Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- LZS Jędrzychów - LZS Raszowa 1-0
- Fortuna Głogówek - LZS Bogacica 2-6
- Polonia Bytom - KKS Kalisz 1-1
- GKS Starościn - Unia Kolonowskie 3-1
- Otmęt Krapkowice - Polonia Biała 2-2
- Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 4-0
- Raków Częstochowa - Górnik Zabrze 0-1
Top kluby
Oderka Opole - 7440
Stal Zawadzkie - 2552
Victoria Chrościce - 1795
Borussia Dortmund - 1643
Odra Koźle - 1425
Hertha Berlin - 1346
Unia Kolonowskie - 1296
Małapanew Ozimek - 1248
Beskidy Bielsko-Biała - 1022
Anglia - 983
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka ręczna -
I liga kobiet,
2019/2020
Kolejka 1 | ||
07-09-2019 (So) - 17:00 | Gmina Kobierzyce - Piotrcowia Piotrków Tryb. | 21-22 |
07-09-2019 (So) - 17:00 | Ruch Chorzów - Start Elbląg | 20-30 |
08-09-2019 (N) - 17:00 | MKS Lublin - AZS Koszalin | 28-25 |
09-10-2019 (Śr) - 18:30 | Zagłębie Lubin - JKS Jarosław | 33-26 |
Kolejka 2 | ||
14-09-2019 (So) - 17:00 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - Start Elbląg | 21-24 |
14-09-2019 (So) - 20:00 | Ruch Chorzów - MKS Lublin | 24-34 |
14-09-2019 (So) - 19:00 | JKS Jarosław - AZS Koszalin | 25-24 |
14-09-2019 (So) - 17:00 | Gmina Kobierzyce - Zagłębie Lubin | 27-26 |
Kolejka 3 | ||
18-09-2019 (Śr) - 18:00 | Start Elbląg - MKS Lublin | 21-30 |
18-09-2019 (Śr) - 18:00 | Ruch Chorzów - JKS Jarosław | 20-29 |
18-09-2019 (Śr) - 18:00 | AZS Koszalin - Gmina Kobierzyce | 23-26 |
18-09-2019 (Śr) - 18:30 | Zagłębie Lubin - Piotrcowia Piotrków Tryb. | 31-18 |
Kolejka 4 | ||
05-10-2019 (So) - 18:00 | Zagłębie Lubin - AZS Koszalin | 23-21 |
05-10-2019 (So) - 19:30 | JKS Jarosław - Start Elbląg | ◄ 29-29 |
05-10-2019 (So) - 17:00 | Gmina Kobierzyce - Ruch Chorzów | 25-24 |
09-10-2019 (Śr) - 18:00 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - MKS Lublin | 21-26 |
Kolejka 5 | ||
15-10-2019 (Wt) - 18:00 | MKS Lublin - JKS Jarosław | 30-25 |
16-10-2019 (Śr) - 18:00 | Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin | 18-33 |
19-10-2019 (So) - 17:00 | Start Elbląg - Gmina Kobierzyce | 28-25 |
20-10-2019 (N) - 16:00 | AZS Koszalin - Piotrcowia Piotrków Tryb. | 31-23 |
Kolejka 6 | ||
23-10-2019 (Śr) - 18:30 | Zagłębie Lubin - Start Elbląg | 24-23 |
23-10-2019 (Śr) - 18:00 | Gmina Kobierzyce - MKS Lublin | 21-22 |
23-10-2019 (Śr) - 18:00 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - JKS Jarosław | 25-21 |
23-10-2019 (Śr) - 18:00 | AZS Koszalin - Ruch Chorzów | 30-22 |
Kolejka 7 | ||
26-10-2019 (So) - 17:00 | Ruch Chorzów - Piotrcowia Piotrków Tryb. | 30-25 |
26-10-2019 (So) - 19:30 | JKS Jarosław - Gmina Kobierzyce | 28-31 |
26-10-2019 (So) - 18:00 | MKS Lublin - Zagłębie Lubin | 27-24 |
26-10-2019 (So) - 17:00 | Start Elbląg - AZS Koszalin | 21-27 |
Kolejka 8 | ||
31-10-2019 (Cz) - 18:00 | AZS Koszalin - MKS Lublin | 19-31 |
02-11-2019 (So) - 18:00 | JKS Jarosław - Zagłębie Lubin | 25-23 |
03-11-2019 (N) - 17:00 | Start Elbląg - Ruch Chorzów | 27-26 |
03-11-2019 (N) - 17:00 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - Gmina Kobierzyce | 21-24 |
Kolejka 9 | ||
06-11-2019 (Śr) - 18:00 | MKS Lublin - Ruch Chorzów | 37-21 |
08-11-2019 (Pt) - 18:30 | Zagłębie Lubin - Gmina Kobierzyce | 21-18 |
09-11-2019 (So) - 18:00 | AZS Koszalin - JKS Jarosław | 29-29 ► |
09-11-2019 (So) - 17:00 | Start Elbląg - Piotrcowia Piotrków Tryb. | 33-30 |
Kolejka 10 | ||
13-11-2019 (Śr) - 18:00 | MKS Lublin - Start Elbląg | 33-23 |
16-11-2019 (So) - 18:00 | JKS Jarosław - Ruch Chorzów | 36-29 |
16-11-2019 (So) - 17:00 | Gmina Kobierzyce - AZS Koszalin | 24-23 |
16-11-2019 (So) - 17:00 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin | 19-32 |
Kolejka 11 | ||
03-01-2020 (Pt) - 17:00 | MKS Lublin - Piotrcowia Piotrków Tryb. | 22-13 |
04-01-2020 (So) - 17:00 | Ruch Chorzów - Gmina Kobierzyce | 23-26 |
05-01-2020 (N) - 16:00 | AZS Koszalin - Zagłębie Lubin | 32-32 ► |
05-01-2020 (N) - 19:00 | Start Elbląg - JKS Jarosław | 28-33 |
Kolejka 12 | ||
08-01-2020 (Śr) - 18:00 | JKS Jarosław - MKS Lublin | 29-29 ► |
11-01-2020 (So) - 17:00 | Gmina Kobierzyce - Start Elbląg | 30-24 |
11-01-2020 (So) - 17:00 | Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów | 30-29 |
11-01-2020 (So) - 17:00 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - AZS Koszalin | 16-27 |
Kolejka 13 | ||
15-01-2020 (Śr) - 18:00 | MKS Lublin - Gmina Kobierzyce | 25-24 |
18-01-2020 (So) - 17:00 | Ruch Chorzów - AZS Koszalin | 21-26 |
18-01-2020 (So) - 18:00 | Start Elbląg - Zagłębie Lubin | 21-22 |
18-01-2020 (So) - 18:00 | JKS Jarosław - Piotrcowia Piotrków Tryb. | 26-32 |
Kolejka 14 | ||
23-01-2020 (Cz) - 18:30 | Zagłębie Lubin - MKS Lublin | 24-20 |
25-01-2020 (So) - 17:00 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - Ruch Chorzów | 22-24 |
25-01-2020 (So) - 17:00 | AZS Koszalin - Start Elbląg | 29-22 |
25-01-2020 (So) - 17:00 | Gmina Kobierzyce - JKS Jarosław | 38-31 |
Kolejka 15 | ||
30-01-2020 (Cz) - 18:00 | AZS Koszalin - MKS Lublin | 23-19 |
31-01-2020 (Pt) - 18:00 | Zagłębie Lubin - JKS Jarosław | 33-25 |
01-02-2020 (So) - 18:00 | Gmina Kobierzyce - Piotrcowia Piotrków Tryb. | 30-24 |
01-02-2020 (So) - 17:00 | Ruch Chorzów - Start Elbląg | 33-35 |
Kolejka 16 | ||
05-02-2020 (Śr) - 18:00 | MKS Lublin - Ruch Chorzów | 33-21 |
07-02-2020 (Pt) - 18:30 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - Start Elbląg | 26-32 |
08-02-2020 (So) - 19:30 | JKS Jarosław - AZS Koszalin | 35-28 |
09-02-2020 (N) - 19:15 | Gmina Kobierzyce - Zagłębie Lubin | 25-28 |
Kolejka 17 | ||
15-02-2020 (So) - 17:30 | Start Elbląg - MKS Lublin | 27-32 |
15-02-2020 (So) - 16:00 | Zagłębie Lubin - Piotrcowia Piotrków Tryb. | 35-16 |
16-02-2020 (N) - 16:00 | AZS Koszalin - Gmina Kobierzyce | 28-29 |
16-02-2020 (N) - 17:00 | Ruch Chorzów - JKS Jarosław | 30-35 |
Kolejka 18 | ||
21-02-2020 (Pt) - 18:00 | Gmina Kobierzyce - Ruch Chorzów | 37-24 |
22-02-2020 (So) - 17:00 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - MKS Lublin | 19-30 |
23-02-2020 (N) - 12:45 | Zagłębie Lubin - AZS Koszalin | ◄ 23-23 |
23-02-2020 (N) - 19:00 | JKS Jarosław - Start Elbląg | 29-30 |
Kolejka 19 | ||
27-02-2020 (Cz) - 18:00 | MKS Lublin - JKS Jarosław | 32-23 |
29-02-2020 (So) - 13:15 | Start Elbląg - Gmina Kobierzyce | 20-25 |
29-02-2020 (So) - 17:00 | AZS Koszalin - Piotrcowia Piotrków Tryb. | 28-28 ► |
01-03-2020 (N) - 17:00 | Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin | 25-30 |
Kolejka 20 | ||
06-03-2020 (Pt) - 18:30 | Zagłębie Lubin - Start Elbląg | 35-28 |
07-03-2020 (So) - 17:00 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - JKS Jarosław | 26-24 |
07-03-2020 (So) - 12:45 | Gmina Kobierzyce - MKS Lublin | 26-33 |
07-03-2020 (So) - 17:00 | AZS Koszalin - Ruch Chorzów | 31-25 |
Kolejka 21 | ||
14-03-2020 (So) - 00:00 | JKS Jarosław - Gmina Kobierzyce | - |
14-03-2020 (So) - 00:00 | MKS Lublin - Zagłębie Lubin | - |
14-03-2020 (So) - 00:00 | Start Elbląg - AZS Koszalin | - |
14-03-2020 (So) - 00:00 | Ruch Chorzów - Piotrcowia Piotrków Tryb. | - |
Kolejka 22 | ||
04-04-2020 (So) - 00:00 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - Gmina Kobierzyce | - |
04-04-2020 (So) - 00:00 | JKS Jarosław - Zagłębie Lubin | - |
04-04-2020 (So) - 00:00 | AZS Koszalin - MKS Lublin | - |
04-04-2020 (So) - 00:00 | Start Elbląg - Ruch Chorzów | - |
Kolejka 23 | ||
08-04-2020 (Śr) - 00:00 | Zagłębie Lubin - Gmina Kobierzyce | - |
08-04-2020 (Śr) - 00:00 | AZS Koszalin - JKS Jarosław | - |
08-04-2020 (Śr) - 00:00 | MKS Lublin - Ruch Chorzów | - |
08-04-2020 (Śr) - 00:00 | Start Elbląg - Piotrcowia Piotrków Tryb. | - |
Kolejka 24 | ||
18-04-2020 (So) - 00:00 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin | - |
18-04-2020 (So) - 00:00 | Gmina Kobierzyce - AZS Koszalin | - |
18-04-2020 (So) - 00:00 | JKS Jarosław - Ruch Chorzów | - |
18-04-2020 (So) - 00:00 | MKS Lublin - Start Elbląg | - |
Kolejka 25 | ||
25-04-2020 (So) - 00:00 | MKS Lublin - Piotrcowia Piotrków Tryb. | - |
25-04-2020 (So) - 00:00 | Start Elbląg - JKS Jarosław | - |
25-04-2020 (So) - 00:00 | Ruch Chorzów - Gmina Kobierzyce | - |
25-04-2020 (So) - 00:00 | AZS Koszalin - Zagłębie Lubin | - |
Kolejka 26 | ||
03-05-2020 (N) - 00:00 | JKS Jarosław - MKS Lublin | - |
03-05-2020 (N) - 00:00 | Gmina Kobierzyce - Start Elbląg | - |
03-05-2020 (N) - 00:00 | Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów | - |
03-05-2020 (N) - 00:00 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - AZS Koszalin | - |
Kolejka 27 | ||
09-05-2020 (So) - 00:00 | JKS Jarosław - Piotrcowia Piotrków Tryb. | - |
09-05-2020 (So) - 00:00 | MKS Lublin - Gmina Kobierzyce | - |
09-05-2020 (So) - 00:00 | Start Elbląg - Zagłębie Lubin | - |
09-05-2020 (So) - 00:00 | Ruch Chorzów - AZS Koszalin | - |
Kolejka 28 | ||
20-05-2020 (Śr) - 00:00 | Gmina Kobierzyce - JKS Jarosław | - |
20-05-2020 (Śr) - 00:00 | Zagłębie Lubin - MKS Lublin | - |
20-05-2020 (Śr) - 00:00 | AZS Koszalin - Start Elbląg | - |
20-05-2020 (Śr) - 00:00 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - Ruch Chorzów | - |