Login
Najpopularniejsze
- Unia Kolonowskie - LZS Mechnice 3-2
- Skalnik Gracze - Unia Głuchołazy 3-3
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- KS Twardawa - LZS Racławiczki 1-0
- LKS Goczałkowice - Stilon Gorzów Wlkp. 1-2
- Stal Brzeg - LZS Bogacica 1-0
- Polonia Warszawa - GKS Katowice 1-2
- Karkonosze Jelenia Góra - LKS Goczałkowice 1-1
- Rekord Bielsko-Biała - LZS Starowice 6-2
- LZS Ujazd - LZS Chrząstowice 4-4
Top kluby
Oderka Opole - 7441
Stal Zawadzkie - 2553
Victoria Chrościce - 1796
Borussia Dortmund - 1644
Odra Koźle - 1426
Hertha Berlin - 1347
Unia Kolonowskie - 1298
Małapanew Ozimek - 1249
Beskidy Bielsko-Biała - 1023
Anglia - 984
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Archiwum: Piłka nożna - Juniorzy młodsi III liga gr.2 wiosna (2021/2022)
Juniorzy młodsi III liga gr.2 wiosna | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | LZS Ścinawa Nyska | 6 | 15 | 19 | - | 14 |
2. | Unia Tułowice | 6 | 12 | 28 | - | 16 |
3. | GKS Grodków | 6 | 12 | 28 | - | 21 |
4. | Atom Grądy | 6 | 10 | 40 | - | 20 |
5. | LZS Starowice | 6 | 10 | 23 | - | 15 |
6. | Skalnik Gracze | 6 | 3 | 24 | - | 47 |
7. | LZS Domaszkowice | 6 | 0 | 13 | - | 42 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2022-03-27 - 11:00 | 1 | Skalnik Gracze - LZS Starowice | 3-8 |
2022-03-27 - 11:00 | 1 | GKS Grodków - LZS Ścinawa Nyska | 0-4 |
2022-03-27 - 11:00 | 1 | Unia Tułowice - Atom Grądy | 3-0 v.o. |
2022-05-15 - 11:00 | 2 | Unia Tułowice - GKS Grodków | 6-3 |
2022-05-15 - 11:00 | 2 | LZS Ścinawa Nyska - Skalnik Gracze | 6-4 |
2022-05-15 - 11:00 | 2 | LZS Starowice - LZS Domaszkowice | 6-3 |
2022-04-10 - 11:00 | 3 | LZS Domaszkowice - LZS Ścinawa Nyska | 0-3 |
2022-04-10 - 11:00 | 3 | Skalnik Gracze - Unia Tułowice | 2-5 |
2022-04-10 - 11:00 | 3 | GKS Grodków - Atom Grądy | 9-4 |
2022-04-24 - 11:00 | 4 | GKS Grodków - Skalnik Gracze | 8-4 |
2022-04-24 - 11:00 | 4 | Unia Tułowice - LZS Domaszkowice | 10-1 |
2022-04-24 - 11:00 | 4 | Atom Grądy - LZS Starowice | 2-2 |
2022-05-01 - 11:00 | 5 | LZS Starowice - LZS Ścinawa Nyska | 0-3 v.o. |
2022-05-01 - 11:00 | 5 | LZS Domaszkowice - GKS Grodków | 3-6 |
2022-05-01 - 11:00 | 5 | Skalnik Gracze - Atom Grądy | 1-19 |
2022-05-08 - 11:00 | 6 | Skalnik Gracze - LZS Domaszkowice | 10-1 |
2022-05-08 - 11:00 | 6 | Unia Tułowice - LZS Starowice | 2-7 |
2022-05-08 - 11:00 | 6 | Atom Grądy - LZS Ścinawa Nyska | 8-0 |
2022-05-22 - 11:00 | 7 | LZS Ścinawa Nyska - Unia Tułowice | 3-2 |
2022-05-22 - 11:00 | 7 | LZS Starowice - GKS Grodków | 0-2 |
2022-05-22 - 11:00 | 7 | LZS Domaszkowice - Atom Grądy | 5-7 |