Login
Najpopularniejsze
- Concordia Knurów - Tempo Paniówki 3-1
- Gwarek Tarnowskie Góry - Raków II Częstochowa 2-3
- Czarni Otmuchów - Unia Krapkowice 5-1
- Śląsk II Wrocław - MKS Kluczbork 0-1
- Odra II Opole - Pogoń Prudnik 3-2
- GKS Starościn - Stal Zawadzkie 7-2
- KS Twardawa - Orzeł Branice 1-1
- Unia Głuchołazy - Chemik Kędzierzyn 1-2
- Pogoń Siedlce - GKS Jastrzębie 3-4
- Odra Opole - Wisła Płock 3-0
Top kluby
Oderka Opole - 7447
Stal Zawadzkie - 2558
Victoria Chrościce - 1801
Borussia Dortmund - 1649
Odra Koźle - 1431
Hertha Berlin - 1352
Unia Kolonowskie - 1303
Małapanew Ozimek - 1254
Beskidy Bielsko-Biała - 1028
Anglia - 989
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Siatkówka -
I liga - miejca 1-6,
2010/2011
Kolejka 1 | ||
29-01-2011 (So) - 00:00 | Resovia Rzeszów - AZS Warszawa | 3-1 |
29-01-2011 (So) - 00:00 | Skra Bełchatów - AZS Bydgoszcz | 3-0 |
30-01-2011 (N) - 00:00 | ZAKSA Kędzierzyn - AZS Częstochowa | 1-3 |
Kolejka 2 | ||
05-02-2011 (So) - 00:00 | Skra Bełchatów - Resovia Rzeszów | 3-0 |
05-02-2011 (So) - 00:00 | AZS Bydgoszcz - AZS Częstochowa | 2-3 |
06-02-2011 (N) - 00:00 | AZS Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn | 2-3 |
Kolejka 3 | ||
11-02-2011 (Pt) - 00:00 | AZS Częstochowa - AZS Warszawa | 3-2 |
12-02-2011 (So) - 00:00 | Resovia Rzeszów - AZS Bydgoszcz | 3-0 |
12-02-2011 (So) - 00:00 | ZAKSA Kędzierzyn - Skra Bełchatów | 0-3 |
Kolejka 4 | ||
16-02-2011 (Śr) - 00:00 | Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn | 3-2 |
16-02-2011 (Śr) - 00:00 | Skra Bełchatów - AZS Częstochowa | 3-1 |
17-02-2011 (Cz) - 00:00 | AZS Bydgoszcz - AZS Warszawa | 0-3 |
Kolejka 5 | ||
19-02-2011 (So) - 00:00 | AZS Warszawa - Skra Bełchatów | 0-3 |
19-02-2011 (So) - 00:00 | AZS Częstochowa - Resovia Rzeszów | 1-3 |
19-02-2011 (So) - 00:00 | ZAKSA Kędzierzyn - AZS Bydgoszcz | 3-0 |
Kolejka 6 | ||
26-02-2011 (So) - 00:00 | AZS Bydgoszcz - Skra Bełchatów | 1-3 |
16-03-2011 (Śr) - 00:00 | AZS Warszawa - Resovia Rzeszów | 2-3 |
16-03-2011 (Śr) - 00:00 | AZS Częstochowa - ZAKSA Kędzierzyn | 1-3 |
Kolejka 7 | ||
19-03-2011 (So) - 00:00 | Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów | 2-3 |
19-03-2011 (So) - 00:00 | ZAKSA Kędzierzyn - AZS Warszawa | 3-2 |
19-03-2011 (So) - 00:00 | AZS Częstochowa - AZS Bydgoszcz | 3-0 |
Kolejka 8 | ||
05-03-2011 (So) - 00:00 | AZS Warszawa - AZS Częstochowa | 3-2 |
23-03-2011 (Śr) - 00:00 | AZS Bydgoszcz - Resovia Rzeszów | 1-3 |
23-03-2011 (Śr) - 00:00 | Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn | 3-2 |
Kolejka 9 | ||
26-03-2011 (So) - 00:00 | ZAKSA Kędzierzyn - Resovia Rzeszów | 3-1 |
26-03-2011 (So) - 00:00 | AZS Częstochowa - Skra Bełchatów | 0-3 |
26-03-2011 (So) - 00:00 | AZS Warszawa - AZS Bydgoszcz | 0-3 |
Kolejka 10 | ||
30-03-2011 (Śr) - 00:00 | Skra Bełchatów - AZS Warszawa | 2-3 |
30-03-2011 (Śr) - 00:00 | Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa | 2-3 |
30-03-2011 (Śr) - 00:00 | AZS Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn | 1-3 |