Login
Najpopularniejsze
- Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1-0
- Małapanew Ozimek - LZS Bogacica 3-4
- Stobrawa Ligota Dolna - Unia Kolonowskie 4-6
- Odra Opole - Znicz Pruszków 2-0
- Arka Gdynia - GKS Katowice 0-1
- ŁKS II Łódź - GKS Jastrzębie 0-3
- Śląsk Łubniany - LZS Kępa 2-3
- Czarni Otmuchów - LZS Raszowa 9-0
- Puszcza Niepołomice - Piast Gliwice 1-0
- GKS Tychy - Górnik Łęczna 0-1
Top kluby
Oderka Opole - 7449
Stal Zawadzkie - 2560
Victoria Chrościce - 1804
Borussia Dortmund - 1651
Odra Koźle - 1432
Hertha Berlin - 1353
Unia Kolonowskie - 1304
Małapanew Ozimek - 1255
Beskidy Bielsko-Biała - 1029
Anglia - 990
Najnowsze terminarze
-
Baraż o Klasę A (2) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (6) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (5) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (4) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (1) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (3) (Piłka nożna) -
V liga Katowice (Piłka nożna) -
Baraż o utrzymanie w klasie W (Piłka nożna) -
Baraż o V ligę (2) (Piłka nożna) -
Baraż o V ligę (1) (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Ruch II Chorzów - Orzeł Łękawica 0-1
piątek, 26 kwietnia 2024 10:08 | Email
Piłka nożna - Puchar Katowice (okręg) |
RUCH II CHORZÓW - ORZEŁ ŁĘKAWICA 0-1 (0-0)
0-1 90+2min. Seweryn Caputa
Ruch II Chorzów: Jakub Kowalski, Danylo Lapka, Kamil Lipiński (46 Daniel Myśliwiec), Bartosz Musiolik, Tomasz Nowak, Maciej Pietrzyk (58 Szymon Bąk), Artur Pląskowski, Krzysztof Przydacz, Adrian Rudzki (86 Szymon Bębenek), Jan Sedlak, Marcel Wawrzyniuk (46 Jakub Sobeczko)Orzeł Łękawica: Mateusz Biegun, Łukasz Byrtek, Szymon Byrtek, Seweryn Caputa, Nikodem Gancarczyk, Kamil Gazurek, Jakub Kos (60 Filip Moiczek), Jakub Krasny, Mykhailo Lavruk (81 Tomasz Biółka), Jakub Michalec, Sebastian Pępek
Sędzia asystent 2: Tomasz Ryguła, Sędzia asystent 1: Rafał Kalinowski, Sędzia główny: Paweł Dziopak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz