- Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 4-0
- Unia Kolonowskie - LZS Mechnice 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Skalnik Gracze - Unia Głuchołazy 3-3
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- KS Twardawa - LZS Racławiczki 1-0
- Stal Brzeg - LZS Bogacica 1-0
- LKS Goczałkowice - Stilon Gorzów Wlkp. 1-2
- Polonia Warszawa - GKS Katowice 1-2
- Pogoń Prudnik - Ruch Zdzieszowice 0-4
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Trampkarze - IV liga
Wyniki historyczne - kliknij w drużynę w tabeli i sprawdź wszystkie jej mecze
Wyniki historyczne - kliknij w drużynę w tabeli i sprawdź wszystkie jej mecze
Wyniki historyczne - kliknij w drużynę w tabeli i sprawdź wszystkie jej mecze
Wyniki historyczne - kliknij w drużynę w tabeli i sprawdź wszystkie jej mecze
Wyniki historyczne - kliknij w drużynę w tabeli i sprawdź wszystkie jej mecze
Wyniki historyczne - kliknij w drużynę w tabeli i sprawdź wszystkie jej mecze
|
Terminarz - Trampkarze IV liga 1 Piłka nożna
piątek, 28 lipca 2023 10:59 | Email
Terminarz - Trampkarze IV liga 1
Kolejka 1 - 2023-09-09 Kolejka 2 - 2023-09-16 Więcej… Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
|
||||||
|
- LZS Kotórz - LZS Bogacica 11-3
- MKS II Gogolin - LZS Wrzoski 3-2
- Śląsk II Łubniany - Hetman Byczyna 8-1
- Football Academy Kędzierzyn - Orlik Prudnik 3-0
- Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Victoria Żyrowa 1-2
- Atom Grądy - LZS Ścinawa Nyska 5-11
- LZS Ligota Oleska - LZS Rudniki 0-4
- Chemik II Kędzierzyn - LZS Ujazd 1-0
- Podzamcze Nysa - LZS Czarnolas 13-0
- UKS Brzeg - Sparta Paczków 2-9
- Metalowiec Łambinowice - SKS Grodków 7-6
- Ogrodnik Chrościna Nyska - LZS Wawelno 15-1
- Źródło Krośnica - LZS Racławiczki 4-6
- Naprzód Jemielnica - Jedność Rozmierka 3-1
- MKS II Kluczbork - Stal Zawadzkie 6-4