- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-0
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- KS Krasiejów - GKS Starościn 2-4
- LZS Starowice - Lechia Zielona Góra 4-1
- Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice 3-0
- Znicz Pruszków - GKS Tychy 2-3
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 5-0
- GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-0
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Terminarz - V liga Tenis stołowy
Tenis stołowy - Opole - IV liga i niższe |
Kolejka 1 - 2018-09-21
Polonia Smardy - MKS Wołczyn
LZS IV Żywocice - STS Gmina Strzelce Op.
Grom Szybowice - Victoria Chrościce
LZS III Żywocice - LZS II Żywocice
Orzeł Branice - LZS Mańkowice
Kolejka 2 - 2018-09-28
MKS Wołczyn - LZS IV Żywocice
STS Gmina Strzelce Op. - Grom Szybowice
Victoria Chrościce - LZS III Żywocice
LZS II Żywocice - Orzeł Branice
LZS Mańkowice - Polonia Smardy
Grom Szybowice - MKS Wołczyn
LZS III Żywocice - STS Gmina Strzelce Op.
Orzeł Branice - Victoria Chrościce
LZS Mańkowice - LZS II Żywocice
LZS IV Żywocice - Polonia Smardy
Kolejka 4 - 2018-10-19
MKS Wołczyn - LZS III Żywocice
STS Gmina Strzelce Op. - Orzeł Branice
Victoria Chrościce - LZS Mańkowice
Polonia Smardy - LZS II Żywocice
LZS IV Żywocice - Grom Szybowice
Kolejka 5 - 2018-10-26
Orzeł Branice - MKS Wołczyn
LZS Mańkowice - STS Gmina Strzelce Op.
LZS II Żywocice - Victoria Chrościce
LZS III Żywocice - LZS IV Żywocice
Grom Szybowice - Polonia Smardy
Kolejka 6 - 2018-11-09
MKS Wołczyn - LZS Mańkowice
STS Gmina Strzelce Op. - LZS II Żywocice
Polonia Smardy - Victoria Chrościce
LZS IV Żywocice - Orzeł Branice
Grom Szybowice - LZS III Żywocice
Kolejka 7 - 2018-11-16
LZS II Żywocice - MKS Wołczyn
Victoria Chrościce - STS Gmina Strzelce Op.
LZS Mańkowice - LZS IV Żywocice
Orzeł Branice - Grom Szybowice
LZS III Żywocice - Polonia Smardy
Kolejka 8 - 2018-11-23
MKS Wołczyn - Victoria Chrościce
Polonia Smardy - STS Gmina Strzelce Op.
LZS IV Żywocice - LZS II Żywocice
Grom Szybowice - LZS Mańkowice
LZS III Żywocice - Orzeł Branice
Kolejka 9 - 2018-11-30
STS Gmina Strzelce Op. - MKS Wołczyn
Victoria Chrościce - LZS IV Żywocice
LZS II Żywocice - Grom Szybowice
LZS Mańkowice - LZS III Żywocice
Orzeł Branice - Polonia Smardy