Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- Unia Kolonowskie - LZS Mechnice 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- LZS Jędrzychów - LZS Raszowa 1-0
- Fortuna Głogówek - LZS Bogacica 2-6
- GKS Starościn - Unia Kolonowskie 3-1
- Skalnik Gracze - Unia Głuchołazy 3-3
- Otmęt Krapkowice - Polonia Biała 2-2
- KS Twardawa - LZS Racławiczki 1-0
Top kluby
Oderka Opole - 7441
Stal Zawadzkie - 2553
Victoria Chrościce - 1796
Borussia Dortmund - 1644
Odra Koźle - 1426
Hertha Berlin - 1347
Unia Kolonowskie - 1297
Małapanew Ozimek - 1249
Beskidy Bielsko-Biała - 1023
Anglia - 984
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Kędzierzyn (gr. 12),
2018/2019
Kolejka 1 | ||
19-08-2018 (N) - 17:00 | LZS Maciowakrze - LZS Stradunia | 1-0 |
19-08-2018 (N) - 17:00 | KS Cisowa - TKKF Blachowianka | 1-1 |
19-08-2018 (N) - 17:00 | LZS Łężce - LZS Raszowa | 1-4 |
19-08-2018 (N) - 17:00 | Polonia Gościęcin - Ruch Steblów | 4-2 |
19-08-2018 (N) - 17:00 | LZS St. Koźle - LZS Leśnica | 1-3 |
19-08-2018 (N) - 17:00 | LZS Pokrzywnica - Odra Koźle | 4-4 |
Kolejka 2 | ||
26-08-2018 (N) - 17:00 | LZS II Walce - TKKF Blachowianka | 3-1 |
26-08-2018 (N) - 17:00 | Odra Koźle - KS Cisowa | 3-2 |
26-08-2018 (N) - 17:00 | LZS Leśnica - LZS Pokrzywnica | 5-2 |
26-08-2018 (N) - 17:00 | LZS Raszowa - Polonia Gościęcin | 5-3 |
26-08-2018 (N) - 17:00 | LZS Stradunia - LZS Łężce | 3-1 |
26-08-2018 (N) - 17:00 | LZS St. Koźle - Ruch Steblów | 3-3 |
Kolejka 3 | ||
01-09-2018 (So) - 17:00 | TKKF Blachowianka - Odra Koźle | 5-3 |
01-09-2018 (So) - 15:00 | LZS Pokrzywnica - Ruch Steblów | 3-2 |
02-09-2018 (N) - 17:00 | LZS St. Koźle - LZS Raszowa | 0-4 |
02-09-2018 (N) - 17:00 | LZS Maciowakrze - LZS II Walce | 2-2 |
02-09-2018 (N) - 17:00 | Polonia Gościęcin - LZS Stradunia | 1-2 |
02-09-2018 (N) - 17:00 | KS Cisowa - LZS Leśnica | 2-2 |
Kolejka 4 | ||
09-09-2018 (N) - 15:00 | LZS II Walce - Odra Koźle | 4-1 |
09-09-2018 (N) - 16:00 | LZS Leśnica - TKKF Blachowianka | 2-1 |
09-09-2018 (N) - 16:00 | KS Cisowa - Ruch Steblów | 3-0 |
09-09-2018 (N) - 16:00 | LZS Raszowa - LZS Pokrzywnica | 0-1 |
09-09-2018 (N) - 14:00 | LZS Stradunia - LZS St. Koźle | 3-1 |
09-09-2018 (N) - 16:00 | LZS Maciowakrze - LZS Łężce | 2-0 |
Kolejka 5 | ||
15-09-2018 (So) - 16:00 | TKKF Blachowianka - Ruch Steblów | 5-1 |
16-09-2018 (N) - 16:00 | LZS Łężce - LZS II Walce | 2-3 |
16-09-2018 (N) - 16:00 | Polonia Gościęcin - LZS Maciowakrze | 2-0 |
16-09-2018 (N) - 16:00 | LZS Pokrzywnica - LZS Stradunia | 1-1 |
16-09-2018 (N) - 16:00 | KS Cisowa - LZS Raszowa | 1-1 |
16-09-2018 (N) - 16:00 | Odra Koźle - LZS Leśnica | 0-3 |
Kolejka 6 | ||
23-09-2018 (N) - 15:00 | LZS II Walce - LZS Leśnica | 1-2 |
23-09-2018 (N) - 16:00 | Odra Koźle - Ruch Steblów | 6-0 |
23-09-2018 (N) - 16:00 | LZS Raszowa - TKKF Blachowianka | 1-0 |
23-09-2018 (N) - 14:00 | LZS Stradunia - KS Cisowa | 4-2 |
23-09-2018 (N) - 16:00 | LZS Maciowakrze - LZS St. Koźle | 1-2 |
23-09-2018 (N) - 16:00 | LZS Łężce - Polonia Gościęcin | 3-3 |
Kolejka 7 | ||
29-09-2018 (So) - 15:00 | TKKF Blachowianka - LZS Stradunia | 4-0 |
30-09-2018 (N) - 15:00 | LZS Leśnica - Ruch Steblów | 10-0 |
30-09-2018 (N) - 15:00 | Odra Koźle - LZS Raszowa | 0-3 |
30-09-2018 (N) - 15:00 | LZS Pokrzywnica - LZS Maciowakrze | 4-0 |
30-09-2018 (N) - 15:00 | LZS St. Koźle - LZS Łężce | 2-3 |
30-09-2018 (N) - 15:00 | Polonia Gościęcin - LZS II Walce | 5-1 |
Kolejka 8 | ||
07-10-2018 (N) - 15:00 | LZS II Walce - Ruch Steblów | 9-0 |
07-10-2018 (N) - 15:00 | LZS Raszowa - LZS Leśnica | 0-4 |
07-10-2018 (N) - 14:00 | LZS Stradunia - Odra Koźle | 1-1 |
07-10-2018 (N) - 15:00 | LZS Maciowakrze - KS Cisowa | 1-5 |
07-10-2018 (N) - 15:00 | LZS Łężce - LZS Pokrzywnica | 3-2 |
07-10-2018 (N) - 15:00 | Polonia Gościęcin - LZS St. Koźle | 2-2 |
Kolejka 9 | ||
13-10-2018 (So) - 15:00 | TKKF Blachowianka - LZS Maciowakrze | 5-2 |
14-10-2018 (N) - 15:00 | LZS Leśnica - LZS Stradunia | 4-1 |
14-10-2018 (N) - 15:00 | LZS Raszowa - Ruch Steblów | 6-0 |
14-10-2018 (N) - 15:00 | KS Cisowa - LZS Łężce | 1-0 |
14-10-2018 (N) - 15:00 | LZS Pokrzywnica - Polonia Gościęcin | 2-0 |
14-10-2018 (N) - 15:00 | LZS St. Koźle - LZS II Walce | 4-1 |
Kolejka 10 | ||
21-10-2018 (N) - 14:00 | LZS II Walce - LZS Raszowa | 1-2 |
21-10-2018 (N) - 14:00 | LZS Stradunia - Ruch Steblów | 5-0 |
21-10-2018 (N) - 14:00 | LZS Maciowakrze - Odra Koźle | 1-4 |
21-10-2018 (N) - 14:00 | LZS Łężce - TKKF Blachowianka | 2-1 |
21-10-2018 (N) - 14:00 | Polonia Gościęcin - KS Cisowa | 0-1 |
21-10-2018 (N) - 14:00 | LZS St. Koźle - LZS Pokrzywnica | 0-6 |
Kolejka 11 | ||
28-10-2018 (N) - 13:00 | LZS Pokrzywnica - LZS II Walce | 4-1 |
28-10-2018 (N) - 13:00 | KS Cisowa - LZS St. Koźle | 5-2 |
28-10-2018 (N) - 14:00 | TKKF Blachowianka - Polonia Gościęcin | 14-0 |
28-10-2018 (N) - 13:00 | LZS Leśnica - LZS Maciowakrze | 7-0 |
28-10-2018 (N) - 13:00 | LZS Raszowa - LZS Stradunia | 3-0 |
28-10-2018 (N) - 13:00 | Odra Koźle - LZS Łężce | 1-6 |
Kolejka 12 | ||
04-11-2018 (N) - 13:00 | Polonia Gościęcin - Odra Koźle | 3-2 |
04-11-2018 (N) - 13:00 | LZS Łężce - LZS Leśnica | 0-3 |
04-11-2018 (N) - 13:00 | LZS II Walce - LZS Stradunia | 2-1 |
04-11-2018 (N) - 13:00 | LZS Maciowakrze - Ruch Steblów | 3-2 |
04-11-2018 (N) - 13:00 | LZS St. Koźle - TKKF Blachowianka | 0-4 |
04-11-2018 (N) - 13:00 | LZS Pokrzywnica - KS Cisowa | 3-2 |
Kolejka 13 | ||
10-11-2018 (So) - 13:00 | TKKF Blachowianka - LZS Pokrzywnica | 5-0 |
11-11-2018 (N) - 13:00 | KS Cisowa - LZS II Walce | 3-2 |
11-11-2018 (N) - 13:00 | LZS Łężce - Ruch Steblów | 2-0 |
11-11-2018 (N) - 13:00 | LZS Leśnica - Polonia Gościęcin | 4-0 |
11-11-2018 (N) - 13:00 | Odra Koźle - LZS St. Koźle | 4-0 |
11-11-2018 (N) - 13:00 | LZS Raszowa - LZS Maciowakrze | 7-0 |
Kolejka 14 | ||
16-03-2019 (So) - 15:00 | TKKF Blachowianka - KS Cisowa | 3-1 |
17-03-2019 (N) - 15:00 | Odra Koźle - LZS Pokrzywnica | 4-3 |
17-03-2019 (N) - 15:00 | LZS Leśnica - LZS St. Koźle | 7-0 |
17-03-2019 (N) - 15:00 | Ruch Steblów - Polonia Gościęcin | 1-3 |
17-03-2019 (N) - 15:00 | LZS Raszowa - LZS Łężce | 3-0 |
17-03-2019 (N) - 15:00 | LZS Stradunia - LZS Maciowakrze | 4-0 |
Kolejka 15 | ||
24-03-2019 (N) - 15:00 | TKKF Blachowianka - LZS II Walce | 8-1 |
24-03-2019 (N) - 15:00 | KS Cisowa - Odra Koźle | 4-3 |
24-03-2019 (N) - 15:00 | LZS Pokrzywnica - LZS Leśnica | 0-4 |
24-03-2019 (N) - 15:00 | Ruch Steblów - LZS St. Koźle | 2-0 |
24-03-2019 (N) - 15:00 | Polonia Gościęcin - LZS Raszowa | 0-3 |
24-03-2019 (N) - 15:00 | LZS Łężce - LZS Stradunia | 1-0 |
Kolejka 16 | ||
31-03-2019 (N) - 16:00 | LZS II Walce - LZS Maciowakrze | 3-3 |
31-03-2019 (N) - 16:00 | LZS Stradunia - Polonia Gościęcin | 1-0 |
31-03-2019 (N) - 16:00 | LZS Raszowa - LZS St. Koźle | 3-1 |
31-03-2019 (N) - 16:00 | Ruch Steblów - LZS Pokrzywnica | 3-2 |
31-03-2019 (N) - 16:00 | LZS Leśnica - KS Cisowa | 5-2 |
31-03-2019 (N) - 16:00 | Odra Koźle - TKKF Blachowianka | 0-3 v.o. |
Kolejka 17 | ||
06-04-2019 (So) - 16:00 | TKKF Blachowianka - LZS Leśnica | 0-1 |
07-04-2019 (N) - 16:00 | Odra Koźle - LZS II Walce | 4-3 |
07-04-2019 (N) - 16:00 | Ruch Steblów - KS Cisowa | 1-1 |
07-04-2019 (N) - 16:00 | LZS Pokrzywnica - LZS Raszowa | 1-2 |
07-04-2019 (N) - 16:00 | LZS St. Koźle - LZS Stradunia | 1-3 |
07-04-2019 (N) - 16:00 | LZS Łężce - LZS Maciowakrze | 6-0 |
Kolejka 18 | ||
14-04-2019 (N) - 16:00 | LZS II Walce - LZS Łężce | 0-3 |
14-04-2019 (N) - 16:00 | LZS Maciowakrze - Polonia Gościęcin | 1-3 |
14-04-2019 (N) - 16:00 | LZS Stradunia - LZS Pokrzywnica | 1-1 |
14-04-2019 (N) - 16:00 | LZS Raszowa - KS Cisowa | 5-2 |
14-04-2019 (N) - 16:00 | Ruch Steblów - TKKF Blachowianka | 1-2 |
14-04-2019 (N) - 16:00 | LZS Leśnica - Odra Koźle | 7-3 |
Kolejka 19 | ||
27-04-2019 (So) - 17:00 | TKKF Blachowianka - LZS Raszowa | 3-2 |
28-04-2019 (N) - 17:00 | LZS Leśnica - LZS II Walce | 3-0 |
28-04-2019 (N) - 17:00 | Ruch Steblów - Odra Koźle | 0-4 |
28-04-2019 (N) - 17:00 | KS Cisowa - LZS Stradunia | 4-2 |
28-04-2019 (N) - 17:00 | LZS St. Koźle - LZS Maciowakrze | 0-3 |
28-04-2019 (N) - 17:00 | Polonia Gościęcin - LZS Łężce | 3-5 |
Kolejka 20 | ||
05-05-2019 (N) - 15:00 | LZS II Walce - Polonia Gościęcin | 3-8 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | LZS Łężce - LZS St. Koźle | 2-2 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | LZS Maciowakrze - LZS Pokrzywnica | 0-10 |
05-05-2019 (N) - 15:00 | LZS Stradunia - TKKF Blachowianka | 1-0 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | LZS Raszowa - Odra Koźle | 2-2 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | Ruch Steblów - LZS Leśnica | 1-5 |
Kolejka 21 | ||
11-05-2019 (So) - 17:00 | LZS Leśnica - LZS Raszowa | 1-2 |
12-05-2019 (N) - 17:00 | Ruch Steblów - LZS II Walce | 12-0 |
12-05-2019 (N) - 17:00 | Odra Koźle - LZS Stradunia | 2-3 |
12-05-2019 (N) - 17:00 | KS Cisowa - LZS Maciowakrze | 5-2 |
12-05-2019 (N) - 15:00 | LZS Pokrzywnica - LZS Łężce | 2-2 |
12-05-2019 (N) - 17:00 | LZS St. Koźle - Polonia Gościęcin | 3-0 |
Kolejka 22 | ||
19-05-2019 (N) - 15:00 | LZS II Walce - LZS St. Koźle | 1-0 |
19-05-2019 (N) - 17:00 | Polonia Gościęcin - LZS Pokrzywnica | 2-0 |
19-05-2019 (N) - 17:00 | LZS Łężce - KS Cisowa | 1-0 |
19-05-2019 (N) - 17:00 | LZS Maciowakrze - TKKF Blachowianka | 4-3 |
19-05-2019 (N) - 15:00 | LZS Stradunia - LZS Leśnica | 2-5 |
19-05-2019 (N) - 17:00 | Ruch Steblów - LZS Raszowa | 0-1 |
Kolejka 23 | ||
25-05-2019 (So) - 17:00 | TKKF Blachowianka - LZS Łężce | 2-2 |
25-05-2019 (So) - 17:00 | Odra Koźle - LZS Maciowakrze | 1-3 |
26-05-2019 (N) - 17:00 | LZS Raszowa - LZS II Walce | 7-1 |
26-05-2019 (N) - 17:00 | Ruch Steblów - LZS Stradunia | 1-1 |
26-05-2019 (N) - 17:00 | KS Cisowa - Polonia Gościęcin | 2-1 |
26-05-2019 (N) - 15:00 | LZS Pokrzywnica - LZS St. Koźle | 2-2 |
Kolejka 24 | ||
02-06-2019 (N) - 15:00 | LZS II Walce - LZS Pokrzywnica | 4-3 |
02-06-2019 (N) - 17:00 | LZS St. Koźle - KS Cisowa | 0-2 |
02-06-2019 (N) - 17:00 | Polonia Gościęcin - TKKF Blachowianka | 1-1 |
02-06-2019 (N) - 17:00 | LZS Łężce - Odra Koźle | 13-0 |
02-06-2019 (N) - 17:00 | LZS Maciowakrze - LZS Leśnica | 0-12 |
02-06-2019 (N) - 15:00 | LZS Stradunia - LZS Raszowa | 0-2 |
Kolejka 25 | ||
09-06-2019 (N) - 17:00 | LZS Stradunia - LZS II Walce | 4-1 |
09-06-2019 (N) - 17:00 | Ruch Steblów - LZS Maciowakrze | 4-1 |
09-06-2019 (N) - 17:00 | LZS Leśnica - LZS Łężce | 2-2 |
09-06-2019 (N) - 17:00 | Odra Koźle - Polonia Gościęcin | 5-2 |
09-06-2019 (N) - 17:00 | TKKF Blachowianka - LZS St. Koźle | 4-1 |
09-06-2019 (N) - 17:00 | KS Cisowa - LZS Pokrzywnica | 3-1 |
Kolejka 26 | ||
16-06-2019 (N) - 17:00 | LZS Pokrzywnica - TKKF Blachowianka | 2-2 |
16-06-2019 (N) - 17:00 | LZS St. Koźle - Odra Koźle | 5-1 |
16-06-2019 (N) - 17:00 | Polonia Gościęcin - LZS Leśnica | 1-2 |
16-06-2019 (N) - 17:00 | Ruch Steblów - LZS Łężce | 2-5 |
16-06-2019 (N) - 17:00 | LZS Maciowakrze - LZS Raszowa | 0-3 |
16-06-2019 (N) - 17:00 | LZS II Walce - KS Cisowa | 0-3 v.o. |