Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-0
- KS Krasiejów - GKS Starościn 2-4
- LZS Starowice - Lechia Zielona Góra 4-1
- Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice 3-0
- Znicz Pruszków - GKS Tychy 2-3
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- Czarni Otmuchów - Polonia Głubczyce 5-2
- GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-0
Top kluby
Oderka Opole - 7430
Stal Zawadzkie - 2544
Victoria Chrościce - 1788
Borussia Dortmund - 1638
Odra Koźle - 1422
Hertha Berlin - 1343
Unia Kolonowskie - 1293
Małapanew Ozimek - 1245
Beskidy Bielsko-Biała - 1019
Anglia - 980
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Olimpia Piekary - Zagłębie Sosnowiec 26-26 ►
niedziela, 19 listopada 2023 05:46 | Email
Piłka ręczna - II liga |
OLIMPIA PIEKARY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 26-26 ► (12-12)
Karne: 5-6
Olimpia Piekary: Szymon Pluczyk (6), Mateusz Czapla (4), Tymoteusz Jakubowski (3), Patryk MiŁek (3), Paweł WÓjcik (3), Szymon Kotalczyk (2), Dawid Ludyga (2), Wojciech Parzonka (2), Michał RosÓŁ (1), Bartosz Aronik, Szymon Hornik, Jakub JÓŹwiak, Piotr Kowal, Jan Widera, Sebastian Zapora, Kacper BrzozowskiZagłębie Sosnowiec: Wojciech Mrozek (5), Łukasz PŁonka (5), Jakub Szabat (5), Dawid MiĘsopust (3), Adrian Danysz (2), Sebastian Danysz (2), Mateusz Szendzielorz (2), Marcin GŁuszczenko (1), Kacper Kolano (1), Michał Czapla, Szymon Koc, Jakub Kohrs, Mateusz Mleczko, Dawid PiĄtek, Daniel Szot, Mateusz Żaczek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz