Login
Najpopularniejsze
- Lechia Zielona Góra - MKS Kluczbork 4-4
- Małapanew Ozimek - LZS Bogacica 3-4
- Stobrawa Ligota Dolna - Unia Kolonowskie 4-6
- Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1-0
- Arka Gdynia - GKS Katowice 0-1
- Odra Opole - Znicz Pruszków 2-0
- Śląsk Łubniany - LZS Kępa 2-3
- Czarni Otmuchów - LZS Raszowa 9-0
- Puszcza Niepołomice - Piast Gliwice 1-0
- GKS Tychy - Górnik Łęczna 0-1
Top kluby
Oderka Opole - 7449
Stal Zawadzkie - 2560
Victoria Chrościce - 1804
Borussia Dortmund - 1651
Odra Koźle - 1432
Hertha Berlin - 1353
Unia Kolonowskie - 1304
Małapanew Ozimek - 1255
Beskidy Bielsko-Biała - 1029
Anglia - 990
Najnowsze terminarze
-
Baraż o Klasę A (2) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (6) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (5) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (4) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (1) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (3) (Piłka nożna) -
V liga Katowice (Piłka nożna) -
Baraż o utrzymanie w klasie W (Piłka nożna) -
Baraż o V ligę (2) (Piłka nożna) -
Baraż o V ligę (1) (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Puchar Okręg Opole,
2023/2024
Kolejka 1 | ||
05-08-2023 (So) - 17:00 | Śląsk Łubniany - LZS Bogacica | 0-2 |
05-08-2023 (So) - 17:00 | Piast Gorzów Śl. - OKS Olesno | 1-5 |
05-08-2023 (So) - 17:00 | Włókniarz Kietrz - Odra II Opole | 0-4 |
05-08-2023 (So) - 12:00 | Porawie Większyce - Małapanew Ozimek | 3-2 |
05-08-2023 (So) - 17:00 | Unia Kolonowskie - LZS Walce | 1-4 |
05-08-2023 (So) - 17:00 | GKS Starościn - Polonia Karłowice | 3-2 |
05-08-2023 (So) - 17:00 | LZS Kuniów - LZS Racławiczki | 3-0 |
05-08-2023 (So) - 17:00 | Orzeł Branice - Unia Krapkowice | 6-1 |
05-08-2023 (So) - 17:00 | KS Krasiejów - Piast Strzelce Op. | 2-3 |
05-08-2023 (So) - 17:00 | Sparta Paczków - LZS Chrząstowice | 0-3 v.o. |
05-08-2023 (So) - 17:00 | KS Skarbimierz - KS Twardawa | 2-4 |
05-08-2023 (So) - 17:00 | Chemik Kędzierzyn - LZS Skorogoszcz | 4-2 |
05-08-2023 (So) - 17:00 | Sudety Burgrabice - Polonia Prószków | 0-3 |
05-08-2023 (So) - 17:00 | LZS Piotrówka - Ruch Zdzieszowice | 1-6 |
05-08-2023 (So) - 17:00 | Czarni Otmuchów - Pogoń Prudnik | 4-0 |
05-08-2023 (So) - 11:00 | Sokół Niemodlin - LZS Mechnice | 0-6 |
05-08-2023 (So) - 17:00 | LKS Ligota Turawska - LZS Kotórz | 3-5 |
05-08-2023 (So) - 17:00 | Victoria Chrościce - LZS Domaszkowice | 2-1 |
05-08-2023 (So) - 17:00 | Skalnik Gracze - LKS Goświnowice | 3-4 |
05-08-2023 (So) - 17:00 | Stobrawa Ligota Dolna - Stal Zawadzkie | 1-7 |
05-08-2023 (So) - 17:00 | LZS Jełowa - Unia Głuchołazy | 4-2 |
05-08-2023 (So) - 17:00 | Naprzód Jemielnica - Stal Brzeg | 0-11 |
05-08-2023 (So) - 17:00 | TOR Dobrzeń - Orzeł Źlinice | 1-2 |
05-08-2023 (So) - 17:00 | Fortuna Głogówek - Polonia Nysa | 1-2 |
06-08-2023 (N) - 16:00 | LZS Lisięcice - LZS Ujazd | 1-8 |
Kolejka 2 | ||
29-08-2023 (Wt) - 17:00 | Start Namysłów - Polonia Prószków | 3-1 |
29-08-2023 (Wt) - 17:00 | Chemik Kędzierzyn - MKS Kluczbork | 0-4 |
30-08-2023 (Śr) - 17:00 | LZS Kotórz - LZS Walce | 2-3 |
30-08-2023 (Śr) - 17:00 | LZS Jełowa - MKS Gogolin | 4-1 |
30-08-2023 (Śr) - 17:00 | Stal Brzeg - LZS Starowice | 2-1 |
30-08-2023 (Śr) - 17:00 | Orzeł Reńska Wieś - OKS Olesno | 1-8 |
30-08-2023 (Śr) - 17:00 | Orzeł Źlinice - Czarni Otmuchów | 3-2 |
30-08-2023 (Śr) - 17:00 | LZS Chrząstowice - Victoria Chrościce | 0-5 |
30-08-2023 (Śr) - 17:00 | GKS Starościn - LKS Goświnowice | 3-0 v.o. |
30-08-2023 (Śr) - 17:00 | LZS Ujazd - Ruch Zdzieszowice | 1-6 |
30-08-2023 (Śr) - 17:00 | KS Twardawa - Odra II Opole | 0-3 v.o. |
30-08-2023 (Śr) - 17:00 | Polonia Głubczyce - LZS Bogacica | 1-2 |
30-08-2023 (Śr) - 17:00 | Unia Tułowice - LZS Kuniów | 2-4 |
30-08-2023 (Śr) - 17:00 | Orzeł Branice - Piast Strzelce Op. | 0-3 |
30-08-2023 (Śr) - 17:00 | LZS Mechnice - Stal Zawadzkie | 2-3 |
13-09-2023 (Śr) - 17:00 | Porawie Większyce - Polonia Nysa | 2-0 |
Kolejka 3 | ||
13-09-2023 (Śr) - 17:00 | Orzeł Źlinice - MKS Kluczbork | 0-2 |
18-11-2023 (So) - 13:00 | Stal Zawadzkie - Odra II Opole | 1-3 |
18-11-2023 (So) - 13:00 | LZS Jełowa - Victoria Chrościce | 3-1 |
18-11-2023 (So) - 13:00 | Start Namysłów - LZS Kuniów | 4-2 |
18-11-2023 (So) - 13:00 | GKS Starościn - LZS Bogacica | 2-5 |
18-11-2023 (So) - 13:00 | OKS Olesno - Ruch Zdzieszowice | 1-5 |
18-11-2023 (So) - 13:00 | Stal Brzeg - Piast Strzelce Op. | 6-2 |
25-11-2023 (So) - 14:30 | Porawie Większyce - LZS Walce | 3-0 v.o. |
Kolejka 4 | ||
24-02-2024 (So) - 12:00 | Odra II Opole - MKS Kluczbork | 0-2 |
02-03-2024 (So) - 14:00 | LZS Jełowa - Porawie Większyce | 1-4 |
02-03-2024 (So) - 14:00 | Start Namysłów - LZS Bogacica | 0-2 |
03-03-2024 (N) - 13:00 | Ruch Zdzieszowice - Stal Brzeg | 4-1 |
Kolejka 5 | ||
17-04-2024 (Śr) - 17:00 | Porawie Większyce - MKS Kluczbork | 0-3 |
17-04-2024 (Śr) - 17:00 | LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice | 0-2 |
Kolejka 6 | ||
22-05-2024 (Śr) - 19:00 | Ruch Zdzieszowice - MKS Kluczbork | 0-3 |