Login
Najpopularniejsze
- Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 4-0
- Unia Kolonowskie - LZS Mechnice 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Skalnik Gracze - Unia Głuchołazy 3-3
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- KS Twardawa - LZS Racławiczki 1-0
- LKS Goczałkowice - Stilon Gorzów Wlkp. 1-2
- Polonia Warszawa - GKS Katowice 1-2
- Stal Brzeg - LZS Bogacica 1-0
- Pogoń Prudnik - Ruch Zdzieszowice 0-4
Top kluby
Oderka Opole - 7441
Stal Zawadzkie - 2553
Victoria Chrościce - 1796
Borussia Dortmund - 1644
Odra Koźle - 1426
Hertha Berlin - 1347
Unia Kolonowskie - 1297
Małapanew Ozimek - 1249
Beskidy Bielsko-Biała - 1023
Anglia - 984
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Klasa W Częstochowa,
2018/2019
Kolejka 1 | ||
10-08-2018 (Pt) - 20:00 | Pogoń Kamyk - Znicz Kłobuck | 0-8 |
11-08-2018 (So) - 11:00 | Sparta Lubliniec - Stradom Częstochowa | 3-0 |
11-08-2018 (So) - 17:00 | Warta Kamieńskie Młyny - Orzeł Kiedrzyn | 3-3 |
11-08-2018 (So) - 17:00 | MLKS Woźniki - Amator Golce | 2-2 |
11-08-2018 (So) - 17:00 | Unia Kalety - Liswarta Krzepice | 1-2 |
11-08-2018 (So) - 17:00 | Orzeł Babienica - Olimpia Huta Stara | 2-0 |
11-08-2018 (So) - 16:30 | Lotnik Kościelec - Gmina Kłomnice | 1-2 |
11-08-2018 (So) - 17:00 | Warta Mstów - Olimpia Truskolasy | 2-3 |
11-08-2018 (So) - 17:00 | Piast Przyrów - KS Panki | 0-1 |
Kolejka 2 | ||
15-08-2018 (Śr) - 17:00 | Olimpia Truskolasy - Piast Przyrów | 0-1 |
15-08-2018 (Śr) - 17:00 | Warta Kamieńskie Młyny - Stradom Częstochowa | 1-1 |
15-08-2018 (Śr) - 17:00 | KS Panki - Sparta Lubliniec | 2-0 |
15-08-2018 (Śr) - 17:00 | Warta Mstów - Znicz Kłobuck | 1-6 |
15-08-2018 (Śr) - 17:00 | Gmina Kłomnice - Pogoń Kamyk | 2-5 |
15-08-2018 (Śr) - 17:00 | Olimpia Huta Stara - Lotnik Kościelec | 2-1 |
15-08-2018 (Śr) - 17:00 | Liswarta Krzepice - Orzeł Babienica | 1-1 |
15-08-2018 (Śr) - 10:00 | MLKS Woźniki - Unia Kalety | 3-1 |
15-08-2018 (Śr) - 17:00 | Amator Golce - Orzeł Kiedrzyn | 7-0 |
Kolejka 3 | ||
18-08-2018 (So) - 17:00 | Unia Kalety - Orzeł Kiedrzyn | 3-0 |
18-08-2018 (So) - 17:00 | Orzeł Babienica - MLKS Woźniki | 2-0 |
18-08-2018 (So) - 14:00 | Pogoń Kamyk - Olimpia Huta Stara | 2-1 |
18-08-2018 (So) - 17:00 | Warta Mstów - Gmina Kłomnice | 0-1 |
18-08-2018 (So) - 17:00 | Znicz Kłobuck - Piast Przyrów | 2-0 |
18-08-2018 (So) - 17:00 | KS Panki - Stradom Częstochowa | 6-1 |
19-08-2018 (N) - 17:00 | Lotnik Kościelec - Liswarta Krzepice | 2-1 |
19-08-2018 (N) - 17:00 | Sparta Lubliniec - Olimpia Truskolasy | 8-3 |
19-08-2018 (N) - 17:00 | Amator Golce - Warta Kamieńskie Młyny | 4-1 |
Kolejka 4 | ||
24-08-2018 (Pt) - 18:00 | Olimpia Huta Stara - Warta Mstów | 3-2 |
25-08-2018 (So) - 17:00 | Orzeł Kiedrzyn - Orzeł Babienica | 1-1 |
25-08-2018 (So) - 13:00 | Olimpia Truskolasy - Stradom Częstochowa | 3-1 |
25-08-2018 (So) - 17:00 | Znicz Kłobuck - Sparta Lubliniec | 8-1 |
25-08-2018 (So) - 17:00 | Gmina Kłomnice - Piast Przyrów | 6-1 |
25-08-2018 (So) - 17:00 | Liswarta Krzepice - Pogoń Kamyk | 4-2 |
25-08-2018 (So) - 17:00 | MLKS Woźniki - Lotnik Kościelec | 3-0 |
26-08-2018 (N) - 17:00 | Amator Golce - Unia Kalety | 6-0 |
29-08-2018 (Śr) - 17:30 | Warta Kamieńskie Młyny - KS Panki | 0-7 |
Kolejka 5 | ||
01-09-2018 (So) - 17:00 | Unia Kalety - Warta Kamieńskie Młyny | 1-1 |
01-09-2018 (So) - 17:00 | Orzeł Babienica - Amator Golce | 2-2 |
01-09-2018 (So) - 17:00 | Lotnik Kościelec - Orzeł Kiedrzyn | 2-2 |
01-09-2018 (So) - 17:00 | Pogoń Kamyk - MLKS Woźniki | 2-1 |
01-09-2018 (So) - 17:00 | Warta Mstów - Liswarta Krzepice | 1-1 |
01-09-2018 (So) - 17:00 | Piast Przyrów - Olimpia Huta Stara | 3-2 |
01-09-2018 (So) - 11:00 | Sparta Lubliniec - Gmina Kłomnice | 5-2 |
01-09-2018 (So) - 17:00 | Stradom Częstochowa - Znicz Kłobuck | 1-2 |
02-09-2018 (N) - 17:00 | KS Panki - Olimpia Truskolasy | 2-2 |
Kolejka 6 | ||
05-09-2018 (Śr) - 17:00 | Warta Kamieńskie Młyny - Olimpia Truskolasy | 3-1 |
05-09-2018 (Śr) - 17:00 | Znicz Kłobuck - KS Panki | 4-1 |
05-09-2018 (Śr) - 17:00 | Gmina Kłomnice - Stradom Częstochowa | 2-1 |
05-09-2018 (Śr) - 17:00 | Olimpia Huta Stara - Sparta Lubliniec | 2-4 |
05-09-2018 (Śr) - 17:00 | Liswarta Krzepice - Piast Przyrów | 2-1 |
05-09-2018 (Śr) - 17:00 | MLKS Woźniki - Warta Mstów | 5-1 |
05-09-2018 (Śr) - 17:00 | Orzeł Kiedrzyn - Pogoń Kamyk | 2-5 |
05-09-2018 (Śr) - 17:00 | Amator Golce - Lotnik Kościelec | 3-0 |
05-09-2018 (Śr) - 17:00 | Unia Kalety - Orzeł Babienica | 0-1 |
Kolejka 7 | ||
08-09-2018 (So) - 16:30 | Orzeł Babienica - Warta Kamieńskie Młyny | 0-1 |
08-09-2018 (So) - 16:30 | Lotnik Kościelec - Unia Kalety | 3-3 |
08-09-2018 (So) - 11:00 | Pogoń Kamyk - Amator Golce | 0-5 |
08-09-2018 (So) - 15:30 | Warta Mstów - Orzeł Kiedrzyn | 6-4 |
08-09-2018 (So) - 15:30 | Piast Przyrów - MLKS Woźniki | 2-1 |
08-09-2018 (So) - 16:30 | Stradom Częstochowa - Olimpia Huta Stara | 3-1 |
08-09-2018 (So) - 11:00 | Olimpia Truskolasy - Znicz Kłobuck | 0-8 |
09-09-2018 (N) - 16:30 | KS Panki - Gmina Kłomnice | 5-1 |
09-09-2018 (N) - 16:00 | Sparta Lubliniec - Liswarta Krzepice | 3-2 |
Kolejka 8 | ||
15-09-2018 (So) - 16:00 | Warta Kamieńskie Młyny - Znicz Kłobuck | 0-1 |
15-09-2018 (So) - 16:00 | Gmina Kłomnice - Olimpia Truskolasy | 6-0 |
15-09-2018 (So) - 16:00 | Olimpia Huta Stara - KS Panki | 0-1 |
15-09-2018 (So) - 16:00 | Liswarta Krzepice - Stradom Częstochowa | 2-1 |
15-09-2018 (So) - 16:00 | MLKS Woźniki - Sparta Lubliniec | 4-4 |
15-09-2018 (So) - 16:00 | Orzeł Kiedrzyn - Piast Przyrów | 3-4 |
15-09-2018 (So) - 16:00 | Amator Golce - Warta Mstów | 5-5 |
15-09-2018 (So) - 16:00 | Unia Kalety - Pogoń Kamyk | 1-1 |
15-09-2018 (So) - 16:00 | Orzeł Babienica - Lotnik Kościelec | 2-1 |
Kolejka 9 | ||
22-09-2018 (So) - 16:00 | Stradom Częstochowa - MLKS Woźniki | 1-2 |
22-09-2018 (So) - 16:00 | Znicz Kłobuck - Gmina Kłomnice | 3-0 |
22-09-2018 (So) - 16:00 | Piast Przyrów - Amator Golce | 1-1 |
22-09-2018 (So) - 16:00 | Warta Mstów - Unia Kalety | 0-1 |
22-09-2018 (So) - 16:00 | Pogoń Kamyk - Orzeł Babienica | 1-1 |
22-09-2018 (So) - 16:00 | Lotnik Kościelec - Warta Kamieńskie Młyny | 3-1 |
22-09-2018 (So) - 16:00 | Olimpia Truskolasy - Olimpia Huta Stara | 4-4 |
23-09-2018 (N) - 16:00 | KS Panki - Liswarta Krzepice | 1-0 |
23-09-2018 (N) - 15:00 | Sparta Lubliniec - Orzeł Kiedrzyn | 7-1 |
Kolejka 10 | ||
29-09-2018 (So) - 15:30 | Warta Kamieńskie Młyny - Gmina Kłomnice | 3-0 |
29-09-2018 (So) - 15:30 | Olimpia Huta Stara - Znicz Kłobuck | 0-5 |
29-09-2018 (So) - 13:00 | Liswarta Krzepice - Olimpia Truskolasy | 0-1 |
29-09-2018 (So) - 15:30 | MLKS Woźniki - KS Panki | 1-2 |
29-09-2018 (So) - 15:30 | Unia Kalety - Piast Przyrów | 0-0 |
29-09-2018 (So) - 15:30 | Orzeł Babienica - Warta Mstów | 2-4 |
30-09-2018 (N) - 15:30 | Orzeł Kiedrzyn - Stradom Częstochowa | 1-2 |
30-09-2018 (N) - 15:30 | Amator Golce - Sparta Lubliniec | 4-0 |
30-09-2018 (N) - 15:30 | Lotnik Kościelec - Pogoń Kamyk | 4-0 |
Kolejka 11 | ||
06-10-2018 (So) - 15:30 | Pogoń Kamyk - Warta Kamieńskie Młyny | 1-1 |
06-10-2018 (So) - 15:30 | Warta Mstów - Lotnik Kościelec | 2-2 |
06-10-2018 (So) - 15:30 | Piast Przyrów - Orzeł Babienica | 5-2 |
06-10-2018 (So) - 15:30 | Stradom Częstochowa - Amator Golce | 0-3 |
06-10-2018 (So) - 15:30 | Olimpia Truskolasy - MLKS Woźniki | 2-4 |
06-10-2018 (So) - 13:00 | Znicz Kłobuck - Liswarta Krzepice | 3-0 |
06-10-2018 (So) - 15:30 | Gmina Kłomnice - Olimpia Huta Stara | 5-2 |
07-10-2018 (N) - 15:00 | Sparta Lubliniec - Unia Kalety | 0-2 |
07-10-2018 (N) - 15:30 | KS Panki - Orzeł Kiedrzyn | 12-1 |
Kolejka 12 | ||
13-10-2018 (So) - 15:00 | Warta Kamieńskie Młyny - Olimpia Huta Stara | 2-2 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | Liswarta Krzepice - Gmina Kłomnice | 2-1 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | MLKS Woźniki - Znicz Kłobuck | 0-4 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | Orzeł Kiedrzyn - Olimpia Truskolasy | 2-2 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | Amator Golce - KS Panki | 3-0 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | Unia Kalety - Stradom Częstochowa | 1-0 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | Orzeł Babienica - Sparta Lubliniec | 1-4 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | Lotnik Kościelec - Piast Przyrów | 1-4 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | Pogoń Kamyk - Warta Mstów | 0-5 |
Kolejka 13 | ||
20-10-2018 (So) - 15:00 | Warta Mstów - Warta Kamieńskie Młyny | 3-5 |
20-10-2018 (So) - 11:00 | Sparta Lubliniec - Lotnik Kościelec | 5-2 |
20-10-2018 (So) - 15:30 | Stradom Częstochowa - Orzeł Babienica | 3-0 |
20-10-2018 (So) - 15:00 | Olimpia Truskolasy - Amator Golce | 4-1 |
20-10-2018 (So) - 15:00 | Znicz Kłobuck - Orzeł Kiedrzyn | 9-0 |
20-10-2018 (So) - 15:00 | Gmina Kłomnice - MLKS Woźniki | 0-2 |
20-10-2018 (So) - 15:00 | Olimpia Huta Stara - Liswarta Krzepice | 0-3 |
21-10-2018 (N) - 15:00 | KS Panki - Unia Kalety | 3-1 |
21-10-2018 (N) - 15:00 | Piast Przyrów - Pogoń Kamyk | 4-2 |
Kolejka 14 | ||
26-10-2018 (Pt) - 19:00 | Pogoń Kamyk - Sparta Lubliniec | 3-2 |
27-10-2018 (So) - 14:00 | Warta Mstów - Piast Przyrów | 6-1 |
27-10-2018 (So) - 14:00 | Lotnik Kościelec - Stradom Częstochowa | 1-2 |
27-10-2018 (So) - 14:00 | Orzeł Babienica - KS Panki | 0-3 v.o. |
27-10-2018 (So) - 14:00 | Unia Kalety - Olimpia Truskolasy | 0-1 |
27-10-2018 (So) - 14:00 | Warta Kamieńskie Młyny - Liswarta Krzepice | 1-2 |
27-10-2018 (So) - 14:00 | MLKS Woźniki - Olimpia Huta Stara | 0-1 |
28-10-2018 (N) - 14:00 | Amator Golce - Znicz Kłobuck | 2-2 |
24-11-2018 (So) - 13:00 | Orzeł Kiedrzyn - Gmina Kłomnice | 3-2 |
Kolejka 15 | ||
03-11-2018 (So) - 13:30 | Stradom Częstochowa - Pogoń Kamyk | 1-1 |
03-11-2018 (So) - 13:30 | Olimpia Truskolasy - Orzeł Babienica | 2-3 |
03-11-2018 (So) - 13:30 | Znicz Kłobuck - Unia Kalety | 10-1 |
03-11-2018 (So) - 13:30 | Gmina Kłomnice - Amator Golce | 1-6 |
03-11-2018 (So) - 13:30 | Olimpia Huta Stara - Orzeł Kiedrzyn | 6-1 |
03-11-2018 (So) - 13:30 | Liswarta Krzepice - MLKS Woźniki | 0-2 |
03-11-2018 (So) - 13:30 | Piast Przyrów - Warta Kamieńskie Młyny | 1-2 |
04-11-2018 (N) - 13:30 | Sparta Lubliniec - Warta Mstów | 2-7 |
04-11-2018 (N) - 13:30 | KS Panki - Lotnik Kościelec | 3-0 |
Kolejka 16 | ||
10-11-2018 (So) - 13:30 | Piast Przyrów - Sparta Lubliniec | 2-1 |
10-11-2018 (So) - 13:30 | Warta Kamieńskie Młyny - MLKS Woźniki | 2-2 |
10-11-2018 (So) - 13:30 | Orzeł Kiedrzyn - Liswarta Krzepice | 1-2 |
10-11-2018 (So) - 13:30 | Amator Golce - Olimpia Huta Stara | 1-2 |
10-11-2018 (So) - 13:30 | Unia Kalety - Gmina Kłomnice | 3-2 |
10-11-2018 (So) - 13:30 | Orzeł Babienica - Znicz Kłobuck | 0-1 |
10-11-2018 (So) - 13:30 | Lotnik Kościelec - Olimpia Truskolasy | 4-2 |
10-11-2018 (So) - 13:30 | Pogoń Kamyk - KS Panki | 3-2 |
10-11-2018 (So) - 13:30 | Warta Mstów - Stradom Częstochowa | 5-1 |
Kolejka 17 | ||
17-11-2018 (So) - 13:00 | Sparta Lubliniec - Warta Kamieńskie Młyny | 0-5 |
17-11-2018 (So) - 13:00 | Stradom Częstochowa - Piast Przyrów | 0-0 |
17-11-2018 (So) - 13:00 | Olimpia Truskolasy - Pogoń Kamyk | 6-2 |
17-11-2018 (So) - 13:00 | Znicz Kłobuck - Lotnik Kościelec | 8-0 |
17-11-2018 (So) - 13:00 | Gmina Kłomnice - Orzeł Babienica | 3-4 |
17-11-2018 (So) - 13:00 | Olimpia Huta Stara - Unia Kalety | 0-0 |
17-11-2018 (So) - 11:00 | Liswarta Krzepice - Amator Golce | 3-1 |
17-11-2018 (So) - 13:00 | MLKS Woźniki - Orzeł Kiedrzyn | 3-1 |
18-11-2018 (N) - 13:00 | KS Panki - Warta Mstów | 6-0 |
Kolejka 18 | ||
09-03-2019 (So) - 15:00 | Amator Golce - MLKS Woźniki | 4-2 |
09-03-2019 (So) - 15:00 | Liswarta Krzepice - Unia Kalety | 1-3 |
09-03-2019 (So) - 15:00 | Olimpia Huta Stara - Orzeł Babienica | 1-0 |
09-03-2019 (So) - 15:00 | Gmina Kłomnice - Lotnik Kościelec | 2-1 |
09-03-2019 (So) - 15:00 | Znicz Kłobuck - Pogoń Kamyk | 2-0 |
09-03-2019 (So) - 15:00 | Olimpia Truskolasy - Warta Mstów | 1-6 |
09-03-2019 (So) - 15:00 | Stradom Częstochowa - Sparta Lubliniec | 3-0 v.o. |
10-03-2019 (N) - 15:00 | KS Panki - Piast Przyrów | 3-1 |
10-03-2019 (N) - 12:30 | Orzeł Kiedrzyn - Warta Kamieńskie Młyny | 1-0 |
Kolejka 19 | ||
16-03-2019 (So) - 15:30 | Stradom Częstochowa - Warta Kamieńskie Młyny | 1-0 |
16-03-2019 (So) - 15:30 | Sparta Lubliniec - KS Panki | 1-2 |
16-03-2019 (So) - 15:30 | Piast Przyrów - Olimpia Truskolasy | 4-1 |
16-03-2019 (So) - 15:30 | Znicz Kłobuck - Warta Mstów | 6-2 |
16-03-2019 (So) - 15:30 | Pogoń Kamyk - Gmina Kłomnice | 1-2 |
16-03-2019 (So) - 15:30 | Lotnik Kościelec - Olimpia Huta Stara | 5-0 |
16-03-2019 (So) - 15:30 | Orzeł Babienica - Liswarta Krzepice | 3-1 |
16-03-2019 (So) - 15:30 | Unia Kalety - MLKS Woźniki | 0-0 |
16-03-2019 (So) - 15:30 | Orzeł Kiedrzyn - Amator Golce | 2-2 |
Kolejka 20 | ||
23-03-2019 (So) - 15:30 | Warta Kamieńskie Młyny - Amator Golce | 2-3 |
23-03-2019 (So) - 14:30 | MLKS Woźniki - Orzeł Babienica | 3-1 |
23-03-2019 (So) - 15:30 | Liswarta Krzepice - Lotnik Kościelec | 2-0 |
23-03-2019 (So) - 15:30 | Olimpia Huta Stara - Pogoń Kamyk | 1-1 |
23-03-2019 (So) - 15:30 | Gmina Kłomnice - Warta Mstów | 0-2 |
23-03-2019 (So) - 15:30 | Piast Przyrów - Znicz Kłobuck | 1-4 |
23-03-2019 (So) - 15:30 | Olimpia Truskolasy - Sparta Lubliniec | 0-5 |
23-03-2019 (So) - 15:30 | Stradom Częstochowa - KS Panki | 1-3 |
24-03-2019 (N) - 15:00 | Orzeł Kiedrzyn - Unia Kalety | 0-0 |
Kolejka 21 | ||
30-03-2019 (So) - 16:00 | Stradom Częstochowa - Olimpia Truskolasy | 2-3 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | Sparta Lubliniec - Znicz Kłobuck | 0-2 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | Piast Przyrów - Gmina Kłomnice | 1-1 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | Warta Mstów - Olimpia Huta Stara | 2-3 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | Pogoń Kamyk - Liswarta Krzepice | 2-1 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | Lotnik Kościelec - MLKS Woźniki | 2-1 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | Orzeł Babienica - Orzeł Kiedrzyn | 0-1 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | Unia Kalety - Amator Golce | 1-0 |
31-03-2019 (N) - 16:00 | KS Panki - Warta Kamieńskie Młyny | 1-1 |
Kolejka 22 | ||
06-04-2019 (So) - 17:00 | Warta Kamieńskie Młyny - Unia Kalety | 4-0 |
06-04-2019 (So) - 17:00 | Orzeł Kiedrzyn - Lotnik Kościelec | 1-0 |
06-04-2019 (So) - 17:00 | MLKS Woźniki - Pogoń Kamyk | 2-1 |
06-04-2019 (So) - 17:00 | Liswarta Krzepice - Warta Mstów | 2-4 |
06-04-2019 (So) - 17:00 | Olimpia Huta Stara - Piast Przyrów | 2-4 |
06-04-2019 (So) - 17:00 | Gmina Kłomnice - Sparta Lubliniec | 1-0 |
06-04-2019 (So) - 14:00 | Znicz Kłobuck - Stradom Częstochowa | 4-1 |
06-04-2019 (So) - 17:00 | Olimpia Truskolasy - KS Panki | 0-2 |
07-04-2019 (N) - 17:00 | Amator Golce - Orzeł Babienica | 0-0 |
Kolejka 23 | ||
13-04-2019 (So) - 17:00 | Olimpia Truskolasy - Warta Kamieńskie Młyny | 5-2 |
13-04-2019 (So) - 17:00 | Stradom Częstochowa - Gmina Kłomnice | 3-2 |
13-04-2019 (So) - 17:00 | Piast Przyrów - Liswarta Krzepice | 2-2 |
13-04-2019 (So) - 17:00 | Warta Mstów - MLKS Woźniki | 3-2 |
13-04-2019 (So) - 17:00 | Pogoń Kamyk - Orzeł Kiedrzyn | 3-1 |
13-04-2019 (So) - 17:00 | Lotnik Kościelec - Amator Golce | 1-2 |
13-04-2019 (So) - 17:00 | Orzeł Babienica - Unia Kalety | 0-2 |
14-04-2019 (N) - 17:00 | Sparta Lubliniec - Olimpia Huta Stara | 6-0 |
14-04-2019 (N) - 17:00 | KS Panki - Znicz Kłobuck | 3-4 |
Kolejka 24 | ||
18-04-2019 (Cz) - 17:30 | Znicz Kłobuck - Olimpia Truskolasy | 7-0 |
20-04-2019 (So) - 17:00 | Warta Kamieńskie Młyny - Orzeł Babienica | 1-1 |
20-04-2019 (So) - 15:00 | Unia Kalety - Lotnik Kościelec | 3-1 |
20-04-2019 (So) - 17:00 | Amator Golce - Pogoń Kamyk | 3-1 |
20-04-2019 (So) - 17:00 | Orzeł Kiedrzyn - Warta Mstów | 2-3 |
20-04-2019 (So) - 13:00 | MLKS Woźniki - Piast Przyrów | 4-2 |
20-04-2019 (So) - 17:00 | Liswarta Krzepice - Sparta Lubliniec | 2-0 |
20-04-2019 (So) - 17:00 | Olimpia Huta Stara - Stradom Częstochowa | 0-1 |
20-04-2019 (So) - 15:00 | Gmina Kłomnice - KS Panki | 1-1 |
Kolejka 25 | ||
27-04-2019 (So) - 17:00 | Znicz Kłobuck - Warta Kamieńskie Młyny | 4-2 |
27-04-2019 (So) - 17:00 | Olimpia Truskolasy - Gmina Kłomnice | 4-0 v.o. |
27-04-2019 (So) - 17:00 | KS Panki - Olimpia Huta Stara | 1-2 |
27-04-2019 (So) - 17:00 | Stradom Częstochowa - Liswarta Krzepice | 4-1 |
27-04-2019 (So) - 17:00 | Sparta Lubliniec - MLKS Woźniki | 1-2 |
27-04-2019 (So) - 17:00 | Piast Przyrów - Orzeł Kiedrzyn | 0-1 |
27-04-2019 (So) - 17:00 | Warta Mstów - Amator Golce | 3-3 |
27-04-2019 (So) - 17:00 | Pogoń Kamyk - Unia Kalety | 2-1 |
27-04-2019 (So) - 17:00 | Lotnik Kościelec - Orzeł Babienica | 5-1 |
Kolejka 26 | ||
01-05-2019 (Śr) - 17:00 | Warta Kamieńskie Młyny - Lotnik Kościelec | 1-4 |
01-05-2019 (Śr) - 17:00 | Orzeł Babienica - Pogoń Kamyk | 2-0 |
01-05-2019 (Śr) - 17:00 | Unia Kalety - Warta Mstów | 2-0 |
01-05-2019 (Śr) - 17:00 | Amator Golce - Piast Przyrów | 2-1 |
01-05-2019 (Śr) - 17:00 | Orzeł Kiedrzyn - Sparta Lubliniec | 1-2 |
01-05-2019 (Śr) - 15:00 | MLKS Woźniki - Stradom Częstochowa | 1-0 |
01-05-2019 (Śr) - 17:00 | Liswarta Krzepice - KS Panki | 2-1 |
01-05-2019 (Śr) - 17:00 | Olimpia Huta Stara - Olimpia Truskolasy | 2-3 |
01-05-2019 (Śr) - 17:00 | Gmina Kłomnice - Znicz Kłobuck | 1-2 |
Kolejka 27 | ||
04-05-2019 (So) - 13:00 | Olimpia Truskolasy - Liswarta Krzepice | 4-1 |
04-05-2019 (So) - 17:00 | Gmina Kłomnice - Warta Kamieńskie Młyny | 3-4 |
04-05-2019 (So) - 17:30 | Stradom Częstochowa - Orzeł Kiedrzyn | 2-0 |
04-05-2019 (So) - 17:00 | Sparta Lubliniec - Amator Golce | 2-1 |
04-05-2019 (So) - 17:00 | Piast Przyrów - Unia Kalety | 3-3 |
04-05-2019 (So) - 17:00 | Warta Mstów - Orzeł Babienica | 6-3 |
04-05-2019 (So) - 17:00 | Pogoń Kamyk - Lotnik Kościelec | 1-0 |
04-05-2019 (So) - 17:00 | Znicz Kłobuck - Olimpia Huta Stara | 8-0 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | KS Panki - MLKS Woźniki | 5-0 |
Kolejka 28 | ||
11-05-2019 (So) - 17:00 | Warta Kamieńskie Młyny - Pogoń Kamyk | 0-3 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | Liswarta Krzepice - Znicz Kłobuck | 0-2 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | MLKS Woźniki - Olimpia Truskolasy | 5-0 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | Lotnik Kościelec - Warta Mstów | 5-2 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | Orzeł Babienica - Piast Przyrów | 0-4 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | Unia Kalety - Sparta Lubliniec | 1-1 |
12-05-2019 (N) - 17:00 | Amator Golce - Stradom Częstochowa | 1-0 |
12-05-2019 (N) - 15:00 | Orzeł Kiedrzyn - KS Panki | 3-4 |
12-05-2019 (N) - 11:00 | Olimpia Huta Stara - Gmina Kłomnice | 0-4 |
Kolejka 29 | ||
15-05-2019 (Śr) - 17:30 | Olimpia Huta Stara - Warta Kamieńskie Młyny | 1-5 |
15-05-2019 (Śr) - 17:30 | Gmina Kłomnice - Liswarta Krzepice | 1-1 |
15-05-2019 (Śr) - 17:30 | Znicz Kłobuck - MLKS Woźniki | 6-0 |
15-05-2019 (Śr) - 17:30 | Olimpia Truskolasy - Orzeł Kiedrzyn | 0-3 |
15-05-2019 (Śr) - 17:30 | KS Panki - Amator Golce | 5-1 |
15-05-2019 (Śr) - 17:30 | Stradom Częstochowa - Unia Kalety | 3-0 v.o. |
15-05-2019 (Śr) - 17:30 | Sparta Lubliniec - Orzeł Babienica | 0-1 |
15-05-2019 (Śr) - 17:30 | Piast Przyrów - Lotnik Kościelec | 2-1 |
15-05-2019 (Śr) - 17:30 | Warta Mstów - Pogoń Kamyk | 1-4 |
Kolejka 30 | ||
18-05-2019 (So) - 17:00 | Warta Kamieńskie Młyny - Warta Mstów | 6-0 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | Pogoń Kamyk - Piast Przyrów | 1-1 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | Lotnik Kościelec - Sparta Lubliniec | 3-2 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | Orzeł Babienica - Stradom Częstochowa | 0-1 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | Unia Kalety - KS Panki | 0-1 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | Amator Golce - Olimpia Truskolasy | 2-6 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | Orzeł Kiedrzyn - Znicz Kłobuck | 3-0 |
18-05-2019 (So) - 15:30 | MLKS Woźniki - Gmina Kłomnice | 1-2 |
18-05-2019 (So) - 15:30 | Liswarta Krzepice - Olimpia Huta Stara | 4-0 |
Kolejka 31 | ||
25-05-2019 (So) - 17:00 | Liswarta Krzepice - Warta Kamieńskie Młyny | 1-0 |
25-05-2019 (So) - 17:00 | Olimpia Huta Stara - MLKS Woźniki | 1-4 |
25-05-2019 (So) - 17:00 | Gmina Kłomnice - Orzeł Kiedrzyn | 1-0 |
25-05-2019 (So) - 17:00 | Znicz Kłobuck - Amator Golce | 5-3 |
25-05-2019 (So) - 17:00 | Olimpia Truskolasy - Unia Kalety | 4-2 |
25-05-2019 (So) - 17:00 | KS Panki - Orzeł Babienica | 13-0 |
25-05-2019 (So) - 17:00 | Stradom Częstochowa - Lotnik Kościelec | 1-1 |
25-05-2019 (So) - 16:00 | Piast Przyrów - Warta Mstów | 2-2 |
26-05-2019 (N) - 17:00 | Sparta Lubliniec - Pogoń Kamyk | 2-1 |
Kolejka 32 | ||
01-06-2019 (So) - 17:30 | Warta Kamieńskie Młyny - Piast Przyrów | 1-2 |
01-06-2019 (So) - 17:30 | Warta Mstów - Sparta Lubliniec | 7-1 |
01-06-2019 (So) - 17:30 | Pogoń Kamyk - Stradom Częstochowa | 0-3 |
01-06-2019 (So) - 17:30 | Lotnik Kościelec - KS Panki | 2-1 |
01-06-2019 (So) - 17:30 | Orzeł Babienica - Olimpia Truskolasy | 1-5 |
01-06-2019 (So) - 17:30 | Unia Kalety - Znicz Kłobuck | 1-0 |
01-06-2019 (So) - 17:30 | Amator Golce - Gmina Kłomnice | 1-4 |
01-06-2019 (So) - 17:30 | Orzeł Kiedrzyn - Olimpia Huta Stara | 1-0 |
01-06-2019 (So) - 17:30 | MLKS Woźniki - Liswarta Krzepice | 2-2 |
Kolejka 33 | ||
07-06-2019 (Pt) - 18:00 | Olimpia Huta Stara - Amator Golce | 2-2 |
08-06-2019 (So) - 17:30 | MLKS Woźniki - Warta Kamieńskie Młyny | 7-2 |
08-06-2019 (So) - 17:30 | Liswarta Krzepice - Orzeł Kiedrzyn | 0-2 |
08-06-2019 (So) - 17:30 | Gmina Kłomnice - Unia Kalety | 3-2 |
08-06-2019 (So) - 17:30 | Znicz Kłobuck - Orzeł Babienica | 5-2 |
08-06-2019 (So) - 17:30 | Olimpia Truskolasy - Lotnik Kościelec | 2-2 |
08-06-2019 (So) - 17:30 | KS Panki - Pogoń Kamyk | 0-3 |
08-06-2019 (So) - 17:30 | Stradom Częstochowa - Warta Mstów | 2-1 |
08-06-2019 (So) - 17:30 | Sparta Lubliniec - Piast Przyrów | 6-0 |
Kolejka 34 | ||
14-06-2019 (Pt) - 18:00 | Warta Mstów - KS Panki | 4-4 |
15-06-2019 (So) - 17:30 | Piast Przyrów - Stradom Częstochowa | 0-1 |
15-06-2019 (So) - 17:00 | Pogoń Kamyk - Olimpia Truskolasy | 1-3 |
15-06-2019 (So) - 15:00 | Lotnik Kościelec - Znicz Kłobuck | 0-7 |
15-06-2019 (So) - 17:30 | Orzeł Babienica - Gmina Kłomnice | 1-5 |
15-06-2019 (So) - 17:30 | Unia Kalety - Olimpia Huta Stara | 10-1 |
15-06-2019 (So) - 15:00 | Amator Golce - Liswarta Krzepice | 3-1 |
15-06-2019 (So) - 17:30 | Orzeł Kiedrzyn - MLKS Woźniki | 2-0 |
15-06-2019 (So) - 17:30 | Warta Kamieńskie Młyny - Sparta Lubliniec | 3-1 |