Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- LZS Jędrzychów - LZS Raszowa 1-0
- Fortuna Głogówek - LZS Bogacica 2-6
- Polonia Bytom - KKS Kalisz 1-1
- GKS Starościn - Unia Kolonowskie 3-1
- Otmęt Krapkowice - Polonia Biała 2-2
- Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 4-0
- Raków Częstochowa - Górnik Zabrze 0-1
Top kluby
Oderka Opole - 7440
Stal Zawadzkie - 2552
Victoria Chrościce - 1795
Borussia Dortmund - 1643
Odra Koźle - 1425
Hertha Berlin - 1346
Unia Kolonowskie - 1296
Małapanew Ozimek - 1248
Beskidy Bielsko-Biała - 1022
Anglia - 983
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Częstochowa 2,
2020/2021
Kolejka 1 | ||
09-08-2020 (N) - 17:30 | MKS II Myszków - Grom Poczesna | 4-0 |
09-08-2020 (N) - 17:30 | KS Kotowice - Lelovia Lelów | 3-1 |
09-08-2020 (N) - 17:30 | GKS II Koziegłowy - Iskra Mokrzesz | 1-3 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | Orły Kusięta - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona | 1-3 |
Kolejka 2 | ||
16-08-2020 (N) - 17:00 | Lelovia Lelów - GKS II Koziegłowy | 4-0 |
16-08-2020 (N) - 17:00 | Iskra Mokrzesz - Orły Kusięta | 2-1 |
16-08-2020 (N) - 17:00 | Grom Poczesna - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona | 1-2 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | KS Kotowice - MKS II Myszków | 0-6 |
Kolejka 3 | ||
22-08-2020 (So) - 17:00 | KS Kotowice - Grom Poczesna | 3-4 |
23-08-2020 (N) - 17:00 | Orły Kusięta - Lelovia Lelów | 0-3 |
23-08-2020 (N) - 17:00 | GKS II Koziegłowy - MKS II Myszków | 1-2 |
23-08-2020 (N) - 17:00 | Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Iskra Mokrzesz | 0-3 |
Kolejka 4 | ||
30-08-2020 (N) - 17:00 | Grom Poczesna - Iskra Mokrzesz | 0-1 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | MKS II Myszków - Orły Kusięta | 7-0 |
05-06-2021 (So) - 17:30 | GKS II Koziegłowy - KS Kotowice | 6-2 |
06-06-2021 (N) - 17:30 | Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Lelovia Lelów | 2-3 |
Kolejka 5 | ||
05-09-2020 (So) - 17:30 | Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - MKS II Myszków | 1-2 |
05-09-2020 (So) - 14:00 | Iskra Mokrzesz - Lelovia Lelów | 1-4 |
06-09-2020 (N) - 17:00 | GKS II Koziegłowy - Grom Poczesna | 1-0 |
06-09-2020 (N) - 17:00 | Orły Kusięta - KS Kotowice | 1-2 |
Kolejka 6 | ||
12-09-2020 (So) - 16:30 | Grom Poczesna - Lelovia Lelów | 2-3 |
12-09-2020 (So) - 16:30 | GKS II Koziegłowy - Orły Kusięta | 6-1 |
13-09-2020 (N) - 16:30 | KS Kotowice - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona | 0-6 |
13-09-2020 (N) - 16:30 | MKS II Myszków - Iskra Mokrzesz | 4-0 |
Kolejka 7 | ||
19-09-2020 (So) - 16:30 | Orły Kusięta - Grom Poczesna | 1-2 |
19-09-2020 (So) - 16:30 | Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - GKS II Koziegłowy | 5-1 |
19-09-2020 (So) - 16:30 | Lelovia Lelów - MKS II Myszków | 2-0 |
26-06-2021 (So) - 16:30 | Iskra Mokrzesz - KS Kotowice | 5-1 |
Kolejka 8 | ||
26-09-2020 (So) - 16:00 | Grom Poczesna - MKS II Myszków | 1-0 |
27-09-2020 (N) - 16:00 | Lelovia Lelów - KS Kotowice | 4-1 |
27-09-2020 (N) - 16:00 | Iskra Mokrzesz - GKS II Koziegłowy | 5-2 |
27-09-2020 (N) - 16:00 | Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Orły Kusięta | 5-1 |
Kolejka 9 | ||
04-10-2020 (N) - 15:30 | GKS II Koziegłowy - Lelovia Lelów | 5-0 |
04-10-2020 (N) - 15:30 | Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Grom Poczesna | 1-2 |
04-10-2020 (N) - 13:00 | KS Kotowice - MKS II Myszków | 3-6 |
31-10-2020 (So) - 13:30 | Orły Kusięta - Iskra Mokrzesz | 0-4 |
Kolejka 10 | ||
11-10-2020 (N) - 15:00 | Iskra Mokrzesz - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona | 1-2 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | Lelovia Lelów - Orły Kusięta | 4-3 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | MKS II Myszków - GKS II Koziegłowy | 8-2 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | Grom Poczesna - KS Kotowice | 4-1 |
Kolejka 11 | ||
18-10-2020 (N) - 14:00 | GKS II Koziegłowy - KS Kotowice | 2-2 |
18-10-2020 (N) - 15:00 | Iskra Mokrzesz - Grom Poczesna | 0-1 |
18-10-2020 (N) - 15:00 | Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Lelovia Lelów | 2-2 |
18-10-2020 (N) - 15:00 | Orły Kusięta - MKS II Myszków | 2-4 |