr) - 16:00 | Polonia Głubczyce - Spiders Krapkowice | 2-0 |
Kolejka 3 | ||
28-08-2020 (Pt) - 17:00 | Odra Koźle - Chemik Kędzierzyn | 1-7 |
28-08-2020 (Pt) - 17:00 | Spiders Krapkowice - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 5-1 |
28-08-2020 (Pt) - 17:00 | Atom Grądy - UKS Głuchołazy | 3-2 |
16-09-2020 (Śr) - 17:30 | Piast Strzelce Op. - Polonia Głubczyce | 4-6 |
Kolejka 4 | ||
01-09-2020 (Wt) - 17:00 | UKS Głuchołazy - Chemik Kędzierzyn | 5-3 |
01-09-2020 (Wt) - 17:00 | Polonia Głubczyce - Odra Koźle | 12-0 |
01-09-2020 (Wt) - 17:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Piast Strzelce Op. | 3-1 |
01-09-2020 (Wt) - 17:00 | Atom Grądy - Spiders Krapkowice | 2-4 |
Kolejka 5 | ||
05-09-2020 (So) - 11:00 | Chemik Kędzierzyn - Polonia Głubczyce | 1-8 |
05-09-2020 (So) - 11:00 | Odra Koźle - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 2-5 |
05-09-2020 (So) - 11:00 | Piast Strzelce Op. - Atom Grądy | 7-2 |
06-09-2020 (N) - 11:00 | Spiders Krapkowice - UKS Głuchołazy | 9-2 |
Kolejka 6 | ||
12-09-2020 (So) - 11:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Chemik Kędzierzyn | 1-6 |
13-09-2020 (N) - 10:00 | UKS Głuchołazy - Polonia Głubczyce | 0-3 |
13-09-2020 (N) - 11:00 | Atom Grądy - Odra Koźle | 12-1 |
13-09-2020 (N) - 11:00 | Spiders Krapkowice - Piast Strzelce Op. | 12-2 |
Kolejka 7 | ||
19-09-2020 (So) - 10:00 | Polonia Głubczyce - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 2-2 |
19-09-2020 (So) - 11:00 | Odra Koźle - Spiders Krapkowice | 1-12 |
19-09-2020 (So) - 10:00 | Piast Strzelce Op. - UKS Głuchołazy | 4-2 |
20-09-2020 (N) - 10:00 | Chemik Kędzierzyn - Atom Grądy | 5-0 |
Kolejka 8 | ||
26-09-2020 (So) - 10:00 | UKS Głuchołazy - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 1-4 |
26-09-2020 (So) - 11:00 | Odra Koźle - Piast Strzelce Op. | 0-13 |
27-09-2020 (N) - 10:00 | Chemik Kędzierzyn - Spiders Krapkowice | 1-1 |
27-09-2020 (N) - 11:00 | Polonia Głubczyce - Atom Grądy | 7-2 |
Kolejka 9 | ||
03-10-2020 (So) - 11:00 | Odra Koźle - UKS Głuchołazy | 2-5 |
03-10-2020 (So) - 11:00 | Piast Strzelce Op. - Chemik Kędzierzyn | 1-1 |
03-10-2020 (So) - 11:00 | Atom Grądy - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 5-9 |
04-10-2020 (N) - 11:00 | Spiders Krapkowice - Polonia Głubczyce | 3-1 |
Kolejka 10 | ||
10-10-2020 (So) - 11:00 | Polonia Głubczyce - Piast Strzelce Op. | 3-1 |
10-10-2020 (So) - 10:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Spiders Krapkowice | 4-1 |
11-10-2020 (N) - 13:00 | UKS Głuchołazy - Atom Grądy | 3-4 |
11-10-2020 (N) - 10:00 | Chemik Kędzierzyn - Odra Koźle | 2-2 |
Kolejka 11 | ||
17-10-2020 (So) - 11:00 | Piast Strzelce Op. - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 1-9 |
18-10-2020 (N) - 11:00 | Spiders Krapkowice - Atom Grądy | 5-0 |
18-10-2020 (N) - 10:00 | Chemik Kędzierzyn - UKS Głuchołazy | 1-3 |
03-11-2020 (Wt) - 15:00 | Odra Koźle - Polonia Głubczyce | 2-7 |
Kolejka 12 | ||
24-10-2020 (So) - 11:00 | Polonia Głubczyce - Chemik Kędzierzyn | 3-0 v.o. |
24-10-2020 (So) - 10:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Odra Koźle | 14-1 |
24-10-2020 (So) - 11:00 | Atom Grądy - Piast Strzelce Op. | 4-2 |
25-10-2020 (N) - 10:00 | UKS Głuchołazy - Spiders Krapkowice | 3-0 v.o. |
Kolejka 13 | ||
30-10-2020 (Pt) - 14:30 | Polonia Głubczyce - UKS Głuchołazy | 6-3 |
31-10-2020 (So) - 10:00 | Chemik Kędzierzyn - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 2-8 |
31-10-2020 (So) - 10:00 | Odra Koźle - Atom Grądy | 4-13 |
31-10-2020 (So) - 10:00 | Piast Strzelce Op. - Spiders Krapkowice | 4-2 |
Kolejka 14 | ||
07-11-2020 (So) - 10:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Polonia Głubczyce | 6-1 |
07-11-2020 (So) - 10:00 | Atom Grądy - Chemik Kędzierzyn | 4-2 |
08-11-2020 (N) - 10:00 | Spiders Krapkowice - Odra Koźle | 9-1 |
08-11-2020 (N) - 10:00 | UKS Głuchołazy - Piast Strzelce Op. | 2-2 |