Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-0
- LZS Starowice - Lechia Zielona Góra 4-1
- KS Krasiejów - GKS Starościn 2-4
- Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice 3-0
- Znicz Pruszków - GKS Tychy 2-3
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 5-0
- GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-0
Top kluby
Oderka Opole - 7429
Stal Zawadzkie - 2543
Victoria Chrościce - 1788
Borussia Dortmund - 1638
Odra Koźle - 1422
Hertha Berlin - 1343
Unia Kolonowskie - 1293
Małapanew Ozimek - 1245
Beskidy Bielsko-Biała - 1019
Anglia - 980
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
I liga,
2020/2021
Kolejka 1 | ||
21-08-2020 (Pt) - 18:00 | Zagłębie Lubin - Lech Poznań | 2-1 |
22-08-2020 (So) - 15:00 | Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin | 2-1 |
22-08-2020 (So) - 20:00 | Raków Częstochowa - Legia Warszawa | 1-2 |
22-08-2020 (So) - 17:30 | Śląsk Wrocław - Piast Gliwice | 2-0 |
23-08-2020 (N) - 15:00 | Warta Poznań - Lechia Gdańsk | 0-1 |
23-08-2020 (N) - 12:30 | Wisła Płock - Stal Mielec | 1-1 |
23-08-2020 (N) - 17:30 | Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 4-2 |
24-08-2020 (Pn) - 18:00 | Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków | 1-1 |
Kolejka 2 | ||
28-08-2020 (Pt) - 18:00 | Zagłębie Lubin - Warta Poznań | 1-0 |
28-08-2020 (Pt) - 20:30 | Stal Mielec - Górnik Zabrze | 0-2 |
29-08-2020 (So) - 20:00 | Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok | 1-2 |
29-08-2020 (So) - 15:00 | Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa | 1-3 |
29-08-2020 (So) - 17:30 | Wisła Kraków - Śląsk Wrocław | 1-3 |
30-08-2020 (N) - 12:30 | Piast Gliwice - Pogoń Szczecin | 0-1 |
30-08-2020 (N) - 15:00 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia Kraków | 2-2 |
30-08-2020 (N) - 17:30 | Lech Poznań - Wisła Płock | 2-2 |
Kolejka 3 | ||
11-09-2020 (Pt) - 20:30 | Wisła Płock - Legia Warszawa | 0-1 |
11-09-2020 (Pt) - 18:00 | Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 2-2 |
12-09-2020 (So) - 20:00 | Śląsk Wrocław - Lech Poznań | 3-3 |
12-09-2020 (So) - 15:00 | Cracovia Kraków - Stal Mielec | 1-1 |
12-09-2020 (So) - 17:30 | Warta Poznań - Piast Gliwice | 0-0 |
13-09-2020 (N) - 17:30 | Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk | 3-0 |
13-09-2020 (N) - 15:00 | Pogoń Szczecin - Wisła Kraków | 2-2 |
14-09-2020 (Pn) - 18:00 | Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin | 2-1 |
Kolejka 4 | ||
18-09-2020 (Pt) - 20:30 | Wisła Kraków - Wisła Płock | 0-3 |
18-09-2020 (Pt) - 18:00 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa | 1-4 |
19-09-2020 (So) - 20:00 | Legia Warszawa - Górnik Zabrze | 1-3 |
19-09-2020 (So) - 15:00 | Lechia Gdańsk - Stal Mielec | 4-2 |
19-09-2020 (So) - 17:30 | Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław | 1-0 |
20-09-2020 (N) - 17:30 | Lech Poznań - Warta Poznań | 1-0 |
20-09-2020 (N) - 15:00 | Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków | 1-1 |
21-09-2020 (Pn) - 18:00 | Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok | 0-1 |
Kolejka 5 | ||
25-09-2020 (Pt) - 18:00 | Wisła Płock - Warta Poznań | 1-3 |
25-09-2020 (Pt) - 20:30 | Górnik Zabrze - Wisła Kraków | 0-0 |
26-09-2020 (So) - 17:30 | Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 4-0 |
26-09-2020 (So) - 20:00 | Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin | 0-1 |
26-09-2020 (So) - 15:00 | Cracovia Kraków - Raków Częstochowa | 2-2 |
28-09-2020 (Pn) - 18:00 | Stal Mielec - Piast Gliwice | 3-2 |
21-10-2020 (Śr) - 18:00 | Legia Warszawa - Śląsk Wrocław | 2-1 |
16-12-2020 (Śr) - 20:30 | Lech Poznań - Pogoń Szczecin | 0-4 |
Kolejka 6 | ||
02-10-2020 (Pt) - 20:30 | Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków | 3-1 |
02-10-2020 (Pt) - 18:00 | Raków Częstochowa - Wisła Płock | 3-0 |
03-10-2020 (So) - 15:00 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec | 1-0 |
03-10-2020 (So) - 20:00 | Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze | 2-0 |
04-10-2020 (N) - 17:30 | Piast Gliwice - Lech Poznań | 1-4 |
28-10-2020 (Śr) - 18:00 | Wisła Kraków - Lechia Gdańsk | 1-3 |
30-10-2020 (Pt) - 18:00 | Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok | 3-0 |
02-11-2020 (Pn) - 18:00 | Warta Poznań - Legia Warszawa | 0-3 |
Kolejka 7 | ||
17-10-2020 (So) - 20:00 | Jagiellonia Białystok - Lech Poznań | 2-1 |
17-10-2020 (So) - 17:30 | Górnik Zabrze - Raków Częstochowa | 1-3 |
17-10-2020 (So) - 15:00 | Cracovia Kraków - Piast Gliwice | 1-0 |
18-10-2020 (N) - 12:30 | Wisła Płock - Śląsk Wrocław | 1-0 |
18-10-2020 (N) - 17:30 | Legia Warszawa - Zagłębie Lubin | 2-1 |
18-10-2020 (N) - 15:00 | Stal Mielec - Wisła Kraków | 0-6 |
19-10-2020 (Pn) - 18:00 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań | 1-2 |
19-10-2020 (Pn) - 20:30 | Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin | 0-1 |
Kolejka 8 | ||
23-10-2020 (Pt) - 20:30 | Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk | 1-1 |
23-10-2020 (Pt) - 18:00 | Piast Gliwice - Wisła Płock | 2-2 |
24-10-2020 (So) - 15:00 | Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 3-0 |
24-10-2020 (So) - 17:30 | Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok | 1-0 |
24-10-2020 (So) - 20:00 | Pogoń Szczecin - Legia Warszawa | 0-0 |
25-10-2020 (N) - 15:00 | Raków Częstochowa - Stal Mielec | 2-1 |
25-10-2020 (N) - 17:30 | Lech Poznań - Cracovia Kraków | 1-1 |
26-10-2020 (Pn) - 18:00 | Warta Poznań - Górnik Zabrze | 0-1 |
Kolejka 9 | ||
07-11-2020 (So) - 17:30 | Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok | 3-1 |
07-11-2020 (So) - 15:00 | Stal Mielec - Warta Poznań | 0-1 |
08-11-2020 (N) - 17:30 | Raków Częstochowa - Wisła Kraków | 0-0 |
08-11-2020 (N) - 15:00 | Legia Warszawa - Lech Poznań | 2-1 |
20-11-2020 (Pt) - 18:00 | Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław | 3-2 |
20-11-2020 (Pt) - 20:30 | Górnik Zabrze - Piast Gliwice | 1-2 |
24-11-2020 (Wt) - 18:00 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin | 2-1 |
02-12-2020 (Śr) - 18:00 | Wisła Płock - Pogoń Szczecin | 0-0 |
Kolejka 10 | ||
07-11-2020 (So) - 20:00 | Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze | 0-0 |
09-11-2020 (Pn) - 18:00 | Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 1-1 |
21-11-2020 (So) - 20:00 | Warta Poznań - Wisła Kraków | 2-1 |
21-11-2020 (So) - 17:30 | Zagłębie Lubin - Stal Mielec | 2-2 |
22-11-2020 (N) - 12:30 | Lech Poznań - Raków Częstochowa | 3-3 |
22-11-2020 (N) - 17:30 | Cracovia Kraków - Legia Warszawa | 0-1 |
23-11-2020 (Pn) - 20:30 | Jagiellonia Białystok - Wisła Płock | 5-2 |
23-11-2020 (Pn) - 18:00 | Piast Gliwice - Lechia Gdańsk | 2-0 |
Kolejka 11 | ||
27-11-2020 (Pt) - 20:30 | Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin | 2-1 |
27-11-2020 (Pt) - 18:00 | Wisła Płock - Cracovia Kraków | 0-1 |
28-11-2020 (So) - 20:00 | Wisła Kraków - Zagłębie Lubin | 1-2 |
28-11-2020 (So) - 15:00 | Stal Mielec - Jagiellonia Białystok | 3-1 |
28-11-2020 (So) - 17:30 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław | 0-2 |
29-11-2020 (N) - 15:00 | Raków Częstochowa - Warta Poznań | 1-0 |
29-11-2020 (N) - 17:30 | Legia Warszawa - Piast Gliwice | 2-2 |
30-11-2020 (Pn) - 18:00 | Lechia Gdańsk - Lech Poznań | 0-1 |
Kolejka 12 | ||
04-12-2020 (Pt) - 20:30 | Cracovia Kraków - Wisła Kraków | 1-1 |
05-12-2020 (So) - 15:00 | Jagiellonia Białystok - Warta Poznań | 4-3 |
05-12-2020 (So) - 17:30 | Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa | 1-0 |
05-12-2020 (So) - 20:00 | Legia Warszawa - Lechia Gdańsk | 2-0 |
06-12-2020 (N) - 15:00 | Piast Gliwice - Zagłębie Lubin | 1-1 |
06-12-2020 (N) - 17:30 | Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 4-0 |
07-12-2020 (Pn) - 18:00 | Pogoń Szczecin - Stal Mielec | 2-0 |
07-12-2020 (Pn) - 20:30 | Wisła Płock - Górnik Zabrze | 0-1 |
Kolejka 13 | ||
11-12-2020 (Pt) - 18:00 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice | 0-5 |
11-12-2020 (Pt) - 20:30 | Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław | 2-1 |
12-12-2020 (So) - 17:30 | Górnik Zabrze - Cracovia Kraków | 0-2 |
12-12-2020 (So) - 15:00 | Warta Poznań - Pogoń Szczecin | 1-2 |
12-12-2020 (So) - 20:00 | Wisła Kraków - Legia Warszawa | 1-2 |
13-12-2020 (N) - 15:00 | Stal Mielec - Lech Poznań | 1-1 |
13-12-2020 (N) - 17:30 | Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok | 3-2 |
14-12-2020 (Pn) - 18:00 | Lechia Gdańsk - Wisła Płock | 0-1 |
Kolejka 14 | ||
17-12-2020 (Cz) - 18:00 | Śląsk Wrocław - Warta Poznań | 2-1 |
18-12-2020 (Pt) - 18:00 | Wisła Płock - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 4-1 |
18-12-2020 (Pt) - 20:30 | Legia Warszawa - Stal Mielec | 2-3 |
19-12-2020 (So) - 20:00 | Lech Poznań - Wisła Kraków | 0-1 |
19-12-2020 (So) - 15:00 | Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin | 1-0 |
19-12-2020 (So) - 17:30 | Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk | 0-3 |
20-12-2020 (N) - 15:00 | Piast Gliwice - Raków Częstochowa | 0-0 |
20-12-2020 (N) - 17:30 | Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze | 1-0 |
Kolejka 15 | ||
29-01-2021 (Pt) - 20:30 | Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin | 0-1 |
29-01-2021 (Pt) - 18:00 | Zagłębie Lubin - Wisła Płock | 0-2 |
30-01-2021 (So) - 17:30 | Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok | 0-2 |
30-01-2021 (So) - 15:00 | Warta Poznań - Cracovia Kraków | 1-0 |
30-01-2021 (So) - 20:00 | Górnik Zabrze - Lech Poznań | 1-1 |
31-01-2021 (N) - 15:00 | Wisła Kraków - Piast Gliwice | 3-4 |
31-01-2021 (N) - 17:30 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa | 1-0 |
01-02-2021 (Pn) - 18:00 | Stal Mielec - Śląsk Wrocław | 0-0 |
Kolejka 16 | ||
05-02-2021 (Pt) - 18:00 | Lechia Gdańsk - Warta Poznań | 1-1 |
05-02-2021 (Pt) - 20:30 | Lech Poznań - Zagłębie Lubin | 0-0 |
06-02-2021 (So) - 20:00 | Legia Warszawa - Raków Częstochowa | 2-0 |
06-02-2021 (So) - 15:00 | Piast Gliwice - Śląsk Wrocław | 2-0 |
06-02-2021 (So) - 17:30 | Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków | 1-0 |
07-02-2021 (N) - 15:00 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze | 2-1 |
07-02-2021 (N) - 17:30 | Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok | 2-0 |
04-03-2021 (Cz) - 20:30 | Stal Mielec - Wisła Płock | 2-2 |
Kolejka 17 | ||
12-02-2021 (Pt) - 20:30 | Śląsk Wrocław - Wisła Kraków | 1-1 |
13-02-2021 (So) - 20:00 | Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk | 0-1 |
13-02-2021 (So) - 17:30 | Pogoń Szczecin - Piast Gliwice | 0-0 |
13-02-2021 (So) - 15:00 | Cracovia Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 1-1 |
14-02-2021 (N) - 17:30 | Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa | 1-1 |
14-02-2021 (N) - 15:00 | Wisła Płock - Lech Poznań | 1-0 |
15-02-2021 (Pn) - 18:00 | Warta Poznań - Zagłębie Lubin | 1-0 |
15-02-2021 (Pn) - 20:30 | Górnik Zabrze - Stal Mielec | 2-1 |
Kolejka 18 | ||
19-02-2021 (Pt) - 20:30 | Wisła Kraków - Pogoń Szczecin | 2-1 |
19-02-2021 (Pt) - 18:00 | Stal Mielec - Cracovia Kraków | 0-0 |
20-02-2021 (So) - 15:00 | Legia Warszawa - Wisła Płock | 5-2 |
20-02-2021 (So) - 17:30 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok | 1-1 |
20-02-2021 (So) - 20:00 | Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze | 2-0 |
21-02-2021 (N) - 17:30 | Lech Poznań - Śląsk Wrocław | 1-0 |
21-02-2021 (N) - 15:00 | Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa | 1-2 |
22-02-2021 (Pn) - 18:00 | Piast Gliwice - Warta Poznań | 0-1 |
Kolejka 19 | ||
26-02-2021 (Pt) - 18:00 | Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 1-0 |
26-02-2021 (Pt) - 20:30 | Warta Poznań - Lech Poznań | 1-2 |
27-02-2021 (So) - 20:00 | Górnik Zabrze - Legia Warszawa | 1-2 |
27-02-2021 (So) - 17:30 | Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice | 0-1 |
27-02-2021 (So) - 15:00 | Stal Mielec - Lechia Gdańsk | 0-1 |
28-02-2021 (N) - 12:30 | Wisła Płock - Wisła Kraków | 1-3 |
28-02-2021 (N) - 17:30 | Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin | 2-1 |
28-02-2021 (N) - 15:00 | Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin | 2-4 |
Kolejka 20 | ||
05-03-2021 (Pt) - 20:30 | Wisła Kraków - Górnik Zabrze | 0-0 |
06-03-2021 (So) - 15:00 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk | 2-2 |
06-03-2021 (So) - 17:30 | Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok | 3-0 |
06-03-2021 (So) - 20:00 | Raków Częstochowa - Cracovia Kraków | 0-0 |
07-03-2021 (N) - 17:30 | Śląsk Wrocław - Legia Warszawa | 0-1 |
07-03-2021 (N) - 12:30 | Piast Gliwice - Stal Mielec | 2-1 |
07-03-2021 (N) - 15:00 | Pogoń Szczecin - Lech Poznań | 0-1 |
08-03-2021 (Pn) - 18:00 | Warta Poznań - Wisła Płock | 2-0 |
Kolejka 21 | ||
12-03-2021 (Pt) - 18:00 | Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław | 1-1 |
12-03-2021 (Pt) - 20:30 | Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin | 0-1 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | Wisła Płock - Raków Częstochowa | 2-2 |
13-03-2021 (So) - 20:00 | Legia Warszawa - Warta Poznań | 3-2 |
13-03-2021 (So) - 17:30 | Lechia Gdańsk - Wisła Kraków | 2-0 |
14-03-2021 (N) - 17:30 | Lech Poznań - Piast Gliwice | 0-0 |
14-03-2021 (N) - 15:00 | Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin | 2-0 |
15-03-2021 (Pn) - 18:00 | Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 2-1 |
Kolejka 22 | ||
19-03-2021 (Pt) - 18:00 | Piast Gliwice - Cracovia Kraków | 2-0 |
19-03-2021 (Pt) - 20:30 | Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk | 1-0 |
20-03-2021 (So) - 15:00 | Śląsk Wrocław - Wisła Płock | 0-0 |
20-03-2021 (So) - 17:30 | Raków Częstochowa - Górnik Zabrze | 0-0 |
20-03-2021 (So) - 20:00 | Lech Poznań - Jagiellonia Białystok | 2-3 |
21-03-2021 (N) - 15:00 | Wisła Kraków - Stal Mielec | 3-1 |
21-03-2021 (N) - 17:30 | Zagłębie Lubin - Legia Warszawa | 0-4 |
21-03-2021 (N) - 12:30 | Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 2-0 |
Kolejka 23 | ||
03-04-2021 (So) - 12:30 | Wisła Płock - Piast Gliwice | 0-1 |
03-04-2021 (So) - 17:30 | Legia Warszawa - Pogoń Szczecin | 4-2 |
03-04-2021 (So) - 20:00 | Cracovia Kraków - Lech Poznań | 2-1 |
05-04-2021 (Pn) - 17:30 | Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław | 0-1 |
05-04-2021 (Pn) - 15:00 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków | 2-0 |
05-04-2021 (Pn) - 12:30 | Górnik Zabrze - Warta Poznań | 1-2 |
05-04-2021 (Pn) - 20:00 | Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin | 3-1 |
05-05-2021 (Śr) - 19:00 | Stal Mielec - Raków Częstochowa | 0-1 |
Kolejka 24 | ||
09-04-2021 (Pt) - 18:00 | Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków | 2-1 |
09-04-2021 (Pt) - 20:30 | Wisła Kraków - Raków Częstochowa | 1-2 |
10-04-2021 (So) - 17:30 | Warta Poznań - Stal Mielec | 0-0 |
10-04-2021 (So) - 20:00 | Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk | 1-1 |
10-04-2021 (So) - 15:00 | Pogoń Szczecin - Wisła Płock | 2-0 |
11-04-2021 (N) - 15:00 | Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 2-1 |
11-04-2021 (N) - 17:30 | Lech Poznań - Legia Warszawa | 0-0 |
12-04-2021 (Pn) - 18:00 | Piast Gliwice - Górnik Zabrze | 2-0 |
Kolejka 25 | ||
16-04-2021 (Pt) - 20:30 | Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław | 1-1 |
16-04-2021 (Pt) - 18:00 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin | 0-2 |
17-04-2021 (So) - 20:00 | Wisła Kraków - Warta Poznań | 0-1 |
17-04-2021 (So) - 17:30 | Raków Częstochowa - Lech Poznań | 3-1 |
17-04-2021 (So) - 15:00 | Lechia Gdańsk - Piast Gliwice | 2-2 |
18-04-2021 (N) - 17:30 | Legia Warszawa - Cracovia Kraków | 0-0 |
18-04-2021 (N) - 12:30 | Stal Mielec - Zagłębie Lubin | 0-2 |
18-04-2021 (N) - 15:00 | Wisła Płock - Jagiellonia Białystok | 2-2 |
Kolejka 26 | ||
20-04-2021 (Wt) - 18:00 | Warta Poznań - Raków Częstochowa | 0-2 |
20-04-2021 (Wt) - 20:30 | Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 4-3 |
20-04-2021 (Wt) - 18:00 | Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze | 1-0 |
20-04-2021 (Wt) - 20:30 | Lech Poznań - Lechia Gdańsk | 3-0 |
21-04-2021 (Śr) - 20:30 | Piast Gliwice - Legia Warszawa | 0-1 |
21-04-2021 (Śr) - 18:00 | Jagiellonia Białystok - Stal Mielec | 3-3 |
21-04-2021 (Śr) - 18:00 | Zagłębie Lubin - Wisła Kraków | 4-1 |
21-04-2021 (Śr) - 20:30 | Cracovia Kraków - Wisła Płock | 1-0 |
Kolejka 27 | ||
23-04-2021 (Pt) - 18:00 | Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław | 2-0 |
23-04-2021 (Pt) - 20:30 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań | 1-0 |
24-04-2021 (So) - 17:30 | Zagłębie Lubin - Piast Gliwice | 2-2 |
24-04-2021 (So) - 15:00 | Górnik Zabrze - Wisła Płock | 0-2 |
24-04-2021 (So) - 20:00 | Wisła Kraków - Cracovia Kraków | 0-0 |
25-04-2021 (N) - 12:30 | Warta Poznań - Jagiellonia Białystok | 2-0 |
25-04-2021 (N) - 15:00 | Stal Mielec - Pogoń Szczecin | 1-0 |
25-04-2021 (N) - 17:30 | Lechia Gdańsk - Legia Warszawa | 0-1 |
Kolejka 28 | ||
28-04-2021 (Śr) - 19:00 | Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa | 0-0 |
30-04-2021 (Pt) - 18:00 | Wisła Płock - Lechia Gdańsk | 1-3 |
30-04-2021 (Pt) - 20:30 | Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin | 0-0 |
01-05-2021 (So) - 15:00 | Legia Warszawa - Wisła Kraków | 0-0 |
01-05-2021 (So) - 17:30 | Pogoń Szczecin - Warta Poznań | 1-1 |
01-05-2021 (So) - 20:00 | Lech Poznań - Stal Mielec | 1-2 |
03-05-2021 (Pn) - 15:00 | Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 2-0 |
03-05-2021 (Pn) - 17:30 | Cracovia Kraków - Górnik Zabrze | 1-0 |
Kolejka 29 | ||
07-05-2021 (Pt) - 20:30 | Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin | 1-1 |
07-05-2021 (Pt) - 18:00 | Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok | 3-1 |
08-05-2021 (So) - 15:00 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Płock | 1-1 |
08-05-2021 (So) - 20:00 | Wisła Kraków - Lech Poznań | 1-2 |
08-05-2021 (So) - 17:30 | Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków | 1-1 |
09-05-2021 (N) - 15:00 | Warta Poznań - Śląsk Wrocław | 2-3 |
09-05-2021 (N) - 17:30 | Stal Mielec - Legia Warszawa | 0-0 |
10-05-2021 (Pn) - 18:00 | Raków Częstochowa - Piast Gliwice | 2-0 |
Kolejka 30 | ||
16-05-2021 (N) - 17:30 | Cracovia Kraków - Warta Poznań | 0-1 |
16-05-2021 (N) - 17:30 | Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk | 2-1 |
16-05-2021 (N) - 17:30 | Lech Poznań - Górnik Zabrze | 1-1 |
16-05-2021 (N) - 17:30 | Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 1-0 |
16-05-2021 (N) - 17:30 | Piast Gliwice - Wisła Kraków | 2-3 |
16-05-2021 (N) - 17:30 | Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa | 1-3 |
16-05-2021 (N) - 17:30 | Śląsk Wrocław - Stal Mielec | 1-1 |
16-05-2021 (N) - 17:30 | Wisła Płock - Zagłębie Lubin | 4-0 |