Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 2-0
- LZS Jędrzychów - LZS Raszowa 1-0
- Fortuna Głogówek - LZS Bogacica 2-6
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- Śląsk Wrocław - Olimpia Piekary 32-18
- LZS Rudniki - LZS Lasowice Wielkie 2-1
- Ruch Chorzów - Akademia BVB 1-1
Top kluby
Oderka Opole - 7431
Stal Zawadzkie - 2545
Victoria Chrościce - 1789
Borussia Dortmund - 1639
Odra Koźle - 1422
Hertha Berlin - 1344
Unia Kolonowskie - 1294
Małapanew Ozimek - 1246
Beskidy Bielsko-Biała - 1020
Anglia - 981
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Rybnik,
2018/2019
Kolejka 1 | ||
18-08-2018 (So) - 17:00 | Orzeł Jankowice - Inter Krostoszowice | 2-2 |
18-08-2018 (So) - 17:00 | Ruch Stanowice - Płomień II Połomia | 2-4 |
19-08-2018 (N) - 17:00 | Iskra Rowień - KS 27 Gołkowice | 4-1 |
19-08-2018 (N) - 17:00 | Olza Godów - KS Szczerbice | 1-1 |
19-08-2018 (N) - 17:00 | Płomień Czuchów - Orzeł Palowice | 1-4 |
19-08-2018 (N) - 17:00 | Start Mszana - Żar Szeroka | 2-1 |
19-08-2018 (N) - 17:00 | KS 25 Kokoszyce - Jedność Grabownia | 0-3 |
Kolejka 2 | ||
25-08-2018 (So) - 17:00 | KS Szczerbice - KS 27 Gołkowice | 2-1 |
25-08-2018 (So) - 17:00 | Jedność Grabownia - Iskra Rowień | 5-2 |
25-08-2018 (So) - 17:00 | Inter Krostoszowice - KS 25 Kokoszyce | 2-1 |
25-08-2018 (So) - 17:00 | Żar Szeroka - Orzeł Jankowice | 2-3 |
25-08-2018 (So) - 17:00 | Olza Godów - Płomień Czuchów | 2-3 |
26-08-2018 (N) - 14:00 | Płomień II Połomia - Start Mszana | 6-4 |
26-08-2018 (N) - 17:00 | Orzeł Palowice - Ruch Stanowice | 5-1 |
Kolejka 3 | ||
01-09-2018 (So) - 16:00 | Płomień Czuchów - KS Szczerbice | 4-4 |
01-09-2018 (So) - 16:00 | Start Mszana - Orzeł Palowice | 4-1 |
01-09-2018 (So) - 16:00 | Orzeł Jankowice - Płomień II Połomia | 2-2 |
01-09-2018 (So) - 16:00 | Iskra Rowień - Inter Krostoszowice | 1-0 |
01-09-2018 (So) - 16:00 | Jedność Grabownia - KS 27 Gołkowice | 2-1 |
02-09-2018 (N) - 16:00 | KS 25 Kokoszyce - Żar Szeroka | 3-2 |
02-09-2018 (N) - 16:00 | Ruch Stanowice - Olza Godów | 1-2 |
Kolejka 4 | ||
08-09-2018 (So) - 16:00 | Płomień Czuchów - Ruch Stanowice | 5-2 |
08-09-2018 (So) - 16:00 | Olza Godów - Start Mszana | 0-0 |
08-09-2018 (So) - 16:00 | Inter Krostoszowice - KS 27 Gołkowice | 3-1 |
08-09-2018 (So) - 16:00 | Żar Szeroka - Iskra Rowień | 0-1 |
09-09-2018 (N) - 16:00 | KS Szczerbice - Jedność Grabownia | 1-4 |
09-09-2018 (N) - 14:00 | Płomień II Połomia - KS 25 Kokoszyce | 2-0 |
09-09-2018 (N) - 16:00 | Orzeł Palowice - Orzeł Jankowice | 4-0 |
Kolejka 5 | ||
15-09-2018 (So) - 16:00 | Żar Szeroka - KS 27 Gołkowice | 6-1 |
15-09-2018 (So) - 16:00 | Iskra Rowień - Płomień II Połomia | 2-1 |
15-09-2018 (So) - 16:00 | Start Mszana - Płomień Czuchów | 1-2 |
15-09-2018 (So) - 16:00 | Orzeł Jankowice - Olza Godów | 4-2 |
16-09-2018 (N) - 16:00 | Ruch Stanowice - KS Szczerbice | 1-4 |
16-09-2018 (N) - 16:00 | KS 25 Kokoszyce - Orzeł Palowice | 2-3 |
16-09-2018 (N) - 16:00 | Jedność Grabownia - Inter Krostoszowice | 3-1 |
Kolejka 6 | ||
22-09-2018 (So) - 16:00 | KS Szczerbice - Inter Krostoszowice | 3-4 |
22-09-2018 (So) - 16:00 | Żar Szeroka - Jedność Grabownia | 3-2 |
22-09-2018 (So) - 16:00 | Olza Godów - KS 25 Kokoszyce | 0-3 |
22-09-2018 (So) - 16:00 | Płomień Czuchów - Orzeł Jankowice | 4-3 |
22-09-2018 (So) - 16:00 | Ruch Stanowice - Start Mszana | 3-4 |
23-09-2018 (N) - 16:00 | Orzeł Palowice - Iskra Rowień | 3-0 |
23-09-2018 (N) - 14:00 | Płomień II Połomia - KS 27 Gołkowice | 4-2 |
Kolejka 7 | ||
29-09-2018 (So) - 16:00 | Inter Krostoszowice - Żar Szeroka | 2-2 |
29-09-2018 (So) - 16:00 | Jedność Grabownia - Płomień II Połomia | 2-1 |
29-09-2018 (So) - 16:00 | Start Mszana - KS Szczerbice | 2-1 |
29-09-2018 (So) - 16:00 | Iskra Rowień - Olza Godów | 1-3 |
30-09-2018 (N) - 16:00 | Orzeł Jankowice - Ruch Stanowice | 10-2 |
30-09-2018 (N) - 16:00 | KS 25 Kokoszyce - Płomień Czuchów | 4-2 |
30-09-2018 (N) - 16:00 | Orzeł Palowice - KS 27 Gołkowice | 5-1 |
Kolejka 8 | ||
06-10-2018 (So) - 14:00 | KS Szczerbice - Żar Szeroka | 1-3 |
06-10-2018 (So) - 15:00 | Orzeł Palowice - Jedność Grabownia | 4-1 |
06-10-2018 (So) - 15:00 | Olza Godów - KS 27 Gołkowice | 2-1 |
06-10-2018 (So) - 15:00 | Płomień Czuchów - Iskra Rowień | 1-2 |
06-10-2018 (So) - 15:00 | Ruch Stanowice - KS 25 Kokoszyce | 1-3 |
06-10-2018 (So) - 15:00 | Start Mszana - Orzeł Jankowice | 3-2 |
07-10-2018 (N) - 14:00 | Płomień II Połomia - Inter Krostoszowice | 2-2 |
Kolejka 9 | ||
13-10-2018 (So) - 15:00 | Orzeł Jankowice - KS Szczerbice | 2-3 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | KS 25 Kokoszyce - Start Mszana | 1-5 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | Iskra Rowień - Ruch Stanowice | 4-1 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | Płomień Czuchów - KS 27 Gołkowice | 4-0 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | Jedność Grabownia - Olza Godów | 3-1 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | Inter Krostoszowice - Orzeł Palowice | 2-8 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | Żar Szeroka - Płomień II Połomia | 2-3 |
Kolejka 10 | ||
20-10-2018 (So) - 15:00 | KS Szczerbice - Płomień II Połomia | 1-2 |
20-10-2018 (So) - 15:00 | Orzeł Palowice - Żar Szeroka | 3-0 |
20-10-2018 (So) - 15:00 | Olza Godów - Inter Krostoszowice | 3-1 |
20-10-2018 (So) - 15:00 | Płomień Czuchów - Jedność Grabownia | 2-4 |
20-10-2018 (So) - 15:00 | Start Mszana - Iskra Rowień | 1-0 |
20-10-2018 (So) - 15:00 | Orzeł Jankowice - KS 25 Kokoszyce | 5-2 |
21-10-2018 (N) - 15:00 | Ruch Stanowice - KS 27 Gołkowice | 10-3 |
Kolejka 11 | ||
27-10-2018 (So) - 14:00 | Start Mszana - KS 27 Gołkowice | 2-1 |
27-10-2018 (So) - 14:00 | Inter Krostoszowice - Płomień Czuchów | 6-1 |
27-10-2018 (So) - 14:00 | Iskra Rowień - Orzeł Jankowice | 2-2 |
28-10-2018 (N) - 14:00 | Żar Szeroka - Olza Godów | 0-2 |
28-10-2018 (N) - 14:00 | Jedność Grabownia - Ruch Stanowice | 5-1 |
28-10-2018 (N) - 14:00 | Płomień II Połomia - Orzeł Palowice | 6-5 |
28-10-2018 (N) - 14:00 | KS 25 Kokoszyce - KS Szczerbice | 2-1 |
Kolejka 12 | ||
03-11-2018 (So) - 12:00 | Olza Godów - Płomień II Połomia | 5-1 |
03-11-2018 (So) - 13:00 | Start Mszana - Jedność Grabownia | 0-2 |
03-11-2018 (So) - 13:00 | Orzeł Jankowice - KS 27 Gołkowice | 7-1 |
03-11-2018 (So) - 13:00 | Płomień Czuchów - Żar Szeroka | 6-2 |
04-11-2018 (N) - 13:00 | KS Szczerbice - Orzeł Palowice | 2-1 |
04-11-2018 (N) - 13:00 | Ruch Stanowice - Inter Krostoszowice | 5-1 |
04-11-2018 (N) - 13:00 | KS 25 Kokoszyce - Iskra Rowień | 2-2 |
Kolejka 13 | ||
10-11-2018 (So) - 13:30 | Iskra Rowień - KS Szczerbice | 1-1 |
10-11-2018 (So) - 13:00 | Jedność Grabownia - Orzeł Jankowice | 4-1 |
10-11-2018 (So) - 13:00 | Inter Krostoszowice - Start Mszana | 4-2 |
10-11-2018 (So) - 13:00 | Żar Szeroka - Ruch Stanowice | 1-0 |
10-11-2018 (So) - 13:00 | Orzeł Palowice - Olza Godów | 0-0 |
11-11-2018 (N) - 13:00 | Płomień II Połomia - Płomień Czuchów | 1-0 |
11-11-2018 (N) - 11:00 | KS 25 Kokoszyce - KS 27 Gołkowice | 4-0 |
Kolejka 14 | ||
23-03-2019 (So) - 15:30 | KS Szczerbice - Olza Godów | 2-2 |
23-03-2019 (So) - 15:30 | Orzeł Palowice - Płomień Czuchów | 6-3 |
23-03-2019 (So) - 15:30 | Żar Szeroka - Start Mszana | 0-0 |
23-03-2019 (So) - 15:30 | Inter Krostoszowice - Orzeł Jankowice | 4-2 |
23-03-2019 (So) - 15:30 | Jedność Grabownia - KS 25 Kokoszyce | 3-1 |
23-03-2019 (So) - 15:30 | KS 27 Gołkowice - Iskra Rowień | 2-2 |
24-03-2019 (N) - 14:00 | Płomień II Połomia - Ruch Stanowice | 0-0 |
Kolejka 15 | ||
30-03-2019 (So) - 16:00 | KS 27 Gołkowice - KS Szczerbice | 1-1 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | Iskra Rowień - Jedność Grabownia | 0-2 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | Orzeł Jankowice - Żar Szeroka | 3-1 |
30-03-2019 (So) - 13:00 | Start Mszana - Płomień II Połomia | 0-4 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | Ruch Stanowice - Orzeł Palowice | 3-2 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | Płomień Czuchów - Olza Godów | 0-2 |
31-03-2019 (N) - 16:00 | KS 25 Kokoszyce - Inter Krostoszowice | 2-2 |
Kolejka 16 | ||
06-04-2019 (So) - 15:00 | Orzeł Palowice - Start Mszana | 5-2 |
06-04-2019 (So) - 16:00 | Żar Szeroka - KS 25 Kokoszyce | 2-2 |
06-04-2019 (So) - 16:00 | Inter Krostoszowice - Iskra Rowień | 3-3 |
06-04-2019 (So) - 16:00 | KS 27 Gołkowice - Jedność Grabownia | 0-5 |
06-04-2019 (So) - 16:00 | Olza Godów - Ruch Stanowice | 0-3 |
07-04-2019 (N) - 16:30 | KS Szczerbice - Płomień Czuchów | 2-2 |
07-04-2019 (N) - 14:00 | Płomień II Połomia - Orzeł Jankowice | 2-4 |
Kolejka 17 | ||
13-04-2019 (So) - 16:30 | Jedność Grabownia - KS Szczerbice | 1-1 |
13-04-2019 (So) - 16:30 | KS 27 Gołkowice - Inter Krostoszowice | 5-3 |
13-04-2019 (So) - 16:30 | Iskra Rowień - Żar Szeroka | 3-3 |
13-04-2019 (So) - 16:30 | Orzeł Jankowice - Orzeł Palowice | 1-0 |
13-04-2019 (So) - 16:30 | Start Mszana - Olza Godów | 3-1 |
13-04-2019 (So) - 16:30 | Ruch Stanowice - Płomień Czuchów | 5-3 |
14-04-2019 (N) - 16:30 | KS 25 Kokoszyce - Płomień II Połomia | 3-2 |
Kolejka 18 | ||
27-04-2019 (So) - 16:30 | KS Szczerbice - Ruch Stanowice | 4-0 |
27-04-2019 (So) - 16:30 | Orzeł Palowice - KS 25 Kokoszyce | 5-1 |
27-04-2019 (So) - 16:00 | Płomień II Połomia - Iskra Rowień | 2-1 |
27-04-2019 (So) - 16:30 | KS 27 Gołkowice - Żar Szeroka | 5-1 |
27-04-2019 (So) - 16:30 | Inter Krostoszowice - Jedność Grabownia | 1-6 |
28-04-2019 (N) - 16:30 | Olza Godów - Orzeł Jankowice | 3-1 |
28-04-2019 (N) - 16:30 | Płomień Czuchów - Start Mszana | 2-2 |
Kolejka 19 | ||
01-05-2019 (Śr) - 17:00 | Inter Krostoszowice - KS Szczerbice | 0-3 |
01-05-2019 (Śr) - 17:00 | Jedność Grabownia - Żar Szeroka | 3-0 |
01-05-2019 (Śr) - 17:00 | KS 27 Gołkowice - Płomień II Połomia | 3-2 |
01-05-2019 (Śr) - 11:00 | Iskra Rowień - Orzeł Palowice | 0-2 |
01-05-2019 (Śr) - 17:00 | KS 25 Kokoszyce - Olza Godów | 2-2 |
01-05-2019 (Śr) - 17:00 | Orzeł Jankowice - Płomień Czuchów | 1-3 |
01-05-2019 (Śr) - 13:00 | Start Mszana - Ruch Stanowice | 2-2 |
Kolejka 20 | ||
04-05-2019 (So) - 17:00 | Ruch Stanowice - Orzeł Jankowice | 1-0 |
04-05-2019 (So) - 17:00 | Olza Godów - Iskra Rowień | 2-0 |
04-05-2019 (So) - 17:00 | KS 27 Gołkowice - Orzeł Palowice | 1-3 |
05-05-2019 (N) - 14:00 | Płomień II Połomia - Jedność Grabownia | 1-5 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | Płomień Czuchów - KS 25 Kokoszyce | 2-1 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | Żar Szeroka - Inter Krostoszowice | 1-2 |
05-05-2019 (N) - 15:00 | KS Szczerbice - Start Mszana | 4-0 |
Kolejka 21 | ||
11-05-2019 (So) - 17:00 | Jedność Grabownia - Orzeł Palowice | 5-0 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | KS 27 Gołkowice - Olza Godów | 5-0 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | Iskra Rowień - Płomień Czuchów | 1-5 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | Żar Szeroka - KS Szczerbice | 0-1 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | Orzeł Jankowice - Start Mszana | 3-2 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | Inter Krostoszowice - Płomień II Połomia | 0-1 |
12-05-2019 (N) - 17:00 | KS 25 Kokoszyce - Ruch Stanowice | 2-1 |
Kolejka 22 | ||
18-05-2019 (So) - 17:00 | Start Mszana - KS 25 Kokoszyce | 4-1 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | Orzeł Palowice - Inter Krostoszowice | 2-2 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | Olza Godów - Jedność Grabownia | 1-6 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | KS 27 Gołkowice - Płomień Czuchów | 1-2 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | Ruch Stanowice - Iskra Rowień | 7-2 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | KS Szczerbice - Orzeł Jankowice | 6-2 |
19-05-2019 (N) - 16:00 | Płomień II Połomia - Żar Szeroka | 8-1 |
Kolejka 23 | ||
25-05-2019 (So) - 17:00 | Żar Szeroka - Orzeł Palowice | 2-3 |
25-05-2019 (So) - 17:00 | Inter Krostoszowice - Olza Godów | 1-1 |
25-05-2019 (So) - 17:00 | Jedność Grabownia - Płomień Czuchów | 7-3 |
25-05-2019 (So) - 17:00 | Iskra Rowień - Start Mszana | 3-0 |
25-05-2019 (So) - 17:00 | KS 25 Kokoszyce - Orzeł Jankowice | 4-2 |
26-05-2019 (N) - 17:00 | KS 27 Gołkowice - Ruch Stanowice | 4-1 |
26-05-2019 (N) - 14:00 | Płomień II Połomia - KS Szczerbice | 2-2 |
Kolejka 24 | ||
01-06-2019 (So) - 17:00 | KS Szczerbice - KS 25 Kokoszyce | 8-1 |
01-06-2019 (So) - 17:00 | KS 27 Gołkowice - Start Mszana | 2-2 |
01-06-2019 (So) - 17:00 | Ruch Stanowice - Jedność Grabownia | 4-5 |
01-06-2019 (So) - 17:00 | Płomień Czuchów - Inter Krostoszowice | 3-4 |
01-06-2019 (So) - 17:00 | Olza Godów - Żar Szeroka | 2-0 |
01-06-2019 (So) - 15:00 | Orzeł Palowice - Płomień II Połomia | 2-2 |
02-06-2019 (N) - 17:00 | Orzeł Jankowice - Iskra Rowień | 10-3 |
Kolejka 25 | ||
08-06-2019 (So) - 17:00 | Żar Szeroka - Płomień Czuchów | 2-4 |
08-06-2019 (So) - 17:00 | Inter Krostoszowice - Ruch Stanowice | 1-4 |
08-06-2019 (So) - 17:00 | Jedność Grabownia - Start Mszana | 2-1 |
08-06-2019 (So) - 17:00 | KS 27 Gołkowice - Orzeł Jankowice | 1-4 |
08-06-2019 (So) - 17:00 | Iskra Rowień - KS 25 Kokoszyce | 2-4 |
09-06-2019 (N) - 14:00 | Płomień II Połomia - Olza Godów | 2-5 |
09-06-2019 (N) - 17:00 | Orzeł Palowice - KS Szczerbice | 3-7 |
Kolejka 26 | ||
15-06-2019 (So) - 17:00 | KS 27 Gołkowice - KS 25 Kokoszyce | 2-1 |
15-06-2019 (So) - 17:00 | Orzeł Jankowice - Jedność Grabownia | 5-3 |
15-06-2019 (So) - 17:00 | Start Mszana - Inter Krostoszowice | 0-3 v.o. |
15-06-2019 (So) - 17:00 | Ruch Stanowice - Żar Szeroka | 3-0 |
15-06-2019 (So) - 17:00 | Płomień Czuchów - Płomień II Połomia | 7-3 |
15-06-2019 (So) - 17:00 | Olza Godów - Orzeł Palowice | 5-2 |
15-06-2019 (So) - 17:00 | KS Szczerbice - Iskra Rowień | 1-1 |