Login
Najpopularniejsze
- Lechia Zielona Góra - MKS Kluczbork 4-4
- Małapanew Ozimek - LZS Bogacica 3-4
- Stobrawa Ligota Dolna - Unia Kolonowskie 4-6
- Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1-0
- Arka Gdynia - GKS Katowice 0-1
- Odra Opole - Znicz Pruszków 2-0
- Śląsk Łubniany - LZS Kępa 2-3
- Czarni Otmuchów - LZS Raszowa 9-0
- Puszcza Niepołomice - Piast Gliwice 1-0
- GKS Tychy - Górnik Łęczna 0-1
Top kluby
Oderka Opole - 7449
Stal Zawadzkie - 2560
Victoria Chrościce - 1804
Borussia Dortmund - 1651
Odra Koźle - 1432
Hertha Berlin - 1353
Unia Kolonowskie - 1304
Małapanew Ozimek - 1255
Beskidy Bielsko-Biała - 1029
Anglia - 990
Najnowsze terminarze
-
Baraż o Klasę A (2) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (6) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (5) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (4) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (1) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (3) (Piłka nożna) -
V liga Katowice (Piłka nożna) -
Baraż o utrzymanie w klasie W (Piłka nożna) -
Baraż o V ligę (2) (Piłka nożna) -
Baraż o V ligę (1) (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Ślęza Wrocław - Gwarek Zabrze 1-0
poniedziałek, 06 maja 2024 19:46 | Email
Piłka nożna - Juniorzy - CLJ |
ŚLĘZA WROCŁAW - GWAREK ZABRZE 1-0 (1-0)
1-0 21min. Roman Heresh
Ślęza Wrocław: Kacper Bieńkowski, Aleksander Boczar, Roman Heresh, Łukasz Krawiec, Danyil Kudelskyi, Szymon Majchrzak, Ivan Metlushko (72 Bruno Kuczma), Jakub Murat, Kacper Pierożak, Patryk Sługocki, Wiktor Ulatowski (60 Igor Kyzioł)Gwarek Zabrze: Karol Baran (67 Dominik Drabek), Jakub Domagała (57 Jakub Gendera), Jakub Hurny, Filip Iłczyk (82 Olivier Mierzwa), Patryk Jarka, Arkadiusz Jurzysta, Jakub Knejski, Filip Kołodyński, Tobiasz Matejczyk (80 Maciej Leks), Florian Pielok (46 Bartosz Drzyzga), Szymon Płaczek
Sędzia asystent 2: Jakub Szkutnik, Sędzia asystent 1: Jakub Zalewski, Sędzia główny: Radosław Kasprzyk
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz