Login
Najpopularniejsze
- Lechia Zielona Góra - MKS Kluczbork 4-4
- Małapanew Ozimek - LZS Bogacica 3-4
- Stobrawa Ligota Dolna - Unia Kolonowskie 4-6
- Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1-0
- Arka Gdynia - GKS Katowice 0-1
- Odra Opole - Znicz Pruszków 2-0
- Śląsk Łubniany - LZS Kępa 2-3
- Czarni Otmuchów - LZS Raszowa 9-0
- Puszcza Niepołomice - Piast Gliwice 1-0
- LZS Luboszyce - Swornica Czarnowąsy 3-4
Top kluby
Oderka Opole - 7449
Stal Zawadzkie - 2560
Victoria Chrościce - 1804
Borussia Dortmund - 1651
Odra Koźle - 1432
Hertha Berlin - 1353
Unia Kolonowskie - 1304
Małapanew Ozimek - 1255
Beskidy Bielsko-Biała - 1029
Anglia - 990
Najnowsze terminarze
-
Baraż o Klasę A (2) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (6) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (5) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (4) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (1) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (3) (Piłka nożna) -
V liga Katowice (Piłka nożna) -
Baraż o utrzymanie w klasie W (Piłka nożna) -
Baraż o V ligę (2) (Piłka nożna) -
Baraż o V ligę (1) (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
LKS Goczałkowice - Unia Turza Śl. 4-2
środa, 08 maja 2024 15:37 | Email
Piłka nożna - Puchar Katowice (okręg) |
LKS GOCZAŁKOWICE - UNIA TURZA ŚL. 4-2 (, 0-0, 0-0)
LKS Goczałkowice: Jan Borek (46 Michał Nagrodzki), Adam Danch (71 Bartosz Bieroński), Jakub Domagała, Remigiusz Flasz, Krzysztof Kiklaisz, Kamil Komandera (85 Michał Rostkowski), Klaudiusz Mazur, Michał Nadolski (71 Dawid Lipniak), Łukasz Piszczek, Jacek Wuwer, Dominik ZiębaUnia Turza Śl.: Bartosz Chęciński, Aboubacar Conde (74 Maksymilian Marczak), Wiktor Gorel, Piotr Groborz (69 Dominik Klimkiewicz), Wojciech Orzeł, Piotr Strączek, Oskar Wala, Wojciech Wenglorz (69 Michał Mazur), Patryk Witkowski (46 Przemysław Brychlik), Natan Wysiński (46 Sławomir Musiolik), Jakub Zawierucha
Sędzia asystent 2: Bartosz Jeż, Sędzia asystent 1: Łukasz Jakubski, Sędzia główny: Maciej Węgrzyk
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz