Login
Najpopularniejsze
- Zgoda Ruda Śl. - Victoria Świebodzice 23-28
- Concordia Knurów - Tempo Paniówki 3-1
- Czarni Otmuchów - Unia Krapkowice 5-1
- Śląsk II Wrocław - MKS Kluczbork 0-1
- LKS Goczałkowice - Unia Turza Śl. 4-2
- Unia Kalety - Drama Zbrosławice 1-4
- Odra II Opole - Pogoń Prudnik 3-2
- Unia Głuchołazy - Polonia Prószków 1-1
- KS Twardawa - Orzeł Branice 1-1
- GKS Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice 2-4
Top kluby
Oderka Opole - 7444
Stal Zawadzkie - 2555
Victoria Chrościce - 1798
Borussia Dortmund - 1646
Odra Koźle - 1428
Hertha Berlin - 1349
Unia Kolonowskie - 1300
Małapanew Ozimek - 1252
Beskidy Bielsko-Biała - 1025
Anglia - 986
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Górnik Zabrze - Wybrzeże Gdańsk 38-21
niedziela, 11 października 2020 21:22 | Email
Piłka ręczna - I liga |
GÓRNIK ZABRZE - WYBRZEŻE GDAŃSK 38-21 (15-13)
Górnik Zabrze: Łukasz Gogola (6), Jan Czuwara (5), Krzysztof ŁyŻwa (5), Iso Sluijters (5), Aliaksandr Bushkou (4), Bartłomiej Tomczak (4), Krystian Bondzior (3), Marek DaĆko (3), Michał Adamuszek (1), Bartłomiej Bis (1), Paweł Krawczyk (1), Paweł Dudkowski, Martin Galia, Rafał GliŃski, Adrian Kondratiuk, Jakub SkrzyniarzWybrzeże Gdańsk: Mateusz Jachlewski (4), Kamil Adamczyk (3), Maciej Filipowicz (3), Franco Gavidia (3), Mateusz WrÓbel (2), Leonardo Comerlatto (1), Krzysztof GĄdek (1), Mateusz Kosmala (1), Daniel LeŚniak (1), Piotr Papaj (1), Jakub PowarzyŃski (1), Artur ChmieliŃski, Kelian Janikowski, Jacek Sulej, Przemysław Witkowski, Damian WoŹniak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz