Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- Unia Kolonowskie - LZS Mechnice 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- LZS Jędrzychów - LZS Raszowa 1-0
- Fortuna Głogówek - LZS Bogacica 2-6
- GKS Starościn - Unia Kolonowskie 3-1
- Otmęt Krapkowice - Polonia Biała 2-2
- Skalnik Gracze - Unia Głuchołazy 3-3
- Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 4-0
Top kluby
Oderka Opole - 7441
Stal Zawadzkie - 2553
Victoria Chrościce - 1796
Borussia Dortmund - 1644
Odra Koźle - 1426
Hertha Berlin - 1347
Unia Kolonowskie - 1297
Małapanew Ozimek - 1249
Beskidy Bielsko-Biała - 1023
Anglia - 984
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Nysa 1 (gr. 7),
2018/2019
Kolejka 1 | ||
01-09-2018 (So) - 16:00 | Rolnik Lasocice - LKS Goświnowice | 3-1 |
02-09-2018 (N) - 17:00 | LZS Jasienica D. - LZS Grodków | 4-0 |
02-09-2018 (N) - 17:00 | LZS Sękowice - Delta Bielice | 1-5 |
02-09-2018 (N) - 17:00 | Spartan Wójtowice - Plon Skoroszyce | 5-2 |
02-09-2018 (N) - 17:00 | LZS Goworowice - Ogrodnik Chrościna Nyska | 5-1 |
02-09-2018 (N) - 17:00 | LZS II Kopice - Orzeł II Reńska Wieś | 3-2 |
Kolejka 2 | ||
08-09-2018 (So) - 16:00 | Orzeł II Reńska Wieś - LZS Grodków | 3-0 |
09-09-2018 (N) - 16:00 | Delta Bielice - LZS Jasienica D. | 1-1 |
09-09-2018 (N) - 16:00 | Plon Skoroszyce - LZS Sękowice | 3-0 v.o. |
09-09-2018 (N) - 16:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - Spartan Wójtowice | 3-2 |
09-09-2018 (N) - 16:00 | LKS Goświnowice - LZS Goworowice | 4-2 |
09-09-2018 (N) - 16:00 | LZS II Kopice - Rolnik Lasocice | 2-6 |
Kolejka 3 | ||
15-09-2018 (So) - 16:00 | LZS Jasienica D. - Plon Skoroszyce | 3-0 |
16-09-2018 (N) - 16:00 | Rolnik Lasocice - Orzeł II Reńska Wieś | 3-1 |
16-09-2018 (N) - 16:00 | LZS Goworowice - LZS II Kopice | 4-1 |
16-09-2018 (N) - 16:00 | Spartan Wójtowice - LKS Goświnowice | 6-2 |
16-09-2018 (N) - 16:00 | LZS Sękowice - Ogrodnik Chrościna Nyska | 0-9 |
16-09-2018 (N) - 16:00 | LZS Grodków - Delta Bielice | 2-5 |
Kolejka 4 | ||
22-09-2018 (So) - 16:00 | Rolnik Lasocice - LZS Goworowice | 2-1 |
23-09-2018 (N) - 16:00 | Orzeł II Reńska Wieś - Delta Bielice | 2-1 |
23-09-2018 (N) - 16:00 | Plon Skoroszyce - LZS Grodków | 1-0 |
23-09-2018 (N) - 16:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - LZS Jasienica D. | 4-1 |
23-09-2018 (N) - 16:00 | LKS Goświnowice - LZS Sękowice | 9-0 |
23-09-2018 (N) - 16:00 | LZS II Kopice - Spartan Wójtowice | 4-2 |
Kolejka 5 | ||
30-09-2018 (N) - 15:00 | LZS Goworowice - Orzeł II Reńska Wieś | 1-1 |
30-09-2018 (N) - 15:00 | Spartan Wójtowice - Rolnik Lasocice | 1-5 |
30-09-2018 (N) - 15:00 | LZS Sękowice - LZS II Kopice | 1-11 |
30-09-2018 (N) - 15:00 | LZS Jasienica D. - LKS Goświnowice | 1-2 |
30-09-2018 (N) - 15:00 | LZS Grodków - Ogrodnik Chrościna Nyska | 3-9 |
30-09-2018 (N) - 15:00 | Delta Bielice - Plon Skoroszyce | 3-3 |
Kolejka 6 | ||
06-10-2018 (So) - 15:00 | Rolnik Lasocice - LZS Sękowice | 3-0 v.o. |
07-10-2018 (N) - 15:00 | Orzeł II Reńska Wieś - Plon Skoroszyce | 3-2 |
07-10-2018 (N) - 15:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - Delta Bielice | 2-5 |
07-10-2018 (N) - 15:00 | LKS Goświnowice - LZS Grodków | 3-0 |
07-10-2018 (N) - 15:00 | LZS II Kopice - LZS Jasienica D. | 2-4 |
07-10-2018 (N) - 15:00 | LZS Goworowice - Spartan Wójtowice | 0-3 |
Kolejka 7 | ||
14-10-2018 (N) - 13:00 | Spartan Wójtowice - Orzeł II Reńska Wieś | 5-1 |
14-10-2018 (N) - 15:00 | LZS Sękowice - LZS Goworowice | 3-12 |
14-10-2018 (N) - 15:00 | LZS Jasienica D. - Rolnik Lasocice | 2-2 |
14-10-2018 (N) - 15:00 | LZS Grodków - LZS II Kopice | 1-4 |
14-10-2018 (N) - 15:00 | Delta Bielice - LKS Goświnowice | 2-3 |
14-10-2018 (N) - 15:00 | Plon Skoroszyce - Ogrodnik Chrościna Nyska | 0-5 |
Kolejka 8 | ||
20-10-2018 (So) - 14:00 | Rolnik Lasocice - LZS Grodków | 7-1 |
21-10-2018 (N) - 14:00 | Orzeł II Reńska Wieś - Ogrodnik Chrościna Nyska | 1-4 |
21-10-2018 (N) - 14:00 | LKS Goświnowice - Plon Skoroszyce | 3-0 v.o. |
21-10-2018 (N) - 14:00 | LZS II Kopice - Delta Bielice | 2-1 |
21-10-2018 (N) - 14:00 | LZS Goworowice - LZS Jasienica D. | 0-3 |
21-10-2018 (N) - 14:00 | Spartan Wójtowice - LZS Sękowice | 13-2 |
Kolejka 9 | ||
28-10-2018 (N) - 13:00 | LZS Sękowice - Orzeł II Reńska Wieś | 0-4 |
28-10-2018 (N) - 13:00 | LZS Jasienica D. - Spartan Wójtowice | 5-0 |
28-10-2018 (N) - 13:00 | LZS Grodków - LZS Goworowice | 3-0 v.o. |
28-10-2018 (N) - 13:00 | Delta Bielice - Rolnik Lasocice | 2-3 |
28-10-2018 (N) - 13:00 | Plon Skoroszyce - LZS II Kopice | 1-6 |
28-10-2018 (N) - 13:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - LKS Goświnowice | 5-2 |
Kolejka 10 | ||
19-08-2018 (N) - 17:00 | Spartan Wójtowice - LZS Grodków | 6-1 |
03-11-2018 (So) - 13:00 | Rolnik Lasocice - Plon Skoroszyce | 8-0 |
04-11-2018 (N) - 13:00 | Orzeł II Reńska Wieś - LKS Goświnowice | 4-1 |
04-11-2018 (N) - 13:00 | LZS II Kopice - Ogrodnik Chrościna Nyska | 2-3 |
04-11-2018 (N) - 13:00 | LZS Goworowice - Delta Bielice | 1-7 |
04-11-2018 (N) - 13:00 | LZS Sękowice - LZS Jasienica D. | 0-6 |
Kolejka 11 | ||
11-11-2018 (N) - 13:00 | LZS Jasienica D. - Orzeł II Reńska Wieś | 2-0 |
11-11-2018 (N) - 13:00 | LZS Grodków - LZS Sękowice | 10-1 |
11-11-2018 (N) - 13:00 | Delta Bielice - Spartan Wójtowice | 7-0 |
11-11-2018 (N) - 13:00 | Plon Skoroszyce - LZS Goworowice | 3-4 |
11-11-2018 (N) - 13:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - Rolnik Lasocice | 1-0 |
11-11-2018 (N) - 13:00 | LKS Goświnowice - LZS II Kopice | 3-2 |
Kolejka 12 | ||
17-03-2019 (N) - 15:00 | LKS Goświnowice - Rolnik Lasocice | 3-4 |
17-03-2019 (N) - 15:00 | Orzeł II Reńska Wieś - LZS II Kopice | 1-2 |
17-03-2019 (N) - 15:00 | Plon Skoroszyce - Spartan Wójtowice | 0-3 v.o. |
17-03-2019 (N) - 15:00 | Delta Bielice - LZS Sękowice | 3-0 |
17-03-2019 (N) - 15:00 | LZS Grodków - LZS Jasienica D. | 0-5 |
17-03-2019 (N) - 15:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - LZS Goworowice | 10-1 |
Kolejka 13 | ||
23-03-2019 (So) - 15:00 | Rolnik Lasocice - LZS II Kopice | 3-1 |
24-03-2019 (N) - 15:00 | LZS Grodków - Orzeł II Reńska Wieś | 0-2 |
24-03-2019 (N) - 15:00 | LZS Goworowice - LKS Goświnowice | 0-7 |
24-03-2019 (N) - 15:00 | LZS Jasienica D. - Delta Bielice | 3-0 |
24-03-2019 (N) - 15:00 | LZS Sękowice - Plon Skoroszyce | 3-0 v.o. |
24-03-2019 (N) - 15:00 | Spartan Wójtowice - Ogrodnik Chrościna Nyska | 0-6 |
Kolejka 14 | ||
31-03-2019 (N) - 16:00 | LKS Goświnowice - Spartan Wójtowice | 2-1 |
31-03-2019 (N) - 16:00 | Plon Skoroszyce - LZS Jasienica D. | 0-3 v.o. |
31-03-2019 (N) - 16:00 | Delta Bielice - LZS Grodków | 3-0 v.o. |
31-03-2019 (N) - 16:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - LZS Sękowice | 11-0 |
31-03-2019 (N) - 16:00 | Orzeł II Reńska Wieś - Rolnik Lasocice | 1-3 |
31-03-2019 (N) - 16:00 | LZS II Kopice - LZS Goworowice | 3-1 |
Kolejka 15 | ||
07-04-2019 (N) - 16:00 | Spartan Wójtowice - LZS II Kopice | 3-1 |
07-04-2019 (N) - 16:00 | Delta Bielice - Orzeł II Reńska Wieś | 4-4 |
07-04-2019 (N) - 16:00 | LZS Goworowice - Rolnik Lasocice | 5-5 |
07-04-2019 (N) - 16:00 | LZS Sękowice - LKS Goświnowice | 1-13 |
07-04-2019 (N) - 16:00 | LZS Jasienica D. - Ogrodnik Chrościna Nyska | 1-1 |
07-04-2019 (N) - 16:00 | LZS Grodków - Plon Skoroszyce | 3-0 v.o. |
Kolejka 16 | ||
13-04-2019 (So) - 16:00 | Rolnik Lasocice - Spartan Wójtowice | 4-2 |
14-04-2019 (N) - 16:00 | Orzeł II Reńska Wieś - LZS Goworowice | 2-4 |
14-04-2019 (N) - 16:00 | LZS II Kopice - LZS Sękowice | 8-1 |
14-04-2019 (N) - 16:00 | LKS Goświnowice - LZS Jasienica D. | 0-0 |
14-04-2019 (N) - 16:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - LZS Grodków | 14-0 |
14-04-2019 (N) - 16:00 | Plon Skoroszyce - Delta Bielice | 0-3 v.o. |
Kolejka 17 | ||
28-04-2019 (N) - 17:00 | Plon Skoroszyce - Orzeł II Reńska Wieś | 0-3 v.o. |
28-04-2019 (N) - 17:00 | Delta Bielice - Ogrodnik Chrościna Nyska | 1-0 |
28-04-2019 (N) - 17:00 | LZS Grodków - LKS Goświnowice | 0-4 |
28-04-2019 (N) - 17:00 | LZS Jasienica D. - LZS II Kopice | 4-1 |
28-04-2019 (N) - 17:00 | LZS Sękowice - Rolnik Lasocice | 0-6 |
28-04-2019 (N) - 17:00 | Spartan Wójtowice - LZS Goworowice | 1-2 |
Kolejka 18 | ||
04-05-2019 (So) - 17:00 | Rolnik Lasocice - LZS Jasienica D. | 3-2 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | Orzeł II Reńska Wieś - Spartan Wójtowice | 5-3 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | LZS Goworowice - LZS Sękowice | 5-0 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | LZS II Kopice - LZS Grodków | 3-2 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | LKS Goświnowice - Delta Bielice | 3-0 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - Plon Skoroszyce | 3-0 v.o. |
Kolejka 19 | ||
12-05-2019 (N) - 17:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - Orzeł II Reńska Wieś | 4-1 |
12-05-2019 (N) - 17:00 | Plon Skoroszyce - LKS Goświnowice | 0-3 v.o. |
12-05-2019 (N) - 17:00 | Delta Bielice - LZS II Kopice | 3-1 |
12-05-2019 (N) - 17:00 | LZS Grodków - Rolnik Lasocice | 0-14 |
12-05-2019 (N) - 17:00 | LZS Jasienica D. - LZS Goworowice | 5-0 v.o. |
12-05-2019 (N) - 17:00 | LZS Sękowice - Spartan Wójtowice | 0-8 v.o. |
Kolejka 20 | ||
18-05-2019 (So) - 17:00 | Rolnik Lasocice - Delta Bielice | 3-1 |
19-05-2019 (N) - 17:30 | Orzeł II Reńska Wieś - LZS Sękowice | 3-0 v.o. |
19-05-2019 (N) - 17:00 | Spartan Wójtowice - LZS Jasienica D. | 2-5 |
19-05-2019 (N) - 17:00 | LZS Goworowice - LZS Grodków | 7-2 |
19-05-2019 (N) - 17:00 | LZS II Kopice - Plon Skoroszyce | 3-0 v.o. |
19-05-2019 (N) - 17:00 | LKS Goświnowice - Ogrodnik Chrościna Nyska | 4-3 |
Kolejka 21 | ||
26-05-2019 (N) - 17:00 | LKS Goświnowice - Orzeł II Reńska Wieś | 3-1 |
26-05-2019 (N) - 17:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - LZS II Kopice | 6-0 |
26-05-2019 (N) - 17:00 | Plon Skoroszyce - Rolnik Lasocice | 0-3 v.o. |
26-05-2019 (N) - 17:00 | Delta Bielice - LZS Goworowice | 5-0 v.o. |
26-05-2019 (N) - 17:00 | LZS Grodków - Spartan Wójtowice | 2-2 |
26-05-2019 (N) - 17:00 | LZS Jasienica D. - LZS Sękowice | 17-0 |
Kolejka 22 | ||
02-06-2019 (N) - 17:00 | LZS II Kopice - LKS Goświnowice | 5-1 |
02-06-2019 (N) - 17:00 | Rolnik Lasocice - Ogrodnik Chrościna Nyska | 2-2 |
02-06-2019 (N) - 17:00 | LZS Goworowice - Plon Skoroszyce | 3-0 v.o. |
02-06-2019 (N) - 17:00 | Spartan Wójtowice - Delta Bielice | 3-5 |
02-06-2019 (N) - 17:00 | LZS Sękowice - LZS Grodków | 1-4 |
02-06-2019 (N) - 17:00 | Orzeł II Reńska Wieś - LZS Jasienica D. | 1-12 |