Login
Znajdź w serwisie
Najpopularniejsze
- Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 4-0
- Unia Kolonowskie - LZS Mechnice 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- Skalnik Gracze - Unia Głuchołazy 3-3
- KS Twardawa - LZS Racławiczki 1-0
- Stal Brzeg - LZS Bogacica 1-0
- LKS Goczałkowice - Stilon Gorzów Wlkp. 1-2
- Polonia Warszawa - GKS Katowice 1-2
- Pogoń Prudnik - Ruch Zdzieszowice 0-4
Top kluby
Oderka Opole - 7441
Stal Zawadzkie - 2553
Victoria Chrościce - 1796
Borussia Dortmund - 1644
Odra Koźle - 1426
Hertha Berlin - 1347
Unia Kolonowskie - 1298
Małapanew Ozimek - 1249
Beskidy Bielsko-Biała - 1023
Anglia - 984
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Chrobry II Głogów - LKS Goczałkowice 0-1
poniedziałek, 03 października 2022 00:13 | Email
Piłka nożna - IV liga |
CHROBRY II GŁOGÓW - LKS GOCZAŁKOWICE 0-1 (0-0)
0-1 59min. Adam Danch
Chrobry II Głogów: Szymon Bartlewicz (64 Bartosz Matysiak), Jakub Cieślicki (46 Maksym Iwanowicz), Toshiya Inoue, Tymon Krawiec (73 Maciej Maćkowiak), Natan Malczuk, Eryk Pieczarka, Bartosz Szafer, Wiktor Wawrzyniak, Tomasz Wojciechowski, Kamil Wojtyra (46 Miłosz Jóźwiak), Albert Zarówny (46 Adrian Marciniak)LKS Goczałkowice: Oleksii Bryzhenko (83 Konrad Sieracki), Adam Danch, Radosław Dzierbicki (78 Denys Prytykovskyi), Remigiusz Flasz, Łukasz Hanzel, Dawid Lipniak (78 Daniel Warzycki), Mariusz Magiera, Klaudiusz Mazur, Michał Nagrodzki (90 Kamil Komandera), Bartłomiej Ślosarczyk, Dominik Zięba
Sędzia asystent 1: Dawid Zabojszczyk, Obserwator: Arkadiusz Reśliński, Sędzia główny: Mateusz Niedzielan, Sędzia asystent 2: Jan Kluczyński
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz