Login
Najpopularniejsze
- Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 4-0
- Unia Kolonowskie - LZS Mechnice 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- Skalnik Gracze - Unia Głuchołazy 3-3
- KS Twardawa - LZS Racławiczki 1-0
- LKS Goczałkowice - Stilon Gorzów Wlkp. 1-2
- Polonia Warszawa - GKS Katowice 1-2
- Stal Brzeg - LZS Bogacica 1-0
- Pogoń Prudnik - Ruch Zdzieszowice 0-4
Top kluby
Oderka Opole - 7441
Stal Zawadzkie - 2553
Victoria Chrościce - 1796
Borussia Dortmund - 1644
Odra Koźle - 1426
Hertha Berlin - 1347
Unia Kolonowskie - 1297
Małapanew Ozimek - 1249
Beskidy Bielsko-Biała - 1023
Anglia - 984
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Archiwum: Piłka nożna - Juniorzy III liga Opole 1 (2023/2024)
Juniorzy III liga Opole 1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | LZS Polanowice | 8 | 17 | 21 | - | 13 |
2. | Wilki Gana | 8 | 15 | 34 | - | 15 |
3. | Sokół Bierdzany | 8 | 13 | 30 | - | 26 |
4. | Hetman Byczyna | 8 | 10 | 26 | - | 24 |
5. | LZS Rożnów | 8 | 3 | 20 | - | 53 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2023-09-02 - 11:00 | 1 | Sokół Bierdzany - Hetman Byczyna | 5-0 |
2023-09-03 - 11:00 | 1 | Wilki Gana - LZS Polanowice | 2-1 |
2023-09-10 - 11:00 | 2 | LZS Rożnów - Wilki Gana | 0-10 |
2023-09-10 - 11:00 | 2 | LZS Polanowice - Sokół Bierdzany | 2-1 |
2023-09-17 - 11:00 | 3 | Hetman Byczyna - LZS Polanowice | 1-2 |
2023-09-17 - 11:00 | 3 | Sokół Bierdzany - LZS Rożnów | 11-5 |
2023-09-24 - 10:00 | 4 | LZS Rożnów - Hetman Byczyna | 7-4 |
2023-09-24 - 11:00 | 4 | Wilki Gana - Sokół Bierdzany | 10-3 |
2023-10-01 - 11:00 | 5 | LZS Polanowice - LZS Rożnów | 5-1 |
2023-10-01 - 11:00 | 5 | Hetman Byczyna - Wilki Gana | 4-1 |
2023-10-08 - 11:00 | 6 | LZS Polanowice - Wilki Gana | 2-1 |
2023-10-08 - 14:00 | 6 | Hetman Byczyna - Sokół Bierdzany | 3-4 |
2023-10-15 - 10:00 | 7 | Wilki Gana - LZS Rożnów | 6-1 |
2023-10-15 - 10:00 | 7 | Sokół Bierdzany - LZS Polanowice | 1-1 |
2023-10-22 - 10:00 | 8 | LZS Polanowice - Hetman Byczyna | 3-3 |
2023-10-22 - 10:00 | 8 | LZS Rożnów - Sokół Bierdzany | 2-3 |
2023-10-29 - 10:00 | 9 | Sokół Bierdzany - Wilki Gana | 2-3 |
2023-10-29 - 10:00 | 9 | Hetman Byczyna - LZS Rożnów | 9-1 |
2023-11-05 - 10:00 | 10 | LZS Rożnów - LZS Polanowice | 3-5 |
2023-11-05 - 10:00 | 10 | Wilki Gana - Hetman Byczyna | 1-2 |