Login
Najpopularniejsze
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-0
- LZS Starowice - Lechia Zielona Góra 4-1
- KS Krasiejów - GKS Starościn 2-4
- Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice 3-0
- Znicz Pruszków - GKS Tychy 2-3
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 5-0
- GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-0
Top kluby
Oderka Opole - 7429
Stal Zawadzkie - 2543
Victoria Chrościce - 1788
Borussia Dortmund - 1638
Odra Koźle - 1422
Hertha Berlin - 1343
Unia Kolonowskie - 1293
Małapanew Ozimek - 1245
Beskidy Bielsko-Biała - 1019
Anglia - 980
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Tenis stołowy -
Klasa W Katowice 2,
2018/2019
Kolejka 1 | ||
04-10-2018 (Cz) - 18:00 | Naprzód Świbie - STS Żernica | 3-7 |
04-10-2018 (Cz) - 18:00 | Polonia IV Bytom - Polonia III Bytom | 0-10 v.o. |
04-10-2018 (Cz) - 18:00 | Tajfun Ligota Łabędzka - KTS III Gliwice | 8-2 |
04-10-2018 (Cz) - 18:00 | Młodość Rudno - ULKS Pławniowice | 9-1 |
04-10-2018 (Cz) - 17:30 | ATS II Ligota Łabędzka - Feniks II Pyskowice | 4-6 |
04-10-2018 (Cz) - 18:00 | Wolej Ruda Śl. - Ruch Pniów | 8-2 |
Kolejka 2 | ||
10-10-2018 (Śr) - 17:30 | STS Żernica - Polonia IV Bytom | 9-1 |
10-10-2018 (Śr) - 19:00 | KTS III Gliwice - Młodość Rudno | 0-10 |
10-10-2018 (Śr) - 18:00 | ULKS Pławniowice - ATS II Ligota Łabędzka | 8-2 |
10-10-2018 (Śr) - 18:00 | Feniks II Pyskowice - Wolej Ruda Śl. | 0-10 |
11-10-2018 (Cz) - 18:00 | Polonia III Bytom - Tajfun Ligota Łabędzka | 1-9 |
11-10-2018 (Cz) - 18:00 | Naprzód Świbie - Ruch Pniów | 7-3 |
Kolejka 3 | ||
17-10-2018 (Śr) - 18:30 | Młodość Rudno - Polonia III Bytom | 9-1 |
18-10-2018 (Cz) - 18:00 | Wolej Ruda Śl. - ULKS Pławniowice | 9-1 |
18-10-2018 (Cz) - 18:00 | Polonia IV Bytom - Naprzód Świbie | 0-10 |
18-10-2018 (Cz) - 18:00 | Tajfun Ligota Łabędzka - STS Żernica | 6-4 |
18-10-2018 (Cz) - 18:00 | Ruch Pniów - Feniks II Pyskowice | 5-5 |
19-10-2018 (Pt) - 17:30 | ATS II Ligota Łabędzka - KTS III Gliwice | 4-6 |
Kolejka 4 | ||
24-10-2018 (Śr) - 17:30 | STS Żernica - Młodość Rudno | 4-6 |
24-10-2018 (Śr) - 18:00 | ULKS Pławniowice - Feniks II Pyskowice | 6-4 |
24-10-2018 (Śr) - 19:00 | KTS III Gliwice - Wolej Ruda Śl. | 0-10 |
25-10-2018 (Cz) - 18:00 | Polonia IV Bytom - Ruch Pniów | 3-7 |
25-10-2018 (Cz) - 18:00 | Naprzód Świbie - Tajfun Ligota Łabędzka | 8-2 |
31-10-2018 (Śr) - 18:00 | Polonia III Bytom - ATS II Ligota Łabędzka | 4-6 |
Kolejka 5 | ||
07-11-2018 (Śr) - 18:00 | Feniks II Pyskowice - KTS III Gliwice | 9-1 |
07-11-2018 (Śr) - 17:00 | Młodość Rudno - Naprzód Świbie | 5-5 |
08-11-2018 (Cz) - 18:00 | Tajfun Ligota Łabędzka - Polonia IV Bytom | 8-2 |
08-11-2018 (Cz) - 17:30 | ATS II Ligota Łabędzka - STS Żernica | 1-9 |
08-11-2018 (Cz) - 18:00 | Wolej Ruda Śl. - Polonia III Bytom | 10-0 |
08-11-2018 (Cz) - 18:00 | Ruch Pniów - ULKS Pławniowice | 6-4 |
Kolejka 6 | ||
14-11-2018 (Śr) - 19:00 | KTS III Gliwice - ULKS Pławniowice | 5-5 |
14-11-2018 (Śr) - 17:30 | STS Żernica - Wolej Ruda Śl. | 0-10 |
15-11-2018 (Cz) - 18:00 | Naprzód Świbie - ATS II Ligota Łabędzka | 9-1 |
15-11-2018 (Cz) - 18:00 | Polonia IV Bytom - Młodość Rudno | 1-9 |
15-11-2018 (Cz) - 18:00 | Polonia III Bytom - Feniks II Pyskowice | 5-5 |
15-11-2018 (Cz) - 18:00 | Tajfun Ligota Łabędzka - Ruch Pniów | 8-2 |
Kolejka 7 | ||
21-11-2018 (Śr) - 17:00 | Młodość Rudno - Tajfun Ligota Łabędzka | 3-7 |
21-11-2018 (Śr) - 18:00 | Feniks II Pyskowice - STS Żernica | 2-8 |
21-11-2018 (Śr) - 18:00 | ULKS Pławniowice - Polonia III Bytom | 5-5 |
22-11-2018 (Cz) - 18:00 | Wolej Ruda Śl. - Naprzód Świbie | 8-2 |
22-11-2018 (Cz) - 17:30 | ATS II Ligota Łabędzka - Polonia IV Bytom | 10-0 v.o. |
22-11-2018 (Cz) - 18:00 | Ruch Pniów - KTS III Gliwice | 9-1 |
Kolejka 8 | ||
28-11-2018 (Śr) - 17:30 | STS Żernica - ULKS Pławniowice | 8-2 |
29-11-2018 (Cz) - 18:00 | Polonia III Bytom - KTS III Gliwice | 5-5 |
29-11-2018 (Cz) - 18:00 | Naprzód Świbie - Feniks II Pyskowice | 7-3 |
29-11-2018 (Cz) - 18:00 | Polonia IV Bytom - Wolej Ruda Śl. | 0-10 |
29-11-2018 (Cz) - 18:00 | Tajfun Ligota Łabędzka - ATS II Ligota Łabędzka | 8-2 |
05-12-2018 (Śr) - 17:00 | Młodość Rudno - Ruch Pniów | 10-0 |
Kolejka 9 | ||
05-12-2018 (Śr) - 18:00 | Feniks II Pyskowice - Polonia IV Bytom | 9-1 |
05-12-2018 (Śr) - 18:00 | ULKS Pławniowice - Naprzód Świbie | 2-8 |
05-12-2018 (Śr) - 19:00 | KTS III Gliwice - STS Żernica | 0-10 |
06-12-2018 (Cz) - 18:00 | Ruch Pniów - Polonia III Bytom | 6-4 |
06-12-2018 (Cz) - 18:00 | Wolej Ruda Śl. - Tajfun Ligota Łabędzka | 8-2 |
06-12-2018 (Cz) - 17:30 | ATS II Ligota Łabędzka - Młodość Rudno | 2-8 |
Kolejka 10 | ||
12-12-2018 (Śr) - 17:30 | STS Żernica - Polonia III Bytom | 9-1 |
12-12-2018 (Śr) - 17:00 | Młodość Rudno - Wolej Ruda Śl. | 4-6 |
13-12-2018 (Cz) - 18:00 | Naprzód Świbie - KTS III Gliwice | 10-0 |
13-12-2018 (Cz) - 18:00 | Polonia IV Bytom - ULKS Pławniowice | 2-8 |
13-12-2018 (Cz) - 18:00 | Tajfun Ligota Łabędzka - Feniks II Pyskowice | 7-3 |
13-12-2018 (Cz) - 17:30 | ATS II Ligota Łabędzka - Ruch Pniów | 4-6 |
Kolejka 11 | ||
19-12-2018 (Śr) - 18:00 | Feniks II Pyskowice - Młodość Rudno | 2-8 |
19-12-2018 (Śr) - 18:00 | ULKS Pławniowice - Tajfun Ligota Łabędzka | 5-5 |
20-12-2018 (Cz) - 18:00 | Polonia III Bytom - Naprzód Świbie | 5-5 |
20-12-2018 (Cz) - 18:00 | Ruch Pniów - STS Żernica | 3-7 |
08-01-2019 (Wt) - 19:00 | KTS III Gliwice - Polonia IV Bytom | 4-6 |
09-01-2019 (Śr) - 18:00 | Wolej Ruda Śl. - ATS II Ligota Łabędzka | 10-0 |
Kolejka 12 | ||
16-01-2019 (Śr) - 18:00 | KTS III Gliwice - Naprzód Świbie | 0-10 |
16-01-2019 (Śr) - 18:00 | ULKS Pławniowice - Młodość Rudno | 1-9 |
16-01-2019 (Śr) - 18:00 | Feniks II Pyskowice - Tajfun Ligota Łabędzka | 4-6 |
16-01-2019 (Śr) - 17:30 | STS Żernica - ATS II Ligota Łabędzka | 8-2 |
17-01-2019 (Cz) - 18:00 | Ruch Pniów - Wolej Ruda Śl. | 2-8 |
21-01-2019 (Pn) - 18:00 | Polonia III Bytom - Polonia IV Bytom | 6-4 |
Kolejka 13 | ||
23-01-2019 (Śr) - 18:00 | ULKS Pławniowice - Wolej Ruda Śl. | 0-10 |
23-01-2019 (Śr) - 17:00 | Młodość Rudno - Feniks II Pyskowice | 9-1 |
23-01-2019 (Śr) - 17:30 | STS Żernica - KTS III Gliwice | 9-1 |
24-01-2019 (Cz) - 18:00 | Naprzód Świbie - Polonia IV Bytom | 10-0 |
24-01-2019 (Cz) - 18:00 | ATS II Ligota Łabędzka - Tajfun Ligota Łabędzka | 3-7 |
25-01-2019 (Pt) - 18:00 | Polonia III Bytom - Ruch Pniów | 5-5 |
Kolejka 14 | ||
30-01-2019 (Śr) - 17:00 | Młodość Rudno - ATS II Ligota Łabędzka | 8-2 |
30-01-2019 (Śr) - 19:00 | KTS III Gliwice - Tajfun Ligota Łabędzka | 2-8 |
30-01-2019 (Śr) - 18:00 | Polonia IV Bytom - STS Żernica | 0-10 |
31-01-2019 (Cz) - 18:00 | Polonia III Bytom - ULKS Pławniowice | 7-3 |
31-01-2019 (Cz) - 18:00 | Ruch Pniów - Naprzód Świbie | 5-5 |
31-01-2019 (Cz) - 18:00 | Wolej Ruda Śl. - Feniks II Pyskowice | 10-0 |
Kolejka 15 | ||
06-02-2019 (Śr) - 17:30 | STS Żernica - Ruch Pniów | 4-6 |
07-02-2019 (Cz) - 18:00 | Naprzód Świbie - ULKS Pławniowice | 9-1 |
07-02-2019 (Cz) - 18:00 | Polonia IV Bytom - Tajfun Ligota Łabędzka | 2-8 |
07-02-2019 (Cz) - 17:30 | ATS II Ligota Łabędzka - Wolej Ruda Śl. | 0-10 |
20-02-2019 (Śr) - 18:00 | Feniks II Pyskowice - Polonia III Bytom | 4-6 |
27-02-2019 (Śr) - 17:00 | Młodość Rudno - KTS III Gliwice | 9-1 |
Kolejka 16 | ||
06-03-2019 (Śr) - 17:00 | Młodość Rudno - Polonia IV Bytom | 9-1 |
06-03-2019 (Śr) - 18:00 | Feniks II Pyskowice - Naprzód Świbie | 4-6 |
06-03-2019 (Śr) - 18:00 | ULKS Pławniowice - STS Żernica | 2-8 |
07-03-2019 (Cz) - 17:30 | ATS II Ligota Łabędzka - Polonia III Bytom | 5-5 |
07-03-2019 (Cz) - 18:00 | Ruch Pniów - Tajfun Ligota Łabędzka | 7-3 |
07-03-2019 (Cz) - 18:00 | Wolej Ruda Śl. - KTS III Gliwice | 10-0 |
Kolejka 17 | ||
13-03-2019 (Śr) - 19:00 | KTS III Gliwice - Polonia III Bytom | 2-8 |
13-03-2019 (Śr) - 17:30 | STS Żernica - Feniks II Pyskowice | 8-2 |
14-03-2019 (Cz) - 18:00 | Tajfun Ligota Łabędzka - ULKS Pławniowice | 7-3 |
14-03-2019 (Cz) - 18:00 | Ruch Pniów - Młodość Rudno | 4-6 |
14-03-2019 (Cz) - 17:30 | ATS II Ligota Łabędzka - Naprzód Świbie | 2-8 |
14-03-2019 (Cz) - 18:00 | Wolej Ruda Śl. - Polonia IV Bytom | 10-0 |
Kolejka 18 | ||
20-03-2019 (Śr) - 18:00 | Feniks II Pyskowice - ULKS Pławniowice | 10-0 |
20-03-2019 (Śr) - 17:30 | STS Żernica - Tajfun Ligota Łabędzka | 7-3 |
21-03-2019 (Cz) - 18:00 | Naprzód Świbie - Młodość Rudno | 5-5 |
21-03-2019 (Cz) - 18:00 | Polonia IV Bytom - KTS III Gliwice | 8-2 |
21-03-2019 (Cz) - 18:00 | Ruch Pniów - ATS II Ligota Łabędzka | 8-2 |
23-03-2019 (So) - 18:30 | Polonia III Bytom - Wolej Ruda Śl. | 0-10 |
Kolejka 19 | ||
27-03-2019 (Śr) - 18:00 | ULKS Pławniowice - KTS III Gliwice | 7-3 |
27-03-2019 (Śr) - 17:00 | Młodość Rudno - STS Żernica | 4-6 |
27-03-2019 (Śr) - 18:00 | Feniks II Pyskowice - Ruch Pniów | 5-5 |
28-03-2019 (Cz) - 18:00 | Polonia IV Bytom - ATS II Ligota Łabędzka | 4-6 |
28-03-2019 (Cz) - 18:00 | Tajfun Ligota Łabędzka - Polonia III Bytom | 8-2 |
28-03-2019 (Cz) - 18:00 | Naprzód Świbie - Wolej Ruda Śl. | 3-7 |
Kolejka 20 | ||
03-04-2019 (Śr) - 19:00 | KTS III Gliwice - ATS II Ligota Łabędzka | 1-9 |
03-04-2019 (Śr) - 18:00 | ULKS Pławniowice - Ruch Pniów | 1-9 |
04-04-2019 (Cz) - 18:00 | Polonia IV Bytom - Feniks II Pyskowice | 3-7 |
04-04-2019 (Cz) - 18:00 | Naprzód Świbie - Polonia III Bytom | 10-0 |
04-04-2019 (Cz) - 18:00 | Tajfun Ligota Łabędzka - Młodość Rudno | 6-4 |
04-04-2019 (Cz) - 18:00 | Wolej Ruda Śl. - STS Żernica | 9-1 |
Kolejka 21 | ||
10-04-2019 (Śr) - 18:00 | Feniks II Pyskowice - ATS II Ligota Łabędzka | 9-1 |
10-04-2019 (Śr) - 18:00 | ULKS Pławniowice - Polonia IV Bytom | 4-6 |
11-04-2019 (Cz) - 18:00 | Tajfun Ligota Łabędzka - Wolej Ruda Śl. | 6-4 |
11-04-2019 (Cz) - 18:00 | Polonia III Bytom - Młodość Rudno | 1-9 |
17-04-2019 (Śr) - 19:00 | KTS III Gliwice - Ruch Pniów | 1-9 |
17-04-2019 (Śr) - 17:30 | STS Żernica - Naprzód Świbie | 5-5 |
Kolejka 22 | ||
24-04-2019 (Śr) - 18:00 | Tajfun Ligota Łabędzka - Naprzód Świbie | 7-3 |
24-04-2019 (Śr) - 19:00 | KTS III Gliwice - Feniks II Pyskowice | 1-9 |
25-04-2019 (Cz) - 18:00 | Wolej Ruda Śl. - Młodość Rudno | 8-2 |
25-04-2019 (Cz) - 18:00 | Polonia III Bytom - STS Żernica | 4-6 |
25-04-2019 (Cz) - 18:00 | Ruch Pniów - Polonia IV Bytom | 7-3 |
25-04-2019 (Cz) - 17:30 | ATS II Ligota Łabędzka - ULKS Pławniowice | 5-5 |