Login
Najpopularniejsze
- Lechia Zielona Góra - MKS Kluczbork 4-4
- Małapanew Ozimek - LZS Bogacica 3-4
- Stobrawa Ligota Dolna - Unia Kolonowskie 4-6
- Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1-0
- Arka Gdynia - GKS Katowice 0-1
- Odra Opole - Znicz Pruszków 2-0
- Śląsk Łubniany - LZS Kępa 2-3
- Czarni Otmuchów - LZS Raszowa 9-0
- Puszcza Niepołomice - Piast Gliwice 1-0
- ŁKS II Łódź - GKS Jastrzębie 0-3
Top kluby
Oderka Opole - 7449
Stal Zawadzkie - 2560
Victoria Chrościce - 1804
Borussia Dortmund - 1651
Odra Koźle - 1432
Hertha Berlin - 1353
Unia Kolonowskie - 1304
Małapanew Ozimek - 1255
Beskidy Bielsko-Biała - 1029
Anglia - 990
Najnowsze terminarze
-
Baraż o Klasę A (2) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (6) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (5) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (4) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (1) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (3) (Piłka nożna) -
V liga Katowice (Piłka nożna) -
Baraż o utrzymanie w klasie W (Piłka nożna) -
Baraż o V ligę (2) (Piłka nożna) -
Baraż o V ligę (1) (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Archiwum: Piłka nożna - Puchar Kędzierzyn (2013/2014)
Puchar Kędzierzyn | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Porawie II Większyce | 5 | 15 | 29 | - | 14 |
2. | LZS Lisięcice | 5 | 12 | 32 | - | 16 |
3. | KS Sławięcice | 4 | 9 | 23 | - | 9 |
4. | Sokół Boguchwałów | 4 | 9 | 15 | - | 8 |
5. | FC Pilszcz | 3 | 6 | 13 | - | 5 |
6. | Polonia Gościęcin | 3 | 6 | 11 | - | 7 |
7. | Fortuna Chomiąża | 3 | 6 | 10 | - | 10 |
8. | Śląsk II Reńska Wieś | 3 | 6 | 8 | - | 9 |
9. | LZS Łężce | 2 | 3 | 10 | - | 1 |
10. | Victoria Łany | 2 | 3 | 8 | - | 5 |
11. | Pogoń Wojnowice | 2 | 3 | 4 | - | 3 |
12. | Głubczyce Sady | 2 | 3 | 7 | - | 8 |
13. | Odrzanka Dziergowice | 2 | 3 | 7 | - | 9 |
14. | Iskra Zopowy | 2 | 3 | 9 | - | 13 |
15. | LZS Poborszów | 2 | 3 | 9 | - | 19 |
16. | Śląsk Reńska Wieś | 1 | 0 | 3 | - | 4 |
17. | Troja Włodzienin | 1 | 0 | 2 | - | 3 |
Zryw Pawłowiczki | 1 | 0 | 2 | - | 3 | |
19. | LZS Kobylice | 1 | 0 | 5 | - | 7 |
20. | Włókniarz II Kietrz | 1 | 0 | 2 | - | 4 |
21. | KS Twardawa | 1 | 0 | 1 | - | 3 |
22. | Fortuna Ostrożnica | 1 | 0 | 2 | - | 5 |
23. | Polonia Ściborzyce | 1 | 0 | 0 | - | 3 |
24. | Kresowianka Nowa Wieś | 1 | 0 | 2 | - | 6 |
LKS Babice | 1 | 0 | 2 | - | 6 | |
LZS Maciowakrze | 1 | 0 | 2 | - | 6 | |
Naprzód Długomiłowice | 1 | 0 | 2 | - | 6 | |
28. | Benfica Klisino | 1 | 0 | 2 | - | 7 |
Inter Mechnica | 1 | 0 | 2 | - | 7 | |
30. | Zryw Opawica | 1 | 0 | 0 | - | 8 |
31. | Ruch Steblów | 1 | 0 | 0 | - | 10 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2014-04-30 - 17:30 | 1 | Ruch Steblów - LZS Łężce | 0-10 |
2014-04-30 - 17:30 | 1 | Fortuna Ostrożnica - Śląsk II Reńska Wieś | 2-5 |
2014-04-30 - 17:30 | 1 | Odrzanka Dziergowice - Naprzód Długomiłowice | 6-2 |
2014-04-30 - 17:30 | 1 | Porawie II Większyce - Śląsk Reńska Wieś | 4-3 |
2014-04-30 - 17:30 | 1 | Polonia Gościęcin - Inter Mechnica | 7-2 |
2014-04-30 - 17:30 | 1 | LZS Maciowakrze - Victoria Łany | 2-6 |
2014-04-30 - 17:30 | 1 | LZS Poborszów - LZS Kobylice | 7-5 |
2014-04-30 - 17:30 | 1 | Zryw Pawłowiczki - KS Sławięcice | 2-3 |
2014-05-01 - 15:00 | 1 | KS Twardawa - Pogoń Wojnowice | 1-3 |
2014-05-07 - 18:00 | 1 | Fortuna Chomiąża - LKS Babice | 6-2 |
2014-05-07 - 18:00 | 1 | Iskra Zopowy - Benfica Klisino | 7-2 |
2014-05-07 - 18:00 | 1 | Włókniarz II Kietrz - LZS Lisięcice | 2-4 |
2014-05-07 - 18:00 | 1 | Kresowianka Nowa Wieś - Głubczyce Sady | 2-6 |
2014-05-07 - 18:00 | 1 | Polonia Ściborzyce - Sokół Boguchwałów | 0-3 |
2014-05-07 - 18:00 | 1 | FC Pilszcz - Zryw Opawica | 8-0 |
2014-05-21 - 18:00 | 2 | LZS Łężce - Śląsk II Reńska Wieś | 0-1 |
2014-05-21 - 18:00 | 2 | Odrzanka Dziergowice - Porawie II Większyce | 1-7 |
2014-05-21 - 18:00 | 2 | Polonia Gościęcin - Victoria Łany | 3-2 |
2014-05-21 - 18:00 | 2 | LZS Poborszów - KS Sławięcice | 2-14 |
2014-06-19 - 17:00 | 2 | Fortuna Chomiąża - Pogoń Wojnowice | 2-1 |
2014-06-19 - 17:00 | 2 | Iskra Zopowy - LZS Lisięcice | 2-11 |
2014-06-19 - 17:00 | 2 | Głubczyce Sady - Sokół Boguchwałów | 1-6 |
2014-06-19 - 17:00 | 2 | Troja Włodzienin - FC Pilszcz | 2-3 |
2014-06-19 - 17:00 | 3 | Śląsk II Reńska Wieś - Porawie II Większyce | 2-7 |
2014-06-25 - 18:00 | 3 | Polonia Gościęcin - KS Sławięcice | 1-3 |
2014-06-28 - 15:00 | 3 | Fortuna Chomiąża - LZS Lisięcice | 2-7 |
2014-06-28 - 17:00 | 3 | Sokół Boguchwałów - FC Pilszcz | 3-2 |
2014-06-28 - 17:00 | 4 | KS Sławięcice - Porawie II Większyce | 3-4 |
2014-07-26 - 18:00 | 4 | LZS Lisięcice - Sokół Boguchwałów | 5-3 |
2014-08-03 - 17:00 | 5 | Porawie II Większyce - LZS Lisięcice | 7-5 |