Login
Najpopularniejsze
- LZS Wrzoski - Dziesiątka II Opole 4-4
- Gwarek Tarnowskie Góry - Rekord Bielsko-Biała 1-4
- Małapanew Ozimek - LZS Bogacica 3-4
- Będzie jedna grupa
- LKS Goczałkowice - LZS Starowice 3-0
- KKS Kalisz - Polonia Bytom 1-0
- Pogoń Prudnik - Stal Brzeg 1-13
- MKS Wołczyn - Hetman Byczyna 2-4
- LZS Domaszkowice - LZS Piotrówka 4-3
- LKS Goświnowice - Polonia Prószków 2-4
Top kluby
Oderka Opole - 7451
Stal Zawadzkie - 2562
Victoria Chrościce - 1807
Borussia Dortmund - 1653
Odra Koźle - 1434
Hertha Berlin - 1355
Unia Kolonowskie - 1306
Małapanew Ozimek - 1257
Beskidy Bielsko-Biała - 1031
Anglia - 991
Najnowsze terminarze
-
Puchar Okręg Opole (Piłka nożna) -
Klasa W Opole gr. 2 (Piłka nożna) -
Klasa W Opole gr. 1 (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę W (Piłka nożna) -
Baraż o utrzymanie w V lidze (Piłka nożna) -
II liga śląska (Pd) (Piłka nożna) -
II liga śląska (Pn) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (2) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (6) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (5) (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 0-1
wtorek, 03 października 2023 09:18 | Email
Piłka nożna - Juniorzy młodsi I liga |
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW 0-1 (0-0)
0-1 75min. Oliwier Garbiec
Zagłębie Sosnowiec: Szymon Augustyn (47 Dawid Bartosik), Kacper Grzesikowski (70 Oliwier Stokłosa), Karol Kurek, Piotr Matusek, Szymon Nocoń (80 Mateusz Kukla), Filip Nowak, Jakub Orczyk, Mateusz Radomski (70 Szymon Włosek), Aleksander Steczek (47 Dylan Harwin), Cezary Witański (78 Sebastian Jurkiewicz), Mikołaj ZającRuch Chorzów: Szymon Bogusz, Oliwier Garbiec, Mateusz Grzegorzyca, Kajetan Klaja, Maciej Krzempek, Kacper Latusek, Wojciech Lenert, Robert Łukowiak, Piotr Ścigany (70 Bartosz Wencel), Mateusz Sonita, Robert Traczyk
Sędzia asystent 2: Paweł Mazurek, Sędzia asystent 1: Paweł Jakubowski, Sędzia główny: Mariusz Grząba
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz