Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- LZS Jędrzychów - LZS Raszowa 1-0
- Fortuna Głogówek - LZS Bogacica 2-6
- Polonia Bytom - KKS Kalisz 1-1
- GKS Starościn - Unia Kolonowskie 3-1
- Otmęt Krapkowice - Polonia Biała 2-2
- Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 4-0
- Raków Częstochowa - Górnik Zabrze 0-1
Top kluby
Oderka Opole - 7440
Stal Zawadzkie - 2552
Victoria Chrościce - 1795
Borussia Dortmund - 1643
Odra Koźle - 1425
Hertha Berlin - 1346
Unia Kolonowskie - 1296
Małapanew Ozimek - 1248
Beskidy Bielsko-Biała - 1022
Anglia - 983
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Tenis stołowy -
III liga kobiet,
2018/2019
Kolejka 1 | ||
10-10-2018 (Śr) - 19:30 | JKTS Jastrzębie - JKTS II Jastrzębie | 9-1 |
12-10-2018 (Pt) - 19:00 | Huragan Sosnowiec - Sokół Orzesze | 7-3 |
12-10-2018 (Pt) - 18:00 | Ruch Pniów - KTS Gliwice | 2-8 |
15-10-2018 (Pn) - 18:30 | AZS II Częstochowa - AZS III Częstochowa | 9-1 |
Kolejka 2 | ||
17-10-2018 (Śr) - 19:00 | KTS Gliwice - AZS II Częstochowa | 2-8 |
19-10-2018 (Pt) - 18:00 | Ruch Pniów - Sokół Orzesze | 6-4 |
19-10-2018 (Pt) - 18:00 | Skarbek II Tarnowskie Góry - JKTS Jastrzębie | 1-9 |
19-10-2018 (Pt) - 19:30 | JKTS II Jastrzębie - Huragan Sosnowiec | 5-5 |
Kolejka 3 | ||
26-10-2018 (Pt) - 19:30 | AZS II Częstochowa - Ruch Pniów | 10-0 |
26-10-2018 (Pt) - 19:30 | JKTS Jastrzębie - AZS III Częstochowa | 10-0 |
26-10-2018 (Pt) - 19:00 | Huragan Sosnowiec - Skarbek II Tarnowskie Góry | 7-3 |
08-11-2018 (Cz) - 18:00 | Sokół Orzesze - JKTS II Jastrzębie | 7-3 |
Kolejka 4 | ||
07-11-2018 (Śr) - 19:00 | KTS Gliwice - JKTS Jastrzębie | 0-10 |
09-11-2018 (Pt) - 18:00 | Skarbek II Tarnowskie Góry - JKTS II Jastrzębie | 7-3 |
09-11-2018 (Pt) - 18:00 | AZS III Częstochowa - Huragan Sosnowiec | 4-6 |
09-11-2018 (Pt) - 18:00 | AZS II Częstochowa - Sokół Orzesze | 7-3 |
Kolejka 5 | ||
16-11-2018 (Pt) - 19:30 | JKTS II Jastrzębie - AZS III Częstochowa | 10-0 v.o. |
16-11-2018 (Pt) - 19:00 | Huragan Sosnowiec - KTS Gliwice | 7-3 |
16-11-2018 (Pt) - 19:30 | JKTS Jastrzębie - Ruch Pniów | 10-0 |
26-11-2018 (Pn) - 19:00 | Sokół Orzesze - Skarbek II Tarnowskie Góry | 6-4 |
Kolejka 6 | ||
28-11-2018 (Śr) - 19:00 | KTS Gliwice - JKTS II Jastrzębie | 6-4 |
30-11-2018 (Pt) - 18:00 | Ruch Pniów - Huragan Sosnowiec | 6-4 |
30-11-2018 (Pt) - 18:00 | AZS III Częstochowa - Skarbek II Tarnowskie Góry | 3-7 |
11-01-2019 (Pt) - 18:00 | AZS II Częstochowa - JKTS Jastrzębie | 4-6 |
Kolejka 7 | ||
07-12-2018 (Pt) - 19:00 | Huragan Sosnowiec - AZS II Częstochowa | 2-8 |
07-12-2018 (Pt) - 19:30 | JKTS II Jastrzębie - Ruch Pniów | 0-10 v.o. |
07-12-2018 (Pt) - 18:00 | Skarbek II Tarnowskie Góry - KTS Gliwice | 3-7 |
14-12-2018 (Pt) - 19:00 | Sokół Orzesze - AZS III Częstochowa | 7-3 |
Kolejka 8 | ||
30-11-2018 (Pt) - 18:00 | AZS II Częstochowa - JKTS II Jastrzębie | 8-2 |
10-01-2019 (Cz) - 18:00 | JKTS Jastrzębie - Sokół Orzesze | 8-2 |
11-01-2019 (Pt) - 18:00 | Ruch Pniów - Skarbek II Tarnowskie Góry | 7-3 |
11-01-2019 (Pt) - 18:00 | KTS Gliwice - AZS III Częstochowa | 6-4 |
Kolejka 9 | ||
16-01-2019 (Śr) - 18:00 | Sokół Orzesze - KTS Gliwice | 3-7 |
18-01-2019 (Pt) - 18:00 | AZS III Częstochowa - Ruch Pniów | 4-6 |
18-01-2019 (Pt) - 18:00 | Skarbek II Tarnowskie Góry - AZS II Częstochowa | 0-10 |
18-01-2019 (Pt) - 19:00 | Huragan Sosnowiec - JKTS Jastrzębie | 1-9 |
Kolejka 10 | ||
06-02-2019 (Śr) - 19:00 | KTS Gliwice - Skarbek II Tarnowskie Góry | 6-4 |
08-02-2019 (Pt) - 18:00 | JKTS II Jastrzębie - AZS II Częstochowa | 10-0 |
08-02-2019 (Pt) - 18:00 | AZS III Częstochowa - JKTS Jastrzębie | 0-10 |
19-02-2019 (Wt) - 19:00 | Sokół Orzesze - Ruch Pniów | 6-4 |
Kolejka 11 | ||
13-03-2019 (Śr) - 19:00 | KTS Gliwice - Sokół Orzesze | 9-1 |
15-03-2019 (Pt) - 19:00 | Huragan Sosnowiec - AZS III Częstochowa | 8-2 |
15-03-2019 (Pt) - 18:00 | AZS II Częstochowa - Skarbek II Tarnowskie Góry | 8-2 |
15-03-2019 (Pt) - 19:30 | JKTS II Jastrzębie - JKTS Jastrzębie | 2-8 |
Kolejka 12 | ||
22-03-2019 (Pt) - 19:30 | JKTS Jastrzębie - Skarbek II Tarnowskie Góry | 10-0 |
22-03-2019 (Pt) - 19:00 | Sokół Orzesze - AZS II Częstochowa | 3-7 |
22-03-2019 (Pt) - 19:00 | Huragan Sosnowiec - Ruch Pniów | 6-4 |
22-03-2019 (Pt) - 18:00 | AZS III Częstochowa - JKTS II Jastrzębie | 4-6 |
Kolejka 13 | ||
27-03-2019 (Śr) - 19:00 | KTS Gliwice - Huragan Sosnowiec | 10-0 v.o. |
29-03-2019 (Pt) - 19:30 | JKTS II Jastrzębie - Skarbek II Tarnowskie Góry | 3-7 |
29-03-2019 (Pt) - 18:00 | Ruch Pniów - AZS III Częstochowa | 7-3 |
29-03-2019 (Pt) - 19:00 | Sokół Orzesze - JKTS Jastrzębie | 1-9 |
Kolejka 14 | ||
03-04-2019 (Śr) - 19:00 | KTS Gliwice - Ruch Pniów | 6-4 |
05-04-2019 (Pt) - 18:00 | Skarbek II Tarnowskie Góry - AZS III Częstochowa | 3-7 |
05-04-2019 (Pt) - 19:30 | JKTS II Jastrzębie - Sokół Orzesze | 7-3 |
05-04-2019 (Pt) - 18:00 | AZS II Częstochowa - Huragan Sosnowiec | 10-0 |
Kolejka 15 | ||
08-04-2019 (Pn) - 18:00 | Skarbek II Tarnowskie Góry - Sokół Orzesze | 8-2 |
12-04-2019 (Pt) - 18:00 | Ruch Pniów - AZS II Częstochowa | 3-7 |
15-04-2019 (Pn) - 19:30 | JKTS Jastrzębie - Huragan Sosnowiec | 9-1 |
09-05-2019 (Cz) - 17:00 | AZS III Częstochowa - KTS Gliwice | 3-7 |
Kolejka 16 | ||
19-04-2019 (Pt) - 18:00 | AZS III Częstochowa - Sokół Orzesze | 6-4 |
19-04-2019 (Pt) - 19:00 | Huragan Sosnowiec - JKTS II Jastrzębie | 4-6 |
19-04-2019 (Pt) - 18:00 | AZS II Częstochowa - KTS Gliwice | 8-2 |
19-04-2019 (Pt) - 18:00 | Ruch Pniów - JKTS Jastrzębie | 0-10 v.o. |
Kolejka 17 | ||
10-05-2019 (Pt) - 18:00 | Skarbek II Tarnowskie Góry - Huragan Sosnowiec | 7-3 |
10-05-2019 (Pt) - 18:00 | Ruch Pniów - JKTS II Jastrzębie | 5-5 |
10-05-2019 (Pt) - 18:00 | AZS III Częstochowa - AZS II Częstochowa | 0-10 |
10-05-2019 (Pt) - 19:30 | JKTS Jastrzębie - KTS Gliwice | 9-1 |
Kolejka 18 | ||
17-05-2019 (Pt) - 19:30 | JKTS Jastrzębie - AZS II Częstochowa | 8-2 |
17-05-2019 (Pt) - 19:30 | JKTS II Jastrzębie - KTS Gliwice | 2-8 |
17-05-2019 (Pt) - 18:00 | Skarbek II Tarnowskie Góry - Ruch Pniów | 6-4 |
17-05-2019 (Pt) - 19:00 | Sokół Orzesze - Huragan Sosnowiec | 4-6 |